Keresés

Részletes keresés

.Guriga. Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5

Üdv!

Én is bekedvenceltem (sokatmondószemöldökfelhúzási szmájli)

 

Kérdés:

Erről mit tudsz? Mármint lehetséges hogy kettő ilyen legyen?

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=131739501&t=9025768

niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 4

Köszi Gyuri!

Mindig örömmel látlak-olvaslak mostanság.

Bár a címet elszúrtam.Sajna,Joenak igaza van(volt)én már csak egy longi troll maradok...

Jobb lett volna e topic cim:Longi troll légpuskás,gázpisztolyos,adásvételis-filozofikus szabad topicja..

Előzmény: python 357 (3)
python 357 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 3

Már be is kedvenceltem,- Hajime!!!!!!......:))))

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.19 0 0 2

Grat!

Előzmény: SzótlanJoe (0)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.19 0 0 1

Durr, egy 0-ás.

Előzmény: niggergriff (-)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.11.19 0 0 0

Na akkor le 0 -lázzuk és sok szerencsét valamint kitartást!

 

Előzmény: niggergriff (-)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.19 0 0 topiknyitó

Hát hol van e topicból a "ZEN"?Hja kérem az elfogyott,mit az LG légtár és fesz.kar..

Megnyithattam  a moderátorok jóvoltából magamnak-cserébe vagy annak fejébe,hogy távol tartom magam azokból a topikokból,ahol nem kívánatossá nyilvánított egykori barátom és (lég)fegyvertársam..Nevetséges és egyben elszomorító,hogy meglett és magukat értelmesnek valló emberek itt tartanak,hogy "száműznek" akár abban a jó kis filmben a "Grinch"-et..bár  a szitu azért nem ugyan az,mivel a Grinch az valójában gonosz volt,mindig rossz fát tett a tűzre..kitolt emberekkel vagy orruk alá borsot tört..Rám ez nem igaz!Mindenkinek segítettem,akár tanáccsal,akár tettekkel,..de ilyen az élet és ezt kapjuk mindannyian.Vagy ezt se.

Na,itt elmemorizálhatunk,filozofálhatunk,árulgathatjuk a saját(fórumtárs szerint)túlárazott lomjainkat.egy dac-és véd egylet keretein belül:akik nem akarják egy pakli dohányért és 2 dbz cigipapirért eladni a jóval többet érő javaikat /vasaikat.

De lehetőségeinkhez mérten segítsük csere-bere útján alkatrésszel egymást-kinek mi kellene,mije van és mit ad cserébe..Elképzelhetőnek tartanék olyan ajánlatot is,hogy 3mázsás anyakocát magyar nyilpuskára cserélek..D:D:D:

 

tehát e topic olyan ,mint egy szabad vers-nincsenek rímek,hexameterek,kötött formák és verslábak...

Bárki írhat bármiről és persze,árulhat-eladhat bármit(ami engedélyezett és legális,de elsősorban magyar légfegyvereket "szakértünk":tipusokat,karbantartási ötletek,praktikák,össze hasonlítgatások -valami ilyesmire  gondoltam-ha már 1x számkivetetté lettem..

azt nem tudom,hogy lehet bebukni egy topkkal..ha nem olvassa senki?_Ha nem pörög?

Nincs olyan nagy rutinom ebben,bár alapítottam nyitottam néhány topikot-amikből senkit soha nem tiltottak ki-rajtam kivül..Hnna?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!