Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.10 0 0 330

Hmm.. volt benne ilyen?

 

Erre direkt ra is kerdeztem ( raadasul ket kulonbozo fiokban dolgozo dolgozotol ), es mindketten azt mondtak, akar mar a jovairas masnapjan megszuntetheto. Gondolom, a jovairas masmunkanapjan. A kapott papirokat elkezdtem olvasni, de baromi unalmas volt, ugyhogy bevallom, ezzel a resszel akkor sem talalkozhattam, ha benne van :D

Előzmény: johevi (329)
johevi Creative Commons License 2010.12.10 0 0 329

Azért nézd meg mi volt a kikötés a felmondásra ( 3 v 4 hónap, nem emlékszem )

Előzmény: Törölt nick (328)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.10 0 0 328

Tenyleg, hogy ez eddig nem jutott eszembe :D

 

Amugy nyilvan korabban nyitottam, szoval a ket jovairatas mar meg is volt. Varom a penzt nagy szeretettel :)

Előzmény: johevi (327)
johevi Creative Commons License 2010.12.10 0 0 327

Ha 09.10.-én nyitotta, akkor jöhet rá még 2 nyugdíj :-)

Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.07 0 0 326

Azért az érdekel, hogy ennek hogy fox megfelelni - decemberben :

 

"2010.09.01-2010.12.15. között legalább kettő egymást követő hónapban ...."

Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.07 0 0 325

Akkor jol tippeltem, kosz :)

 

Osszesen mindenennel egyutt olyan 1 ora lesz az egesz, 15e forintert. Bar ebbe mondjuk mar beleszamoltam a harom het mulva esedekes megszuntetest is :D

 

Amugy azon gondolkodtam, hogy meghagyom, es hasznalom egy kicsit, Erstes szamlam utoljara akkor volt, amikor meg Mezobanknak hivtak, meg Erstenek. Kartya nincs hozza, a szamlavezetes meg asszem 228 forint havonta. Ismerkedek vele egy kicsit, hatha jo lesz valamire.

Előzmény: johevi (324)
johevi Creative Commons License 2010.12.06 0 0 324

Átutalások - Forintátutalás - Sablonok készítése = itt hozod létre ( összeg nélkül )

Átutalások - Forintátutalás - Sablonok   = itt hívod be és egészíted ki az összeggel.

A 15e Ft-ra én is rámentem :-)))

Előzmény: Törölt nick (323)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 323

Sracok, segitsen mar valaki, csinaltam egy Erstes szamlat az akcio miatt, es nem talalom, hogy lehet celszamlat megadni. Allando utalas mar megvan, de azt nem akarom, mert ott osszeget is meg kell jelolni. A forintatutalas sablon lenne az? Havi egy jovairas meg egy terheles van cakkpakk, nem egy nagy melo beirni a nevet meg a szamlaszamot, csak kivancsi vagyok, jol tippeltem-e..

 

Kosz!

Candice01 Creative Commons License 2010.09.20 0 0 322
yukarı............
JAKI2000 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 321
Pörgessük egy kicsit ezt a topicot.
Szóval tele van vele a ...... Természetesen nem a hócipőm.
Kis cég vagyunk, bankkártya olvasó terminált telepítettek nálunk "kedvező feltételekkel". Persze másik banknál voltunk, de ha nem fáj, nem kell utána rohangálni.
Nem volt semmi gond. Költözködtünk, új cím átírás a banknál. A régi bankunk kérdezte, miért nincs kártya olvasó. Lett. Az Erstés maradt a költözés után a dobozban.
Mentem bankszámlát lezárni, kérték adjam le a terminált, majd két hónap múlva lezárják. Jól elfoglalt vállalkozóként hónapokig a dobozban vigyáztam a terminálra továbbra is. Természetes: havidíj pörög mínuszban.
A napokban kapok egy bankszámla kivonatot, hogy a számla a megküldött felmondó levélre hivatkozva megszűnt. Na ilyet nem kaptam. Ekkor számoltam ki, hogy a felhalmozott mínusz kb 2 éves havidíj, holott csak pár hónapig nem volt számlaforgalom.

1. A felmondásról a banknál senki sem tud. Az ügyintéző körbetelefonálta az összes létező osztályt és kollégát. Bankszámla nyitáskor 8 kg papír, anyja neve 1000 példányban, igazolás a WC-s nénitől, hogy nem tartozok neki, stb. Felmondás: még annyi sem, hogy "Húzd meg a répát!"

2. Inkasszó esetén a bank napi 500 Ft "bírságot" számít fel. Ami ugye halmozódhat, ha a kisvállalkozó nem tudja időben teljesíteni a fizetési kötelezettségét, aminek számtalan oka lehet. Egy hónap 15000 Ft bírság. Mire is? Állítólag kisbetűs rész.
De az inkasszó sajnos normális, és előfordul. Az apeh ilyenkor ráteszi az összes céges számlára. A másikról teljesítem. Mire törlik az Erstésről, 5-10 nap x 500 Ft. Ez a király szolgáltatás.

Még az hiányzik, hogy valami okos hobbiból feltegyen a KHR-re. Onnan a Jó Isten sem szed le. Örökre nyoma marad.
Ha kapok egy kedves levelet, hogy ugyan már ne halmozzam a mínuszt, mert különben lesz nagy baj, rohanok a bankba egyeztetni, felmondani.
De egy telefon, vagy mail is meg tette volna. Ezeket is regisztrálták több példányban.
Szóval tele van a .............., meg a hócipőm is!
johevi Creative Commons License 2010.07.06 0 0 320
A könyvelés a 2. láb, az első a zárolás, és azt látni mikor volt.
Előzmény: Gox (318)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.24 0 0 319
ÉS azt mondták hogy nem irják jóvá? Adj be panaszt a könyvelésnél látszik hogy 30.án vetted ki
Előzmény: Gox (318)
Gox Creative Commons License 2010.06.12 0 0 318

Két ingyenes kivétem van 1 hónapban az automatából. Április 30-án vettem ki a másodikat. Levontak 1030 forintot. Az ügyintéző szerint azért, mert május 4-én van felkönyvelve. Javasolta, hogy ne a hónap utolsó napjaiban vegyek ki pénzt.

Én eddig úgy gondoltam, hogy az április, az április 1-30-ig számít.

A Citi bankban az ilyet jóváírják. Ezek meg nem! Micsoda aljas lenyúlás!

Szerintetek ez így rendben van?

larabama Creative Commons License 2010.02.22 0 0 317

Koszi szepen.

Előzmény: Cimce (314)
Cimce Creative Commons License 2010.02.19 0 0 314
Szia,

NetBroker felhasználó és emellett e-mail értesítést kér Ügyfeleinknek
Részvények, kárpótlási jegy, állampapírok, kötvények, nem ERSTE vagy ESPA befektetési jegyek
és egyéb nem nevesített eszközök esetén 50 M Ft havi átlagos értékig 0,01%-a/hó, minimum 125 Ft
50 M Ft havi átlagos érték felett az 50 M Ft feletti rész 0,005%-a/hó

Csak ekkor 125 huf, ha nem e-mailon megy a kivonat akkor más a díj.

www.erstebroker.hu
Előzmény: larabama (313)
larabama Creative Commons License 2010.02.19 0 0 313

sziasztok!

 

erste banknal van ertekpapirom: tokevedett penzpiaci alap.a havidijat szerintem sokszorosan lenyuljak tolem!

peldaul nezzuk 2009-et!

a havidij egyebkent 125 ft lenne,azaz 1500 ft egy evre.

lassuk!

haromhavonta levontak a kovetkezo osszegeket:

375 ft,750 ft,1125 ft,1500 ft,azaz osszesen 3750 ft,es meg csekken is be kellett fizetnem 1500 ft-ot! az osszesen 5250 ft !!! miert ? jovairas sehol! azaz egy kulon kis papiron, a szamlakivonaton feltuntetik,hogy ,jovairas,de az is csak a csekken befizetett osszegrol,viszont az osszes vagyonmhoz,ahhoz nem adjak hozza ezt a jovairt osszeget! es akkor meg hol a tobbi,amit haromhavonta levonogattak!

vagy en vagyok hulye,hogy nem ertem?!

telefonon problaltam az elobb intezkedni,de mondtak,hogy inkabb szemelyesen menjek be.

 

erti ezt valaki,hogy van?

 

 

Zoli_fiú Creative Commons License 2010.01.18 0 0 312
Vagy ha bizonyítja a másik fél, hog jogosan kapta meg a fenti összeget..... ( Jogosulatlan pénzhasználat Btk) :)
Előzmény: johevi (311)
johevi Creative Commons License 2010.01.17 0 0 311
Téves utalásnál - bármelyik bank legyen - fel kell venni a kapcsolatot a szlavezető bankkal és jelezni a téves utalást. Ha nemlétező számra ment az utalás, akkor automatikusan visszautasítják a tranzakciót és 2 napon belül visszajön a pénz. Ha létező, de téves számlára megy, akkor a bank felveszi a kapcsolatot az ügyfelével. Persze akkor van esély a visszautalásra, ha valamilyen módon bizonyítható a tévedés... Pl közleményben bele van írva, hogy "anyunak", vagy valami amivel igazolható a tévedés...
Előzmény: zsoltissimus (304)
Cyberslider Creative Commons License 2010.01.14 0 0 310
Tényleg, mi van akkor, ha elutalom a nemlétező vagyonomat :D mondjuk XYZ-nek véletlenül? Keresztet vehetek rá? Vagy ilyenkor mit lehet csinálni? Visszavonható a dolog bizonyos ideig?
Zoli_fiú Creative Commons License 2010.01.14 0 0 309
Erstés emlékeim szerint az utolsó szám a CDV. De nem biztos.....
Előzmény: Laslow (308)
Laslow Creative Commons License 2010.01.14 0 0 308
"Hívd fel, akinek utaltál, hogy jó-e a számlaszám."

Téves számlaszámra utalt, és éppen azt akarja tudni, hogy élő-e ez a számlaszám, vagy sem, ha pedig élő, bónuszként szeretné megtudni a számlaszám tulajdonosának elérhetőségét, hogy visszakérhesse tőle a pénzt.

Elérhetőséget tényleg nem hiszem hogy bárki kiadna neki, legalábbis nagyon remélem hogy tartják magukat a bank alkalmazottai az ügyfelek adatairól szóló titoktartási kötelezettségükhöz! Javaslom a hivatalos utat, még ha lassú is...
Előzmény: Zoli_fiú (307)
Zoli_fiú Creative Commons License 2010.01.14 0 0 307
Nem hiszem, hogy egy bankos ilyen nyílt főrumon kiadná ezt Neked. A saját érdekében.
Hívd fel, akinek utaltál, hogy jó-e a számlaszám.
Előzmény: zsoltissimus (306)
zsoltissimus Creative Commons License 2010.01.13 0 0 306
Nekem az is elég, ha megtudom, hogy létező bankszámlára utaltam az utolsó tag elgépelése miatt sok pénzt, vagy nem létezik ilyen számlaszám. Mert ha nem jó a lenti szám, akkor úgyis visszakapom a teljesíthetetlenség miatt a pénzt.
Előzmény: napalm. (305)
napalm. Creative Commons License 2010.01.13 0 0 305
gondolod erről majd kapsz infót? ne viccelj.
Előzmény: zsoltissimus (304)
zsoltissimus Creative Commons License 2010.01.13 0 0 304

Üdv!

 

Egy hatalmas szívességet szeretnék kérni egy Erste banknál dolgozó belsőstől, nagyon fontos lenne tudnom az alábbi számlaszám tulajdonosát:

11600006-00000000-26273141

 

(Hivatalos úton is megtudnám, de nagyon sok időbe telik.)

Aki tudna segíteni, kérem hívjon fel, vagy csak csörgessen meg és azonnal visszahívom! 06208232047

Köszönöm!!

tutti33 Creative Commons License 2010.01.01 0 0 303
Szia! B.Ú.É.K.! A MÁK-nál én nem próbálkoztam. A banki ügyintéző vette fel a kapcsolatot a MÁK-kal és azintén az ügyintéző közölte hogy nem fogadják már el a támogatás megszűnése utáni átalakításokat a házon, mert megszűnt a támogatás. Kártérítési ügyben a MÁK-ot még nem kerestem. Érdemes lenne esetleg? A PSZÁF-on filozofáltunk, de mivel nincs semmilyen konkrét papír a kezemben a történetes szobaszámelnézéséről amit a kedves ügyintéző elkövetett, ezért nem látjuk értelmét nekiindulni a PSZÁF felé az ügynek. Sajnos az ügyintéző azt mond amit akar mindenféle bizonyíték vagy következmény nélkül mondhatnak BÁRMIT!!!!
Előzmény: Kisbankar (301)
taqy42 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 302
Na, kellett nekem szidni az ERSTE-t. Tegnap este buntetesbol tepett 10.000est adott ki az automatajuk. Reggel mehettem be egy bankfiokukba kicsereltetni. 10percemet kellett rajuk aldoznom a szidasert :). Viszont kerdes nelkul csereltek.
Előzmény: taqy42 (299)
Kisbankar Creative Commons License 2009.12.29 0 0 301

Vagyis próbálkoztál a MÁK-nál de elutasítottak?

Előzmény: tutti33 (300)
tutti33 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 300
Köszi a tanácsot! Sajnos a MÁK az átalakítást csak addig veszi figyelembe amíg járt a támogatás a 3 gyerek után. Azért köszi a segítséget! :)
Előzmény: tutti33 (297)
taqy42 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 299

Engem az idegesit a legjobban, hogy az ugyintezes a "kozpontban" all meg mindig - ahol nyilvan senki sem dolgozik december 2. feleben. En meg szegeny ugyintezomet b**ogatom hogy mi van mar, o meg emailezik meg telefonalgat a kozpontba es mindig arra jutunk, hogy megigerik neki, hogy engem mindjart felhivnak.

 

Hulye egy helyzet, en kellemetlenul erzem mert pusholok valakit aki nem tehet rola, de megis o az aki a bankot kepviseli felem.... az ido meg csak megy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!