Keresés

Részletes keresés

Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2005.05.08 0 0 942

- Brasil a pörköltkirály!

- Elvis a király

 

Ez qva joooooooooo!

:-)))

 

Brasil

Előzmény: MakLeod (928)
gencsydani Creative Commons License 2005.05.07 0 0 941

Már meg ne haragudj rám, de elég érdekesen néz ki a karbon védőlemez a rozsdás csavarok mellett! Szvsz nagyon gáz! Tényleg nem kötözködni akarok, csak úgy megbökte a szememet...

Előzmény: MakLeod (938)
MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 940

Most pedig megyek haza, mert vége a műszakomnak!

Reggel 8-ra újra itt, Veletek!

 

Csá: Miki

MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 939

És így nyomja a kiscsávó!

 

 

MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 938

Ezt is most csináltam, de ezt magamnak!

 

Miki

 

 

MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 937

Figyu!

 

Ezt most csináltam!

DL650 VStrom kipufogó takaro lemez.

A másik a fiam új elektromos motorja!

 

Miki

 

MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 936

Hello Sárvi!

 

Küldj képet, megvárom a frissítéssel!

 

Miki

Előzmény: sárvi (935)
sárvi Creative Commons License 2005.05.07 0 0 935

Helló MakLeod!

 

A képek tényleg nagyon jók, csak a pörköltkirályról hiányoltam a felvételeket.

Csupek Petivel csütörtökön beszéltem akkor még megvolt a bringája.

Mikor adta el?

A honlaphoz küldenék magamró és az ÚJ mcimról képeket valamikor a hét elején. Remélem elég gyors leszek a frissítéshez.

 

Sziasztok

Előzmény: MakLeod (928)
gencsydani Creative Commons License 2005.05.07 0 0 934

Atti!

 

Nem lehet, hogy a fájdalom, amit terepezés után érzel, izomláz?

Mert az nekem is szokott lenni!

Előzmény: Iceapo (930)
gencsydani Creative Commons License 2005.05.07 0 0 933

A féktárcsa a Shox-ban is 16500 (legalábbis nekem a f*szomtudjamilyen Suzuki első féktárcsa annyi volt), csak az nem gyári, hanem MG (M-CAX). És érdekes módon nekik is minden szerdán szállítanak, tehát valszeg ugyanaz a beszerzési forrásuk.

Ja, egyébként a csomagolásra az van írva, hogy forgalmazza a Moto-Complet Kft., tehát lehet, hogy tőlük még olcsóbban meg lehetne venni!

Előzmény: MakLeod (928)
Iceapo Creative Commons License 2005.05.07 0 0 932
>Sőt addíg csinálok fotót Mami "mini Big Cruiser"-jéről is, hogy had ámuljanak az óriás Bigesek, hogy ilyen moci is létezik a nagy családjukban. :-))
Szeretném majd látni, had ámuljunk!:))
Előzmény: Smithsys (929)
Iceapo Creative Commons License 2005.05.07 0 0 931
Megnéztem a képeket, nagyon fajintosak!;) Köszi!
Előzmény: MakLeod (928)
Iceapo Creative Commons License 2005.05.07 0 0 930
Szasz!
Köszi az infót, valahol sejtettem én hogy ez lesz a válaszod és a javaslatod, így belegondolva , már amennyire beletudok gondolni :), tényleg nem egyszerű fémből / alu v. bronz-ból, legyártani ezt a valamit, maradna akkor a bontós verzió, bár most, éppen a napokban rendesen átgondoltam a motor kérdést és úgy döntöttem hogy eladom az RMX-et /ehhez kellene ez a valami/, és ha már eladom úgy vagyok vele hogy ha akarja majd a leendő gazdája beszerzi hozzá ezt az alkatrészt!;)
Sajnos egy seggel eddig tudtam megülni két lovat, sok a 2 moci, így marad a komolyabbik, azaz a BIG!;) Nagyon fogom sajnálni a kicsit, de nagy luxus, 1 évben kb. 10-15-ször használom, ezért ne álljon benne a pénz, ráadásul fáj minden porcikám egy-egy off-road után, úgyhogy marad az aszfalt, és a túrázás, na jó meg egy nagyon kicsi off-road is, de tényleg csak nagyon kicsi, valamiért sajnálom erre használni a BIGet!
Bocsi a sok offot a végén, de csak azért írtam le hogy együttérezzen velem valaki, nem egyszerű egy ilyen döntést meghoznom főleg hogy 5 évet nyüstöltem a kis DRágámat, ööö ill. RMX-emet!
Megis iszok gyorsan egy sert, bánatomban!:(
Mégegyszer kössz!
Ice
Előzmény: sárvi (925)
Smithsys Creative Commons License 2005.05.07 0 0 929

Szasztok!

 

Miki!

Ha minden úgy jön össze ahogy tervezem, akkor hétfőn beugratok hozzád a gumiért, meg viszek még én is Parádi képeket, és persze a sálat, amiért hálás köszönettel adózik neked a Mami!!! :-)))

Küldök, vagy viszek majd képeket a motorról meg magamról ha már úgyis frissítessz. Sőt addíg csinálok fotót Mami "mini Big Cruiser"-jéről is, hogy had ámuljanak az óriás Bigesek, hogy ilyen moci is létezik a nagy családjukban. :-)) 

 

Peti!

Remélem sikerül mielőbb megvenned a friss rárót, mert ilyen jó időben a motortalanság igazi bünti! Hozzád is megyek hétfőn ha igaz, mert hiányoznak azok az oldaldobozok.

 

És hogy Hugomról is essék szó (Brazil örömére :-))) ), úgy döntött, hogy megválik az Apriliától. Lecseréli egy 50-es Derbi Rabasára. Az legalább üzembiztos, nem kell állandóan szögelni meg reszelni hogy menjen. (Ezt onnan tudom, merthogy én használtam tavaly néhány hónapig.)

 

Széles utat és napsütésözönt mindenkinek!!!

 

Üdv Robi!

Előzmény: MakLeod (928)
MakLeod Creative Commons License 2005.05.07 0 0 928

Hello!

 

Örülök, hogy végre megmozdult a topic, és vannak új arcok is!

Dolgozom egész hétvégén, nyugodtan felhívhattok!

 

Hírek:

- A Csupek Peti eladta a motorját, így motortalan lett... Nem baj, majd vesz másikat!

Sok sikert hozzá Neki! Aki tud, segítsen benne!

- A Tarjáni bontós, a Szatyina Géza, tényleg király, mert nála a TÉNÉR (XT600) hátsó féktárcsa csak 16,500,- Ft (Új!), míg a boltokban 29,900,-FT! Meg kell rendelni, és szerdánként szállítanak hozzá, utána postázza! (most rendeltem...) Berúgókart szintén innen lehet rendelni!

Tel: 06/20/427-1314

- A parádi képeket most töltöm IDE: http://kep.tar.hu/makleod/50052403#2

- A honlapot a jövő héten frissíteni fogom...

- Brasil a pörköltkirály!

- Elvis a király.

 

Üdv: Miki

 

Kvéker2 Creative Commons License 2005.05.07 0 0 927

Akkor mégiscsak apósommal nézzük meg a fordulatszámmérőt. Különben is 3 napja vett ő is egy Ténérét, majd erről ellessük hogyan is kell ennek működnie.

A családunk meg szépen elyamahásodik közben.. :)

Előzmény: Fortaleza/Brasil (926)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2005.05.06 0 0 926

Alig utca elkoltozott jo ideje!

 

Brasil

Előzmény: Kvéker2 (923)
sárvi Creative Commons License 2005.05.06 0 0 925

Helló!

 

Ha tényleg ferdefogazású tányér és kúpkerék párról vanszó az tényleg nem egyszerű eset. Sajnos ahhoz spéci marógép kell ami csak nagyon komoly forgácsolásra szakosodott cégeknek van. Na azoknak a rezsióradíja sem aprópénz.

Javaslom a bontókat.

 

Bocs

 

Ennyi

Előzmény: Iceapo (921)
Sibu Creative Commons License 2005.05.06 0 0 924
Sziasztok! Még új vagyok, szeretném a segítségeteket kérni. Ajánlottak nekem egy Yamaha TDR 125-öst megvételre döglött motorral. Fúrni már nem lehet, ezért kéne nekem hozzá blokk. Az volna a kérdésem, hogy milyen blokk jó hozzá, és tud-e valaki ilyet, esetleg szerelőt aki össze is rakja. Az eladó azt mondta, hogy a TZR blokk jó hozzá, mi erről a véleményetek. Előre is köszönöm. Sibu
Kvéker2 Creative Commons License 2005.05.06 0 0 923
Köszönöm a címet és a tippet fordulatszámmérő ügyben. Először még elviszem apósomhoz (ő is látott már egyet s mást), ha nem megy, akkor benézek az Alig utcába, hátha jobb kedve van a mesternek.. :)
Előzmény: Hufi750 (913)
Hufi750 Creative Commons License 2005.05.05 0 0 922

...csak segítő szándék volt....

sajnálom, hogy így jártál vele

 

hufi

Előzmény: sárvi (915)
Iceapo Creative Commons License 2005.05.04 0 0 921
Köszi a kimerítő infót, megpróbálom nagyjából elmagyarázni mi is a probléma!;)
A kmóra spirált meghajtó műanyag fogaskerék ment szét, ami a keréktengelyének a végén van, és ez hajtja meg azt a kisebb fogaskereket amibe a spirál megy bele, nemtudom érthetőe, sajnos a szakszavakat nem igazán tudom, mert nem értek hozzá!
Helyi esztergályosok nem vállalták, ill. inkább marósok, mert ferde fogazású és ráadásul a fogak szöge, mérete sem egyszerű, állítólag, de mondom én nem értek hozzá, csak ezt mondták induklásnak. Sajnos komplettem 12eFt lenne, bontót meg még nem kerestem, de ha pár ezerért megcsinálnák akkor annyit esetleg szánnék rá!
Van még egy probléma, hogy ritkán járok pesten, Kiskunfélegyházi vagyok és nem biztos hogy ezért megérné felmennem, de még azért gondolkodok a dolgon, köszi mégegyszer, és ha a szakid megcsinál ilyeneket akkor meg jó tudni az infót, mert máskor is jól jöhet, vagy másnak is jól jöhet!;)
Ice
Előzmény: sárvi (920)
sárvi Creative Commons License 2005.05.04 0 0 920

Félre ne érts nem lerázni akarlak hanem segíteni szeretnék, magamról tudom van motor van jóidő hát akkor menjünk. De ha a vas szét van szedve , esetleg sokáig, hááát az ciki.

Döntsél. Én biztos olcsóbban megcsináltatom, de hosszabb idő lehet.

Egyébként miről van szó.

 

Ez pedig az Újpesti forgácsoló szaki címe.

Nev: Molnar Istvan

Cim: Bp. IV. ker., Gardi Jeno u. 1-15.

Tel.: 06-1-390-6204

Nyitva: 6:00-14:00

 

Kifele a Vaci uton, jobbra le a Megyeri utra.

A Megyerirol nyilik.

Ott be kell menni egy gyartelepre. Hatul balra van a muhely.

Elsore kicsit nehez lehet :-)

Előzmény: Iceapo (917)
sárvi Creative Commons License 2005.05.04 0 0 919

Szeasz Iceapo!

 

Elárulhatom a szaki nevét de sokra nem mész vele, ugyanis kollegáról van szó és csak a munkahelyünkön dolgozik. Ha meg tudunk dumálni egy találkozót és tudsz mintát adni meggpróbálom megcsináltatni a beteg darabot, de mivel munkahelyről van szó nem azonnal. Oldalakkal ezelőtt azthiszem Brasil közhírré tette egy esztergályos címét (lánckerékkel kapcsolatban) valahol Újpesten.Szerintem Ő is megtudja csinálni, valószínű gyorsabban.

Te döntesz

 

Csá

 

Sárvi

Előzmény: Iceapo (917)
BLajko Creative Commons License 2005.05.04 0 0 918
Sziasztok!

Üdvözlök minden klubbtagot és motorostársat!

Ne haragudjatok, ha kicsit off leszek, de hátha érdekel benneteket az eladó motorom.
XT600E, 2003-as, fekete, 8000km, nagyon szép és megkímélt állapotban. Itthon vásároltam, szervízkönyves. Van rajta túraplexi, risztó, csomagtartó és U-zár. Az irányára 1.020.000 Ft. Ha valakit érdekel hívjon és megegyezünk.
Tel.:30-378-77-98

Üdv!

Lajos
Iceapo Creative Commons License 2005.05.04 0 0 917
Ja és persze a telefonszáma!;)
Előzmény: Iceapo (916)
Iceapo Creative Commons License 2005.05.04 0 0 916
Esztergályos neve és címe érdekelne, előre is köszi!Ice
Előzmény: sárvi (915)
sárvi Creative Commons License 2005.05.04 0 0 915
Lehet, hogy Hudek úr jó szakember de igen finnyás. Az én Km órámat nem vállalta,(XT600) mondván kifutott típus, vagy én nem tetszettem neki. Innéttől kezdve vesztenivalóm nem lévén szétkaptam és egy jó esztergályos faragott bele végtelen csigát és már működik is
Előzmény: Hufi750 (913)
pa_andras Creative Commons License 2005.05.04 0 0 914

Köszönöm a telefonszámot!

Mindent kaptam a Tarjáni bontóban, tudom ajánlani mindenkinek.

A bontós srác neve egyébként Szatyina Géza

Előzmény: sárvi (911)
Hufi750 Creative Commons License 2005.05.04 0 0 913

Szia !

 

...ha végképp nem tudod megcsinálni a fordulatmérődet, ajánlanék neked egy jó szakembert.

 

Haudek József, autómérőműszer javító

1132 Bp. Alig utca  12.

 

Hufi

Előzmény: Kvéker2 (903)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!