Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 452
Távolról, ha meglátlak, és Rád csodálkozom, közel lépek vagy maradok távol?

Távolról nézve távol marad kezed, távol marad Szíved

Távolról nézve magányban maradok

 

Mikor szemem útját magamhoz vezetem

Mikor kérdést már magamban teszem fel

Mikor hangodra itt figyelek

Téged itt látlak meg

 

Itt vagy, amott el nem nyerhetlek, s ha bírlak, amott elveszítelek

Itt erősödhetem Benned, itt tanulhatok Tőled

Az Út itt fut, amott csak rengeteget találok

 

S ha itt megtalállak, Jósággal találkozom

Irgalom lesz múltam eltörlője

Irgalmad vezet be fényedbe

Ó itt öröm születik minden percben, egy öröm és mégis minden pillanatban más

 

Jóság megadja mi kell nekem

Többet ad minden másnál

Jó szemeidbe nézni, mosolyodat látom

Jó meglátni jeleidet, bölcsességgel találkozom

Jó lépni Veled, ketten járni jó

144000 Creative Commons License 2007.06.19 0 0 451
Jeremiás 4,5 – 31

„Teremtés, ne vonakodj, térj meg és hallgasd meg Szavam!”
144000 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 450
Könnyű Rád nézni, könnyű Hozzád lépni, könnyű felismerni akaratodat
Könnyű Veled lépni, könnyű Benned maradni

144000 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 449

 

 

„Igen, Édesanyám Szeplőtelen Szíve egyesült az enyémmel. Mindegyikőtöktől azt kívánom, hogy úgy tisztelje az ő Szeplőtelen Szívét, ahogy megérdemli.

Látod leányom, mennyire elborítják Szívünket az emberek tövisei, akik csak hálátlanságot, szentségtörést, és szeretetlenséget nyilvánítanak felénk - bűneik összességét. 

….. ; én, az Ige szeretem és tisztelem őt, azt kívánom tőletek, hogy úgy közeledjetek Édesanyámhoz, és úgy tiszteljétek, ahogy én tisztelem. Azt kívánom, hogy minden térd hajoljon meg az ő tiszteletére, azt kívánom, hogy imádkozzátok a rózsafüzért, és köszöntsétek Szent Édesanyátokat. Azt akarom, hogy tegyétek jóvá bűneiteket, kérjétek meg őt, hogy tanítson meg benneteket erre.”

144000 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 448
Kis ostyába költöztél, s Téged felemelő kéznek hatalmat adtál, áldás hatalmát, áldás erejét
Ó ki meglát elcsodálkozik
Ó ki megérez életre kel
Fogod magad és ostyából beköltözöl magányos szívbe, s magányos szív már nem mondja egyedül vagyok
Fényed táplálkozó ereje Reád néző szemeink
Ki meglát, megkapott
Körbejárod és segítesz neki
Mondod: Nézd ez a te kerted, látod mit tettél vele? fogd meg a kezem és kövess, lábadat helyezzed lábam nyomába, gondolatodat gondolatomba, ha megengeded elárasztom Fénnyel, elárasztom felismeréssel, jöjj tanulj bölcsességet!
Tiszta kertben az ostya édes
Édessége Te vagy
Erőt adsz, s jóságodban jó lehetek
Szemeidben boldog lehetek
144000 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 447
Szíved nem távoli tünemény, sem nem délibáb

Szíved körbeölelő jóság

Szíved édes ringatás

Szívedben minden tánc, simogató

Ha mondom egyek vagyunk, tudom, egyek vagyunk, érzem egyek vagyunk

Szívedben egyszerű együtt lépni ketten, viszlek magammal, ó nem eresztlek

Én is megölellek, ó mért engedjelek el?

Jó nekem, és jó Neked

Szívemet megfogod szívedbe rakod, ó és ezt Szívedben élem

Én vagyok Benned, és Te bennem

És bennem vagy úgy ölelsz kint, és ott vagy kint mindenütt

Hol vagyok ott vagy, ott léphetek Szívedben beljebb

Utadról le nem térek, és mindig megtalállak

Lehet bár sivatag hol vezetsz, lehet tüskés rengeteg, szomjamat Szívedből olthatom, meg nem szomjazom

Mosolyom mosolyod, fájdalmam fájdalmad

Szőnyeget terítesz elém, lépése puha, szövése szemet gyönyörködteti

Karon fogva megyünk, barátod lehetek, barátodat el nem hagyod

Hűséged oly sokszor felemel, átemel harci eszközök fölött

Ó ki simogatásra emeli kezét Téged simogat, nem látja, de Te viszonzod

Szívedben tudom mi a jó, hisz jóságban élek, jóságod vesz körül engemet

Ha lépésed ma még nem értem, holnap meglátom és megköszönöm jóságod tetteit

Bent tudod vágyam, és tudom vágyadat

Könnyemet letörlöd, és köszönöm, hogy könnyedet letörölhetem

Köszönöm, hogy itt lehetek Szívedben

144000 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 446
Mikor nem ismerlek, nem ismerem szeretetedet

Nem értem, hallom, mégsem értem

Látom, mégis fel nem foghatom

Kintről távolinak tűnik, mit bentről megérinthetek

Fájdalmat látok és szeretetről hallok, mi ez? lehet ez?

Ó azt nem értem, mi enyhet adott keresztedben

Azt mi jobban fájt szögek fájdalmánál

Azt mi jobban fájt töviskoronánál

 

Tested szeretetben lángol, vágyad éget

Olyanok vagyunk előtted mint az enyhet adó víz, ki magától jöhetne, magától enyhet adhatna, magától Hozzád léphetne

 

Szólsz hozzám és hallom és nem lépek

Szólsz értelmemhez és mégis helyben maradok

Adsz jeleket, megértem és mégis elfordulok

Ó igen, olyan kiszáradt ajkad, mint pergament tekercse és a víz én lehetnék

És enyhet én adhatnék

Sebedet én kötözhetném be

Fájdalmad orvosa „én” lehetnék

 

Ó szereteted fáj! viszonzatlan szereteted éget!

 

144000 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 445

„Jeleimet nem azért adtam nektek, hogy feltűnést keltsek ezen a Földön! Mindazokat, akik a szenzációt keresik, komolyan kérem, hogy jöjjenek alázattal hozzám és imádkozzanak. Jöjjetek hozzám anélkül, hogy csodákat és jelet keresnétek! Imádsággal jöjjetek hozzám! Legyetek szentek, térjetek meg és kezdjetek böjtölni ti, akik hiábavaló illúziókkal töltitek meg lelketeket, de mivel nem teszek eleget elvárásotoknak, hátat fordítotok nekem. Hol van az a Lélek, akit nektek adtam? Engedjétek, hogy szívetek befogadja törvényeimet. Süssétek le szemeteket előttem, térdeljetek le szent jelenlétemben és bánjátok meg bűneiteket! Én, az Úr, fölemelem a kicsinyeket. Jöjjetek hozzám, hogy meghalljátok hangomat! Jöjjetek, hogy alázattal és őszintén felfedezzétek a Bölcsességet. Szent Szívem nem leli örömét azokban, akik a szenzációt keresik, és azokban sem, akik azt állítják magukról, hogy helyesen cselekednek, miközben kíváncsiságból jönnek. Milyen keveset fognak tanulni!”

144000 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 444
Szívemen ha kérést nyújtok, porszem csak Neked

Értékét küzdelmem adja, megmentő erejét Te adod

Kézbe veszed, megvizsgálod és rálehelve visszaadod

 

Mikor kérést kezedbe adom, megköszönöm és tovább lépek

Keresem következő akaratod

Ha meglátom kérésemet teljesítve, ó rácsodálkozok

Elrejtve világ elől mondom köszönöm Neked

Ha nem kéred, s ha meg nem engeded tetted feltáró szavára lakatot rakok

Hangos dicsérő szó, kit megérintettél, azt illeti

Hálája jó Szívednek

 

Mikor nyílvessző talál, igaz kincset kapok

Mit teszek vele?

Ha hit, remény és szeretet próbáját megállom, kedves Neked

Panaszom, ha emelem, csak feléd teszem

Perellek szóval, könnyel és Te megérted

Ha utolsó szavam köszönöm, akkor élek

144000 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 443
„Boldogok azok a nemzetek, amelyek megtanulják Szentséges Szívemet üdvözölni! Jóindulatom világosságában fognak élni. Boldogok azok a nemzetek, amelyek Szentséges Szívemnek szentelik magukat! Ó, mit meg nem tennék értük! Megtartom ígéretemet, és ők egy napon meglátják trónomat. Megesküdtem Szentségemre, hogy biztonságban megőrzöm őket Szívemben, és így fogok tenni... Sohasem tagadom meg hűségemet.

 

….. Újuljatok meg Lelkemben! ÉN VAGYOK a ti Vigasztalótok és Italotok. ÉN VAGYOK a ti Kenyeretek. Mit használ, ha valaki megnyeri az egész világot és minden kincsét is, de életét elveszíti? Egyetek engem, és jöjjetek, igyatok engem! Ennél nagyobb kincset nem tudok felkínálni nektek. A teljes igazságban mondom nektek: nem lesz életetek, ha nem esztek és nem isztok engem. Én vagyok az élet Kenyere. Az én Lelkem van rajtatok. Legyetek áldottak az én Szentségemben IC”

144000 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 442
„Béke legyen veled! Imádj és szeress engem Oltáriszentségemben! Úgy jöjj, és úgy fogadj engem áldozatomban, mint a szeplőtlen bárány. Tisztán kell hozzám jönnöd! Ha felismernéd, miként vagyok jelen Testben és Vérben, melyek által örök megváltást szereztem mindannyiotoknak, mindig szeplőtelenül és tisztelettel közelednél hozzám. Végtelen szeretetemben tökéletes áldozatként ajánlottam fel magamat, hogy minden embert megtisztítsak a bűntől. Azt akarom, hogy tökéletesen értsétek meg ezt az áldozatot! Igen!
Bátorítani akarlak, meg akarom értetni veletek, hogy mi az, amit felkínálok nektek, és ezáltal a szeretet viszonzására indítsalak benneteket. Ez az áldozat a megszentelődésre, az istenségbe vezethet benneteket. Gyermekem, ez az áldozat betöltheti benned szándékomat, és örök tökéletességre vezethet. Kedvesem, áldozatom örökös, és te, akit Lelkem szeret, vedd magadhoz minden nap! E szent pillanatban angyalok sereglettek szentélyembe minden angyali karból. Készen állnak, hogy találkozzanak velem, Istenükkel. Arcra borulnak előttem, imádnak és vigasztalják Szívemet, és ti, akik arra készültök, hogy magatokhoz vegyetek, ti nem akartok imádni engem? Nem akartok imádni? Legyetek szent jelenlétem tudatában, ne aludjatok jelenlétemben, ne engedjétek, hogy lelketek máshol kószáljon jelenlétemben!
Vajon a Golgotán, keresztem lábánál is közömbösek maradtatok volna? Szeretteim, vajon mit éreztetek volna, ha ott lettetek volna keresztre feszítésemnél a hegyen? Ott is csak jelentéktelen napi eseményekkel foglalkozott volna lelketek? Vagy arcra borultatok volna keresztem lábánál, és engem, Isteneteket imádtatok volna? Értetek haltam meg a kereszten, nem törődtem a szenvedéssel, amelyet el kellett viselnem. Tudtatok volna akkor és ott is figyelmetlenek és részvétlenek maradni áldozatom előtt? Tabernákulumomban is úgy vagyok jelen, ahogy szent keresztemen, amelyre felszögeztek.
Jöjjetek hozzám, és értsétek meg, kit fogadtok, és ki az, aki veletek egyesül, ki tisztít meg benneteket, hogy örök életet adjon nektek!”
144000 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 441
”Béke legyen veletek! Egészen ajtótokig jöttem. Én vagyok az, a Szentséges Szív, aki szól hozzátok. Azért jöttem, hogy felkínáljam nektek Szívemet. Ma ezen a különleges módon jövök hozzátok, hogy útjaimra emlékeztesselek benneteket.
Azért jövök hozzátok, mert szegények vagytok és bár nincs sok mindenetek, látásotok még van, mert mennyei Atyátok kegyelme veletek van.

Fel sem tudjátok fogni, mennyire szomorú a lelkem amiatt, hogy a magasból olyan széthúzást látok szentélyem szívében, amilyet ezelőtt soha. Testem vérzik, és Szívem egyetlen nagy Seb. A pásztorbot, amelyet egészben adtam át nekik, most szilánkokra törve fekszik, de hamarosan meglátogatlak benneteket, hogy összerakjam a pásztorbotot, amelyet nálatok hagytam. Ezért, szeretteim, akik megkaptátok ezt a kegyelmet, imádkozzatok azokért, akik még nem tudják megkülönböztetni jobb kezüket a baltól!
Úgy imádkozzatok, mint eddig még sohasem, hogy ők is megkaphassák ezt a kegyelmet a tisztulás napja előtt. Mondom nektek, hogy hamarosan, igen hamar veletek lesz Szeretetként a Szeretet. Imádkozzatok, hogy mindenki készen álljon és térjen meg, nehogy valaki a sötétségbe és a halál árnyékába kerüljön az egész örökkévalóságra. Irgalomból jövök, hogy figyelmeztessem nemzedéketeket, és szeretetből jövök, hogy kegyelmem Szentlelkének erejével észre térítselek benneteket. A Szeretet arra vár, hogy viszonozzák a szeretetet! Ez az én mondanivalóm.”


144000 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 440
Tiszta szándékkal eléd léphetek, mondhatom kinyitottam szívemet

Tiszta akarattal megtalállak mellettem

Tiszta gondolatommal odanyújthatom kérésemet és elveszed vágyamat tőlem

Tiszta szó Téged idéz, tiszta szó Veled beszél, nem kell hozzá szem erőssége

Ugyan mit tehetsz, ha vágyam ruhádat megérinti, nem tehetsz mást megérintesz

Vágyam oly erő, mely Szíved kapuját kinyitja felém

Vágyam okos, kérését egyenesen megérted, egyenesen teljesíted

Ha szó tisztán hívja Nevedet, meghallod, közelebb lépsz

S ha látod akarat küzdelmét, adsz, csodákat adsz, igaz csodákat, miket a szív azonnal megért

Arcom lesz tanúd, türelmed türelmem

Tudom haladok hegyed felé

A lépés könnyű, békéje édes, éhes már nem maradok

144000 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 439
„…..Látod mennyi vérfolt van ruhámon? Látod, milyen piros a ruhám? Látod, hogy saját Véremben ázik? A sok tisztátalan tett juttat engem ebbe a szánalmas állapotba... Valóban sokan váltak sóhajommá, és Szívemet azok a kezek sebzik meg, amelyeket én formáztam... De oly kevesen hallják meg sóhajaimat, oly kevesen szentelnek figyelmet véres könnyeimnek. Szemem fáj a sírástól.

Megengedem, hogy képeim sírjanak, hogy lelkiismeretfurdalást és fájdalmat ébresszen bennetek, de csupán rövid sóhajtást hallok, ami akkor enyhe megkönnyebbülést ad nekem, de oly hamar beleegyeztek ismét, hogy szíveteket lefoglalja a világ gondja. Engeditek, hogy szíveteket elvonja attól, hogy engem vigasztaljon, hogy vigasztalója lehessen a Vigasztalónak, aki át tudna titeket változtatni, aki fel tudná támasztani lelketeket, aki istenivé tudná tenni lelketeket...

Mások pedig hitetlenségük miatt maradnak érzéketlenek, amikor a szememből omló könnyek árját látják. Mivel elveszítették csodáim iránti érzéküket, nem tudják megérteni, és megszállottan üldözik jeleimet. Bűnük megfojtotta szívüket, és attól kezdve szívük csak a világi dolgok után repked. Nem döbbennek rá, hogy az ördög vezeti félre lelküket. Ki tudná megérteni mély bánatomat? Miért adnak ellenségemnek lehetőséget arra, hogy titokban, kárörömmel diadalmaskodjon felettük? Ki tudna közületek megkönnyebbülést adni Szívemnek? Ki tudna megpihentetni? A nap minden órájában, minden percében a közeletekben vagyok, és így hívlak benneteket: "Térjetek vissza hozzám, térjetek vissza a Szeretethez!" Ó de mily sokan váltatok kegyetlenné... Látjátok, hogy Véremben ázom, és ti mégis pihenni engeditek szemeteket. Ó még meddig nem halljátok meg sóhajaimat?”

144000 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 438
Mikor hagyom lépést másra

Mikor bár ismerek, mégsem lépek

Nem tudom, hisz nem keresem tekinteted

Pedig tudnom kéne, mert megbántalak Téged

 

Mikor ugyan bűnt kerülöm, de virágot hagyom gyökerével

Kapát nem fogok, meg nem öntözöm

Szeretet ellen vétek

Ellened vétek

 

Mikor hagyom félelem legyen erősebb

„Mások úgyis megteszik”

Félelmemet elrakom nem rakom elédbe

Pedig kimondva kincset adnék, mégis hallgatok

 

Mikor hagyom félelem elvegye szót szívemről

Mikor szót csak ajakam szólja, ima ugyan ér valamit?

Kérdés mellől félelem elvezet

Hova vezet?

 

Ha erőm csak annyit kérne: „lépj helyettem”

Te kérnél magamnak, helyettem

Bizony megismerném különbséget jó és rossz között

Megismerném különbséget boldogság és boldogtalanság között

144000 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 437
„Ez a kinyilatkoztatás az én hangom. Ismerjétek fel az idők jeleit, fogadjátok el üzenetemet, ízleljétek meg üzenetemet, táplálkozzatok üzenetemmel, jaj a hitetleneknek!”

144000 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 436
Ki vagy Te ott a hegyormon, Ki vagy Te, Ki népedet hívod?

Felelj kérlek népednek, kérlek, felelj neki

Hangodat szél hozza, arany fénybe öltözteti

Hangod békét hoz, édes szelídséged, ó engedj minket meghallani

 

Ó engedj népednek Hozzád lépni

Nézd, hol állnak köd fedi el tekintetet

Ó, fújd el, fújd el messzire

Nézd mint fáj neki, ó igen nagyon fáj neki

 

Nézd fájdalmában saját húsába mar

Nézd tehetetlenségében mint csapkod, mint támad

Ó és nézd a könnyeket, ó nézd, hogy ömlik szeméből

Nézd a könnycseppek már patak, ó, érjen el Szívedhez, emeld fel Szívedbe

 

Engedj édes perbe szállnom Veled, engedd meg nekem

Egy leheleted elég, fénybe öltöztetni szíveket

Egy leheleted elég, zokogó felismerésre, térdre ereszkedésre

Csak egy leheletet, ó ne tagadd meg tőle, add meg nekünk

 

Ismered vágyamat, ismered ostromomat, kérlek engedj neki

S engedd így megköszönnöm értelemhez – köszönöm Csodaszarvas irgalmas tetteid

144000 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 435
„Káin nem fogja végrehajtani tervét, és ezúttal nem fog megszabadulni Ábeltől. Megakadályozom ebben, rajtaütök.  Nem is sejti, hogy úgy fogok szobájába lépni, mint a tolvaj, hogy leleplezzem tervét, és megfosszam ruháitól. És Káin mindaddig ruhátlan marad, amíg bűnbánattal elém nem járul. Ez lesz az igazságosság órája, amely esedezést, könyörgést és félelmet vált ki. Imádkozz ezért az óráért!”

144000 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 434
"Miért taposol virágomra? Nem adtam-e neked szemet, hogy láss, és fület, hogy hallj? Nem érted? Én, az Úr Jézus Krisztus vagyok, Isten szeretett Fia, én vagyok az, én vagyok az, aki megnyesi a magas fákat, és én vagyok, aki az alacsonyakat megnövelem.  Ápold mai műveimet, higgy Gondviselésem műveiben! Azért adtam neked gyermekemet, hogy megvilágosítsalak műveimmel.

Én, az Úr vagyok a végtelen gazdagság. Ne félj! Hogy nézhetném végig, hogy bárányaim szétszóródjanak? Azért jöttem, hogy megkeressem és tápláljam őket. Azért jöttem, hogy széppé tegyem kertemet, azért jöttem, hogy megöntözzem ezt a pusztaságot. Ne taposs rá virágomra! 
Jöjj hozzám és tarts bűnbánatot, ne hallgass a Sátán hangjára! Végtelenül szeretlek és azért jöttem el, hogy mindannyiotokat egyesítselek; teremtés! Járj velem, Isteneddel, ne mozdítsd el, és ne is dobd félre tégláimat, amelyek házamat építik újjá, azt a házat, amely ma romokban hever. Ne kételkedj soha abban, hogy én vagyok az, az Úr!"

144000 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 433
„Én, a Magasságbeli, azért támasztottalak fel, hogy az egység példája légy. Ti vagytok az egység első gyümölcsei. Mondom nektek: Terjesszétek üzenetemet mindenütt, ahol lehetséges!  Ne feledjétek: az egység az alázat és a szeretet által fog megvalósulni. És most értékelje szívetek, amit mondok: az egység megvalósulásához vezeklésre van szükségem...”

144000 Creative Commons License 2007.06.01 0 0 432
Kerestem bokrot, metszettem vesszejét, fontam belőle kosarat

Kerestem lépcsőket léptem fokára, s vettem kosaramat

Gyűjtöttem jobbról, gyűjtöttem balról és kosaram tele lett

Fényes és csábos hiábavalóság, igen vele lett tele

És nem mondtam elég, hisz lépcső teteje még nem látszott, hát hogy lehetne elég?

Mondjátok meg kosaramat ajtón, hogy vigyem be?

Megmozdítani nem bírom, megemelni nem bírom, ajtónál szélesebb, most mit tegyek?

 

Kifutottam mezőre, karomon kicsi kosár, kedvesem adta, szép, könnyű formás

Ahányszor ránézek kedvesem képe jön elő

Kedvesemnek gyűjtök virágot, mezőt azért járom

Hol illatos virágot lelek leszakítom, nézzétek csokromat, milyen tarka

Kedvesem ezt szereti

Illata jön velem, kísér engem

Menyegzőre viszem, tudom megköszöni, táncra kérem táncra jön velem

Énekemre nevetésre fakad, tudom csatlakozik énekemhez

 

Együtt járjuk a táncot, egymás kezét el nem eresztjük

Ott lesz ahol vagyok, énekét követitek, ott leszek vele

Ő legszebb mind közül, arca sugárzó, megismerhetitek

Hol jár mindenki nevet, ó megérdemli rét legszebb virágait

Ruhája könnyű, járása ott van föld felett

Hangjára ki hallja felfigyel, ó igen jó vele

144000 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 431
„Eljöttem hozzátok, 
hogy megmondjam, milyen nagy szeretetet érzek mindegyikőtök iránt. A ti Istenetek vagyok, aki eszközöm által szólok hozzátok, hogy üzenetet adjak nektek. Eljöttem, hogy szíveteken át szóljak hozzátok és megvigasztaljalak benneteket, barátaim. Mondom nektek, hogy a világ számomra semmi. Ezért ne féljetek a világtól! Jöjjetek hozzám, támaszkodjatok rám, és én örök vizeimhez terelgetlek benneteket! Meggyógyítom és bekötözöm sebeiteket. Nem veszem le rólatok szememet, és mondom nektek, hogy velem mindig tele lesz asztalotok. Velem fogtok enni, barátaim. És amikor utolér benneteket a nehéz korbács, ne zavarjon meg benneteket, szeretteim! Valahányszor rátok ver, tekintsetek Sebeimre, amelyek meggyógyítottak és megmentettek titeket a haláltól. Nézzetek rám, Üdvözítőtökre! Ne tekintsetek se jobbra, se balra! Kövessétek lábnyomaimat! Fel fogjátok ismerni a vérfoltokról. Kövessétek szeretteim, és azok oda vezetnek titeket, ahol ÉN VAGYOK. Mindenkit megáldok közületek, szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon. A Szeretet szeret benneteket!”
144000 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 430
Kérés szívből Szívedbe ér

Ha kezemből nyújtom, kezeddel átveszed

Ha könnyet ejtek, megremegsz

Ha Szívedbe lépek, megölelsz

S ha szeretetben égek, már nem tudom mit kértem, de tudom sokkal többet adsz, mint mit kértem

Vágyad kérésem

Vágyad jó kérésem

S Te segítesz, kérést oly sokszor kezembe adod

Lépésünk tánc, gondolatunk ének, tanúi szív szerelmének

144000 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 429
„Ó romlott nemzedék! Mennyire eltávolodtál tőlem! Odáig jutottál, hogy elhitted, nélkülem is tudsz járni. Odáig jutottál, hogy tiszteletreméltónak érzed magad. Megengedted a Sátánnak, hogy hiúságával tápláljon. Szavakkal nem lehet kifejezni romlottságodat, bűnös vagy és vak. Ne pihenj, légy éber, ne aludj, mert közel az idő , növekedj Lelkemben, bizalommal közeledj hozzám, és nyisd ki szívedet, hogy befogadhass engem ! Sokan imádkoztok, de imátok nem jut el hozzám. Tanuljatok úgy imádkozni, hogy érezzelek benneteket. Sok ima vész kárba a Földön; sohasem ér hozzám.

Igen, az ajkak imájára gondolok. Felkínáltam nektek Szavamat, hogy tanuljatok, és most felkínálom üzenetemet, hogy emlékeztesselek benneteket útjaimra. Jöjjetek és tanuljatok, gonoszságotok helyébe szeretetet adok. Fogadjátok el útjaimat, az erények útját! Hitetlen nemzedék, miért feledkeztetek meg isteni útjaimról? Térjetek vissza hozzám, Szabadítótokhoz! Én nem feledkeztem meg rólatok, és minden bűnötök ellenére is szeretlek benneteket. Szívem határtalanul szeret, és mindent megbocsát!”
144000 Creative Commons License 2007.05.28 0 0 428
„Szívem mélyéről kiáltok mindannyiótokhoz
Áldottak, akiknek fülük van a hallásra!

 
Ha nem lettek volna prófétáim, ki jövendölte volna meg, Fiam jövetelét? Azt mondjátok, hogy az igazság által és szeretetemben éltek. Akkor nemzedéketek miért hallgattatja el prófétáimat, és miért üldözi őket ugyanúgy, ahogyan őseitek? Végtelen irgalmamban újjáépítek egy várost népem számára. Vajon ezt a megújult várost azok vére árán kell-e újjáépítenem, akiket ti örökösen üldöztök?

Szentlelkemet úgy küldöm ma hozzátok, mint azelőtt sohasem, hogy megújítson benneteket, de meddig fog még e nemzedék ellenállni Szentlelkemnek? Mondjátok, élhet-e a test szív nélkül? Tudjátok, hogy Szentlelkem a Szíve annak a Testnek, amely az Egyház. Tudjátok, hogy Szentlelkem az Egyház lélegzete, az irántam, a ti Istenetek iránti buzgóság lényege. Szentlelkem az az édes égi Manna, amely a szegényeket táplálja.
  Boldog az az ember, aki kinyitja szívét Szentlelkemnek. Olyan lesz, mint a folyó mellett növekvő fa, minden évszakban új gyümölcsöt hoz, levelei sohasem száradnak el, hanem gyógyító erejük lesz.
  Boldog az az ember, aki kinyitja szívét Szentlelkem számára. Lelkem kristálytiszta folyóként folyik szívébe és megújítja őt, mert élet és öröm fakad ott, ahová e folyó folyik. Nem olvastátok? Az élet folyója trónomból és a Bárányból folyik végig a város utcájának közepén.

Szentlelkem tartózkodik a rosszakaratú lelkektől, de nyíltan megmutatkozik az ártatlanok, a szegények és az egyszerűek előtt. Szentlelkem e lelkeket nagy örömmel fogja betakarni, Szent Társuk és Vezetőjük lesz. Amikor járnak, akadálytalan lesz járásuk, amikor futnak, nem botlanak meg. Ha halálos mérget isznak, nem árt nekik. Ha útközben légiónyi gonosz lélekkel találkoznak is, sértetlenül tovább jutnak. Szentlelkem azt a jóságot tanítja nekik, ami belőlem, örök szeretetem mélységéből árad. Szentlelkem felveszi az ártatlanokat, a szeretet és béke egyességét köti meg velük, hogy erősek legyenek és az Ő társaivá váljanak. Szentlelkem fel fogja emelni és úgy fogja vinni őket, ahogyan a vőlegény emeli át menyasszonyát a küszöbön. Ő is a szentély falai mögé fogja vinni őket, ahol mérhetetlen gazdagság és sok misztérium van, amelyet szem nem láthatott még. Majd pedig ahogyan a Vőlegény ékszerekkel díszíti menyasszonyát, Ő is feldíszíti őket királyi tudással, hogy örömüket leljék a trónban és a jogarban. Ó, mi mindent meg nem tesz értetek Szentlelkem!

Ő a ti életetek lendülete, Ő a ragyogó királyi korona, a szájamból származó szépség diadémja, az élő Isten ragyogó dicsősége, teremtésetek titkos kinyilatkoztatása. Találkozóimon Szentlelkem a ti szentbeszédetek zamata és a ti időtök beteljesedése... Szívetek égő Tüze ő, és misztériumaim magyarázója. Szentlelkem indít benneteket engem dicsérő imára, és Ő nyilatkoztatja ki szíveteknek, hogy ÉN VAGYOK, AKI VAGYOK. Felfedi lelketek előtt, hogy én vagyok a ti

 
Abbátok,

ti pedig az én leszármazottaim, az én ivadékaim. Boldogok a tisztaszívűek, ők meglátnak engem. Örüljetek és örvendjetek, nyíljatok meg Szentlelkem fogadására! Örvendezzetek és figyeljetek hangomra! Nyissátok ki szíveteket és meglátjátok dicsőségemet. Mint vigasztalásra váró gyermeket, úgy fog megvigasztalni benneteket Szentlelkem, akinek szeretete felülmúl minden emberi szeretetet. 

Én, az ég és Föld Teremtője mondom nektek, hogy Szentlelkem a Jegyese annak a mátkának, aki a Gyermeket tartotta karján. E Gyermeknek kellett megmentenie és megváltania benneteket. őbenne, az Ő Vére árán nyertétek el a szabadságot és bűneitek bocsánatát. Szentlelkem a Jegyese annak, akit olyannak talált mint körülzárt kertet, aki a legritkább erényeket hordta magában, aki lepecsételt forrás, aki az asszonyok közül a legkedvesebb és aki különleges tökéletességének tisztaságában fürdött. Szentlelkem föléje szállt, betakarta árnyékával, és megdicsőített engem, amikor őt tette

 
Isten Anyjává,
az egész emberiség Édesanyjává
és a mennyország Királynőjévé.

 
Ennyire gazdag Szentlelkem.

Esőként árasztom rátok Szentlelkemet, most, ma. Én, Jahve, a Mindenható mondom nektek: ezt az ingyen adományt azért adom nektek, hogy irántatok érzett nagy szeretetemben megmentselek benneteket. A szeretet és a hűség száll most alá. Én, Jahve lehajolok az égből, hogy átöleljelek benneteket. Megmentő segítségemet ajánlom nektek a magasból. Készek vagytok-e teljesíteni nektek adott törvényemet? Készek vagytok-e arra, hogy rám bízzátok lelketeket? Ne mondjátok, hogy érzéketlen vagyok nyomorúságotok iránt és nem válaszolok imátokra!
  Ha lángra lobbannak országaitok, és tűz pusztítja el népeiteket, és ha a Föld lakói megízlelik a halál kegyetlenségét, az mind a ti nagy hitehagyástok miatt van. Kerültétek Szentlelkemet, aki áldásba akart öltöztetni benneteket. Kerültétek őt, aki szíveteket és testeteket arra indította volna, hogy örömötökben nekem, a ti Isteneteknek énekeljetek, de ti inkább hontalanok, koldusok, árvák akartatok lenni, és ma elvesztek a halál árnyékában.
  Mennyire sajnállak ... ó nemzedék! Még meddig teszel próbára? Szeretetem betölti a Földet, figyelmeztetéseimet ismétlik küldöttem, és bár igen nagy a szomorúságom és igazságosságom túlcsordul, még meg tudok engesztelődni és elfogadom hódolatodat, ha felkínálod nekem. Kész vagyok Fiam kiontott Vére és áldozata árán megbocsátani neked, ha

 

szívedbe   

fogadod szavaimat. Szentlelkem most már hamarosan, igen hamar olyan erővel lehel rád, ami hatalmas visszhangot kelt a világ négy sarkában, hogy emlékeztesse a Föld minden lakóját. Szentlelkem leheletét érezve akkor a Föld minden lakója nyomban arcra borul, és imád engem, az Urat, a Mindenhatót, a Magasságbelit. Végül az emberek mélyen meghajolnak a Bárány trónja előtt, és fogadják az áldást a trónról.  
És most én, aki téged teremtettelek és neveltelek, megkérdezem tőled, fogom-e hallani bűnbánatod kiáltását?”

144000 Creative Commons License 2007.05.27 0 0 427

Béke legyen veled! Szeretettel kötözd be Sebeimet Szentlelkem által! Mindenkor keresd Szentlelkemet! Jöjj és tanuld meg: Hogy lelkedet megóvd a rosszindulattól és a kísértésektől, kérd meg Szentlelkemet, az Életadót, hogy neveljen téged szentségben és segítsen növekedned kegyelemben és bölcsességben, nehogy téged is elsodorjanak azok a tévedések, amelyek egyre inkább terjednek Egyházamban.

Kérd a tudás Szentlelkét, segítsen neked, hogy el ne torzítsd Szavamat, ahogy manapság teszik, hanem ismerj meg bennünket mint háromszorosan Szentet, és míg bennünket megismersz, magadat is megismered tükörképünkben és képmásunkban.
Azt mondom, "nehogy téged is elsodorjanak", mert sokan váltak hanyaggá vagy buktak el azok közül, akiket feltámasztottam. Elhagyták szent szabályaimat, amelyeket rájuk bíztam. Elhagyták, mert ösztöneiknek engedtek. Nem engem tettek az első helyre nem az én érdekeimet, hanem a sajátjukat. Kérd a bölcsesség Szentlelkét, hogy úgy keresd mennyei szőlőskertemet, hogy lelked vágyakozzon gyümölcseire!

Jöjj és esedezz a bölcsesség Szentlelkéhez, hogy látogasson meg szegénységedben! Nem fog elmenekülni szegénységedből, hanem pártfogásába vesz és udvarolni fog neked. Tiszta kiáradásával a mennyei dolgok felé fordítja lelkedet, hogy tőlünk kérd azt, ami szent és maradandó. A bölcsesség Szentlelke megmutatja neked országunkat, a jámborság országát, amelyet az igazak és szentek számára tartunk fenn. Ne légy olyan, mint azok, akik nap mint nap megbántják Szívemet és szüntelenül szomorítják Szentlelkemet, mert lázadók, irgalmatlan Káinok lettek. Szedd rendbe szívedet, és a bölcsesség Szentlelke lesz vezetőd és irányítód. Országunkba vezet téged, amelyet már akkor előkészítettem számodra, amikor a világ alapjait megvetettem.

Esedezz, és az értelem Szentlelke mint ragyogó Nap leszáll semmiségedbe. Gyógyító sugarat áraszt szemedbe, és leveszi a fátylat mindarról, ami sötétnek és elérhetetlennek látszott.
Az értelem Szentlelke semmiségedben bevezet téged az isteni Igazság  misztériumába. Nehogy rosszindulatúnak vagy hajthatatlannak találjon Lelkem! Hadd világosítsa meg lelkedet, és ellentétben semmiségeddel az értelem Szentlelke lesz minden, amit hiányolsz. Társad és Barátod lesz. Egyetlen misztériumot sem fog elrejteni előled. Olyan tanítást kínál, amelyet egyetlen lélek sem értett még meg, az emberi értelmet meghaladó dolgokat, amelyek az áthatolhatatlanba, a maradandóba vezetnek és Isten mélységeit érintik. Ne légy hát olyan, mint a ti időtök tudósai és filozófusai, akik saját racionális lelkük szerint alakítják filozófiájukat. A test és a vér nem tudja kinyilatkoztatni azt, ami a Lélektől való. Felkínálhatom neked országomat, és Lelkem országomba  vezetheti lépteidet.

Jöjj, és örököld meg az örökkévalót! Engedd meg az értelem Lelkének, hogy isteni világosságával megvilágosítsa lelkedet és testedet! Engedd meg, hogy olyan bensőséges kapcsolatot teremtsen velünk lelkedben, amilyent mi szeretnénk!
Fiaim és leányaim! Jöjjetek hozzánk csendességetekben, hogy megkapjátok az adományokat, amelyeket felkínálunk nektek!  Háromszorosan Szent a mi Nevünk. Ne kövess emberi értelemre alapozott filozófiát, mert a vipera befészkeli magát bensődbe! Inkább jöjj hozzánk és fogadd a Lélek ajándékait! A lélek átváltoztathatja lelkedet a mi mennyországunkká. Ismerj el minket háromságos Szentségünkben, és "a mi gyermekünknek, a miénknek" fogunk nevezni. Szentségünk élő képmásává tesszük lelkedet, a Láthatatlan látható képévé, és vonzódni fogsz minden szent dologhoz, amelyet üdvösségetekért kaptatok az idők kezdete óta.

Halljad és értsd meg: a tanács Szentlelkéhez akarsz tartozni és biztos akarsz lenni abban, hogy a mennybe jutsz? Ismerj el minket háromságos Szentségünkben, és angyalaink fel fognak emelni, hogy felfedezd aki van.  Kérj tanácsot, és meg fogod kapni, hogy jót tehess életed minden napján. Tiéd lesz az ország, ha jót teszel. Tanuld meg szeretettel viszonozni a rosszat! Ismered a parancsolatokat és azt is tudod, hogy a két főparancson nyugszik minden törvény és a próféták. Nem kell gazdagnak és tanultnak lenned ahhoz, hogy bejuss országomba. Országomat a lélekben szegények kapják és azok, akik így kiáltanak: "Istenem, légy irgalmas hozzám, bűnöshöz!" Országomat az egyszerű gyermekek és az alázatosak kapják, akik így tudnak hozzám kiáltani, "Abba!"

Keress engem, a te Uradat! Szeretet vagyok.
A Szeretetet keressétek, ti, akik alázatban éltek a Földön és parancsolataimnak engedelmesedtek!
Kérd a tanács Lelkét, hogy keltsen vágyakozást benned a feddhetetlenség, az alázat, a hűség és a jóság után, nehogy cserben hagyjanak lépteid és rosszat tégy! A tanács Lelke félreérthetetlenül megismerteti veled törvényét. Ezt tanácsolja:
"Senkit ne hasonlíts Istenhez! Az igaz ügyet szolgáld, emeld fel az elnyomottat! Senkit ne bánts, hanem szeressétek és segítsétek egymást! Ne kínozd és ne zaklasd az özvegyet, és ne légy durva az árvához! Tégy jót, és ne légy olyan, mint a gonoszak és a rosszak, akik saját lelküknek ártanak, amikor a gyámoltalanokat bántják. Soha ne lázadj Istened ellen, hanem hajtsd meg fejedet és térdedet szent jelenlétében! Soha semmivel ne cseréld fel örök áldozatát, még a világ minden országával és ragyogásával sem!"
Figyelj a Lélek tanácsaira és illatozni fogsz. Boldogságod olyan lesz, mint a folyó: sok ágra oszlik és másoknak is elmondja a hírt és a tanácsot, hogy keressék a mennyek országát és háromságos Szentségünk dicsőségét, amely a mi ragyogásunkkal ékesítheti lelkedet mindörökre.

Talán nincs erőm ahhoz, hogy megmentselek? Egyetlen szóval megáldalak és megmentelek. Ne feküdj hát tehetetlenül! Megadhatom neked az erősség Lelkét. Ezt nemcsak angyalaim kapták meg, megkaphatod te is. Nyisd ki a szíved és figyelj! Kérd, és meg fogod kapni. Az erősség Lelkének hatalmával megtehetem veled, hogy teljesítőképességed határáig prédikáld Szavamat és háromszorosan áldott hagyományomat. Boldog vagy, aki megkapod adományomat és ezen keresztül erőt kapsz ahhoz, hogy a hit engedelmességében, igazságosságában, örömben és békében élj. Ne feküdj tehát tehetetlenül és félelemben! Mondom neked, ne félj az emberek gúnyolódásától és ne rémülj meg sértéseiktől, mert a moly fogja megenni őket, mint a ruhákat, mivel kezdettől fogva a gonosz lélekkel voltak közösségben. Én leszek a te Erőd, és nem fogsz többé egyedül járni. Én és te, te és én együtt fogjuk viselni a megszentelődésedre kapott kereszteket.

Az erősség Lelke az én erőmbe öltöztethet téged, hogy lelkesen és bátran tégy tanúságot az Igazság, az Alfa és az Omega mellett. Az erősség Lelke segíthet, hogy legyőzz minden akadályt, ami gátol abban, hogy elérj engem. Lelkem erejében bátor és erős harcossá válsz. Az Ő hatalmának erejével meg fogod erősíteni szentélyemet az ellenség és a bűn ellen. Háromszorosan szent jelenlétünkben úgy fogsz ragyogni, mint a Nap. Szavaid úgy fognak lobogni, mint a tűz, mint a fáklya. Próféciáid találóak lesznek, mint a kard, mely vág és szúr, és pusztulást hoznak a világ országaira.

Lelkem hatalmában megnyered a megközelíthetetlent, eléred az elérhetetlent.
Minden cselekedeted a mi háromságos dicsőségünk nagyszerűségét fogja tanúsítani.
Ne mondd: "Hol találunk elég erőt és állhatatosságot Isten dicsőítésére?"
A Lélekben, a Láthatatlanban rejlenek csodáim, melyek az Ő erőteljes hatására válnak mégis láthatóvá, - és az érintés számára Elérhetetlenben rejlenek, melyek mégis körülöttetek és bennetek vannak. Ki tudná megérteni, mily módon munkálkodik Lelkem? Kérd az erősség Lelkét, hogy céljaim érdekében adja meg neked sugárzó erejét, és én azonnal megadom az erőt, hogy csatlakozhass Szent Mihály arkangyalhoz a ti időtök csatájában, és legyőzhesd a gonoszságot és az istenkáromlást, Szavam eltorzítását és minden szent dolog ellen való lázadást.

Kérj, hogy adjam meg neked az erősség Lelkét, és képessé teszlek arra, hogy kezedet kinyújtsd a kehely felé, amelyet felkínálok neked. Ezeket kellene kérned szentjeimtől és háromságos Szentségünktől. Akkor te is kitartást fogsz tanúsítani a nagy nap csatájában, és az Igazság védője leszel. Hozzánk fogsz hozni minden embert, hogy elismerjenek minket, a háromszorosan Szentet, a lényeg  egységében mégis Egyet. Mindenkit meg fogunk hívni, hogy lépjen be háromságos Szentségünk igaz tudásának misztériumába. Kegyelembe, szépségbe és ünnepi ruhába, leggazdagabb ruháinkba öltöztetjük őket:

- a belőlünk kiáradó istenségbe ami az örök életre vezeti őket;

- a háromszorosan szent világosságba, ami lelkükben és testükben ragyog, hogy bennünk éljenek örökkön örökké;

- igazságba és szeretetbe, hogy megismerjék a háromszorosan Szent igaz Istent;

- hitbe, ami győzelem az egész világ felett, és amelynek termése az örök élet.

Jöjj, jöjj, ki azt mondod: "nem részesülhetek a megváltásban, mert nem kaptam meg a jámborságot, hogy belépjek Isten országába." Teljes szívedből kérd a jámborság adományát és megkapod. Mondd:

"Háromszorosan Szent,
életadó Szentlélek,
add, hogy én is
növekedjek a szeretetben,
megismerjem Istent
és elnyerjem országát!

Add meg nekem a jámborság Lelkét,
hogy erősödjön lelkem
a szentek meggyőződésében,
és gondolataim a Te gondolataiddá,
cselekedeteim a Te tiszta és isteni
cselekedeteiddé váljanak!
Jámborság szent lelke,
Isten barátja,
taníts, hogy elérjem a tökéletességet,
és vigyázzak
bűnös lényem minden megnyilvánulására,
hogy elnyerjem az örök életet!
Jámborság Lelke,
csodálatos öltözetedben jöjj hozzám,
és öltöztesd lelkemet tisztaságba,
hogy Isten szeme előtt
én is kedves legyek!
Ruházd fel lelkemet élő Lélekkel,
hogy tisztelettel és kegyelemmel
szolgáljam a Szentháromságot.
Engedd, hogy meghaljak elveimnek,
engedd, hogy meghaljak elfogultságomnak,
langyosságomnak, közömbösségemnek
és nagyravágyásomnak!
Jöjj, és kelts életre tisztaságodban!
Te, ki az élet fájának
gyümölcsét kiosztod,
Te örökké tartó öröm,
add meg nekem is Lelkedet,
hogy a Szentháromság rokona
és országod örököse legyek.
Engedd, hogy nyelvem megízlelje azt,
ami a legtisztább
a háromszorosan
Szent Isten világosságában,
és befogadjam őt, aki így szólt:
,Én vagyok az élet Kenyere!"
Életünk háromszorosan Szent
Szentlelke,
add meg lelkemnek
a jámborság Lelkének tudományában,
hogy eljussak a tökéletességre
és megtanuljam félelemmel szemlélni azt,
ami valóságos Test és valóságos Étel,
ami valóságos Vér és valóságos Ital, hogy
az Atyában,
a Fiúban
és a Szentlélekben
élhessek,
aki háromságos és mégis Egy
a lényeg egységében!

Késztesd lelkemet arra,
hogy a Te szándékaidért munkálkodjon,
amelyek szentek és megváltást hoznak,
és igen kedvesek szemednek.
Ha betér lelkembe
a jámborság Lelke,
hűséges és buzgó
szolgává alakít.
Lelkem Csillagfénye,
add meg nekem
szentjeid jámborságát,
hogy szentnek tartsam törvényeidet,
és kegyesen mutasd meg magad
esendő lelkemnek!
Emlékeztess, hogy a romlatlanság
a hatalmas és szent,
a háromságos Isten közelébe visz,
és attól kezdve nem férkőzhet hozzám
semmi tisztátalan.  Amen." IC


A jámborság Lelke vezet téged, hogy

- az Atya Gyönyörűségének gyönyörűsége,

- jelenlétemben a mirha illata, kertem lilioma,

- angyalaim büszkesége

- állandó örömünnep Szívemben, és saját magam mása légy.

Csak akarnod kell, és felemelem sajnálatraméltó lelkedet. Nem szűkölködöm eszközökben, hogy hatalmamat és egyeduralmamat kinyilvánítsam. Jöjj, és keress engem a szív egyszerűségében! Ne maradj adósságban bűneid miatt, kérj bocsánatot, és meg fogok bocsátani. Kérd az istenfélelem Lelkét, tanítson meg arra, hogy szentnek tartsd Nevem! Lelkem öltöztessen téged tiszteletbe és hódolatba ó ritka értékű ez az adomány, a szerető hűség jele! ó Tanuld meg mélyen meghajtani fejedet, hogy láthassanak engem! Tanuld meg lehalkítani hangodat, hogy meghalld az én hangomat és felfedezd szándékaimat, kívánságaimat és akaratomat! Tanuld meg, hogy csak akkor emeld fel hangodat, ha engem dicsérsz dicsőséges jelenlétemben! Tanuld meg, hogy csak akkor emeld fel fejedet, ha engem keresel és azt, ami mennyei. Sok befolyásos ember szégyenült meg, mert nem tisztelt engem és nem mutatott hódolatot irántam.

Meg akarod tudni, hogy mit jelent az "istenfélelem"? Az Úrnak félelme a bölcsesség kezdete, az istenfélelem a bölcsesség  koronája. Az istenfélő ember szívesen fogad engem. Hódolattal, hűséggel és tisztelettel elismer minket mint háromszorosan Szentet. Engem félni annyi, mint jelenlétünkben megalázni magadat és esedezni hozzám, hogy bocsássak meg neked, és tegyelek örökös oltárrá, amelyre egész tudásomat, tanításomat és törvényemet helyezhetem.

Szent félelmedre helyezem bizalmamat, kincseimet és a bölcs mondásokat, amelyek felfedik misztériumaimat és titkaimat. Szent félelmedben megmutatom neked Szívem misztériumait, a rejtett kincseket, és megtanulod, hogy Isten vagyok, akiben elnyerheted az örök életet, az örök boldogságot és békét. Az istenfélelem Lelkétől megtanulod, hogy az engedelmesség megigéz engem, és bármilyen egyszerűnek tűnik is, ez az az ajtó, melyen keresztül szívedbe léphetek és akaratomat teljesíthetem. Engedelmességedet és szent félelmedet úgy fogadom, ahogy mások a ragyogó királyi koronát, és mi, a háromságos Isten pedig legyőzhetetlen szentségünkbe öltöztetünk téged, úgy hogy a törvénytelenségnek minden benned maradt nyoma reggeli páraként tűnik el belőled. Megszülettél és megújultál Lelkem által. Aki bánatomra megszűntél létezni, újból életre kelsz.  A holtak közül sokan értetlenül néznek rád, hogy te, aki egykor meghaltál, most újból élsz és úgy viselkedsz, ahogyan mi akarjuk, okosan és szent félelemmel.

Tanuld meg, hogy a mindenség Ura kegyelmet és irgalmat ajánl azoknak, akik félik őt, és félik Szent Nevét. Tiszteletet kapok, ha dicséred háromszorosan Szent Nevemet, amerre jársz. A szívedből fakadó és az én Nevemben felajánlott tömjén olyan számomra, mint a tiszta áldozati adomány. Itt az idő, hogy keresd az istenfélelem Lelkének ezt az adományát, a lázadás elleni fegyvert, a bukástól megvédő eszközt és országom jogarát. Hajolj meg előttem, és szeretettel felemellek. Válj kicsivé előttem, hogy irgalmamban felemeljen karom. Úgy foglak felemelni, ahogyan a gyermeket emeli arcához az ember, dédelgetni és szeretni foglak és sohasem válok meg tőled.

E napokban és a ti időtökben azok bűnével kerülök szembe, akik bántalmaznak engem, és azok gonoszságával, akik félrevezetik az embereket. "Ne kövessétek el az undokságot, amelyről Dániel próféta beszél!" Így szólok, de léptetek kitartóan követi a megtévesztést. Korszakotok kihívja hatalmamat. Ha így van, nemzedék, és az a szándékod, hogy örök áldozatomon taposs és megszüntesd, mondom neked: Azt teszem veled, amit Szodomával és Gomorrával tettem, de százszorosan, hogy kiegyenlítsem bűneidet. Látod azt a tíz tornyot, amelyeket magadnak lakóhelyül építettél? Csakhogy sohasem fogsz bennük élni! Birodalmad összeomlik ó veled együtt. És a drágakövek, amelyeket kincsként őrzöl? Sohasem fogod birtokolni, mert készülök áthaladni feletted és emlékeztetni foglak, hogy háromszorosan Szent Nevemet kezdettől fogva tisztelni kellett és szentnek kellett tartani, és az a kötelességed irántam, hogy félj engem.

Jöjj, te, aki még mindig határozatlanul és erőtlenül tévelyegsz ebben a pusztaságban! Jöjj és kérd Szentlelkem hét ajándékát, és én, az ég és a Föld Alkotója, az Ige, az Isten, elárasztalak adományaimmal. Felkínálom neked hét ajándékomat, hogy megmentselek. Mérsékletet és okosságot, igazságosságot és erősséget tanítok, hogy segítsek neked boldogulni gyönyörűséges szőlőskertedben. Jöjj hozzám, jöjj, és én, aki háromszorosan szent vagyok, leheletem erejével tiszta tükörré teszlek, hogy rajtad és benned tükröződjön istenségünk, és bennünk, a háromszorosan Szent Istenben fogsz élni örökkön örökké. Lélek! te most a világ igazságtalanságának vagy kitéve, fogadd békénket és szeretetünket! ÉN VAGYOK van veled. Kész vagyóe még a békéért, az egységért és a szeretetért dolgozni?

Tartsd be akkor szabályaimat! Légy türelmes és ne feledd, ne feledd, hogy mit álltam ki én magam! Légy elégedett azzal, amit már adtam neked és ne akarj többet! Munkádban légy továbbra is lelkiismeretes!  Üzenetem kezdetén mondottam: "Szereteteddel kötözd be Sebeimet!" A felismerhetetlenségig megsebeztek engem az emberek. Emeld szemedet az égre és meglátod síró angyalaimat.

NÉPED LIBERALIZMUSSAL ÁLCÁZZA AZ IGAZSÁGOT

Ó nemzedék, felszítod Atyám haragját! Felszítod haragját, amely fellobban, lángot vet, és akkor eljön hozzád mint puszító láng és hamuvá éget bűnöddel és lázadásoddal, mindazzal a gonoszsággal együtt, amit ma jónak tartasz.

Jaj nektek, akiket ma az igazságosság szolgáinak tartanak és Egyházamban szolgáltok, de csak hamis szolgák vagytok, a vadállat szabályait szolgáljátok. Mondom nektek, ha bűnbánatot nem tartotok, magatokra vonjátok Atyám haragját és ti is a lángokban végzitek. Nem vagytok megelégedve azzal, aki Péter székében ül, és aki kitartóan figyelmeztet benneteket, hogy tartsátok szentnek szabályaimat, mivel szentek. Nem tetszik nektek, hogy felszólít az Ecclesia hagyományának megőrzésére, és felszólít, hogy járuljatok naponta szentáldozáshoz. Elteltek aggodalommal, amikor a keleti és a nyugati Egyház közeledéséről és az egység megvalósításáról van szó.

Hitetlen és romlott nemzedék! Még meddig kell tűrnöm lázadásodat? De mondom neked: igazzá válik, amitől félsz! Megvalósul, amitől rettegsz! Egyházam végül egyesülni fog és Egy lesz! Be fog teljesedni Atyámhoz szóló imádságom. Kitartasz e még most is gonosz szándékaidban? Egy napon ti, a vadállat szolgái a hamis prófétával, vagyis a második vadállattal együtt viselni fogjátok hibáitok terhét, és az olyan súlyos lesz, mint a halál. Ti ma még titokban Péter széke felé igyekeztek, felhasználva embereiteket, akiket magas székekre ültettetek, hogy liberalizmussal és hasonló eszmékkel álcázzátok az igazságot. Kifosztjátok és felfaljátok szent törvényemet, hogy félreállítsátok hagyományomat. Ezért fog Atyám megfosztani benneteket mindattól, amitek van, felgyújtja mind a tíz tornyotokat és megsemmisíti alapjaikat. összetöri minden drágaköveteket, és felemészt titeket a tűz. Mindezt igen rövid időn belül megteszem, hacsak nem hallom bűnbánó kiáltásotokat.

Az Ecclesia új életre kel! Virágom, veled vagyok, előtted állok és megáldalak. Minden erőfeszítést, minden lépést, amit az egység érdekében tesztek, háromszorosan megáldok az Atyával és a Szentlélekkel együtt. Ismertesd ezt, és mondd meg mindenkinek, hogy dolgozzék és imádkozzék az egységért! Ha hozzád fordul valaki és megkérdezi, mi okozná nekem a legnagyobb örömet, ezt mondd:
"Igen közel van Isten országának ünnepe, ezért imádságban forduljatok Istenhez az eltévelyedett lelkek megmeneküléséért! Gyűljetek össze, hogy az Ecclesia eggyé legyen! Imádkozzatok meggyőződéssel, és Isten meg fog hallgatni benneteket. Nincs olyan ember, akit Isten ne hallgatott volna meg vagy ne fizetett volna vissza neki százszorosan a jelen időben és az eljövendő világban, és aki nem örökölte volna az örök életet, ha imádkozott, áldozatot hozott és böjtölt Isten országáért."

144000 Creative Commons License 2007.05.26 0 0 426
Mikor nem ismerlek, csodálkozom, ha valaki hangosan dicsér Téged

Fel nem foghatom, bosszant értelmetlensége

Hiába magyarázom neki mi van az látható

Nem érti és én sem értem szeme mért oly szomorú

Ha nem járna fellegekben, jó lenne vele beszélgetni, de így kerülöm

Kiről beszél, hol áll? magas vagy alacsony? ő sem tudja, mért hallgassam meg?

Királyról beszél, király trónon ül, fején koronája, vállán palástja, csak az szólhat hozzá, kit maga elé enged

 

Mikor ismerlek tudom ki vagy

Ismerlek, ismeretem belülről fakad

Ha valaki nem ismer, én tudom ismeret benne van, parázs ott van letakarva belül, most is izzik, hiába szól ellene szája, hiába szól ellene minden tette

Nem érti mikor mondom, Királyom itt áll, palást és korona nélkül, cipője egyszerű saru, de azt is levette, út pora lábát befedte, köve megsebezte

Ki hívja Őt, ahhoz odalép

Mikor kér, azt kéri adhasson

Mikor kér, azt kéri felemelhessen

 

Engem kér

144000 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 425
Áramló folyóba kétszer ugyanúgy beléphetek e?

Ha követem folyását, kétszer ugyanúgy belé merítkezhetem?

 

Ugyanazon Szavad tegnap megfedett, ma megdicsért,  holnap felemel

Ha akarod Szavad táncra kel lelkemmel

 

Ha magam halott vagyok, bár értelmem mindent lát, magam fel nem kelhetek

Hogy Szavad életre keltsen, irgalmad kell, hogy elérjen

 

Ha bűnöm nincsen, minden szavammal Veled dicsekszem

Kérést Hozzád halottért nem emelek, ellened vétkeztem

Gátat építettem, bár nem látom, Szavadat eltakarom, bár magam hallom

 

Ha bűnbánat nem kenyerem utamat megtalálom?

Meglátom e magam, magam erejéből mit léphetek?

 

Bűnbánat bűnösnek fáj

Bűnbánat megtalálja tekinteted, megtalálja mindazt mi távol tarthat Tőled

 

Bűnbánat nem ostor

Bűnbánat vezet helyes ismerethez

 

Bűnbánat kezében tű, ha használom szívemet varja Szívedhez

Szívem gyökeret ereszt Szívedben

144000 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 424
„Béke legyen veletek! Bennem fogtok élni, ezért bennem leljétek gyönyörűségeteket! Frissüljön fel lelketek jelenlétemben! Jöjjetek és figyeljetek Szívem kívánságaira: szeretetemért, amelyet irántatok érzek, készek vagytok-e még követni lépteimet? Készek vagytok-e feláldozni időtöket, hogy sikerrel koronázzátok tervemet, hogy az egész mennyország örömmel üdvözölhesse győzelmemet? Készek vagytok-e arra, hogy lelkesen és tetszésemre vágyódva válaszoljatok kéréseimre?

Ha megengeditek, hogy igénybe vegyelek benneteket, felruházom lelketeket istenségemmel, ragyogásommal és pecsétemmel... csak egy mérföldet kell megtennünk barátaim, még egy mérföldet csupán. Kértem időtöket, és nekem adtátok. Kértem életeteket, és nagylelkűen felajánlottátok nekem. Felöveztelek benneteket erőmmel, hogy menjetek és továbbítsátok üzenetemet, és ti megtettétek. Ezért továbbra is hátrálásra késztetem előttetek ellenfeleiteket. Bántott-e valaki benneteket? Ó, ha tudnátok, hány gonosz lélek menekült el csupán azért, mert meglátta világosságomat… Neked adtam világosságomat. Megígérem, hogy nem hagylak el. Légy kitartó imáidban, és ajkad ismételje mindazt, amit adtam neked! Újítsd meg előttem hűségfogadalmadat, és elég erőt fogok adni ahhoz, hogy kövess és folytasd Egyházam megszilárdítását! Jézus a Nevem, és megáldalak. Szeretlek, szeress te is engem!”
144000 Creative Commons License 2007.05.23 0 0 423
Kis tettek nagyok szemeidben

S ha kicsit ketten teszzük, megtesszük akaratodat

Ha kicsit ketten tesszük, nagyban is együtt lépünk

Lépsz elöl és mi nyomodban

 

S mit mondani akarsz bent van mindenben

Benne van szél zúgásában és simogatásában

Virág illatában, szirmai varázsában

Felhangzó ének szárnyalásában, szív markolásában

 

Benned lépve, Szívedben lépünk

Szívünket kezünkön nyújtjuk Neked

Körbeölelsz minket

Hagyod küzdjünk Érted, s hagyod elérhessük kezeidet

 

Közelünkbe lépsz, barátként járunk és barátként beszélünk

Megértesz minket és meghallgatsz minket

Elhajtod előttünk a tépni akaró ágakat

Mire szükségünk van minden időben megadod

 

S ha mondjuk jó, gondolatunkat mondjuk, mondjuk szív énekét

Mert jó Veled együtt járni, ketten járni jó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!