Keresés

Részletes keresés

Géza81 Creative Commons License 2016.07.05 -3 0 4088

Én is a barátnőm ruháit hordom. Ha már sokat volt a szekrénybe, akkor rákérdezek hogy nekem adja e. De igy vagyok a melltartókkal is. :-) 

Előzmény: Quenn dela Negra (4083)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 0 0 4087

Miért lenne baj? És miért kéne neki újat venni? Add neki amit te már meguntál, és vegyél magadnak ujakat! Nem? Mi is így csináljuk. Ujat csak bugyit, harisnyát veszünk a páromnak.

Előzmény: Quenn dela Negra (4083)
Gregory House Creative Commons License 2016.07.05 0 0 4086

Igazából nem többnapos bezárásra venném, csak akkor használnám amikor beöltözök, vagy amikor anális játék van.

Ennek van plastic/műanyag változata is, ugyanígy néz ki. Szerinted az jobb lenne? A műanyagtől azért tartok, mert sokan írták hogy a karika része kisebesíti a herék körüli részeket.

Előzmény: LockedZsomi (4085)


LockedZsomi Creative Commons License 2016.07.05 0 0 4085

Kérdés, hogy milyen célra akarod venni, mert ez a fajta jól mutat fotókon, csak egy dologra nem jó: bezárni valakit. Méghozzá azért, mert a szilikon rugalmas így a cső részét fel lehet hajlítani a tövénél és így egyszerűen kiesik belőle a szerszám. Ezért szilikonból a Bon-4 et és a klónjait ajánlom inkább (ebből van is egy eladó).
Egyébként a rózsaszínre szavazok :)

Előzmény: Gregory House (4082)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 0 2 4084

Miért lenne baj?
Én örülnék ha egy nő nekem kölcsön adná a ruháit. Persze ha szépek és az én méreteim. :)

Előzmény: Quenn dela Negra (4083)
Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.07.05 0 3 4083

Képzeljétek, nem tudom ti hogy vagytok vele de én úgy döntöttem hogy azokat a ruháimat amiket én már nem hordok, felpróbáltatom vele, és ha jól érzi magát benne akkor hajrá :) szóval vasárnap csináltunk egy öltözködős bulit, volt minden, melltartó, bugyi (ilyen sose használt fajta) szoknya, ruha, felsők, stb. Én nagyon élveztem, csak azt nem tudom hogy szerintetek nem baj hogy az én ruháimat próbáltattam fel vele? vagy inkább neki vegyünk teljesen újakat? Ti hogy vagytok vele?

Gregory House Creative Commons License 2016.07.04 0 0 4082

Üdv,

 

Egy kis közvélemény kutatást végeznék.

Saját felhasználásra vennék egy szilikon erényövet, csak nem tudom milyen színben. Arra kérnélek titeket, mondjátok el a véleményeteket, szerintetek melyiket válasszam. (crossdresser vagyok, világos bőröm van, többnyire fekete vagy sötét rózsaszín rucikat veszek fel)

Az alábbi színek vannak:

 

Köszönet!

Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.07.04 -1 1 4081

Saját magától mondta el, kb miután megismerkedtünk rá egy pár napjára. Én is csodálkoztam hogy ilyen hamar, de mivel elég sokat és hosszasan beszélgettünk mindenről, valószínűleg ennyire bízott bennem. Én sose voltam egy elutasító ember és hát nagyon sokszínű a baráti köröm is, valószínűleg ezért mondta el ilyen hamar :)

Előzmény: Gabrielle Cd. (4074)
kekszescsoki Creative Commons License 2016.07.03 -1 0 4080

Gregory House engem érdekelne írj rám kikixd14@gmail.com

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.07.02 0 1 4076

Nagyon jó ez a blogoldal. Sok mindenre rávilágít.

 

Előzmény: Miss Eszti (4067)
Lingerie design Creative Commons License 2016.07.02 -1 3 4075

Bugyi és a hozávaló szoknya. Bevetésre kész.

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.07.02 0 1 4074

Szia! 

Jól olvasni a ti történeteket. 

 

Lehet, hogy elsiklottam felette, de egy kérdés:

Hogy tudtad meg, hogy van egy másik "énje"?

Előzmény: Quenn dela Negra (4062)
petra33 Creative Commons License 2016.07.02 0 0 4073

Írj rám mert elvesztettem a címet köszi puszi van 

Előzmény: Törölt nick (2682)
petra33 Creative Commons License 2016.07.02 0 0 4072

Szia 

Előzmény: Törölt nick (2682)
Gregory House Creative Commons License 2016.07.01 -1 0 4071

Érdekel valakit egy közepes méretű (átmérő: 3 cm, teljes hossz: 8 cm) fém análdugó színes (kék) kristállyal?

 

Nem volt használva, rendeltem csak rossz méretet küldtek.

Miss Eszti Creative Commons License 2016.06.30 0 2 4067

A magyar  crossdresser magazin: misseszti.blog.hu

KittyKittel Creative Commons License 2016.06.30 0 0 4066

irtam.

Előzmény: kissrool (4065)
KittyKittel Creative Commons License 2016.06.28 0 0 4064

Szia,Szivesen megismerkednék veled,én is kezdő vagyok.(Keszthely)

Előzmény: kissrool (3992)
pandora1 Creative Commons License 2016.06.27 0 3 4063

A "Dán lány" nem abba halt bele, hogy az orvosok nem voltak a helyzet magaslatán, hanem az 5. műtétbe ami még ma sem sikerülne az orvosoknak szerintem. Olvassátok el az igaz történetét. Mondjuk úgy, a filmnek "csak" valóságalapja volt. A szereplő neve valódi meg pár momentum még, de azért közel sem valósághű a filmbéli történet. A barátod meg, ha csak cd akkor nem akar majd nővé válni, ha igen akkor meg nem cd. Attól meg, ha nővé szeretne válni még szeretheti a nőket. Saját példa alapján állíthatom, ha nővé válhatnék akkor nem hetero lennék, hanem leszbikus. Bár csavarhatunk még egyet a dolgon,  mert nővé válni nagy álmom lenne, miközben a nőket szeretem, de ha egy lánynak még szép farka is van az a legjobb variáció. Ha, ez így lenne már én sem tudnám hova sorolni magamat. 

Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.27 -1 0 4062

Gyónni valóm van, nem akarom hogy félre értsétek, de mi sajnos nem vagyunk egy pár, hanem ilyen hát hogy is mondjam barátok extrákkal. Fogalmazzunk úgy, hogy nőileg nem vagyok a zsánere. Mindemellett én szeretem és segítem akkor is.

Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.27 0 1 4061

Na. fejlemény a következő: beszélgettünk a dologról, nagyon sokat és örül neki hogy én elfogadom, kaptam a dicséretet szép számban, nagyon jól esett tőle ezt hallani. Elvira ahogy javasoltad megmutattam neki a fórumot hogy lássa miket írtam és miket válaszoltatok, és ezt is pozitívan fogadta szerintem. Szóba jöttek a szerepjátékok is, izgató a gondolat, mindkettőnk számára, este egy picit bele is kóstoltunk, bár csak skype-on, de így is jó volt látni ahogy ruhában követi a parancsaim :) A szexet is megbeszéltük, ő se akar át esni a túloldalra, nekem az jött le, hogy fontos neki hogy én is nő legyek a kapcsolatban, ami nagyon melengeti a kis szívem. Remélem az együtt fehérnemű vásárlás is összejön, a harisnya és ruci mellé és akkor majdnem teljes a boldogság. Mivel ő még nem egyedül él (igen nem élünk együtt) nehéz a csajos dolgokat otthon tartania, csak szépen apránként tudjuk ezeket beszerezni, és mivel otthon rólam sem tudnak így még rám se lehet fogni sajnos a ruhákat ha minden kötél szakad. Ezek ellenére és mellett, úgy beszéltük hogy Ő is ha úgy van fel jön fórumozni néha. Nagy szeretném nektek megköszönni a gyors és nagyon nagyon kedves és segítő válaszokat, őszinte hívetek lettem! Köszönöm!

LockedZsomi Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4060

Én hasonló életet élek... http://lockedzsomi.tumblr.com/tagged/me
A beöltözéses szerepjáték nálunk mindennapos, szobalány jelmez, így segítek mondjuk takarítani vagy a hétvégi ebédet megfőzni. Feldobja a dolgokat. Szex terén is vannak felcserélt szerepek.
Én inkább trans vagyok (férfi testbe született nő), ezek az átöltözések, együttlétek is sokat segítenek abban, hogy a "normális" életemben is jól érezzem magam, és ahelyett hogy gyengülne inkább erősödik a férfias énem, úgymond megvan az egyensúly. Én is átéltem, hogy betegségként éltem meg az állapotomat, sok idő kellett hozzá, hogy túltegyem magam rajta. Az én történetem: http://lockedzsomi.tumblr.com/post/123363053473/avagy-a-rejtett-%C3%A9letem

Mutasd meg neki is... Fontos, hogy bízzon benned, és kívánom nektek, hogy minden jól sikerüljön!

Előzmény: Quenn dela Negra (4057)
Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4059

Az csak kölcsön van, tervezek venni neki egyet. 

Előzmény: Törölt nick (4058)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.26 0 0 4058

Az álnév kell! :-) Hidd el, egy új világ nyílik meg! 

(A fotón a paróka a tied?)

Előzmény: Quenn dela Negra (4057)
Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4057

A sminkelés megvolt, nagyon szórakoztató volt hogy együtt csináltuk. a felcsatolhatós is szóva jött és igen nem volt ellenemre, jól érzed, márcsak be kell szerezni egyet :) a Szerepjáték tetszik :) Legyen álneve is meg ilyenek?

Előzmény: Törölt nick (4056)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4056

Beszélj vele, hogy ez NEM betegség! És ha már téged nem zavar, és te támogatod, akkor éljen vele! Tudod hányan lennének boldogok csak itt ezen a topikon ha ilyen társuk lenne? 

Írtál a szexről. A Dán lány egy más kategória. Ott a srác nű akart lenni, és sajna az akkori még nem fejlett orvostudomány áldozata lett. A sugárkezelés is nem hogy javított volna az állapotán, még inkább rontott. Nézd meg Az új barátnő c. filmet! Ott a vége az érdekes. (Bár a hozzávezető út kissé rögös, mert egy majdnem beteljesedett együttlét majdnem tragédiába torkollik, de ... Nézd meg! A szex? Játszatok szerepcserét! Ő a nő, és te vagy a férfi aki meg akarja hódítani, és magáévá tenni szive hölgyét. Hidd el jó játék! Ha meg arra (is) kér, hogy egy felcsatolhatóval te ... Ha szereted (márpedig az jön át hogy igen) akkor megteszed neki. 

Holnap menjetek el soppingolni, szerezzetek be egy-két bugyit, vegyetek kozmetikumokat, aztán hétvégén szépen sminkeld ki, és érezzétek jól magatokat!

De azt is játszhatjátok, hogy te vagy az úrnő, ő a szobalány, házvezetőnő. Reggeltől estig nőiben, és minden kivánságod teljesiti. Jó játék hidd el. :-) 

 

Előzmény: Quenn dela Negra (4055)
Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4055

Miért vagyok ekkora csoda? Nem hiszem hogy ez ekkora dolog hogy nem lehet elfogadni. Számomra teljesen ösztönös hogy ha ő elfogadott ilyennek ezt én is meg teszem, főleg hogy nagyon tetszik a dolog is. Az már kevésbé tetszik hogy betegségnek látja a dolgot és nem hiszi el nekem hogy Ő ettől különleges és egyedi a számomra.

Előzmény: cdElvira (4054)
cdElvira Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4054

Nem hiszem hogy teljesen át akarna változni nővé, mert akkor nem a nők hanem a férfiak vonzanák. Max biszex lenne. Mindennapját gondolom férfiként éli (dolgozik stb.) így lehet hogy az a pár óra amit nőként él meg sokkal erőteljesebben van jelen. Ha nagyon átbillenne a dolog akkor még mindig le lehet ülni megbeszélni, de nem várjatok addig amíg teljesen elromlik a kapcsolat és csak egymás hibáztatása és szidása lesz belőle. Csak őszintén, ez minden kapcsolat alapja szerintem és ez teszi erősebbé is! Beszélj neki a "félelmedről", hogy ne is történjen meg, hidd el nem kockáztatna egyetlen egy cd egy jó kapcsolatot csak pár óra-nap fellángolásért. Meg hát akár azt is meg lehet beszélni, hogy legyen olyan nap amikor csak neked kedvez és vica versa. A képével sincs semmi probléma, a törődéseddel egyre jobban átalakul majd és akkor akár irány az utca. ;) Amúgy meg majdnem mindenkit itt, megesz a fene hogy talált magának egy ilyen barátnőt!

Előzmény: Quenn dela Negra (4052)
cdElvira Creative Commons License 2016.06.26 0 1 4053

Szia! Ajánlom Miss Eszti blogját, például: http://misseszti.blog.hu/2016/02/25/segitoink_443 rovatban hozzáértőket is lehet kérdezni bármiben.

Előzmény: Quenn dela Negra (4050)
Quenn dela Negra Creative Commons License 2016.06.26 0 2 4052

Azzal nincs baj hogy én elfogadjam, számomra ez természetes és próbálok mindent megtenni hogy Ő is ezt érezze hogy előttem lehet önmaga, és ha Ő ilyen én így fogadom el. Viszont a kényesebb téma a szex ebben, mert szeretné ha beletudnánk vinni a cd dolgot a szexbe is, hogy ő lenne a lány benne. Na mármost én biszexuális vagyok így nem gond ez a része se. az egyetlen amin aggódok hogy hogyan csináljuk úgy hogy ez ne csapjon át a másik irányba, hogy csak ő lenne a lány a szexben. Lehet butaságnak tartjátok de láttam a Dán lány című fimet és hajj nagyon megríkatott. Csak nem tudtam eldönteni hogy a srácnak volt igaza abban hogy már nem akart férfi lenni ha lehetett nő is, vagy a csajnak hogy megakart maradni nőnek mégha ezt a részt el is fogadja. Tudom hogy csak egy film, és nem kell mindent elhinni, de a legjobbat akarom a páromnak anélkül hogy valamelyikünk is sérülne. Mellesleg nagyon izgat a gondolat hogy egyszer nőként jönne velem valahova . Amúgy tessék egy kép az én szerelmemről, amikor teljesen beöltözött és én nagyon büszke voltam rá, hogy megtette :            

Előzmény: Törölt nick (4051)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!