Keresés

Részletes keresés

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73150

Szép kis hölgy koszorú. Látszik a hangulat jó volt - mint mindig :))) Heten voltatok, mint az angyalok? Remélem csuklottatok is, mert gondolatban ott voltam veletek.

Előzmény: Tina. (73148)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73149

Az uj táskádat nem is dicsértem. :)) Ha jól látom nem colát rejt az üvegen a csador. Nem véletlen, h még kalapja is van? :))))))

Előzmény: borcsimama (73144)
Tina. Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73148

 A mai talis csapatunk!! Jajj nagyon jó  volt dumcsizni. Jót ettünk ittunk is. Szóval klassz volt!

terimamy Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73147

Gondoltam, hogy kirándulsz. A multkor említedted, hogy a férjeddel mentek kirándulni.

De akkor ez más volt.  Szépségeket kaptál. Az utazás meg egy élmény volt, de szerencsésen hazaértél, az  a jó . 

Holnap én nem leszek, majd  ma még estefelé benézek.Tina biztosan elmondta és itt is írtam  róla.

Előzmény: borcsimama (73143)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73146

Sziasztok!

Borcsika,

Ó, igy már teljesen igazolt a távolléted! :))))) Látszik nagyon koncentráltok. Akartam kérdezni akkor ki volt a fényképész? De aztán mégegyszer elolvastam, h a Margó férje is ott volt. Nyilván Ö volt a fotográfus. Kaland ide vagy oda, ha jól éreztétek magatokat, akkor az csak egy szösszenet.

 

Táska varrásra adtam a fejem. Most kez zörögni, mert a zuram dolgozik. Tegnap tvnézés közben megjegyezte: "Drágám ez azért nem olyan hangokat ad ki, mint amikor a kötötüidet csattogtatod." Nem is csattogtatom. Vettem a lapot és elcsomagoltam a gépet.

Előzmény: borcsimama (73143)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73145

Jó reggelt ,kedves,aranyos kislányok:)

 

Nem esik az eső,kellemes a levegő:)

Remélem Mindenki jól van és Csipkerózsika is javul:)

Hozok kávét :)

 

JA igen!Regisztráltama a face-s oldalra:)

Majd küldenek jelszót:)

borcsimama Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73144

Remélem, hogy sikerül ide is feltennem pár képet a tegnap talinkról Margóval:

 

ezeket a szépségeket kaptam Margótól

 

borcsimama Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73143

Szervusztok, vidám hajnalt Mindenkinek!

 

Terikém, írtam a 73121-es hsz-ben, hogy holnap (azaz tegnap) nem leszek, legyen meglepi, hogy merre jártam!

 

Tegnap Margóéknál voltam Borsod-Abaúj Zemlén megyében, kalandos utazásom volt..... olyan vonattal utaztam, ahol csak egyszer kell átszállni, oda felé zökkenőmentes volt minden, de visszafelé.... úgy beszéltük meg a párommal, hogy hön elém Hatvanba.... beszéltünk is telon, hogy már utazom haza, de viszont leszállok a vonatról és az én párom sehol, késett az én vonatom is 10 percet, és ugye a Pécel felé induló vonatra éppen mondták, hogy azonnal indul, na mit csináljak, menet a vonat felé, embert hívom merre jár, az ő vonata is késve indult 20 perccel, és még jön elém.... no mondom, akkor most mi lényeg, nekem it a vonat, látom, még vár..... rohanok felszállok...... vonatról újabb teló, hol vagy Turán..... na mondom, én is nemsokára ott leszek...... a lényeg, leszállt Turán, és mire odaért az én vonatom, ő is ott volt..... tehát volt egy kis kavarodás, de találkoztunk.

 

Gyönyörű nap volt a tegnapi..... Margó megmutatta a csángó tászli fűzési technikáját..... most már csak rajtam és a kitartásomon múlik, hogy mikor készülök el vele....

 

Olyan gyorsan eltelt az idő, egyszer csak azt vettük észre, hogy már is indulni kell, mert indul a vonat hazafelé..... Margó is és férje is szuper aranyosak.... nagyon-nagyon jól éreztük magunkat...... kár, hogy az idő rohant.... de hát sajnos ez mindig így van, ha az ember jól érzi magát, olyan gyorsan elmúli, mint egy szempillantás.....

 

képeket, majd mutatok, most még szedem le a gépről..........

 

mindjárt jövök, hozom a kávét...... csak még nem folyt ki.....

 

 

Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73142

 

 

 

 

 

Látom ma sincs angyalka, ma  akkor  én kívánok  nyugodalmas jó éjt mindenkinek!!!!!!!

Vica113 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73141

Erzsikém,ilyen a sapi,én horgolom,ilyen színekkel. A rajzfilmet még nem láttam,de a Gru2-t most játszák a mozikban.Itt vagyok a lányoméknál,most kint labdáznak,gyorsan benéztem Hozzátok.Majd este folytatom Dávidét,neki kétszemű kell.Gerié már kész.

Aztán már félig kész Gerinek a gladiátor sapi,azt is zseretném befejezni,mert ugyebár most tudok próbálni.De még van sok vasalnivaló,holnap ágyneműhúzás.,többi a  gép dolga.Reméélem Dávid fog aludni,akkor bele tudok húzni a horgicába.Ilyen lesz a sapiMost húzok,vidám,hasznos talit,mindenkinek szereteölelést küldök.

Előzmény: zöldtengerszem (73134)
terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73140

Nekem annyira kicsi a kertem, hogy levendulát sem tudok ültetni . Majd talán, ha a lányom teljesen kialakítja a kertjét , ott lehet. A rózsaszinűnek  / pozsgás/ nem tudom a nevét, láttam már /anyósomnak is volt/ de nem ekkora és ennyi virággal. Gyönyörű !!!!!

 

Előzmény: Veramami2 (73139)
Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73139

igen ,pár napja fotoztam...

 

az előbb ezt a levendulást nem is engedte feltenni az egy bokor... ami  állandoan nyílik... most negyedszer hozta a virágokat... A többi egyszer lenyilott és kész... 

 

Előzmény: terimamy (73138)
terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73138

Szia ! 

Szépek a virágaid, ezek még mostaniak?

Én is csak ezt a kávés képet tudtam feltenni, egy másikat akartam, nem engedte.

Előzmény: Veramami2 (73137)
Veramami2 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73137

Sziasztok!

 

Kedves Icuska! nem tudom mi a "browserem", akkor én probálok képet feltenni, hátha enged a rendszer...

Mindenkinek jó  pihenést és szép napot kívánok!

 

 

 

 

 

Igazatok van. én ahogy a fényképezőgépről leveszem a képeket, rögtön kicsinyitem 800x600- ra  és ezt az egyet engedte, vagyis fogadta el a rendszer... 

 

 

itt egy név miatt  kioktattak bennetetket, és a rendszer ugy vacak ahogy van....tán ezt kéne rendbe tenni...

 

icuska54 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73136

Jó reggelt!

Mindenki alszik? Bezzeg én már rég fent kukorékolok!

 

Hoztam volna képet is de nem tudok feltölteni egyik browseremból se... fogalmam sincsen miért.

terimamy Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73135

Jó reggelt és szép napot!

 

Újra kezdem......

Még mindenki alszik, vagy már kirándultok?

Borcsika nem hozott kávét, sőt még esti angyalka sem volt.

Absolute.. szép a munkád, nagyon ügyes vagy.

Este elég későn kaptam egy rossz hírt, az egyik unokatestvére felesége halt meg,aki nekem olyan volt, mintha nővérem lenne. A nyáron volt 81 éves.  Nekem nem volt testvérem, nem régen voltam meglátogatni, akkor még jókat beszélgettünk a régi szép időkről, 57 éve ismerem . 

 

Ha valaki erre téved, hoztam kávét, egészségetekre !

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73134

Vicuska !

 

Nálam is van h előkerül egy -egy pulcsi a rokonságban itt-ott , és alig akarom elhinni , h azt is én kötöttem :-) , az ember elfelejti .., de örülök h előkerültek ezek a  holmik , mert jól néznek ki , és biztosan tudják használni az unokáid ! Méghogy gru sapi :-) ez is az Angry Birds -ből van ??? Borcsika már kiokosított valamelyest , de már Levi is tudja h mik a mérges madarak :-) , hja haladni kell a korral :-)))...

Ja igen iskolai szünet , akkor lesz zsivaj nálatok , furcsa lesz utána  a nagy csönd ,biztosan ha majd hazamennek ! :-)))...

 

A Lányom tanítónő , ő otthon lesz Levikével, csak hétfőn megy  a gyerekekkel az Állatkertbe , még Levikét nem meri vinni , mert az elsőseire kell figyelnie... , majd ha már nagyobb lesz !...

 

Szép álmokat mindenkinek , megyek lassan én is aludni ...

 

  .....

Előzmény: Vica113 (73102)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.23 0 0 73133

Szia Tücske !

 

Nem kell bocsánatot kérned, nem zavarsz köztünk senkit sem , ebben biztos vagyok  , mihozzánk a békés szándékú ember bármikor bejöhet , pláne , ha régi ismerőőős ! 

Kössz a mintát , nekem már megvan ez a  minta , de biztosan van akinek jól jöhet :-)))... 

Előzmény: absolute.blondie (73129)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73132

Ágikám !

 

Itt is boldog születésnapot neked , kicsit késve , de szeretettel : 

 

 

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=6&pv=3349103&path=83542

 

Borcsikám !

 

Én csütörtökön ott leszek , és sikerült megbeszélnem anyósommal , h a héten ne jöjjön :-) (csütörtökön akart jönni , merthogy szerda, az ő napja szabadnap a héten )...

Valószínűleg jön egy lány is Székesfehérvárról , akinek megmutatom a  frivolozás alapjait , jó ?

Ha keres el ne küldjétek ! :-) , de úgyis ott leszek én is időben...

 

Lányok a  padunkat bejjebb vitték , de van ott... , csak menjetek tovább szépen, ott majd megtaláljuk egymást biztosan .., örülök h látlak benneteket egy kicsit , úgyis régen találkoztunk már !

 

Tesókám !

 

Neked is nagy ölelés.., sajnálom h még mindig kezeltetned kell magad , remélem hamarosan meggyógyulsz teljesen !!!!!

 

Ildim !

 

Szép a  kendőd !

Mi van, nincs ott társaságod , h minden napra berendelsz egy szerelőőőt :-))).... Tuggyukhogy dógozik a Zurad , csak meg ne elégelje ezt a sok idegen méhecskét  a virága körül , hmmm ? :-DDD

 

SzikraMargitka !Miket készítesz mostanság ??? 

 

Tina !

 

Örülök h szabin leszel te is , valamiről beszéltünk régebben , h majd ha talizunk megmutatom neked , mi volt az , nem emlékszel ? Mert akkor arra is készülnék fonallal egyebekkel .., tán a  subahorgolás ?? Nem tudom ...

 

Szép pihis napot mindenkinek holnapra , és aztán taliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

 

 

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73131

Elköszönök,mert horgolok még egy kicsit:)

Jó éjszakát kislányok!

ágnes

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73130

Kislányok!Időközben rájöttem,hogy holnap nemmegyek az angyalkákat odaadni,hiszen 23-a lesz:):)Még jó,hogy eszembe jutott,hiszen vásárolni kellett:)

 

absolute.blondie Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73129

Mégegyszer sziasztok!talaltam egyszeru  kapucnis mellenyt,eleje hata ra a kapucni  és kalap kabát. bocs hogy itt zavargok... puszi tucske

tmari28 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73128

Viseld egészséggel.

 

Előzmény: Hamu-pip (73126)
absolute.blondie Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73127

Sziasztok Edeseim! Talaltam fenyöfa mintát  itt egy facebook-on puszi Horgolotucske

https://www.facebook.com/TuttofareUncinetto?hc_location=stream

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73126

Napsütéses vig napot Kislányok! :))

A változatosság kedvéért most a mosógépszerelöt várom. Még jó, hogy garanciás, mert centrizni nem akar. Mit szórakozik az Uránuszom?

Köszönöm mindenkinek a kendö dicséretét!

Igen, sokkal elevenebbek a szinei valóságban, de ez még éjjel készült lámpafénynél. A másik kép meg nappal és NAPSÜTÉSSEL!

Ha már olyan piszok drága volt a fonal, legalább szép legyen :)))))

Előzmény: tmari28 (73111)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73125

Kislányok!Süt a napocska:)

 

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73124

Ezt most úgy értem,hogy a FACEBOOK-on is sokan küldtetek nekem tortát:):)

 

Előzmény: Ágika70 (73117)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73123

nagyon szép ruhákat találtál:)A kis sapka nagyon ötletes!!!:):)Farkasszemet néztetek egymással amikor megtaláltad?:):)

Ugye jól látom,hogy szemei vannak:)?

 

 

Előzmény: Vica113 (73102)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73122

A mai nap horgolgatással fog eltelni:)Holnap megyek a városba és viszem a már kész angyalkákat!!

képzeljétek!Már nem cukorral keményítek,hanem keményítővel:)remélem nem sárgul be egy idő után!Bár a por az úgyis besegít sajnos!!!

Főznöm kellene valamit,de még nem tudom mi legyen az!Én nagyon szivesen ennék,egy kis pirítottgrízet meggyszósszal:)

 

borcsimama Creative Commons License 2013.10.22 0 0 73121

Ágikám, köszönöm szépen, hgy hoztál kávét........ meg teát, meg egyebeket...

 

Nem tudom miért nem küldte el, elszállt az egész minden....... most az orosz oldalaimmal szenvedek, mert a googlechrome nálam átalakult.... az IE-t nem szeretem.....

 

Holnap nem leszek, igazoltan leszek távol, majd utólag elmesélem..... legyen addig meglepi...

 

KISLÁNYOK CSÜTÖRTÖKÖN A SZOKOTT HELYEN 10-KOR.... MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!