Keresés

Részletes keresés

WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 10

na, most műkedik. Nagyon rövid lesszek. Satrazni lehet, 1sátor + 2fő +/- 20€/éjszaka. Belépő nincs, mivel egy nyílt rendezvényről van szó. A bolti árak kb. olyanok mint az itthoni csak a pékárú drágább. 10 €-ért tele rakod magad. 

Előzmény: Danny22 (8)
WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 9

nem tudom mi van ezzel a fórummal, de már 2 szer küldtem neked minden infót de nem ment át. Túl hosszú volt ? 

Előzmény: Danny22 (8)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 8

Lehet ott sátrazni? és milyen árakkal számoljunk? azaz kb mennyi a belépő circa?

Néztem a tavalyi videót a Youtube-n jó lehet a hangulat! Már félretettem jó kis házipálinkát az eseményre:)

Előzmény: WimT (7)
WimT Creative Commons License 2011.08.16 0 0 7

Akkor Faakersee-n találkozunk. Én minden nap , reggel 10-től este 10-ig, a Zodiac standon lesszek. A Zodiac standot Faakban, a Harley-Davidson Village-ben lehet megtalálni. A nagy parkolónak a kijáratánál vagyunk (lásd  a térkép).

 

 

Viszont ha tudok ségíteni valamivel akkor szóljál !   

Előzmény: Danny22 (6)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 6

A Faakerseehez én is próbálok szervezkedni, egy sporis barátom jönne még.

Persze csak "fogyasztónak" :)

Az októberi Pirates buliról nem tudok még csak erről a Szelidi taviról.

Előzmény: WimT (5)
WimT Creative Commons License 2011.08.16 0 0 5

Köszi szépen a meghívást ! Régen jártam még a Foktői bulikra. Nagyon jó bulik voltak. A probléma az hogy a szelidi tó utáni hétvégen már Faakerseere kell mennem dolgozni 1 hétre. Azért az utolsó 6 alkalommal kimaradtam a szelidi bulikból. Ajánlom nektek a Szittya MK Sóstófalvai motorostalálkozót. Nem hírdetnek. Mindig július 2. hétvégen van. Nagyon családi hangulatos. Sporik hegyek. Belépő ....mi az ? Korsó sör 280 Ft ! Medence...van, söt kettő is. Zenekarok....mivel Miskolc nincs messze onnan ugye? .... Edda zenészek, pataki nélkül. helyette Csumma (Szittya MK) énekel. Helyszin : Török László Sportsaréna. Lehet hogy idén egy más rendezvényen még személyesen tudunk találkozni .Régen a Pirates Family-nél volt záróbuli októberben. Nyomják még azt a bulit ?              

Előzmény: Danny22 (4)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 4

most voltam ott a Nagyhajós OB-n,

ha van kedved, jó társasággal aug. végén megyünk a Szelidi-tóhoz  gyere Te is, ha érdekel megadom a paramétereket.

WimT Creative Commons License 2011.08.15 0 0 3

Balatonfüreden lakom de egyébként belga vagyok. Azért is előre kérek elnézést a hibás irásért. 

Előzmény: Danny22 (2)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 2

Üdv!

 

  Még van két sporis haver, nem hátrány ha meg tudjuk osztani a tapasztalatokat.

Hová valósi vagy? Mi bp-n vagyunk.

Előzmény: WimT (1)
WimT Creative Commons License 2011.08.13 0 0 1

Szia Danny 22 ! Már ketten vagyunk itt a Sportster fórumon. Jó ötletnek tartom, csak nem vagyunk túl kevesen ? Mindegy, lesz ami lesz. Mivel tudok segíteni ? 

Előzmény: Danny22 (-)
Danny22 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 0
Danny22 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 topiknyitó

....a HDforums.com nyomdokain -gondoltam nem lenne haszontalan ha lenne valami hasonló ahol megoszthatnánk Sporis szürkeállományunk és szerlési tapasztalatainkat..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!