Keresés

Részletes keresés

szg307 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7827

Erre jutottam én is. Kevés pénzért sikerült hozzájutnom egy "igazi" puskatároló szekrényhez.

 

1. Nem árthat a puska a gyerkőcnek.

2. Nem árthat a gyerkőc a puskának. (Ha összetöri a távcsövet, akkor egy napig sírni fogok)

 

Így nyugodtabb vagyok egy fokkal. Ha pedig később lehetőségem lesz valami igazi flintához jutni, akkor már megvan a szekrény.

Előzmény: ponggi (7824)
olajsvejk Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7826

Az általad említett hibánál - sajnos - valóban a céltükét kell negyobbra (érts: magasabb állásúra) cserélni.:-(

Vagy a célgömböt "cserélni" alacsonyabb állásúra.

De ne csüggedj!

Ha nagyon kitartó vagy, menni fog.

És még azt is jegyezd meg: olcsó húsnak híg a célberendezése

Egy török termék az török termék

 

Kedves Steve.5, a biztatásodra úgy néz ki, sikerrel megemeltem a céltüskét...

Egy elektromos "csoki" leszorítóját /ami ugyanolyan széles volt, mint az eredeti tüske/ megreszelve, megfúrva, na meg a - jó a rosszban műanyag szereléket is kifúrva, csavart önmenetmetszésre kényszerítve összeállt a kész mű (a jóérzésű fegyvermesterek nyilván sírva keresik a nagykést a harakirihez :)

Még nem próbáltam, de így már talán lesz esélyem beállítani (igaz, kicsit furcsa belenézni :)

 

Képanyag:

 

 

 

AlapanyagokÚj céltüske :)
Előzmény: STEVE.5 (7705)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7825

TP2000:

"Szétszedjük, megnézzük belülről is, megnézhetnek egy töltényt lövés elött és ami marad belőle utána. stb..."

 

A szetszedest nem javallom, hiszen ahhoz csavarhuzo stb kell, es osszerakni erosen maceras! (2 fledarabbol van a szan)

4 mm M20-tol elkoszolodni nem fog:-))

Előzmény: ponggi (7824)
ponggi Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7824

"A TP2000M-et azert kezeld szintjen: elsosorban jatszani valo, semmi komolyat ne varj tole - kulonosen ennyiert:-))"

 

Tiszta sor! Komolyat a HW-40 -től várok. Ezt puszán azért vettem - és esetleg javaslom másnak is -, mert ezen tökéletesen meg tudom mutatni a gyerkőcöknek mi az éles fegyver működési elve, miért veszélyes, mit lehet tudni róla. Szétszedjük, megnézzük belülről is, megnézhetnek egy töltényt lövés elött és ami marad belőle utána. stb...

 

Arra azonban mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy ha gyerkőc is van, még a lég és flóbert fegyvereket is célszerű az éles fegyver biztonságával kezelni, azaz elzárni ráadásul külön a fegyvert és külön a municiót/tárat, és csak szülői felügyelettel közelengedni őket.

 

Légyszi az, akinek ez természetes ne útáljon hogy leírtam. Az a jó ha tök felesleges volt mert triviális mindenkinek.

Előzmény: gvass1 (7821)
Messer22 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7823

HI

 

Na azért a vitrinekről egy az egyben pár kép többet érne minden szónál!

--azannya,faltól-falig fegyverek!---    :)

Előzmény: gvass1 (7821)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7822

"Szegény kollégáid, meg megtudták milyen két gyerek egy fegyverboltba... "Azta mennyi puskaaa!!!!" :-)))"

 

Semmi gond, az ifjusag megrontasat nem lehet elegge koran kezdeni!!!

Előzmény: ponggi (7820)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7821

"Szóval a helyszínen rendeztem a HW40-est és a TP2000M-et is."

 

Nagyszeru, valamit mondtak, hogy kuldesz majd emilt a gunbox@freemail.hu-ra, de eddig nem gyott.

 

A TP2000M-et azert kezeld szintjen: elsosorban jatszani valo, semmi komolyat ne varj tole - kulonosen ennyiert:-))

 

"A helyetekben csinálnék róla pár száz fotót, és kiraknám a www.gunbox.axelero.net -re!"

 

A 25 negyzetmeterrol parszaz foto az tapetazasnak is jo lenne:-))))

 

Amugy a termekek 80%-arol van fent foto a hompedzsen.

Előzmény: ponggi (7820)
ponggi Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7820

Szia Gvass!

Fogtam a gyerkőcöket, és megmutattam nekik egy igazi fegyverboltot :-)

Szegény kollégáid, meg megtudták milyen két gyerek egy fegyverboltba... "Azta mennyi puskaaa!!!!" :-)))

Szóval a helyszínen rendeztem a HW40-est és a TP2000M-et is.

Én is visszamentem gyerekbe, és megcsodáltam a kirakatokat. A helyetekben csinálnék róla pár száz fotót, és kiraknám a www.gunbox.axelero.net -re!

Köszi a gyors választ!

Üdv.: Pongi

Előzmény: gvass1 (7817)
vargaur Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7819
Na igen, a szelepet amig jó nem bántom. Akkor maraga rugókeresés, hajlitás. A csövet meg inkább nyujtani kellene :) V
Előzmény: steve_f (7815)
vargaur Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7818
Régi barna 4 colos. Hát hogy megbizható e még nem tudom, nemrég szereztem. Nem igazán pontos, bár ha nem a tárjából lövöldözöm, hanem egyenként teszem be a lövedéket a csöbe sokkal pontosabb. Gyengiteni meg azért kellene, mert nagyot szól a becsapódás is. A sörösflakonon kb akkorát mint a torkolati "dörej". V
Előzmény: Messer22 (7814)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7817

Hi,

HW40:

Postai rozsaszin csekken kuldjel 10 rugot a Gunbox Fegyverbolt Kft. 1077 Bp. Bethlen G. u. 10. cimre. Kozlemeny rovatba ne felejtsed el feltuntetni, hogy HW40 foglalo. (Ez ment bryndza kartaccsal is, tokeletesen mukodott)

 

Ha beerkezik a le, azt emilben jeléezzuk, es utana kb. 1-1,5 honapon belul beerkezik a holmi.

 

Arut a sok link wannabe vasarlo miatt NEM rakunk felre, semmikeppen!

Előzmény: ponggi (7816)
ponggi Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7816

Szia Gvass1!

Szeretnék rendelni egy HW40-et, azonban ezen a héten nem tudok bejönni az üzletbe. Lehet róla szó, hogy átutalok nektek 10kFt-ot? Emilem publikus, kérlek ide küldjed a koordinátákat, ha ez lehetséges. Másik extra kérés, hogy a jövő hétig tegyetek légyszi félre egy Keseru TP2000M est. Arra gondoltam, hogy ennek árát is utalnám mihelyst tudom a hovát. 8.vagy 9.-én bejönnék érte a Boxba. Köszi Gábor!

Üdv.:Ponggi 

Előzmény: gvass1 (7806)
steve_f Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7815
Szerintem próbálj bele gyengébb kakasrugót szerezni vhonnan (és akkor nem kell gyengíteni). Más úton nem sok esély van... hacsak nem akarod a szelepet szétszedni, bár SZVSZ azt elég rizikós bolygatni. Ja, meg a csövéből is lefűrészelhecc :))
Előzmény: vargaur (7809)
Messer22 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7814

HI

 

Milyen cuccos a crosman?A régi barna vagy az új fekete combatmarkolatos?Megbízható?képességei?

Miért gyengítenéd?átviszi a falat ?  :)

 

üdv:Messer

Előzmény: vargaur (7811)
STEVE.5 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7813
Megkaptad-e már az áhított ábrát?
Előzmény: JIMI84 (7785)
springer Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7812
Dear hjosh,

Én egy bushnell trophy 4-12x40 AO típust használok az M48 on. Az bírja. Dianára csak kifejezetten légpuskatávcsövet tegyél, a többit hamar kaleidoszkóppá alakítja. A boltosok mást mondanak ugyan, de nem kell elhinni nekik feltétlenül :)

springer

egyébként a trophy eladó :)
Előzmény: hjosh (7782)
vargaur Creative Commons License 2005.08.02 0 0 7811
Hali. Ez egy crosman M357, pontosan melyik tömitésre gondolsz? Nem konkrétan a lövésszám nővelése -bár jó lenne ha nőne-, hanem inkábba hang és a becsapodás ereje kellene hogy csökkenjen. V
Előzmény: Hk USP Standard (7810)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7810

Pl a műanyag tömítést lehet kicserélni, de ekkor a gáz elszökik, a leadható lövésszám nem nő, pedig gondolom ez a célod :)

 

Előzmény: vargaur (7809)
vargaur Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7809

Urak,

 

Milyen lehetőség van egy co2 es légpisztoly gyengitésére, a kakasrugó legyengitésén kivül.

 

V

 

Dworkyll Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7808

"Szemléltette egy pr 45-el mekkora a különbség."

 

Nnnna, pont ez a rész érdekelne uszonyatosan!!! :-)))

 

Hát, tizensok éve nyúzok egy PR45-öt, és még eléggé egyben van ;-) Nem mondom, hogy egy liga lenne a HW40-nel, (egy HW-45-öt is zúzok), de nem rossz darab. A sütése kicsit tapír, de pont ezt javították a Compact-ban.

Előzmény: ponggi (7805)
bryndza Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7807

"Nnnna, pont ez a rész érdekelne uszonyatosan!!! :-))) Légyszi írd le."

 

Megvetemedett műanyag részek amelyek egyébként gyorsan megkoptak, tömítési hibák. Lehetett javítani, de nem volt az igazi. Volt úgy hogy egyszer eresztette a szuszt máskor nem.

A kikopott műanyag részekkel már nem lehetett mit kezdeni.

Egészében elég komolytalan benyomást keltett. Azt nem tudom hogy ki használta és hogyan és bár biztosan jobban lehetett volna rá vigyázni, azt nem tartom padlószínűnek hogy tartósságban a HW-t felülmúlná.

Előzmény: ponggi (7805)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7806
"

Gamo Compactot is tudsz így szerezni ???HUF-ért? :-) Bocs, tényleg nem szivatni akarlak, de kettő közül még nem tudtam választani..."

 

Elemeletileg tudok, vhol alabb az arat is megtalalod, de a nemetre szivesebben adok garanciat...

Előzmény: ponggi (7805)
ponggi Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7805

"Szemléltette egy pr 45-el mekkora a különbség."

 

Nnnna, pont ez a rész érdekelne uszonyatosan!!! :-))) Légyszi írd le.

Az, hogy nem tudta eladni, nekem semmit nem jelent, mert én általában még a tuti dolgokat is bénán adom el... abszolut nincs érzékem/szerencsém hozzá :-)

 

Gábor, köszi a gyors választ! Ok. a 10kFt, és a pár hét is, szívesen várok!

Gamo Compactot is tudsz így szerezni ???HUF-ért? :-) Bocs, tényleg nem szivatni akarlak, de kettő közül még nem tudtam választani...

Előzmény: bryndza (7803)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7804
"

Szívesen vennék itt Budapesten egy HW40-est. Mennyiért lehet kb. hozzájutni, és szerintetek hol érdemes?

Gábor nálad a boltban mikor lehetne hozzájutni, és mennyiért?"

 

29.900-

(www.gunbox.axelero.net) DE: nincs raktaron, megrendelesre hozunk, 10k foglalo elleneben.

Előzmény: ponggi (7798)
bryndza Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7803

Hello,

Nem igazán vacilláltam mert az alsó kategóriát már végigpróbáltam, már amit mo-n lehet kapni, de egyik se jött be annyira. Ill. más szempontok lettek a mérvadóak. Először a szomszédok izéltek a lövöldözés miatt, így hangos lett a co. Amúgy meg ha kifogytam a co-ból és nincs bolt a közelben , (egy hétvégi telek közelében nemigazán) akkor konyec lövészet.

Meg sok cikket elolvastam a Kaliberben és a neten is rádőltem egy-két tesztre így jött a választás.

Vagyis: az igazán jó szerkezeteket meg kell fizetni. A németekben meg jobban bízom ilyen téren. A fegyvermesterem azt mondta hogy a Gamo puskái szerinte kiválóak, de a légpisztolyokat már nem javasolta. Szemléltette egy pr 45-el mekkora a különbség.

Hónapok óta nem bírta elpasszolni senkinek. A Compact-ot nem ismerem.

A Kaliber lég- és flóbert különszámát is olvasd el, meg kérdezd meg gvasst, de volt már itt szó erről, nézz vissza.

De a HW40 hiába műanyag, annyira igényes hogy lehidalsz. És pontos, egy idő után dögunalom mert csak egybefüggő lukakat lehet vele lőni.

Szvsz. HW, ha van több pénzed esetleg Diana.

 

Előzmény: ponggi (7801)
steve_f Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7802
A vatera nem győződik meg sehogy, ha a rendszeren keresztül licitáltál és nyertél, akkor szerinte el van adva. Illetve, ha az üzlet mégsem jön létre vmi oknál fogva, az eladó jelezheti a dolgot feléjük, és "megmenekül" a jutalék kifizetésétől. Egyébként ha olyan eladótól vásárolsz, akinek már van több pozitív minősítése (a neve melletti szám, illetve kattints a nevére), akkor nagy esélyed van rá, hogy nem leszel átverve.
Tehát ha esetleg találkozol az eladóval és mégsem teccik a cucc, elvileg elállhatsz a vásárlástól.
Előzmény: JIMI84 (7797)
ponggi Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7801

Szia Bryndza!

Látom te is vaciláltál pár típus között, például a Gamo Compact is közte volt.

Miért döntöttél a HW40-mellett? Sajnos egyiket sem állt módomban a valóságban megnézni, és gif-ek alapján szerintem nehéz eldönteni. Nekem úgy tűnik mintha a HW40 jellemzően műanyag, a Gamo pedig fa-fém lenne???

Köszi!

Előzmény: bryndza (7799)
vargaur Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7800
"senki rá és ha egyedül én licitálok rá akkor nekem kell megvennem..gondolom..de ha találkozom a csókával és mégsem kell akkor mivan??És hogy győződik meg a vatera,hogy tényleg el lett adva a cucc..??NEM VÁGOM ÉN EZTET:-)" Ha licitálsz és megnyered elvileg létrejön egy polgári jog szerinti szerződés. Gyakorlatilag bármikor visszaléphetsz ha megegyezel az eladóval. Akkor is ha nem, de akkor adhat neked 1 rosz minősitést. Ne félj biroságra nem fognak enyiért menni. Az meg hogy mikor és hogyan fizet az eladó a varerának bizd rá. De talán az lenne a legjobb ha elolvasnád a szabályzatukat. V
Előzmény: JIMI84 (7797)
bryndza Creative Commons License 2005.08.01 0 0 7799

Hi,

Én a múlt héten vettem a boxban hw 40-est.  29.900-ért. Máshol sokkal drágább. (40 felett) Kint is kb. ennyi. Ja, és várni kell 2-3 hetet rá, amíg beérkezik.

Csak javasolni tudom. Zongorázni lehet a különbséget a keleti, némely nyugati gyártmány, valamint a fenti típus között. Nagyon igényes munka.

Ha a kezedbe veszed és kipróbálod rájössz.

Előzmény: ponggi (7798)
ponggi Creative Commons License 2005.07.31 0 0 7798

Sziaszok!

Szívesen vennék itt Budapesten egy HW40-est. Mennyiért lehet kb. hozzájutni, és szerintetek hol érdemes?

Gábor nálad a boltban mikor lehetne hozzájutni, és mennyiért?

Köszike!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!