Kedves zoo, hát nekem ez a gyengém: az okos, verset írni tudó, szófogadó férfi, aki egy kicsit csúnyán beszél, és néha azt mondja:"kapd be a f@.szom".
Hát lehet a Night Huntert nem szeretni ??:))
Szeretem a csikóhalat,
sülve bizony finom falat,
de erről most nem szól versem,
Ez a hal most marad nyersen.
Azt szeretném elregélni,
mit eszik a csikóbébi!
De nem ám a hátasló,
hanem ami vízben jó!
Az ő reggelije moszat,
azt habzsolja a kis maszat!
Bár nem eszik szépen, bájjal,
de nem beszél teliszájjal.
Valójában:
Mit is ehet, hogyha éhes?
Fogalmam sincs Zoorka édes!
Izlik-e a zöld plankton?
Én biz azt már nemtom'.
De Szilvácska okos lány,
Neki a kérdés nem talány.
OFF :)
Kedves zoorka !
Én is nagyon szívesen konzultálnék Veled, de ma sajnos semmi esélyem egy ilyen talira. Talán jövő héten már szóba jöhet igen is meg nem is!:)
ON
Csiklós talira szívesen mennék,mikor kezded már el szervezni?:)
zoorka!
Az éreccségi miatt ne aggódj, majd mi, ivarérett felnőtt hölgyek (és Hunter) kikérjük neked a söröket meg a cigiket a pultnál, ha Téged nem akarnának kiszolgálni, csak szervezzed má' asztat a bulit !:)
Szilvácska,
ha kicsit is értenél a csikóhalakhoz, tudhatnád, hogy pár napig röhögve kibírják kaja nélkül :)
Ja, télleg nem lehetek érett, még nincs meg az éreccségim :)
Kedves zoorka !
Neked tényleg nem való a csikóhal tartás, legalábbis én nem javaslom, nem vagy még elég érett hozzá ! Ha csak ebből a topicból indulok ki, hát azt hiszem napokig elfelejtenél enni adni nekik!