Keresés

Részletes keresés

xyron Creative Commons License 2000.08.06 0 0 11
Ha az alaplap hibás, akkor szerintem ez az intelnél is kijön.
De ha win95-öt használsz, akkor a procival van a bibi. Nézd meg a linket amit írtam. Ott leírják, hogy a win95 valamiért nem müxik az amd k6-2 350-el. Van ott egy hotfix is, ha azt letöltöd és felrakod akkor elvileg menni fog.
Egyébként megvan a cikk is ahol ezt nálam sokkal okosabb emberek is leírják: CHIP 98/12, 83.old.
Ha nem sikerül letölteni a javítást, akkor írj és én letöltöm és elküldöm mailben.
Előzmény: Laci1000 (10)
Laci1000 Creative Commons License 2000.08.06 0 0 10
Hali Mindenkinek !

Szerintetek ha az alaplap hibás akkor ez kijön egy 100 as intel procnál isd ?
Sajna csak ilyenem van amit be tudnék rakni .
Ha azzal minden jó akkor milyen procot kéne venni olyan 350-500 Mhz között ? Úgy tudom az Intel nem csinál ilyeneket.

Üdv

Rubóczki Béla Creative Commons License 2000.08.06 0 0 9
AMD procinál én is tapasztaltam hasonló problémát.
Ha a RAMod nem 100Mhz-es akkor az is lehet a probléma.De általában az a gond, hogy a meglévő Windows nem akar működni.feladat: formázás után egy friss telepítés!!!
xyron Creative Commons License 2000.08.05 0 0 8
Sorry, de nem tudom, hogy kell ide linket csinálni.

Azért a ctrl+c, ctrl+v segít;-)

Előzmény: xyron (7)
xyron Creative Commons License 2000.08.05 0 0 7
A cikket nem találom egyelőre(túl sötét van, meg már alig látok, meg a szúnyogok sem hagynak békén(lásd: törzsasztal)) de remélem ez segít:

http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q192/8/41.ASP?LN=EN-US&SD=gn&FR=0

xyron Creative Commons License 2000.08.05 0 0 6
Mindenesetre ha van rá lehetőséged, próbáld ki egy másik procival(lehetőleg Intellel).
Előzmény: xyron (5)
xyron Creative Commons License 2000.08.05 0 0 5
Üdv
Úgy rémlik, hogy olvastam valahol az AMD prociról, hogy van valami baja a windows-al. Megpróbálom megkeresni a cikket, de nem igérek semmit.
Előzmény: Laci1000 (4)
Laci1000 Creative Commons License 2000.08.05 0 0 4
Üdv mindenkinek !

Tud-e valaki olyanról ,hogy egy alaplap nem win
kompatibilis .
Vettem márciusban egy VIA Apollo Mvpr3 alapot AMD K2 350 -es proccal .Azóta SZÍVÁS .
Tíz indításból 5x Windows védelmi hiba .
Már cseréltem videókártyát , memóriát ,hangkártyát és mindent állítottam a biosban .Van-e 5let ?
Vigyem vissza a boltba ?
SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv

Gona Creative Commons License 2000.08.04 0 0 3
Adatkábel nincs fordítva a CD-ROMban? Láttam már olyat hogy nem volt felirva melyik az 1-es láb, de fordítva volt mint szokásos lennie. A CD be van jumper-elve slave-nek? Mert ha nincs ugye, két master nem fér meg egy csárdában. Ha jól van a kábel és jól be van jumperelve, de úgy sem megy, akkor nem szeretnek egy kábelen lenni. Ez régi vinyóknál sajna gyakran előfordul. Vagy másik winyó, vagy másik CD-ROM, ha esetleg PCI-os az alaplapod, talán egy PCI-os idevezérlö (azokon van 2 ide, tehát lehet külön kábelon a kettő és elvileg használhatod isa vezérlöt is a portokkal és az fdd-vel), de csak hallottam róla nem teszteltem, valamint marad az a megoldás, amit a legtöbben használtak ilyen problémára: kell egy CD-ROMot vezérelni tudó hangkártya. A mostani hangkártyákon nemigen lehet már látni ezt az interface-t. Sok sikert!
Előzmény: negyvenketto (2)
negyvenketto Creative Commons License 2000.08.04 0 0 2
Hi

Otleteket kerek

van egy regi 486-os gepem, meg egy 24*-es Cyber
CD-rom Drive-om. A gepben multi I/O kartya van egy IDE csatlakozoval. Osszedugom, a vinyo master, a drive slave, azonos kabelen vannak. Az adatkabel uj. Az ATAPI driver hibat jelez: az egyseg nincs kesz, (A)bort (R)etry , s ellenorizzem le a kabeleket. Meg is tettem minden jo, de az a nyavajas csak nem indul.
ha tud valaki irjon otleteket, de ost nem olyanra gondolok, hogy benzin+gyufa

koszi
42

xyron Creative Commons License 2000.08.01 0 0 1
Ja és még egy negatív tapasztalat!
Ki hinné, hogy még létezik olya ATX-es ház, aminnek a tápja befelé!!! fújja a meleg levegőt, közvetlenül a procira (a ventilátor a táp alján van, így még a megfordítása sem segít). Hát én sem hittem így nem is nagyon néztem meg a házat vásárláskor.
Ez van
xyron Creative Commons License 2000.08.01 0 0 0
Azt azért még elmondanám, hogy én nem vagyok profi a témában.
Mindjárt lenne is egy kérdésem. Ki mit tud az Asus P3V4X alaplapról? Ugyanis most egy ilyen lap vásárlását fontolgatom.
xyron Creative Commons License 2000.07.31 0 0 topiknyitó
Állítás: "A hardver az, amibe bele lehet rúgni"

Úgy gondoltam, jó lenne egy topic ahol a "vassal" foglalkozunk.
Íme itt van, rajta hát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!