Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 2003.12.25 0 0 402
Vagy inkább kikről szólt? ;->


Talán róla nem:


És ha már nem sikerült elpusztítania mindent, neki is jár egy kis öröm! :)

Előzmény: heki (395)
Sheme Creative Commons License 2003.12.25 0 0 401
És ennél nagyobb azok BŰNE akik feldobták és futtatják azt a sok tátogó, tehetségtelen libát meg gúnárt, akiket a kereskedelmi tévék és rádiók, de mindenekelőtt a kiadóházak futtatnak. Na, azoknak szól az, hogy "MONNYON LE". Szerintem bíróságilag kellene őket büntetni és életfogytiglanilag eltiltani a zenei produkció közeléből.

Sajnálom, hogy nem tudom ennyire szabatosan megfogalmazni, mert nem volt kedvem fuck-okkal telegyömöszölni.

Előzmény: ipanema (392)
hc Creative Commons License 2003.12.24 0 0 400
Milyen zenekar az amelyik ingyé dógozik?? Két pléjbekkes guminő 120-ért nyom egy 20 perces tátikát.
:-(
Előzmény: tbnc623 (377)
békörmen Creative Commons License 2003.12.24 0 0 399
Persze, mert beindult a Tőzsér-webkommandó. Pár tucat egeret elhasználnak a srácok Dec 26 éjfélig.
Előzmény: cycling (398)
cycling Creative Commons License 2003.12.24 0 0 398
Eddig úgy néz ki, hogy Tőzsér Dénes fog bejutni.
Előzmény: cycling (387)
I.Blasius Creative Commons License 2003.12.24 0 0 397
A fene érti ezt a zsűrit. Tegnap szvsz a Tom Jones-os gyerek helyett, én a Kovács Katit éneklő lányt jutattam volna tovább, akit ők is mindannyian dícsértek. A késdobáló srác kiejtése nagyon gyengécske volt, én Pierrot (mint zenei producer) helyében megtiltottam volna azoknak az angol nyelvű számok éneklését, akik nem beszélik a nyelvet.

A Kovács Katis csajon akkor röhögtem jót, amikor mutatták a Toyotájában. Majd beleharapott a kormány tetejébe, olyan alacsonyan ült:) Ráférne az ülésmagasságállítás használata.

heki Creative Commons License 2003.12.24 0 0 396
tillatilla mint luke skywalker, ahogy megmenti a földet
heki Creative Commons License 2003.12.24 0 0 395
na itt van, amire vágytatok, csak hogy tudjuk, kiről szól az adás
Big Dipper Creative Commons License 2003.12.24 0 0 394
A Csendes éj c. szám elénekeltetése a már bejutottakkal eléggé giccsparádé volt. Sikerült megkezdeni a tehetségekből (kivéve Halandzsa Ibolyát :-P) a hülyegyerekfaragást.

Megint csalódnom kellett az első helyezetten. Szerintem sokkal jobb volt a Kovács Katit éneklő és a Buckshot Le Fonque-t éneklő lány!
Meg Bakáts Tibor kicsit most ellenérzést keltett bennen azzal, hogy a félvér csajra azt mondta, hogy az EU-ba menet az ő kinézetével könnyebb érvényesülni és hogy ez milyen jó (vagy valami ilyesmi). Ki nem sz@rja le az EU-t, amikor tehetségeket keresnek? Vagy megint a pénzcsinálásról szól minden? Előre látom, hogy a győztes hogy ki lesz játszva alárendelt szerepben a médiának.

Pierrot-n meg nagyon látszik amikor mást gondol, mint amit mond, a másodpercenkénti 16 pislogásával eléggé leleplezi magát.

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.12.24 0 0 393
Szomorkás voltam, nagyon nem fogott meg a tegnapi produkció egyáltalán. Lehet, hogy csak nálam van ilyen, de tegnap a zsüri SOKKAL jobban szórakoztatott, mint az előadók.
ipanema Creative Commons License 2003.12.23 0 0 392
"...nem tudott elég magasan énekelni néhol..."
Igen, a refraianben egy hanggal alulénekelt, én is azt hittem, hogy nem tudta kihúzni. Közben az improvizációs részben simán kiénekelte a kérdéses hangot, tehát bírta volna...
Nem akarta? Módosította az eredeti melódiát, mert neki így jobban tetszett?
Nem tudni. Viszont gratula a középső részért (is), ahol a szövegelés helyett nagyon jó (előre elkészített, tehát igazából nem) improvizációt adott elő.
A srácot dicsértet illeti azért, hogy nem "klónozni" akarta Tom Jones-t, amit mellesleg nem is igen lehet, hanem saját előadásában adta elő a számot. Sikeresen.
Egyébként az összes eddigi műsort megtekintve nagyon kellemesen vagyok meglepődve mennyi tehetséges, jó hangú, jó megjelenésű, szinpadra való énekest hallhattunk. Különböző forumokon már kifejtettem véleményemet, és ez a műsor csak megerősítette, hogy ebben az országban vannak kivételes tehetségek. És ennél nagyobb azok BŰNE akik feldobták és futtatják azt a sok tátogó, tehetségtelen libát meg gúnárt, akiket a kereskedelmi tévék és rádiók, de mindenekelőtt a kiadóházak futtatnak. Na, azoknak szól az, hogy "MONNYON LE". Szerintem bíróságilag kellene őket büntetni és életfogytiglanilag eltiltani a zenei produkció közeléből.
Névszerint nem tudom őket felsorolni, (gyanítom, hogy az egyik főbűnös közöttük az a nyálas tehetségtelen ellenszenves Kozsó) de most már akkora a felháborodásom az általuk elkövetett országos szégyenokozás miatt, hogy a végére járok és ...
Huhhhhhhhhh!
Ezeket kellene a BMG előtt nyilvánosan felakasztani. Nem a tátogó tehetségtelen szerencsétleneket, hanem akik menedzselik őket, akik írják nekik a bugyuta számocskákat, akik futtatják őket!
Előzmény: cuitlahua (385)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 391
Ezt találtam:

'Mivel Megasztárral kapcsolatos Internetes aktivitás talán még a Big Brother-t is meghaladta, a műsor készítői elhatározták, hogy MÉG 1 ember bekerülhet a döntőbe, méghozzá az Internetes szavazás alapján. Ez a szavazás kizárólag az Interneten jelenik meg és még a műsorban sem említik. Így csak a legaktívabb nézők szavaznak majd. Azok, akik rendszeresen érdeklődnek a versenyzők fórumai, webnaplói, internetes videóklipjei iránt.

A netes szavazásokat az utolsó elődöntő után fogadjuk december 26 éjfélig a www.tv2.hu illetve a www.megasztar.hu oldalakon.

Ugyancsak az utolsó elődöntő végén publikáljuk az SMS számot, amin majd szavazni lehet a januári adásban. '

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 390
Ja,hogy az ötből egy,meg az összes többi elődöntősből még egy!:)
Előzmény: cycling (387)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 389
Hol lehet szavazni,mi a site neve?
Előzmény: cycling (387)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 388
Mé',most nem tízen vannak?Mert akkor 2 jut még be.
Előzmény: cycling (387)
cycling Creative Commons License 2003.12.23 0 0 387
Lehet szavazni a honlapon a fentmaradó 35 emberre,még egy embert be lehet juttatni,tehát 12-en lesznek a döntőben.
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 386
Sztem is.Mind a három nevet eltaláltam előre.:)
Bár nekem a kis rocker gyerek jobban bejött,de amikor meghallottam ezt a EdmondTomJones-t,akkor már tudtam,hogy csak vígasz-ág lesz belőle.Egész addig nálam ő és a kis félvér-lány volt a befutó.
Előzmény: sherx (383)
cuitlahua Creative Commons License 2003.12.23 0 0 385
Szerintem is elég gyengék voltak a maiak. Még a győztes srác se tudott elég magasan énekelni néhol (bár amúgy tényleg élvezetes produkció volt), nem sok esélyük lett volna a korábbi mezőnyökben.
Előzmény: heki (384)
heki Creative Commons License 2003.12.23 0 0 384
múlt 7 keményebb volt, most az eleje gyengécske, no meg a glam-rockos (magát mondja annak) pécsi srác is sehol nem van hangban Rolandhoz képest (a Queenes srác), viszont sokkal jobb szám sajnos a billy idolos shock the system mint a wearethechampions.
TomJones klón késdobáló gyerek jópofa, mozgását feszesebbé, váratlanabbá kellene tenni szvsz. Lányok ma nem fogtak meg nagyon. Talán az első helyezett, meg a kovácskati klón. Naja. De múlt héten ezek repültek volna mind. Most nem sajnáltam egyiket sem, hogy nem jutottak tovább.
Azt mondjátok meg, mi a halálfaszának kell ez a közös éneklés a végén, iszonyú, a szám is nagyon rossz, lehet, hogy a zsüri aírta, nem tudom, de ők élvezték, pedig mindenki szenved ottan, az előadók is.. szegény rocker versenyzők, hogy azonosulnak ilyen nyálladékkal? (nehezen, de mire profik lesznek, menni fog)
Előzmény: sherx (383)
sherx Creative Commons License 2003.12.23 0 0 383
Juhéj!Király a zsűri!Ezek a fiatalok most nagyon ott voltak!
mouser Creative Commons License 2003.12.23 0 0 382
galambos dorina, jól látom? (óriásplakát az árkádban)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Timna Creative Commons License 2003.12.23 0 0 381
teljesen így éreztem én is :)
Előzmény: FDrebin (341)
Timna Creative Commons License 2003.12.23 0 0 380
az semmi, abban a műsorban volt Gáspár Lacika (nagy maffiózó kinézetű roma srác), akitől el voltak ájulva (én is), és erre 3. helyet kapott. A múltheti műsoron én is csak döbbentem...
Előzmény: lordofthechicagoblues (367)
Timna Creative Commons License 2003.12.23 0 0 379
ez korántsem biztos :))
Előzmény: Pluto_d (368)
Timna Creative Commons License 2003.12.23 0 0 378
jaj, ti is kiütést kaptok ezektől a halandzsa-angolosoktól? itt volt múltkor ez az Orsós Ibolya (?) aki a 4non-blondes számot hablatyolta el, hát egyeszerűen nem tudtam az énekre figyelni, annyira zavart hogy értelmetlen a szöveg. Ma megint lesz egy srác ahogy elnézem, aki bár beszélni nem tud angolul, de van bátorsága énekelni :)) Hörnyű!
tbnc623 Creative Commons License 2003.12.23 0 0 377
Fene tudja. Egy zenekar egy egész estére kap kb. 30-50e ft-ot. (átlagban). ahhoz képest jó gázsi. De ahhoz képest hogy mi mindent végig kell csinálniuk (kezdve a sztájliszttól - akinek le kéne törni a kezét - a próbákon át egészen tilláig), háát...
Előzmény: I.Blasius (373)
rags Creative Commons License 2003.12.21 0 0 376
DSDS dettó.
Előzmény: bivisz (375)
bivisz Creative Commons License 2003.12.21 0 0 375
Megmondom mi lesz: összehoznak velük egy sikerszámot, amiben mindegyikük szerepel majd (az Idols c. külföldi műsorban ugyanis ezt tették).
Előzmény: vicc (374)
vicc Creative Commons License 2003.12.19 0 0 374
az egy dolog - de ha valaminek nincs eselye megterulest hozni, akkor nem lesz.

100e penz annyira nem sok, de hiszem, hogy jo nehanyukat kiszurta valaki es, ha mas nem hattervokaloskent elinditjak a palyan...

Előzmény: FFeri (372)
I.Blasius Creative Commons License 2003.12.19 0 0 373
A szereplők, akik az elődöntőben szerepeltek, 100 ezer Ft-ot kapnak. Szerintetek sok ez vagy kevés?
Előzmény: tbnc623 (369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!