Keresés

Részletes keresés

KEEP Creative Commons License 2012.06.12 0 0 512

Római szállás:

Casa Santa Sofia (vagy Sant Anna)

két nappal esemény előtt foglalva 44€ + 2€ idegenforgalmi adó

Valószínűleg valami egyházi épület lehetett, mellette templom, a falakon görögkeleti stílusú képek, a személyzet jó része apáca (az egyik lazán 3 nyelven beszélgetett az emberekkel: olasz, angol, lengyel, mindezt folyékonyan). A szoba puritán, egyszerű, leginkább egy kollégiumi szobára emlékeztet: két ágy, két szék, egy szekrény, egy éjjeliszekrény, egy asztal. Konnektorból is csak egy van + 1 a fürdőben, egy mini elosztó elfér, ha ketten akarnak telefont, akksit stb tölteni. Fürdő rendben van, zuhanyfülke pici, de legalább saját, szabban, pohár, törölköző van. Tévé nincs a szobában. Internet az ebédlőben és a recepciónál a közös helyiségben. Nyáron éjfélkor, télen 23 órakor bezárnak és utána nem jöhetsz be, csak ha nap közben igényeltél kapukódot, ami naponta változik. Amikor mi voltunk negyed egytől fél egyik állandóan próbált valami szegény ürge bejönni, nyomta a csengőt, mint' állat :)

Kétféle szoba van: térre néző, emiatt éjjel is elég hangos (fél egykor még állt a bál a téren), cserébe 10€-ért bekapcsolják a klímát. A másik a belső udvarra néz, szinte semmi zaj, nincs klíma, de nyitott ablaknál nagyon kellemes idő volt, jót aludtunk sziesztaidőben és éjjel is. Jófajta régi, vastagfalú épület :)

Reggelire nem főznek, van többféle zsömle, vaj, lekvár, méz, nutella, tej, forróvíz, instant kávé, tea. Ebből tetszőleges mennyiség, úgyhogy elég jól lehet vele lakni. Regeli 8-tól 9-ig.

Közlekedés szuper, Cavour metrómegállótól (ami a Termini után van eggyel) csak 5 perc nyugis séta, kb 250m. Colosseum 400-500 m, az épület mellől látszik is. Utcákban sok kajálda, pizzabár, stb.

Checkout után ott lehetett hagyni az egyik csomagot, így nem kellett nap közben cipelni.

Nem egy romantikus hely, de szerintem megérte, nekem szimpatikus volt.

Pötyi71 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 511

Szozopolban van egy nagyon jó szállás: rumiana2009@abv.bg

Óvárosban, terasz, wi-fi, szoba, fürdőszoba,wc.

Most jöttem haza, nagyon szuper.

Tothmesz Creative Commons License 2012.06.10 0 0 510

Előzmény: Tothmesz (509)
Tothmesz Creative Commons License 2012.06.10 0 0 509

Igen. Ugyanaz a szobatípus, de másik hotel! (??????)

Előzmény: senator412 (508)
senator412 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 508

Biztos, hogy ezt a szöveget látod? Nálam ugyanis az alábbi jelenik meg (vagyis check-in time helyett booking time - ami logikus is):

Előzmény: Tothmesz (504)
jet set Creative Commons License 2012.06.10 0 0 507

Varsó elég nagy a titkos ajánlatokhoz. :-)

Előzmény: Tothmesz (506)
Tothmesz Creative Commons License 2012.06.10 0 0 506

Nekem is ez a tapasztalatom, de ott az a másik mondat. Mindenesetre mivel az ETAP-ban az akciós ár legkésőbb 20 nappal érkezés előtti foglalásoknál érvényes, ezért ezt kivárom, aztán már csak nem módosít menetrendet a WizzAir. (Azért vésztartaléknak foglaltam egy utolsó percig lemondhatót is a booking.com-on) Egyébként Varsó lesz a cél. (Ha valakinek van jobb ötlete, szívesen fogadom!)

Előzmény: gambl-R (505)
gambl-R Creative Commons License 2012.06.10 0 0 505

Bár, az említett oldalon még nem foglaltam, de az ilyen kedvezményes áru foglalások feltétele általában a teljes ár azonnali kifizetése, valamint az, hogy a foglalás utólag nem mondható le, illetve nem módosítható.

Előzmény: Tothmesz (504)
Tothmesz Creative Commons License 2012.06.10 0 0 504

ETAP (vagy újabban Ibis Budget) hotelben foglalt már valaki közvetlenül az etaphotel.com oldalon?

Számomra ugyanis nem egyértelmű, hogy az "Early Booking - no change, no cancellation" típusú foglaláskor zárolnak-e a kártyán, ugyanis a szoba feltétleiben ez van: "Deposits and advance payments cannot be reimbursed if the reservation is changed or cancelled, except incurred expenses." ez ellentmond a két sorral lentebb írt "Full amount of stay is payable in by credit card or cash at the check in time." mondatnak.

???

peliatan Creative Commons License 2012.05.23 0 0 503

Kedves Tgabor433!

 

Köszönöm szépen, megnézem!

Üdv:M

Előzmény: tgabor433 (502)
tgabor433 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 502

Tavaly nyáron itt voltunk: http://www.benedykta.pl

3 ágyas szobát (3 emeletes ágy:)) kaptunk 98,5 złotyiért, közös fürdő volt.

Olcsó, modern, tiszta, egyszerű hely; 4 perc sétára a főtértől, a belső körgyűrűn van. Árban benne volt egy minimális egyszerű reggeli is (piritós, vaj, müzli, tej). Hostelworld is hozza, sok más hellyel együtt jó értékeléssel, talán még ennél olcsóbbat i lehet találni.

Előzmény: peliatan (501)
peliatan Creative Commons License 2012.05.21 0 0 501

Sziasztok!

 

Érdeklődöm, van-e valakinek kipróbált szállás címe Krakkóban??? 2012.06.26-30. 4 éjszakára 4  személynek.

Előre is köszönöm aki válaszol.

Üdv:M

Kobzoska Creative Commons License 2012.05.07 0 0 500

Meglehet, mert aznap annyira fáradtak voltunk, hogy este nem jutottunk tovább a medence partjánál. :-))

 

Mikor mi foglaltunk, a Booking ára jobb volt a Travelrepublic-nál; úgy látszik, ez se állandó, de azért a 20 euró 4 főre durván jó. :-))

Előzmény: boroczkycs (499)
boroczkycs Creative Commons License 2012.05.07 0 0 499

öhm... épp uitt aludtunk ápr 30-án éjszaka (hallottunk is magyar hangokat a medencénél, lehet ti voltatok :), és travelrepublicon foglalva €20-t fizettem 4 főre. És nekünk mindhárom ciprusi éjszakánkra a travelrepublic dobta a legjobb árakat, pedig általában nem ő a nyerő... Ciprusra menve érdemes tehát keresgélni ott is! :)

Előzmény: Kobzoska (498)
Kobzoska Creative Commons License 2012.05.06 0 0 498

Paphos, Daphne Hotel Apartments

Teljesen jó. Booking.com-on keresztül foglalva 3 főnek 3 éjszaka 120 euró (április 29 - május 2).

A hálószobában két ágy, plusz egy kihúzható fotelágy a nappaliban.

Kényelmes, nagy fürdőszoba.

Tengerparti sétány, kikötői buszállomás, szupermarket pár percnyire.

Nem zajos.

 

Manyi55 Creative Commons License 2012.04.26 0 0 497

Csak egy figyelmeztetés gyorsan: Londonban a " Hotel" New Dawn nevezetű izében soha de soha ne szálljatok meg! Fantasztikus helyen van, de ilyet én még nem láttam, pedig voltam már Londonban hasonló árkategóriájú helyeken. Kényelmetlen, lepukkant, bagószagú- holott nemdohányzó szobákat kínál. Áááááá, nem is találok szavakat! Elvileg az árban benne volt a reggeli ami állt töménytelen mennyiségű hideg pirítósból- elvileg frissen pirította a kapucnis -mackónadrágos személyzet, de valahogy hidegen kaptuk meg, mellé valami osztályon aluli akciós dzsem és egy-egy főtt tojás amit mindenki otthagyott. Mi is. gondolom, addig rakják ki újra meg újra ugyanazt amíg el nem folyik. Pocsékabb kávét se ittam még életemben, mint ott. Na jó, árban a fele volt a közeli szálláslehetőségeknek, de nagyon nem éreztük jól magunkat. Két napra két főre fizettem 41000 ft-ot...... Mondjuk ragaszkodunk a saját fürdőszobához, nade ez ? Szó szerint a wc-n ülve lehet benne zuhanyozni, már ha van víz.

tgabor433 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 495

Nézegettem én is a lehetőségeket. A 8 és 9 eurós megoldás mi lehet, amit a linken látok? A honlap private tent-et s vegyes hálótermet ír. Az árlistában (http://listini.camping.it/english/lazio/fabulous/prezzi.pdf) ilyet nem látok, viszont a sátornál nem tudtam eldönteni, hogy mint egy kempingben nekem kell vinni, vagy ha mondjuk nem fér be a kézipogyóba :) de viszek hálózsákot, akkor ilyen felállított helyi sátorban alhatok alacsony áron?

 

Előzmény: demjengi (488)
demjengi Creative Commons License 2012.04.13 0 0 494

Köszönöm a segítséget.

jet set Creative Commons License 2012.04.13 0 0 493

Ennél jobb nincs. Róma nagyon drága szállásügyileg.

Előzmény: demjengi (488)
jr79 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 492
Előzmény: Cilikécske (491)
Cilikécske Creative Commons License 2012.04.13 0 0 491

.

Szia. Szerintem dhajnal nevű topiktárs többször lakott itt és mindig nagyon meg volt elégedve. Valamelyik rómás topikban írt róla.

 

Előzmény: demjengi (488)
Kobzoska Creative Commons License 2012.04.13 0 0 490

Értem, hát az a lényeg, hogy valahogy összejöjjön!

Előzmény: demjengi (488)
demjengi Creative Commons License 2012.04.13 0 0 489

Köszi Kobzoska, 2 főre, nekünk ez most drága, de mindenkit irigylek, aki legfoglalhatja.

Előzmény: Kobzoska (487)
demjengi Creative Commons License 2012.04.13 0 0 488

Ezt találtam 15 EU egy két személyes szobában. Van ennél jobb? Baromira nincs pénzünk, de muszáj mennünk, mert 2 éve nem mentünk sehova a rohadt válság miatt, és már fizikailag fáj, hogy nem repülünk valahova.

Wizz-nél vettünk most jegyet jun 5-9.

http://www.reservations.bookhostels.com/wizzair.com/hosteldetails.php?HostelNumber=1332&PHPSESSID=2886745616-1012201431BS7pCfFL0YUqvU76fywmKD&PHPSESSID=2886745616-1012201431BS7pCfFL0YUqvU76fywmKD

Előzmény: jet set (486)
Kobzoska Creative Commons License 2012.04.13 0 0 487

Mi itt voltunk tavaly, szerettük.

 

Szàllàs lehetősèg Ròma központjàban!
Olasz-magyar vagyok, Ròmàban èlek, ès van egy franciaàgyas szoba amit kiszoktam adni turistàknak, fȍleg magyaroknak. A lakàs (kb 80 nm) a San Giovanni-Re di Roma A metro megàllònàl van, kitünő közlekedèssel, màsodik emeleten.
A szoba àra összesen 50 euro èjszakànkènt, persze fürdőszoba ès konyha hasznàlattal.
A vendègek teljesen szabadok mert kapnak lakàs kulcsot, ès bàrmikor èrkezhetnek ès elhahathatjàk a szobàt, mert nincs check in/check out limit.
Magyar, angol, olasz nyelvhasznàlat.
Monika Mail: febealuna@libero.it

Előzmény: demjengi (485)
jet set Creative Commons License 2012.04.13 0 0 486

Nekem eddig mindig máshol volt. Mikorra kellene, mennyi az olcsó?

Előzmény: demjengi (485)
demjengi Creative Commons License 2012.04.13 0 0 485

Sziasztok!

Rómában keresnék olcsó szállást. Köszi a segítséget

Pötyi71 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 484

Köszönöm. Sokat hasznosítok belőle.

Előzmény: KEEP (483)
KEEP Creative Commons License 2012.04.08 0 0 483

low-cost topikban írtam egy nagyobb lélegzetvételűt Szófiáról, 71920-as hozzászólás: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=117365911&t=9080771

Ebben van ATM Hotel is.

Előzmény: Pötyi71 (477)
Kobzoska Creative Commons License 2012.03.25 0 0 482

Mi múlt hétvégén jártunk a Euro Lodge Clapham-ben, a hotel szomszédságában van.

Még decemberben foglaltam biztonsági tartaléknak, de végül ennél is maradtunk. A kétágyas szoba egy éjszakára 39 fontba került. Az ellátmány hasonló (vagy valószínűleg ugyanaz). A fürdőszoba egy fél emelettel lejjebb volt, nem közös, csak ehhez a szobához tartozott.

Nem egy luxushely, az árának megfelelő.

Kifejezetten csendes hely, csak a vad madárcsicsergés hallattszott be.

Jó közlekedés. Az út másik oldalán park, közelben boltok, és megfizethető árú kajáldák.

Előzmény: tgabor433 (478)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!