Keresés

Részletes keresés

Gumicsizmás Kandúr Creative Commons License 2003.12.16 0 0 312
Ez a csaj lehet hogy jó, de nem igazán jött össze neki a produkció. Lehet hogy elizgulta.
A zsűri meg nem akart még egy hasonlót Tóth Veronika mellé.
Előzmény: perempe (311)
perempe Creative Commons License 2003.12.13 0 0 311
Szvsz nagyon jó a műsor, nem az unalmas sztárok lépnek fel, lát6 az ember valami újat. Szikula Tünde volt a legjobb az ötödik középdöntőben, szégyellheti magát a zsűri élén Presserrel, hogy nem juttatta tovább! Ő se egy lenyűgöző látvány, meg énekhangja miatt se ismerné senki. Úgy látszik a jó hang már másodlagos.
Előzmény: lafno (309)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 310
Hát ez szomorú ha így volt. Voga egyébként Voga János, a 80-as évek derekán ismert Voga-Turnovszky duó tagja, akik pop-rock együtteseket parodizáltak, váltakozó színvonalon.
Mostanában pedig Boros Lajosék holdudvarában hallható a Sláger rádióban.
Előzmény: lafno (309)
lafno Creative Commons License 2003.12.12 0 0 309
Nem hallottam az egészet, csak onnan, hogy a Voga, mint egy elmebeteg üvöltött és szidta a műsort, aztán pedig a Somát.
Nagyon alpári volt.
Előzmény: Bogyó 2 (308)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 308
Szerintem is ez volt a legerősebb mezőny. Illetve most volt a legnehezebb dönteni, Pély Barna mondta is, hogy nem jutottak közös nevezőre ők sem, szavaztak. A vajdaságit tovább kellett juttatni, mert tényleg profin csinálta.
Csak sajnos iszonyú nagyképűen dumált, ez nem tetszett.De el kell ismerni, valóban jó volt.
De az utolsó csaj meg előtte még vagy három nagyon jól énekelt.

Mi volt ez a dolog a Sláger Rádióban?

fanfan13 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 307
Na, de összeszedett voltam! Haha! Bocsi, fáradt vagyok!
Előzmény: fanfan13 (306)
fanfan13 Creative Commons License 2003.12.12 0 0 306
Szerintem aki színpadra termett, az minden szinten meg tudja állni a helyét. Nem kell semmit másra fogni. Ha valaki olyan, az bármiben jól érzi magát, és elő is tudja adni magát. Ebben a válogatóban szerintem ez is szempont volt, ki hogyan találja fel magát... Mint ahogy az utolsó szemüveges kislány... Mikor énekelt, teljesen más volt, mint civilben. Ő el tudta adni magát!
Előzmény: Devil Inside (304)
Devil Inside Creative Commons License 2003.12.11 0 0 305
Ne hagyjuk ki a feltételezések közül, hogy egy kevésbé határozott, irányíthatóbb ember, aki a sikertelenség után mindent másokra fog. (Attól még jó hangja van.)
Előzmény: Devil Inside (304)
Devil Inside Creative Commons License 2003.12.11 0 0 304
Interjú Grósz Noémivel: elég érdekes dolgok vannak benne, valamiért olyan számot énekelt (énekeltettek vele), amihez semmi köze, a ruhában nem érezte jól magát... Persze lehet hogy ez a megasztárrá válás része, hogy szívatják, de azért elég érdekes, lehet hogy máris csalódnom kell a műsorban? (Furcsa, hogy egyesekhez illik a zene, időnként a ruhájuk is, másokhoz sokminden nem - remélem azért ez nem tisztán a rendezői koncepció része.)
lafno Creative Commons License 2003.12.10 0 0 303
Ja!
Nem hallottad ma délelőtt a Sláger Rádiót?
Döbbenet volt.
Valami olyan gyűlöletet sugároztak 3 órán át, ami engem megdöbbentett. Ki ez a harmadrangú Voga?
Előzmény: fairytale (302)
fairytale Creative Commons License 2003.12.10 0 0 302
Sziasztok!

Szerintem a megasztár versenyzői, egy két kivétellel nyugodtan lecserélhetnék a mai magyar "sztárokat", a hirtelen feltünt egy vagy akár többlemezes, mi több aranylemezes mű előadókat. Ezeke a gyerekek ezerszer jobban énekelnek, mint a kikiálltott és megcsinált menők!
Valszeg ha nem ide születnek, lenne is belőlük valami. De igy is milyen döbbenet, mennyi jó hangú és tehetséges emberke szaladgál az országban, és ha nincs ez a műsor, még csak rá sem jön senki. És hányan lehetnek, akik valamiért ide sem jutottak el! :-((

A ruhák, igaza van aki mondta, katasztrófálisak. Rájuk aggatnak minden szart, és csórik így legyenek természetesek?!

fairy

Devil Inside Creative Commons License 2003.12.10 0 0 301
Ezt nem tudom már megítélni, nincs most időm újra végignézni az előző kettőt. :-))

Feltűnt, milyen idétlen, rosszul álló ruhákban lépnek fel sokan (pl. az amúgy aranyos Hornay Zorán rettenetesen állt a bőrcucc), Tóth Vera a velekészült online interjúban el is mondja, hogy a stylist által tervezett öltözetben kell fellépniük. Miért muszáj szinte mindenkiből pojácát csinálni?

Előzmény: cuitlahua (300)
cuitlahua Creative Commons License 2003.12.10 0 0 300
nekem valahogy a tegnapi tűnt az eddigi leggyengébb mezőnynek, persze voltak köztük tehetségesek
Előzmény: Devil Inside (299)
Devil Inside Creative Commons License 2003.12.10 0 0 299
Megasztár - tehetségkutató műsor a TV2-n cikk szerint beköltöznek egy házba, de nem lesz bekamerázva, bár eszerint a cikk szerint SMS szavazással mi juttatjuk tovább az énekeseket...

Különben évek óta az első műsor a kereskedelmi adókon, amit nézek, talán mert évek óta ez az első olyan műsor, ahol a szereplők tehetségesek és komoly munka van mögöttük, nem néhány agyatlan, feltűnési viszketeségségben szenvedő lézengő ritter próbál elszórakoztatni.

Tegnap leginkább a cigánylányt juttattam volna tovább, bár tényleg nagyon erős mezőny volt, a vajdaságitól az utolsó szerénke csajig iszonyatosan jól énekeltek.

rahell Creative Commons License 2003.12.10 0 0 298
A Fame Academy-ben is beköltöztek egy "kollégium" szerűségbe és végig mutattak egy tanulási folyamatot. Szerintem jó volt. Bár én talán nem vagyok autentikus vélemény alkotó, én a többi valóságsót is bírtam...
Előzmény: I.Blasius (296)
vicc Creative Commons License 2003.12.08 0 0 297
csak éppen itt nem a reality lesz elvileg a lényeg. ha olyan lesz, mint az amercan idolban, akkorelvileg kapnak feladatokat, amik az énektudást hivatottak mérni (a 2 leggyengébb között döntene a néző), s ez alapján az egyre inkább alkalmatlanok búcsúznak. ha más licensz alapján megy, akkor nemtom:)
Előzmény: I.Blasius (296)
I.Blasius Creative Commons License 2003.12.08 0 0 296
Félek, hogy tényleg realitybe torkollik a dolog, a húgom barátnője is ezt mondta, aki szintén résztvett az elődöntőben. Kár, valahogy a realityből elegem van, erre képesek lesznek a Való Világ 3 ellenfelévé tenni a műsort.
Előzmény: Zser (295)
Zser Creative Commons License 2003.12.08 0 0 295
Egy ismerősöm volt a megasztár elődöntőjében.Ő azt mondta,hogy vmolyen reality lesz velük és villába költöznek ők is.Persze lehet,hogy csak ugratot.
Előzmény: vicc (292)
onagyz Creative Commons License 2003.12.07 0 0 294
Somamama kedvelóinek:

Vend. 21. Közmagyar pörög (Somanap) (12. 08.)

Lilia Creative Commons License 2003.12.05 0 0 293
ha jol emlexem, az ev HANGJAT keresik + egy lehetseges sztart. hang szempontjabol meg total mindegy, hogy magyarul, vagy eppen angolul enekel..valamint a hangszeres tudas sem eloiras, sem a dal- es szovegiras. felreertes ne essek, az szuper, ha valaki mindezt tudja es meg jol is enekel. de az en velemenyem szerint volt olyan a ket musor alatt, aki jobban enekelt es hangilag is jobban allt, nameg a szemelyisege is szimpi volt. ugyhogy mint irtam, a fenti sempontok szerint en nem a gitaros lanyt juttattam volna tovabb. sot, a queen-es sraccal szemben megcsak nem is a gitaros fiut.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (287)
vicc Creative Commons License 2003.12.05 0 0 292
azt lehet tudni, hogy mi lesz a folytatás, miután meglesznek 10-en? úgy, mint az american idolban hetente egy ki fog esni, vagy másképp bonyolítják majd?
Előzmény: penelope13 (290)
ququcs Creative Commons License 2003.12.05 0 0 291
Kedves Ipari-antidepi, szerinted miről szól a verseny? Légyszi áruld el nekünk kis butáknak!

Köszönettel:q

Előzmény: Ipari-antidepresszió (287)
penelope13 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 290
Attól tartok, lemaradtál a döntőről; múlt szombaton volt.

Egyébként szerintem a Fame Academy minden szempontból színvonalasabb volt, mint a Megasztár.... Sajnálom is, hogy már véget ért.

(Persze azért a Megasztár se rossz, és kétségkívül itt is felbukkannak nagyon tehetséges emberek.)

Előzmény: Big Dipper (280)
I.Blasius Creative Commons License 2003.12.05 0 0 289
Hát nem is a dalszövegírásról szól. Pedig a gitáros csajszinál a saját dal annyit nyomott a latban, hogy a mezőnyből nem kiemelkedő hangja ellenére továbbjuttatta. Ha ugyanazt a dalt énekli mondjuk mint a Streisandos csajszi, szvsz vesztett volna, mert ott kijött volna, hogy annyira azért nem olyan jó ő.

Gondolom azért, mert a Presser, Pierrot is ír számokat, így szimpatikus nekik ez a dolog.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (287)
heki Creative Commons License 2003.12.05 0 0 288
Nem biztos, hogy megasztár lesz. Lásd Cserháti is milyen rögös utat járt be, és neki sem volt rossz hangja, ugye. nem attól lesz valaki megasztár (sajnos) hogy milyen jó hangja van. Még nagyon sok minden kell hozzá (lásd pl. Chorus Line filmben: szakirodalom)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.12.05 0 0 287
nekem ugy tunik, hogy kifejezetten elonyt kap az, aki kiseri magat, magyarul enekel es a sajat szerzemenyet adja elo. pedig elvileg ez a verseny nem errol szolna...
Szerinted miről szól?
Előzmény: Lilia (283)
cuitlahua Creative Commons License 2003.12.05 0 0 286
szerintem belőle tényleg megasztár lesz, inkább előbb mint utóbb...
hihetetlen ütős hangja van 19 évesen, milyen lesz ha tovább fejlődik?!
Előzmény: Lilia (285)
Lilia Creative Commons License 2003.12.05 0 0 285
hat igen. a Cserhatit eneklo csaj valoban kiragyogott a korusbol (is) :-)
Előzmény: Bogyó 2 (284)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 284
Nem erről volt szó.
Hanem arról, hogy a Queen számok általában igényelnek egy kis Zámbó Jimmys hangzás nélküli hangterjedelmet.Lásd a Queen emlékkoncertet, ahogy Presser mondta. Ezt talán az is elismerheti aki utálja a Queent, bár az utálat sokszor zavarja a tárgyilagos ítélkezést. Na mindegy, ez a kottákból objektíven megállapítható.A srác egyébként simán verte az azon a koncerten fellépők nagyrészét. De voltak hibái, van még mit csiszolnia. De szerintem is érdemes.
A továbbjutók nem mind énekeltek ilyen hangterjedelemmel bíró számot, de amit vállaltak, azzal el is bírtak. S egy előadónak tisztában kell lennie a képességeivel, s azt kell maximalizálnia.
A másik pedig az, hogy egy sztárnak nemcsak a hangja a lényeg, előadóművészt keresnek, nem hangtornászokat. Schmidt Vera(akinek szép hangja van, de a mélyek nem igazán mentek neki a végén, legalább 2-3 tovább nem jutónak jobb hangja volt, csakhát más is számít) és Leslie ebben volt jó, és ezért lehet nyerőbb egy magyar szám. Nem biztos, hogy azért mert valaki lefordította a számot, tényleg érti miről is szól, hiszen ez magyarul se mindig könnyű. A Stakka Bo-t éneklő srác bezzeg nem énekelt igazán nagyot, de azt jól. Csak ez már túl kevésnek tűnt, ezért volt szerintem is az abszolút nyerő a Cserhátit éneklő csaj. A fináléban egyébként ez megint egyértelművé vált, ha figyeltétek mit énekelt.
Előzmény: NagyAnd (282)
Lilia Creative Commons License 2003.12.04 0 0 283
izlesek es pofonok :-)) a fiu masvalaki slageret enekelte, sokkal jobban, mint vartam. a lany ugyan sajat szerzemenyt adott elo de a hanjat nem nagyon mutatta meg (ez nem szerzoi verseny) es a sajat dala nem volt egyedi (devai nagy kamilla etcetc).

nekem ugy tunik, hogy kifejezetten elonyt kap az, aki kiseri magat, magyarul enekel es a sajat szerzemenyet adja elo. pedig elvileg ez a verseny nem errol szolna...

de attol meg nem kell, hogy mindkettonknek ugyanaz tetsszen :-))

Előzmény: Törölt nick (270)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!