Keresés

Részletes keresés

NagyAnd Creative Commons License 2003.12.04 0 0 282
Egyetértek. Szerintem a zsűri szemében a Queen olyan kurva nagy szentség volt, amihez bűn hozzányúlni. Ez lett szegény Roland veszte...
Előzmény: Törölt nick (274)
NagyAnd Creative Commons License 2003.12.04 0 0 281
Gitárral rohadt nagy előnyben van ám az ember. Lásd: mindkét gitáros továbbjutott. Pedig Roland szerintem utcahosszal jobban énekelt mint a Leslie gyerek. Nem tartom jogosnak a zsűri döntését!
Big Dipper Creative Commons License 2003.12.04 0 0 280
Mondta is, hogy csak csipkelődik. Én isss.

BBC Prime-on mostanában van egy Megasztárhoz hasonló műsor. Lehet, hogy elfogult vagyok, de a magyarok leverik őket.
Ha jól vettem ki, akkor ott már a döntő lesz a következő adásban. Bár még nem derítettem ki, hogy az mikor lesz.

Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 279
(a jupápápáról nem is szólva! ;-))
Szerintem Presser sem gondolta azt olyan komolyan, de le kellett ütni a magas labdát.
Előzmény: Big Dipper (276)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 278
A gitáros csajra pedig van egy kifejezés (from VH1): One Hit Wonder.
We'll see.
Előzmény: bluedomino (272)
lafno Creative Commons License 2003.12.04 0 0 277
Azért egy szövegírú két percet valóban kitölthet. :)
Előzmény: Big Dipper (276)
Big Dipper Creative Commons License 2003.12.04 0 0 276
Daddy, miket moncc! :-)

Nem értettem Presszer Gábort, amikor kifogásolta Szabó Leslie előadását, amikor is azt mondta, hogy nem való dolog parirarira-t énekelni, hanem oda is dalszövegnek kellett volna kerülnie.
Hát hadd ne soroljam fel, hogy hány slágerben van tüptürüpp, parirari, pápápápápá, nánénáné, supsupsubáj és a többi!
Oda márpedig a parirarira illett, vagy csak ez neki nem volt világos?

Előzmény: Törölt nick (274)
bluedomino Creative Commons License 2003.12.04 0 0 275
mizunderstud: én éppen azt mondom, hogy igenis hozzá lehet nyúlni, sőt, hozzá kell, hátha egyszer csak megcáfolódik azon tézisem, miszerint egy abszolút túlértékelt együttes a Queen.

Szóval a Queen minden, csak nem szentség. Mármint szerintem...

A balta meg arra vonatkozik, hogy a We are.. egy annyira, de annyira elkoptatott szám, hogy talán nincs is mégegy ilyen a világon - már az első taktusánál betörtem volna a képernyőt legszivesebben.

Előzmény: Törölt nick (274)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 274
A We are the championshoz szerintem mostanra már csak egy baltával lehet hozzányúlni - lassan ott tartunk, hogy Vágó István fogja elénekelni
Nem értelek. Miért ne lehetne bárkinek is hozzányúlni egy popszámhoz (akár jól, akár rosszul)? :)) A Queen talán olyan fenenagy szentség volna?? :)) Kétségtelen, hogy letettek ezt-azt az asztalra a múltban, de azért alapvetően egy kutyaütő rockbandáról van szó.
Előzmény: bluedomino (272)
adsr Creative Commons License 2003.12.04 0 0 273
"És az az igazság, hogy egész nap az ő dala járt a fejemben, akaratlanul is :)"
Én is azóta állandóan "Schmidt Verát" dúdolok:)
Előzmény: Törölt nick (270)
bluedomino Creative Commons License 2003.12.04 0 0 272
A We are the championshoz szerintem mostanra már csak egy baltával lehet hozzányúlni - lassan ott tartunk, hogy Vágó István fogja elénekelni, amikor átnyújtja a bankkártyát, rajta a száz ruppó.

A gitáros csajra pedig van egy kifejezés (from VH1): One Hit Wonder. Ennyi, nem több.

Előzmény: bivisz (271)
bivisz Creative Commons License 2003.12.04 0 0 271
Gitáros lány az első helyet érdemelte volna. A Queenhez szerintem nem szabad hozzányúlni (még ha jól csinálja is az ember)...
Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 270
Nekem meg a Queenből elég 5 perc, eredetiben is... :) Schmidt Vera viszont KETTŐ perc volt, nem öt. És az az igazság, hogy egész nap az ő dala járt a fejemben, akaratlanul is :)
Előzmény: Lilia (269)
Lilia Creative Commons License 2003.12.04 0 0 269
ez a mezony erosebb volt, mint a multkori. a hamu es gyemantos lany teljesen megerdemelte...vizont en a queen-es fickot juttattam volna tovabb. a gitaros lanykabol telleg eleg 5 perc, hiaba jo :-)
FFeri Creative Commons License 2003.12.04 0 0 268
Pedig pont nem bölcsésznek, hanem matematikusnak tanul :)
Előzmény: Novicius (261)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.03 0 0 267
újrahallgattam egy-két dalt a tv2 honlapján, nekem a Singh Viki még mindig tetszik
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.12.03 0 0 266
jól emlékszel, ő egy diződ, énekli: vajvatá, vajvatá
Előzmény: bluedomino (264)
heki Creative Commons License 2003.12.03 0 0 265
neeem, finn a lány,a film a svéd...
de ne bántsuk őt,mert alapjában véve helyesen selypeg ottan,csak a zsüri könnyezésén csodálkoztam.Mondjuk lehet,hogy nem találkoztak még ilyen csajokkal, és új volt nekik.(Persze a média meg jobban tenné,ha nem járatná le szegény lányt ezzel a "szeretném az emberek lelkét felnyitogatni meg a szemüket meg a rég elfeledett érzéseiket,amelyeket oly mélyre elástak szívükben" jellegű nyilatkozatokkal.ott ült a lány a folyóparton, aszongya nőm, hogy belelökné a vízbe érzésből mindjárt.:) hát ilyen gonoszak a nőcik:) )
Előzmény: bluedomino (264)
bluedomino Creative Commons License 2003.12.03 0 0 264
Köszönöm, köszönöm, köszönöm, hogy valaki végre hasonlóan vélekedik, mint én két hete :)

126. hozzászólás: Simán lehet, hogy igazából egy hisztis pszichopata, aki mondjuk minden könnyed esti beszélgetést úgy zár le, hogy kézbe kapja a gitárt, és elénktárja szíve szomorúságát, persze csukott szemmel. Lehet, hogy bunkó vagyok, mert bár ez az első este még szépnek és romantikusnak tűnne, de körülbelül a harmadik héten már a hátán törném össze a hangszert, és azt ordítanám, hogy "Menj a Megasztárba, ott öntsd a lelked!"

Idézet saját magamtól, elnézést. A "finn operaénekesnő" pedig valójában svéd diződ, ha jól emlékszem, de a hasonlat nagyon találó.

Előzmény: Novicius (261)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.12.03 0 0 263
Szerintem a legjobb műsor valaha ebben a témakörben, úgyhogy először is nagy-nagy gratula a tényleges létrehozóknak. Minden adásban találtam eddig olyan fazont, akin spriccelve sírva lehetett úgy ordítva röhögni, hogy közben majdnem megfulladtam. Ugyanakkor ott a másik véglet, döbbenetes jó hangok, akik messze mossák le már most a magyar mezőny 80%-át akár, nem is akarok arra gondolni, mi lehet még belőlük néhány év tényleg kemény további hang- és technikai képzés után. Leslie pedig a legnagyobb király, ennyire szarul szegény még életében nem nézett ki - a produkciója viszont 10 fölé volt most végre -, úgyhogy remélem, jobban ráncba szedik legközelebb, ha. Ennél szerintem mindig jobban néz ki, de sajnos, aki most látta először, hajlamos lehet őt zombinak elfogadni, pedig alapesetben szerintem inkább a kipihent és tehetséges Steve Buscemi-ra hasonlít. GO LESLIE!!!
Ja igen, hát a Hamu és Gyémánt-előadás engem is eltalált. Arról nem tudok mit mondani, csak azt, hogy nagyon jó, hogy ez a lány Magyarországon van. A folk-énekes lány pedig szintén nagyon jó, hogy van, ilyen típusú dalnokra is sokkal nagyobb szükség van, mint bármilyenre a MAHASZ-listáról (persze, nagyjából).
adsr Creative Commons License 2003.12.03 0 0 262
Tóth Vera megérdemelten nyert. Abszolút a legjobb hangja és előadásmódja volt a csapatban. Néha ugyan elsietett egy-egy sort, de az bőven javítható dolog.
A gitáros Vera tényleg játszhatott volna mást is -én is kiváncsi vagyok, mit hoz legközelebb - és még énekhangban is volt talán jobb nála, de nem csak a hang számít, hiszen nem stúdióénekest keresnek, hanem színpadra termett mozgáskultúrával rendelkező egyént. Legalábbis, aki ehhez jó alapokkal rendelkezik. De néhányuknak hiába van jó hangja, ha "mozgáskoordinációjuk" úgyszólván rettenet.
Persze Verus gitározásából nem derült ki, hogyan tud mozogni egyedül egy színpadon és nem is hiszem, hogy egy bármennyire profi, de egyhelyben ülős produkció fogja nyerni a versenyt.
Egyedül a gitáros gyereket nem hallottam, de a többiek tekintetében maximálisan egyetértek a zsűri döntésével.
Novicius Creative Commons License 2003.12.03 0 0 261
Hirtelen nem is tudtam, ki lenne az első, bár a gitáros lányból már másodszorra is sok volt egy kicsi, valszleg idegbeteg lennék, ha 45 percen keresztül kellene hallgatnom őtet. persze ez magánügy.

Hát igen: ez a folkrockba hajló, dévanagykamillás, papucsos-fejpántos bölcsészattitűd egy idő után fárasztó. Mint a "Picasso kalandjai"-ban a finn operaénekesnő: először nagyon édes, csak amikor már mindent "dalban mond el", a szívét, a lelkét meg a fájdalmát - na, ettől óvjon meg az ég.

Pluto_d Creative Commons License 2003.12.03 0 0 260
A fingásnak jobb az énekhangja, mint ezeknek.
ququcs Creative Commons License 2003.12.03 0 0 259
Azért felháborodásról szó sincs!
üdvözlettel: ququcs
ikoloman Creative Commons License 2003.12.03 0 0 258
Te sem kicsit haborodhattal fel, ha ezert kepes voltal regisztralni:-)
Előzmény: ququcs (257)
ququcs Creative Commons License 2003.12.03 0 0 257
Kedves vicc!

Azért az öreg kontinensen igen sokan ismerik Baba Maal-t, azon meg nem csodálkozom, hogy kis hazánkban más dolgokra asszociálnak a neve hallatán, ez is azt mutatja mélyen tisztelt barátom, hogy mennyire kis balkáni országban éldegélünk... Sz.V. szerintem nem volt nagy durranás, a Queen-es srác jobb volt nála.
Ja igen, ikoloman szegény igen egyszerü embernek tünik úgyhogy kedves lox inkább erősen szürd meg a mondanivalódat, hogy értelmezni tudja azt..!

I.Blasius Creative Commons License 2003.12.03 0 0 256
Nem volt semmi a tegnapi felhozatal. Szvsz a Queen-es srác, a Streisandos lány, és a Jamiroquai-os csaj a múlt heti mezőnyben szvsz könnyedén nyert volna, még a Pakisztáni srácnál is jobbak voltak.

A Schmidt Vera tényleg nem volt rossz, de szvsz ha nem saját dalt énekel, hanem mondjuk egy Celine Diont semmivel sem lett volna ütősebb, mint a Streisandos lány, és így tovább se jut. Ráadásul ugyanazt a dalt énekelte mint az első körben. Ezek szerint csak egy dala van, ami vállalható. Kíváncsi vagyok a döntőn mit mutat.

Szabó Leslie sztárolását főleg nem értem, énekhangban messze megelőzte őt a Queen-es srác, azt a tényt pedig, hogy ő írta a dalszöveget, és gitározott, ki nem szarja le, ez énekverseny, itt az énekhangnak kéne számítania.

Persze ettől még a zsűri döntése nem volt rossz, de szvsz nála jobbak elől foglalta el a 3. helyet.

vicc Creative Commons License 2003.12.03 0 0 255
A szpíker egyébként azt mondta Baba Maal-ról,

monnyuk azt el kell fogadni, hogy ha itthon megkérdezel 20 embert, akkor 19-nek halvány fogalma nemlesz, hogy egy énekesről, vagy egy gyerekjátékról beszélsz...:(

Előzmény: lox (252)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.12.03 0 0 254
Én Schmidt Verába lassan szerelmes leszek, ha így folytatja. Azt viszont elismerem, hogy Verus kicsit halványabb volt, mint múltkor. A 2. hely elég jelzés volt.
ikoloman Creative Commons License 2003.12.03 0 0 253
"A legfelháborítóbb a számomra Schmidt Vera mennybemenesztése, aki szemérmetlenül lop mind stílusában, szövegében, mind zenéjében Dévényi Ádámtól és nagyon szomorúnak találom"

Itt vagy eltevedve ekesszolo testverem. De latom azota strategiat valtottal.Elobb meg csak lopas, mostma' lagzilajos es baratai. Enyhen csapongsz.Vegulis most min vagy felhaborodva? El kene lassan donteni.Lajosek is loptak Adamtol?:-)

Előzmény: lox (251)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!