Keresés

Részletes keresés

DERRICK Creative Commons License 2000.09.03 0 0 137
EJNYEBEJNYE!!!!!

Lindros nem takarodik sehová!!!!

Lindros=Philadelphia, ha a Torontohoz igazol akkor élete legrosszabb döntését hozza. Leclairnél és Recchinél jobb kiszolgálót nem igazán talál :-(

Bármit teszel Lindros, mi melletted vagyunk! :-)

Viva Flyers!!!!

Előzmény: Garrincha (135)
blasted Creative Commons License 2000.09.03 0 0 136
nem vagyok hawks fan de a link az erdekelne. thanxxx
Előzmény: MacPhisto (131)
Garrincha Creative Commons License 2000.09.03 0 0 135
A Los Angeles Kings story-ja az, hogy amikor volt 1966-ban az eredeti 6-os liga kibővítésével kapcsolatos tárgyalások egyike LA-ben, pont akkor játszott a Coliseum-ban a Real Madrid focicsapata. A nevet és a címert is ők ihlették. Ha nem hiszed, járj utána. Vagy olvasd el a programot amit a Kings hazai meccsein árulnak, legalábbis évekkel ezelőtt árulták. Ha találok egy példányt a padlásomon majd beszkennolom a kishitűeknek.
Go Bruins!!!!
Bunkó Lindros takarogggggy!
Előzmény: Benjoo_d (125)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.03 0 0 134
Nem akartam ezzel a képpel terrorizálni az NHL 2001 topicot, úgyhogy ide rakom be.....és remélem ezzel végre lezárjuk ezt a hülye mez, Zubi és Fjedo mutogató korszakot :-)


56# Zubi Rulzzzzzz!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.01 0 0 133
Bosszúm utolér itt is Macphisto, mégha ez azzal is jár, hogy képeskönyvet csinálunk az összes topicból!

Bár el kell ismernem nem tudok versenyre kelni a pengeéles egymillió kilóbájtos képeiddel és Lord Sage Fakeképeivel :(


Benjoo_d Creative Commons License 2000.09.01 0 0 132
....és utána mélybe tasszítja, majd átszerződik a Blackhawks-hoz :)

600 dolcsi, hát nékem spéciel sok, még ha, Amonte, Nylander mez lenne...talán koplalnék is.

GO BLACKHAWKS!!

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.01 0 0 131
ja 'Hawks fanok!Akinek megér egy eredeti Zsamnov mez 600$-t, jelezzen, adok linket.
Annyira eredeti, hogy játszott benne, erről tanúsítvány is jár a mezhez.
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.31 0 0 130
Na mégegyszer...

Előzmény: MacPhisto (129)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.31 0 0 129
WarYou-t rég láttuk...a levlistán sem jön semmi,mondjuk én a fórumot jobban szeretem...
Ezt a képet mindenesetre neki küldöm:

New Jersey Devils defenseman and Stanly Cup champion Scott Niedermayer hoists the Stanely Cup on the top of Fisher Peak, a mountain overlooking his hometown, Cranbrook, British Columbia
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.30 0 0 128
Mondjuk jobban jártatok Manson meg Cote nélkül,így legalább kaptatok értük valakit, egyébként csak leléptek volna mint UFA.
Előzmény: Martin Vazquez (127)
Martin Vazquez Creative Commons License 2000.08.30 0 0 127
Egy chicagói újságban azt fejtegették, miszerint Eric Daze lehet a Blackhawks LeClair-je. Nem is tudom... Tehetséges meg minden, de eddig nem sok LeClair-eset produkált.
Khabibulin valószínűsíthetőleg visszatér a Phoenixhez. Má velük is edzett... :-( (Jöhetett volna Chicagoba)

Egy másik chicagói lapban odabasztak Mike Smith menágernek. Számon kérték rajta, hogy McAlpine védővel akar rájátszásba jutni? Cote-t, Manson-t meg Gilmour-t elherdálta...

DERRICK Creative Commons License 2000.08.29 0 0 126
a Dallas Stars meg fantáziadúsan, átvette a jogelőd Minnesota Northstars nevét, amit azt hiszem nem kell részletezni, hogy honnan kaptak a Minnesotaiak :-))))
Benjoo_d Creative Commons License 2000.08.29 0 0 125
MAC!
A logo stimmelt a kerékkel. Csak a "red" meg a "wings" nem.
És a többiek, tényleg érdekel. Akiket nagyjából tudok: Atlanta, Washington,(csak a nevéből), Islanders, Toronto, Montreal, Colorado. Aztán lehet, hogy felesleges komoly sztorit keresni mert egy menedzser csak rávágta, hogy oké legyünk Kings mer' olyan jól hangzik.
Bendzsoo
UI: Jaaa és tudom, miért hivják a Pittsburg-t Steelers-nek :-)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.29 0 0 124
A Red Wings először Cougarsként kezdte, mert a franchise eredetileg Victoria Cougars volt, egy kanadai csapat az NHLen kívül.Az első szezonban utolsók voltak az NHLben, de nem Detroitban játszottak mert az Olympia még nem volt kész, hanem a folyó túloldalán,Windsorban -Ontario államban.Utána pár évre Falcons lettek, úgy gondolták a korabeli marketingesek, hogy az majd jobb lesz.Nem így lett.Pedig már Jack Adams volt az edző.

Ekkor id.James Norris, egy kereskedőkirály vette meg a csapatot, és találta ki a nevet, az emblémával együtt.A kerék Detroitra, az autógyártás fellegvárára utal,a vörös-ezüst pedig az eredeti színük volt.Eleinte két kerék volt az emblémán.

Előzmény: Benjoo_d (122)
Martin Vazquez Creative Commons License 2000.08.29 0 0 123
Chicago egyik hegyén áll Blackhawk törzsfőnök háromméteres szobra. Az indiánnak van valami legendája, de a sztorit pontosan nem ismerem. Láttam már fotót a szoborról, elég mutatós. A feje hasonlít a mezen virító logóhoz.
Előzmény: Benjoo_d (122)
Benjoo_d Creative Commons License 2000.08.29 0 0 122
Hali!
Ismét egy általános kérdéssel fordulok hozzátok, mondjátok csapataitoknak honnan ered a neve, mer' spéciel nekem gőzöm sincs, pl: Flyers? vagy Red Wings, sajna még a Blackhawks eredetét sem ismerem, miért pont Blackhawks?
Szóval aki hajlandó egy tudatlan egyénnek válaszolni az válaszoljon. Persze vannak evidens nevek is, de azért a legtöbbet nem tudom.

CIAO Bendzsoo
GO CHICAGO!!!!!

Martin Vazquez Creative Commons License 2000.08.29 0 0 121
Steve Dubinsky jobbszélső visszatért a Blackhawkshoz. Legutóbb Calgaryban pörgött, 1990-ben még a Chicago draftolta.
Vele is csak többen leszünk...
__Tibi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 120
Most olvastam én is valami hasonlót. Sajnálom ot. Megérdemelt volna még egy évet:-(((
Amúgy az ütoero elég gyenge volt eddig a Pens-nél, nem csoda ha ez a koncepció.
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.29 0 0 119
Olvastam, hogy a Pens nem tart rá igényt, pedig engedett volna még a tavalyi árából is, annyira szareti a csapatot, de a koncepció az, hogy nagyobbat kell ütni, amire ugye nem Brown a megfelelő...
Előzmény: __Tibi (118)
__Tibi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 118
Én meg úgy tudtam, hogy még tárgyalnak. Bár lehet neked van igazad.
Előzmény: MacPhisto (117)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.29 0 0 117
Elküldtétek, nem? pedig jó csávó volt, én kedveltem...na nem baj majd vmelyik xpansion team...
Előzmény: __Tibi (116)
__Tibi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 116
Még egy érdekesség, Pat Fallon aláírt a svájci Davoshoz!
Miért toltak ki Mac Brown-nal?
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.28 0 0 115
Szegény Rob Brown...így kitolni vele...
Előzmény: __Tibi (114)
__Tibi Creative Commons License 2000.08.28 0 0 114
Sziasztok!

Álljon itt egy lehetoség a Pens soraira az elso meccsen!
Finally, TPZ predicts the starting line-up for the Pens opening game against the Predators on October 7th in Tokyo, Japan.

Between the pipes: Jean-Sebastien Aubin

On Defense: Jiri Slegr & Michal Rozsival, Darius Kasparaitis & Janne Laukkanen, Hans Jonsson & Bob Boughner and Sven Butenschon

Crashing the net: Martin Straka, Jan Hrdina & Jaromir Jagr, Aleksey Morozov, Milan Kraft & Alexei Kovalev, Rene Corbet, Robert Lang & Matthew Barnaby, Josef Beranek, Robert Simicek & Sonnenberg or Dome or Ian Moran.

Nem lesz ez olyan rossz egy jó edzovel!

Lets Go Pens!!!

DERRICK Creative Commons License 2000.08.28 0 0 113
Hát bevallom minden tiszteletem Zubijé, de most láttam egy rajongói oldalát.......és ez azért egy kicsit túlzás.

Ők még nem tudják, hogy Zubov nem egy NHL sztár, akit csak isteníteni lehet, hanem egy jó fej hapsi, egy szimpatikus csapatban és kész. Ha majmolni akarnak valakit, ajnározzák Fedorovot vagy Jagr-t.

micsoda hülyék vannak a világon... :-¤)

Zubie #56 Rulzzzzzz
Viva Minnesota

Előzmény: MacPhisto (112)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.27 0 0 112
Ezt :o)
Előzmény: DERRICK (111)
DERRICK Creative Commons License 2000.08.27 0 0 111
Ajjaj...azt hiszem ezt hívják fanatizmusnak :-)))
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.27 0 0 110
Prospect-camp: a tehetségek tréning tábora.A fiatalok nyomják egymás ellen(AHL,OHL,IHL,ECHL,európai ligák,stb.).Nyilván minden csapathoz a draftoltak ill. a csapattal szerződést kívánó ifik játszanak az adott csapat színeiben.Parancsolj, a Preds roster:

34 G Kyle Kettles
48 D Kent Sauer
50 R Martin Bartek
51 R Jonas Andersson
52 D Ed Hill
53 D Brett Angel
55 L Alexandr Krevsun
56 R Konstatin Panov
57 D Timo Helbling
58 L Martin Erat
59 C Denis Arkhipov
60 D Miroslav Durak
61 C Greg Classen
62 G Jure Panko
63 R Scott Hartnell
64 D Dean Serdachy
65 C Stuart MacRae
73 L Eric Gooldy
74 C Brad Twordik
75 L Jason Ulmer

Előzmény: Gedal (109)
Gedal Creative Commons License 2000.08.27 0 0 109
Tudatlanságom határtalan, de nem bevallom, nem értem, hogy milyen bajnokságban játszanak ezek a nevek. Örülnék, ha kicsit bővebben kifejtené valaki, ill. ezt max. megfejelhetné egy Preds összeállítással.

Köszi.

Előzmény: MacPhisto (108)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.25 0 0 108
Külön Blackhawks és Wings faneknek:hamarosan megkezdődik a prospect-camp a Centrál-csoportban.

Chicago roster:

? F Dimitri Levinski
5 D Steve McCarthy
28 F Mark Bell
29 G Michael Leighton
31 G Jeff Maund
32 F Steven Morris
36 D Michael Jacobsen
37 D Olli Mamivaara
38 D Andrew Carver
39 F Dan Tessier
40 G Michel Larocque
42 D Arne Ramholt
46 F Peter Flache
47 F Jari Viuhkola
48 F Stephane Veilleux
49 F Tim Krymousa
51 D Scott Balan
54 F Brian McCollough
57 F Louis-Phillippe Lessard
63 D Kevin Magnuson
72 F Mike Souza

Detroit roster:

42 C Sean Avery
43 C Tim Verbeek
45 D Dwayne Zinger
46 R Dustin Kuk
47 R Ken Davis
48 L Adam Deleeuw
49 G Ron Vogel
51 C Aaron Van Leusen
52 D Paul Ballantyne
53 D Josh Chambers
54 D Tim Weddenburn
56 L Marc Villeneuve
57 R Magnus Nilsson
60 G J.F. Perras
61 D Sean Peach
63 L Anton Borodkin
65 R Kori Davison
66 D Philippe Lakos
67 L Mike Sgroi
72 D Tomas Kopecky
73 R Jason Williams
78 L Ryan Barnes

Tudok még többi Centrál csapat,meg a Thrashers,akinek kell, szóljon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!