Keresés

Részletes keresés

roli310 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 8783
Szia!
Végülis teljesen mindegy, vannak akik szerint a lány tisztább, mások szerint a fiú szelídebb, de szerintem nem függ a nemüktől a szelídségük.
Ha lányt veszel jövőre lehetnek kicsik, ennyivel jobb ha lányt veszel.
És a fiúk általában nem alszanak téli álmot, a lányok pedig általában alszanak.
De a te döntésed!
Üdv, Roli
Előzmény: rimoczi (8782)
rimoczi Creative Commons License 2010.07.06 0 0 8782

Szia!

 

Engem érdekelnének a mókusaid csak nem tudok dönteni, hogy fiút vagy lányt vegyek, tudsz adni tanácsot?

Előzmény: roli310 (8780)
PandaPain Creative Commons License 2010.07.06 0 0 8781
Sziasztok!

Nem tud valaki eladó fa mókuskereket úgy 20 centi átmérő körülit? Kerestük Fressnapfban, de csak 14,5 és 29 centis van. Az egyik túl kicsi, a másik meg hatalmas. Fém kereket nem szeretnénk Sütinek, a műanyag meg nem tetszik:)
roli310 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 8780

Sziasztok!

 

Előjegyezhető még néhány szibériai csíkos kismóki!   Van fiú,lány is!

Ma 21naposak, 3hét múlva elvihetőek megfoghatóan, teljesen kézszelíden Pestről!

Ár: 13.000Ft/db

Tel: 0620-9423-764

 

Roland

21napos
Alexa1928 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 8779
Sziasztok!
Sajnos az előzőekben leírt problémánk miatt( WCnek használja Bubu a fát, és ha műanyagot teszek rá akkor keres egy másik helyet ahol fa van, napról napra büdösebb a pisi szag a szobában:S hiába tisztítom naponta többször a fenti részeket.)
1,5m magas ketrecet 1 méter magasra csökkentjük, mert alul nincsenek neki polcok, így nem fog akkora fa felületet találni ahová tudná végezni ad dolgát.így remélem műanyagra tudja csak ami nem szívja magába, és rendszeres takarítás mellett nem lesz illata:)
A felső részt amúgy is csak a dolga elvégzésére használta, amugy fel sem ment,
ÖTELETEK HOGY-HOGY BÍRNÁNK LEGHAMARABB MEGSZABADULNI A FENTI PISI SZAGTÓL???
vicukax18 Creative Commons License 2010.07.04 0 0 8778
Egy két képet is csatolok! Mert előbb elfelejtettem :$
vicukax18 Creative Commons License 2010.07.04 0 0 8777
Eladó kisállat ketrec!!
Eladó egy 88 cm hosszúságú, 72 cm magasságú, 30 cm szélességű, két ajtós kisállat ketrec. Kiválóan alkalmas degunak, mókusnak, görénynek, csincsillának vagy egyéb rágcsálónak, akinek sok helyre van szüksége. A ketrec alja egy akvárium, ami a forgács kiszóródását nagyban megakadályozza, és a kisállatoknak is biztonságos, és nyugodt helyet biztosít. Nagyon jó állapotban van a ketrec, kifertőtlenítve. Ajándékba adom hozzá a futókereket, ami speciálisan, és erősen oda van rögzítve így sosem fog feldőlni! Az ár a többi ketrec árajánlata alapján 17. 000- 20.000 Ft, de alkuképes is vagyok!! : )
Kérésre további képeket tudok küldeni! : ) A ketrecet személyesen lehet átvenni!

Elérhetőség: e-mail: vicukax@vipmail.hu
Tel: 0670/ 5619773

:) Ha valakit érdekelne... Nekem degu és mókuska is lakott benne, mind imádta... :)
PandaPain Creative Commons License 2010.07.02 0 0 8776
Na!

Nagy nap volt a mai :) Megvolt az első nagy alomtakarítás, amihez az kellett, hogy Sütit kivegyük a ketrecből. Ez nagyon könnyen ment, bement a kis hordozó ketrecébe, ami tele volt szotyival:) Ezek után a hálóban szabadon engedés történt, nem is értette mire ez a nagy szabadság :) Imádta, csak nagyon kellett figyelni, hogy hol takarítsunk kakit :P A végén pedig a kukoricával rácsaltuk Ági kezére, és simán beemeltük a kisketrecbe, amiben visszavittük a nagyba. Azóta fel le járkál, és épp felfedezi az új terepet :) Bár ahogy nézzük a lenti ajtónál sokat molyol... nagyon ki akar jönni úgy látom :) Tetszett neki a szabadság :D

Imádjuk!:)
PandaPain Creative Commons License 2010.07.02 0 0 8775
Szia!

Na itt egy másik kép, bár ez telefonnal készült. Az ott nem egy fütyülő?:)
Előzmény: Dangerous.cc (8769)
Pefyy Creative Commons License 2010.07.02 0 0 8774
Sziasztok! Van még valakinek esetleg füttyögő nősténymókusa? Szerintem az én mókim mostanra "érett" lett.. :D
patyyr Creative Commons License 2010.07.01 0 0 8773
Sziasztok!

Fiatal nőstény csíkos mókust keresek barna színben!

patyyr@citromail.hu ra várom az esetleges eladók jelentkezését!

Üdv Pető Zsolt!
TGergo79 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 8772
Egy ideig nekem is ezt csinálta, aztán elkezdtem mindenféle wc-ket eszkábálni, amiket hol használt hol nem, aztán beraktam neki egy henger formájú kb 25 cm-s üreges fenyőtörzset állítva, azt nagyon megszerette és azóta csak oda végzi a dolgát, almot sem kell cserélnem csak fényévente 1szer. Szóval kell neki egy kis eldugodt nyugodt hely amit kedvel és akkor arra rászokik, de hogy mi tetszik meg neki és mi nem, az már menet kötben fog kiderülni.
Előzmény: ChéreFille (1102)
kisufó Creative Commons License 2010.06.30 0 0 8771

Sziasztok!

Vadi új ketrec mérete 50x50x100cm,anyaga fa csapolva van.Ponthegesztett drót 19mmx19mm-es ajtaja tolóajtós te tudod szabályozni mennyire nyitod ki.Ágakkal be van tendezve a ketrec tartozéka!Tel:30/406-16-55 Email:szendrei77@freemail.hu Postázom a ketrecet kérésre!

PandaPain Creative Commons License 2010.06.30 0 0 8770
Szia!

Tündéri, igen, de még nevelni kell :D:D Függőágyat mi is szeretnénk neki, csak még nem jutottunk el odáig. :)
Szóval csajszi? Hát akkor csajszi. Nekem mindegy... majd kiderül, ha füttyög:) Köszönöm az észrevételt :D:D
Előzmény: Dangerous.cc (8769)
Dangerous.cc Creative Commons License 2010.06.30 0 0 8769
Üdv.

Nagyon cukimuki a mókuskád. :D
Én Mandulám is ugyan így szokott pihizni, csak ő függőágyban, amit nagyon
nagy szeretettel már teljesen szétrágott (ez már a második volt neki). :D
Az alsó képet elnézegetve a te Sütid csajszi, igaz elég kicsi a kép ahhoz hogy
jól szemügyre lehessen venni a dolgot. :) Ha tévedek, akkr sry, de lánykának
néz ki. Igaz én még csak én mókuskám láttam hogyan néz ki aluról felülről,
stb. de én lánykának nézem a sütidet.
Ha esetleg tévedtem, valaki erősítsen meg benne hogy komcsi fiúcska.
Ha le tudom fotózni a csajszikám alsó felét teszek róla képet (vagyis linket mert
a kép berakás ide nekem eddig egyszer se sikerült ...) .
A későbbiekben valaki csak leellenőrzi a képeket hogy melyik a kisfiú és melyik
a lányka. A csajszikám látszólag így néz ki mint a te Sütid a képen, csak Mandula
kicsit világosabb színű, igaz lehet a kép sötétít pindurkát .. én is lányként
vettem, és kislány is mivel nincs fütyköse. :)

Csodaszép mókis napot kívánok mindenkinek. :D
Előzmény: PandaPain (8768)
PandaPain Creative Commons License 2010.06.29 0 0 8768
Sziasztok!

Süti is odavan a kukoricáért, de a málnát jobban imádja... mikor málnázik úgy néz ki, mint egy igazi vérmókus, aki most csócsált meg valami véres húst :)

És végre egy hét után elkezdte felfedezni a fenti világot is, nem csak a lentit :) Megtalálta a kókuszát, persze volt bele rejtve szotyi is... mondanom sem kell mennyire díjazta:)

Süti
TGergo79 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 8767

Mostanában gyakran eszünk főtt kukoricát, és főzés előtt levágom Bubunak a végét, a videó alapján nem kell mondanom, szereti e. :-)

 

http://www.vadonline.hu/pelemokus.html

Sziszka76 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 8766
Tegnap lemaradtak a fotók az apróságokról. :))
Alexa1928 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 8765
Úgy látszik ez csak az első 2 alkalom varázsa volt.Mivel ma délelőtt 10- délután 3ig kergetőztem vele hogy visszamenjen.Közben persze hagyott emléket az ágyon a szőnyegen...
Kajával se bírtam becsalogatni, törülközőt dobtam rá és úgy bírtam megfogni.
Nem tudom máskor ki e merjem engedni pedig úgy örültem hogy visszament magától, és emlékeket sem hagyott maga után:(
Bebújt a szekrény mögé is ahol a UPC zsinórját rágcsálta, alig bírtam kicsalogatni onnan.
:'(
A továbbiakat pedig majd meglátjuk hogy lesz-e mostanság kinn Bubu
Alexa1928 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 8764
Sziasztok.Bubut tegnap előtt engedtem ki először a szobában, nagyon tetszett neki. Kiszaladgálta magát, majd visszament a ketrecébe és hagyta hogy bezárjuk.Hozzáteszem úgy kifáradt hogy utána lefeküdt aludni, és kb 1,5szer többet aludt mint máskor szokott.
Tegnap is megismételtük már rajtam is szaladgált, az ágyon is és az ablakban is. Ahol azt hitte ki tud menni, csábító lehetett számára mivel az ablakom előtt van egy nagy fa)
odajött hozzám hagyott egy simit, majd vissza szaladt, és kiakart ugrani az üvegen, nem látta a kis édes:) nagy kopp volt majd észhez tért hogy ez nem fog működni.
De eddig még nem engedtem ki egész nap játszott a ketrecben, ugrándozott. most meg csak fekszik, nem tudom mi lehet a baj, enni eszik rendesen, lehet hogy csak várja hogy kiengedjem a nagyobb mozgástér miatt?
Enni biztos nem evett semmi rosszat amitől esetleg beteg lenne, mert végig figyeltük és csak maradék morzsákat evett.
Remélem ez mindig ilyen egyszerű lesz hogy visszamegy a helyére magától, és nem kell hajkurászni
Huha81 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 8763
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom. Tódor igazi kis izgő-mozgó. Minden nap 3-4 órát kint/rajtam szaladgál. De mostanság vettem észre, hogy elkezdtek nőni a körmei. Azt hittem a sok mászkálástól azok önmaguktól kopnak, de ezek szerint nem. Ma este úgy néztem ki, mint akit egy vadóc nőstény megtámadt :)
Van erre valami jó ötletetek?

Egy kis tipp. Tegnap kint hagytam a kólás poharam az asztalon. Tódor belemászott és kólázott. Utána alig lehetett lelőni. Nagyon kis morcos lett, mert nem kapott többet.
Cserébe elnyalogatta a jégkrémem végét :)
Sziszka76 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 8762
Sziasztok!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy május 29.-én egyik csíkosmóki anyukánk 3 szép apróságnak adott ismét életet, így pár héten belül eladósorba kerülnek. 2 barna és egy fehér csöppség közül lehet választani. Elérhetőségeink: 0670 326 94 55. e-mail:lovaszi.szilvia@gmail.com
Jeges84 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8761
Sziasztok!
Tamiops Swinhoei pár és kis japánok eladók.Érd:70/618-2016
PandaPain Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8760
Na. elbíztuk magunkat a reggeli gyömöszködéstől... azóta ha közelítünk már csikorgatja a fogát, és hátat fordít... nagyon megsértődött... viszont a kiwit is szereti, ezért még fel is adta a sértődöttségét egy percre, amít evett :)

Elég hullámzó teljesítményt mutat fejlődés és kézhez szokás terén, de gondolom ez így normális :)
Merci87 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8759
Szia!

Az már van! De akkor is bejönnek innen-onnan a szunyik... :( Arról meg nem is beszélve, hogy esetleg őt is megcsípik... :(
Azért köszi az ötletet!

Esetleg valaki más is tud segíteni??
Előzmény: *Babi* (8729)
vikiee16 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8758
Szijasztok!
Kb.:4hónapja van szibériai csíkoshátú mókusom:)........Nagyon aranyos de egy pár hete észre vettem rajta h az első két lába alól hullik a szőre (szinte már nincs is)Remélem hogy nem beteg ezért gondoltam megkérdezem h ti mit tudtok erről vagy volt e már ilyen.......?
Gondoltam rá h a kajája miatt de gyümölcsöt eszeik meg direkt ilyen szibériai mókusoknak való ételt.......:)
roli310 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8757

Sziasztok!

Néhány kép az eladó 10hetes fehér hímről(13.000Ft) és a 6 kicsi anyukájáról!

Üdv, Roland 0620-9423-764

PandaPain Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8756
Na. Fél óra mókusozás, dögönyözés :) Kezemben tartottam a banánt, és nem kivette, hanem onnan kajolta ezerrel :) Aztán az ujjaimat kóstolgatta, de csak nagyon finoman, hiszen banán illata volt. Nagyon édes szájú a kis drága, nem véletlenül lett Süti :) Eddigi kedvencek: epres joghurt, banán, édes csöves kukorica, és persze a lisztkukac... bár annak nem tudom milyen íze lehet... :) A többi mind édes:)

Kis alom takarítás volt, azonnal terepszemlét tartott, felmérte a terepet, hiszen az élelmiszer raktárnak kialakított sarkot is megbolygattuk kicsit :)

Szuperül haladunk, nem hittem volna :)
Dangerous.cc Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8755
Hehe, lehet útközbe megváltozott a mókitok. :D
Én amikor Mandulát hazahoztam, még az nap este elkezdtem simizni amikor lepihent.
Hagyta, majd este amikor ment aludni (nem volt házikója) mindig odamentem hozzá
és simiztem alvás közbe. Ezt mára annyira megszerette, hogy ha este elmegy aludni én pedig simizem, nyújtózik egy nagyot, majd jól elnyúlik.
Tetszik neki hogy simizem a hasát meg a popóját. :D
Tegnap délután nem adtam neki búzát és különböző magokat a tenyeremből, mikor összeszedte, gondoltam beteszem neki a kis tállal a többi magot.
Úgy belemászott a tálba hogy el se akarta engedni. Mint ha hozzá tapadt volna, nagyon aranyos volt.

Édes kis csajszi csak most kicsit bedilizett. :D
Fel le szaladgál a ketrecbe, majd a forgácsba csinál egy nagy szaltót
és a hátára dobja magát. Néha olyat koppan szegényke. :( De ha ez neki tetszik.
Először azt hittem megcsípte valami és azért csinálja, de később kiderült hogy
szórakozik. Reggel szedtem neki szamócát a réten, lehet abban volt valami. :D
Előzmény: PandaPain (8754)
PandaPain Creative Commons License 2010.06.26 0 0 8754
Nekünk is elhúzódik, ha észreveszi a simit... ez általában akkor fordul elő, mikor abbahagyja a kajálást... :) sértődéskor csikorgatja a fogait:)
És Süti kisfiú... legalábbis úgy gondoljuk :) Lánynak hoztuk el, de gyanúsan kisfiús odalent:)
Előzmény: Dangerous.cc (8749)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!