Keresés

Részletes keresés

pof Creative Commons License 2005.06.15 0 0 651
Mi is szívesen. Egészségedre!
Előzmény: kubainfo (650)
kubainfo Creative Commons License 2005.06.15 0 0 650
Akkor ennek örömére én is elszivok egy finom szivart ma este egy jó 7 éves Havanna Club-al. Csak hogy érezzem a filinget :))
Előzmény: pof (649)
pof Creative Commons License 2005.06.15 0 0 649
Ma a Spektrumon 20.35-kor "A kubai szivar" c. film lesz.
mcord Creative Commons License 2005.06.11 0 0 648
nem én likvidáltam hanem valaki más, valami email jött, hogy ez meg az lesz, de hát nem értem rá ezzel szórakozni... majd nemsokára visszapakolom valahova...
Előzmény: kerenyinandi (647)
kerenyinandi Creative Commons License 2005.06.08 0 0 647

Mcord légyszives keress meg emailben,ahova már irtál is régebben,persze csak ha időd engedi...  Kösz

 

Amúgy miért likvidáltad az összes képedet a tár.hu-ról?

mcord Creative Commons License 2005.06.08 0 0 646

hehehe

 

emlekszel meg a tavaly oszi "kapd elo"-s kiscsajra? tudod az az atomfizikus...

Előzmény: kubainfo (644)
Lizii Creative Commons License 2005.06.08 0 0 645
Ment egy mail a privátodra. Ja és köszi az infókat.
Előzmény: kubainfo (644)
kubainfo Creative Commons License 2005.06.07 0 0 644

Szia Lizii,

Átalakitót érdemes hozni, ha másért nem a fali dugó miatt. Ugye a kamerák, telefonok, laptopok töltője általában 2 normás (110/220V). Csekkold le előtte

Alap szavakat nem árt megtanulni, az angol elég szokott lenni, ha nem akkor marad a spanyol kapd elő, meg az utiszótár, meg a gesztikuláció.

küldj egy meilt privátban és a többit megbeszéljük.

Előzmény: Lizii (633)
kubainfo Creative Commons License 2005.06.07 0 0 643

Jottika,

Nézz utána repjegyeknek a charter cégeknél:Condor, Martinair, vagy mcord által emlitett német oldalon. Ki lehet fogni jó ajánlatokat 3 hétre is csak repjegyre.

Bocs a lassuságomért ....de örülök, hogy megtaláltad a családot

Előzmény: Jottika (640)
Lizii Creative Commons License 2005.06.07 0 0 642
Jottika,
A Marianna-22 által javasolt Winairnél most van rep.jegy 130e+illeték (40e) Ft-ért. Én még nem néztem mást, de rajta vagyok, igyekszem. És természetesen küldök majd élménybeszámolót. Feltéve, ha sikerül találnunk valami jó kis lehetőséget és kijutunk.
Előzmény: Jottika (640)
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 641

Igen ott is jelen vagyok :) már kétszer voltam Egyiptomba, de még nem volt elég!

Bár máhová is már vágyom, ahogy azt már írtam!

Más info oldalt sajna nemtudok.....

Előzmény: Jottika (640)
Jottika Creative Commons License 2005.06.07 0 0 640

Szia Marianna-22!

Neked láttam asszem a nicked az Egyiptom-Hurghada oldalon??!!

:))

Jó hely, én tavaly voltam ott. Idén én is Kubába veszem az irányt, és csak lesek, hogy milyen jó árban találtok dolgokat. :)))

Az én repjegyem árából, már két hét all.incl. beleférne.....:((

Csak nekem lesz szállásom, úgyhogy viselem hogy q drága a repjegy. Viszont én 3 hétre megyek, így jobban megéri.:))

Ha van még vmi infós oldal, amit találtok Kubáról, (Lizii te is :))  ),akkor kérlek ne habozzatok, és írjátok ide be!!!! :)))

És Lizii, ha mész most júniusban, és hazajöttél, kérlek mindent részletezzzzzz!!! :))

Különben meg jó utat. :))

Andi

Előzmény: Marianna-22 (637)
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 639
Rendben várom a levelet!

Előzmény: Lizii (638)
Lizii Creative Commons License 2005.06.07 0 0 638
Akkor nem vagy egyedül. Mi is épp ezeken az országokon törtük az agyunkat (Tunéziát kivéve). Most Indiába mentünk volna, de ugye ott most van a monszun, ezért lett storno. Majd februárban. Kuba lesz viszont az előnászút (5 évesen ez volt az álmom, beleértve a delfineket). Szeptember helyett inkább októbert javaslom, ha arab országba készülsz. Mi akkor megyünk vissza+Szíria is betervezve. Már csak a meló szólhat közbe. Szerencsére nálunk én ötletelek - több időm van fórumozni. Írok privátban, láttam a címedet.
Előzmény: Marianna-22 (637)
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 637
Én igazából több helyre is készülök. Szoba jött már Kuba, Maldív, Kenya, Jordánia, Tunézia, Egyiptom. Inkább a párom a döntő bíró. Valószínű, hogy idén szeptemberben Egyiptom lesz a cél. Aztán jöhet a többi is, bár valószínű, hogy a drágább útak inkább nászútként jönnek majd szóba 1-2 éven belül. De ez a 200000 ft-os Kuba nagyon tetszett. Nagyon jó áron van. Vágyom erre a gyönyőrű szigetre is!

Előzmény: Lizii (636)
Lizii Creative Commons License 2005.06.07 0 0 636
Most látom (bocs), hogy Jordániába készülsz. Ha kell még infó, szívesen küldök. Én most voltam egy hétig (írtam is a topicba). Privátban elérsz ebben a témában (lizii30@freemail.hu). Csak ajánlani tudom. De be is fejezem, nehogy kivágjanak innen....
Előzmény: Marianna-22 (634)
Lizii Creative Commons License 2005.06.07 0 0 635
Köszi a gyors infót. Az Mcord féle utazási irodát én is megnéztem. Ami árban jól jönne ki most (feltéve ha az általa olyannyira dícsért hotelbe mennénk), az brüsszeli indulású. A Wizzairrel majd' 50e lenne a repjegy/fő B-be. A Winair viszont mondott egy jó ötletet, ami az elképzeléseinkhez jobban illik: a fly and drive történet. Erről van valakinek valami tapasztalata?
Előzmény: Marianna-22 (634)
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 634

Szia!

 

Nézd meg itt: http://www.winair.hu/frissit/akciok.htm ,

és itt: http://www.ltur.com/at/index.html .

 

 

Előzmény: Lizii (633)
Lizii Creative Commons License 2005.06.07 0 0 633
Sziasztok,
A barátommal tegnap találtuk ki, hogy irány Kuba. Június 20 körül mennénk és július 9-ig vissza kell érnünk. Most végeztem a topic elolvasásával, az árakat majd csak ezután nézem meg. Ha valaki tud most jó ajánlatról, szóljon légyszi. Később felteszem én is az infókat, amiket találok. Még semmi konkrétat nem tudunk, csak annyit, hogy nem akarunk szállodában ücsörögni, hanem lehetőleg utazni, amennyi helyre csak lehet.
Kubainfo: szólj, mire van szükséged, szívesen kivisszük. Túrórudit nyilván. Az általad ismertetett programok mindegyike érdekel egyelőre, ezért feltétlenül írok külön is majd.
Pár kérdés addig is:
1, Nem tudunk spanyolul csak minimális szinten. Angol, francia, német OK, ezzel már el lehet boldogulni, vagy azért nem árt egy gyorstalpaló?
2, kell átalakítót vinni? - a Lonely Planet majd csak a jövő héten érkezik.
Köszi előre is.


Előzmény: kubainfo (625)
Jottika Creative Commons License 2005.06.03 0 0 632

Szia Kubainfo!!

Köszi, de már felvettem a kapcsolatot a keresztapámékkal kint!!!! :))

De nagyon nem is strapáltad magad gondolom ezügyben........:))

Mindegy, megoldódott a dolog...:))

Júliusban megyek ki, ha addig esetleg kell valami én is segíthetek ha gondolod...:))

Meg amúgy is jó lenne kint találkozni, mert egy csomó programra szeretnék menni, és ebben gondolom már érdemben is tudsz segíteni.......:))

Szia!!

Andi

 

Előzmény: kubainfo (631)
kubainfo Creative Commons License 2005.06.03 0 0 631

Jok lettek.

A Santiagoi kirándulásra készülök, jövő héten megyek Moa-ba, a Lonely Planet azt mondja róla, hogy ha nem nikkelbányász, vagy olajfúró vagyok, akkor semmi keresnivalóm nincsen ott, majd meglátom. Állitólag jó... Keresek pár Yunay-t Neked is a következő alkalomra.

 

Előzmény: mcord (629)
kubainfo Creative Commons License 2005.06.03 0 0 630

Helikopteres túra 149 CUC

Delfines katamarán 85 CUC, de mostanában rosszakat mondtak róla és a transzferrel is szivatni szoktak, ezért inkább egy másik katamaránt szoktam javasolni, amiben delfin show van és 75 CUC

Külön delfinekkel fürdés/úszás 69 CUC, ha jól tudom. Ez igazi.

Repülős Cayo Largo del Sur 136 CUC

Előzmény: Jázmin2004 (628)
mcord Creative Commons License 2005.05.29 0 0 629

a friss arakat nem tudom, tavaly voltam meg mindegyiken. 200 dolcsi alatt vannak asszem, de tenyleg nem tudom oket. De meg ennel tobbet is meger, mert felejthetetlen. Ha mondom.

 

Tommy, ment a best of... vigyazz erosen alulcenzurazatlan...

 

 

Előzmény: Jázmin2004 (628)
Jázmin2004 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 628

Köszi a tanácsokat, a helikopteres és repülős programoknak hogyan vetül a

költségvonzata, miheztartás, pénzbeváltás miatt kérdezem?

Előzmény: mcord (627)
mcord Creative Commons License 2005.05.29 0 0 627

nyugi Jazmin, Kubainfo yuma-mentorunk eligazit majd. Kaja es legjobb ettermek ugyeben masnak ne higyj.

neznivalo 2 hetbe sok belefer. Amit ne hagyj ki: jungle-tour+trinidad szigoruan helikopterrel, cayo largo repcsivel, az nagyon gyonyoru, faszan legszebb tengerpart es katamaranozas open barral, friss langusztaval, sznori szoval cayo largo kotelezo...

aztan uszkalj delfinekkel is vagy a masik katamaranos turan, vagy varaderoban a delfinariumban, en utobbit favorizalom, mert ott trukkoket is csinalnak veled a delfinek. az eleg felejthetetlen.

 

havanaba mindenkepp kubainfoval menj. a tobbiben majd o eligazit. van meg sok egyeb fakultativ program, csak gyozzetek hutofolyadekkal...

 

 

Előzmény: Jázmin2004 (624)
Jázmin2004 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 626

Szia!

Mail ment!!

Jázmin

Előzmény: kubainfo (625)
kubainfo Creative Commons License 2005.05.28 0 0 625

Jázmin,

Ha jössz, akkor tudsz kihozni nekem egy pár cuccot? cserébe segitek infoval :)))

Előzmény: Jázmin2004 (624)
Jázmin2004 Creative Commons License 2005.05.27 0 0 624

Szia mcord!

Sziasztok!

 

Itt új vagyok, de Téged a Maldív fórumból ismerlek!

Úgy néz ki, hogy jún. 7.től 2 hétre megyek Varaderóba, ez kedden lesz végleges.

Valami okosságot szeretnék tőled kérdezni, csak most ismerkedem Kubával,

hirtelen jött az út is, szóval az felkészülési idő se túl sok.

Olyasmit írjál nekem, hogy mit kell megnézni, mire kell vigyázni, hogyan lehet telefonálni (Pannon-os vagyok). Mit ne egyek, mit ne igyak.......stb????!!!

Köszönöm!

 

Jázmin

Előzmény: mcord (623)
mcord Creative Commons License 2005.05.26 0 0 623

por nada

 

tegnap ettem paprikas csirket paprika nelkul... 18 fontert... szoval megeri "magyar" etterembe jarni itt...

 

a fuszert nem talaltak meg fel itten

Előzmény: kubainfo (622)
kubainfo Creative Commons License 2005.05.26 0 0 622

a 83-as nem rossz...

Ja, köszi a képeket. Igy ZIP-ben nem is tartott olyan sokáig.

Előzmény: mcord (619)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!