Keresés

Részletes keresés

Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73142

Látom ma sincs angyalka, ma  akkor  én kívánok  nyugodalmas jó éjt mindenkinek!!!!!!!

Vica113 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73141

Erzsikém,ilyen a sapi,én horgolom,ilyen színekkel. A rajzfilmet még nem láttam,de a Gru2-t most játszák a mozikban.Itt vagyok a lányoméknál,most kint labdáznak,gyorsan benéztem Hozzátok.Majd este folytatom Dávidét,neki kétszemű kell.Gerié már kész.

Aztán már félig kész Gerinek a gladiátor sapi,azt is zseretném befejezni,mert ugyebár most tudok próbálni.De még van sok vasalnivaló,holnap ágyneműhúzás.,többi a  gép dolga.Reméélem Dávid fog aludni,akkor bele tudok húzni a horgicába.Ilyen lesz a sapiMost húzok,vidám,hasznos talit,mindenkinek szereteölelést küldök.

Előzmény: zöldtengerszem (73134)
terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73140

Nekem annyira kicsi a kertem, hogy levendulát sem tudok ültetni . Majd talán, ha a lányom teljesen kialakítja a kertjét , ott lehet. A rózsaszinűnek  / pozsgás/ nem tudom a nevét, láttam már /anyósomnak is volt/ de nem ekkora és ennyi virággal. Gyönyörű !!!!!

Előzmény: Veramami2 (73139)
Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73139

igen ,pár napja fotoztam...

az előbb ezt a levendulást nem is engedte feltenni az egy bokor... ami  állandoan nyílik... most negyedszer hozta a virágokat... A többi egyszer lenyilott és kész... 

Előzmény: terimamy (73138)
terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73138

Szia ! 

Szépek a virágaid, ezek még mostaniak?

Én is csak ezt a kávés képet tudtam feltenni, egy másikat akartam, nem engedte.

Előzmény: Veramami2 (73137)
Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73137

Sziasztok!

Kedves Icuska! nem tudom mi a "browserem", akkor én probálok képet feltenni, hátha enged a rendszer...

Mindenkinek jó  pihenést és szép napot kívánok!

Igazatok van. én ahogy a fényképezőgépről leveszem a képeket, rögtön kicsinyitem 800x600- ra  és ezt az egyet engedte, vagyis fogadta el a rendszer... 

itt egy név miatt  kioktattak bennetetket, és a rendszer ugy vacak ahogy van....tán ezt kéne rendbe tenni...

icuska54 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73136

Jó reggelt!

Mindenki alszik? Bezzeg én már rég fent kukorékolok!

Hoztam volna képet is de nem tudok feltölteni egyik browseremból se... fogalmam sincsen miért.

terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73135

Jó reggelt és szép napot!

Újra kezdem......

Még mindenki alszik, vagy már kirándultok?

Borcsika nem hozott kávét, sőt még esti angyalka sem volt.

Absolute.. szép a munkád, nagyon ügyes vagy.

Este elég későn kaptam egy rossz hírt, az egyik unokatestvére felesége halt meg,aki nekem olyan volt, mintha nővérem lenne. A nyáron volt 81 éves.  Nekem nem volt testvérem, nem régen voltam meglátogatni, akkor még jókat beszélgettünk a régi szép időkről, 57 éve ismerem . 

Ha valaki erre téved, hoztam kávét, egészségetekre !

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73134

Vicuska !

Nálam is van h előkerül egy -egy pulcsi a rokonságban itt-ott , és alig akarom elhinni , h azt is én kötöttem :-) , az ember elfelejti .., de örülök h előkerültek ezek a  holmik , mert jól néznek ki , és biztosan tudják használni az unokáid ! Méghogy gru sapi :-) ez is az Angry Birds -ből van ??? Borcsika már kiokosított valamelyest , de már Levi is tudja h mik a mérges madarak :-) , hja haladni kell a korral :-)))...

Ja igen iskolai szünet , akkor lesz zsivaj nálatok , furcsa lesz utána  a nagy csönd ,biztosan ha majd hazamennek ! :-)))...

A Lányom tanítónő , ő otthon lesz Levikével, csak hétfőn megy  a gyerekekkel az Állatkertbe , még Levikét nem meri vinni , mert az elsőseire kell figyelnie... , majd ha már nagyobb lesz !...

Szép álmokat mindenkinek , megyek lassan én is aludni ...

.....

Előzmény: Vica113 (73102)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73133

Szia Tücske !

Nem kell bocsánatot kérned, nem zavarsz köztünk senkit sem , ebben biztos vagyok  , mihozzánk a békés szándékú ember bármikor bejöhet , pláne , ha régi ismerőőős ! 

Kössz a mintát , nekem már megvan ez a  minta , de biztosan van akinek jól jöhet :-)))... 

Előzmény: absolute.blondie (73129)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73132

Ágikám !

Itt is boldog születésnapot neked , kicsit késve , de szeretettel : 

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=6&pv=3349103&path=83542

Borcsikám !

Én csütörtökön ott leszek , és sikerült megbeszélnem anyósommal , h a héten ne jöjjön :-) (csütörtökön akart jönni , merthogy szerda, az ő napja szabadnap a héten )...

Valószínűleg jön egy lány is Székesfehérvárról , akinek megmutatom a  frivolozás alapjait , jó ?

Ha keres el ne küldjétek ! :-) , de úgyis ott leszek én is időben...

Lányok a  padunkat bejjebb vitték , de van ott... , csak menjetek tovább szépen, ott majd megtaláljuk egymást biztosan .., örülök h látlak benneteket egy kicsit , úgyis régen találkoztunk már !

Tesókám !

Neked is nagy ölelés.., sajnálom h még mindig kezeltetned kell magad , remélem hamarosan meggyógyulsz teljesen !!!!!

Ildim !

Szép a  kendőd !

Mi van, nincs ott társaságod , h minden napra berendelsz egy szerelőőőt :-))).... Tuggyukhogy dógozik a Zurad , csak meg ne elégelje ezt a sok idegen méhecskét  a virága körül , hmmm ? :-DDD

SzikraMargitka !Miket készítesz mostanság ??? 

Tina !

Örülök h szabin leszel te is , valamiről beszéltünk régebben , h majd ha talizunk megmutatom neked , mi volt az , nem emlékszel ? Mert akkor arra is készülnék fonallal egyebekkel .., tán a  subahorgolás ?? Nem tudom ...

Szép pihis napot mindenkinek holnapra , és aztán taliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73131

Elköszönök,mert horgolok még egy kicsit:)

Jó éjszakát kislányok!

ágnes

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73130

Kislányok!Időközben rájöttem,hogy holnap nemmegyek az angyalkákat odaadni,hiszen 23-a lesz:):)Még jó,hogy eszembe jutott,hiszen vásárolni kellett:)

absolute.blondie Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73129

Mégegyszer sziasztok!talaltam egyszeru  kapucnis mellenyt,eleje hata ra a kapucni  és kalap kabát. bocs hogy itt zavargok... puszi tucske

tmari28 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73128

Viseld egészséggel.

Előzmény: Hamu-pip (73126)
absolute.blondie Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73127

Sziasztok Edeseim! Talaltam fenyöfa mintát  itt egy facebook-on puszi Horgolotucske

https://www.facebook.com/TuttofareUncinetto?hc_location=stream

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73126

Napsütéses vig napot Kislányok! :))

A változatosság kedvéért most a mosógépszerelöt várom. Még jó, hogy garanciás, mert centrizni nem akar. Mit szórakozik az Uránuszom?

Köszönöm mindenkinek a kendö dicséretét!

Igen, sokkal elevenebbek a szinei valóságban, de ez még éjjel készült lámpafénynél. A másik kép meg nappal és NAPSÜTÉSSEL!

Ha már olyan piszok drága volt a fonal, legalább szép legyen :)))))

Előzmény: tmari28 (73111)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73125

Kislányok!Süt a napocska:)

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73124

Ezt most úgy értem,hogy a FACEBOOK-on is sokan küldtetek nekem tortát:):)

Előzmény: Ágika70 (73117)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73123

nagyon szép ruhákat találtál:)A kis sapka nagyon ötletes!!!:):)Farkasszemet néztetek egymással amikor megtaláltad?:):)

Ugye jól látom,hogy szemei vannak:)?

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73122

A mai nap horgolgatással fog eltelni:)Holnap megyek a városba és viszem a már kész angyalkákat!!

képzeljétek!Már nem cukorral keményítek,hanem keményítővel:)remélem nem sárgul be egy idő után!Bár a por az úgyis besegít sajnos!!!

Főznöm kellene valamit,de még nem tudom mi legyen az!Én nagyon szivesen ennék,egy kis pirítottgrízet meggyszósszal:)

borcsimama Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73121

Ágikám, köszönöm szépen, hgy hoztál kávét........ meg teát, meg egyebeket...

Nem tudom miért nem küldte el, elszállt az egész minden....... most az orosz oldalaimmal szenvedek, mert a googlechrome nálam átalakult.... az IE-t nem szeretem.....

Holnap nem leszek, igazoltan leszek távol, majd utólag elmesélem..... legyen addig meglepi...

KISLÁNYOK CSÜTÖRTÖKÖN A SZOKOTT HELYEN 10-KOR.... MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

borcsimama Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73120

Mennyi szépség Vicuska..... és mennyi kincs...... na akkor legalább még több holmi van a gyerkőcöknek..... de szupi...

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73119

Jaj bocsánat!Kis betűvel írtam a neved Csipkerózsika!

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73118

Szomorúan olvasom,hogy csipkerózsika kórházban volt!!!Jobbulást kívánok:)

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73117

Mennyi sok finomságot kaptam Tőletek!!!!!:):)

Jól meghíznék,ha mindet megenném:):):)

A fehér kutyus!!!:)Nagyon aranyos:):)Illatos kutyus,fehér szegfűből:):)

Előzmény: Veramami2 (73114)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73116

Köszönöm Veramami a kedves köszöntést:):)

Előzmény: Veramami2 (73114)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73115

Szép reggelt kedves,aranyos kislányok:)

Borcsika!Igen megkaptam a levelet ,köszönöm:):)

Akkora fekete felhő van felettünk,mint egy horror filmben!!!!Olyan sötét lett!!!Tudom nincs még olyan világos,de most még ez a felhő:(:(

Hozok én is kávét,teát ,reggelit!:)

Veramami2 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73114

Kedves Ági! Születésnapod alkalmából gratulálok sok szeretettel! Minden jót és szépet kívánok!!!!

borcsimama Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73113

Szervusztok kedves Mindannyian!

Tegnap csámborgós napom volt..... voltam a füves házban vettem sót, meg tejed Dávidnak, meg krumplipelyhet a kenyeremhez....hátitáskával mentem és szupi volt, mert így sokkal könnyebben utaztam, szabad volt a két kezem.... utána meg elmentem egy kis gyöngyöt venni, japánt a Podiba...nem kaptam igazán az elképzelésem szerintit, de most nem volt kedvem több helyre menni, talán majd a jövő héten. Elgörbült nagyon már a nagylyukú tűm is, ezt is kellett volna vennem, de nem volt, mondta a hapsi, hogy elvitték a lányok, mert valahol gyöngyhorgoló tanfolyam van, és oda kellett.... na akkor nem csak mi gyöngyözünk.

Ágikám, örülök, hogy ilyen szép szülinapi ajándékot kaptál...... írtam Neked magán levelet is, benne elküldtem a linket, az új helyről ahol most vagyunk e fórum mellett párhuzamosan.

Talán, ha minden igaz, ma már nem kell osztoznunk a gépen, a lányomnak megcsinálták a gépét, tegnap este jöttek haza, akkor kezdte telepíteni, még nem tudok semmit, de remélem, hogy sikerült....

Megyek felteszem a kávét, még jövök....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!