Keresés

Részletes keresés

AstorA Creative Commons License 2000.01.24 0 0 33
Hétvégén senki semmit?
Nagyon szeretném megnézni a Jeanne d'Arc-ot és az új Austin Powers filmet, a KicsiKém-et. Tud valaki valamit róluk?
phaidros Creative Commons License 2000.01.21 0 0 32
Hát az Asterixet max Letitia Casta miatt nézném meg...
Kataca Creative Commons License 2000.01.21 0 0 31
Asterixet, Obelix naggyon jo volt benne.
chris7 Creative Commons License 2000.01.21 0 0 30
Go (Nyomás) - Nagyon tetszett, jó dumák és sok jó poén

Brokedown Palace (Börtönpalota) - Bangkok Hilton a moziban Nicole Kidman nélkül, már eléggé lerágott csont a távol keleti jogrendszer "kegyetlensége" (lsd. Red Corner/Vörös Sarok, Return To Paradise/Visszatérés A Paradicsomba és persze a tévében vetített Bangkok Hilton sorozat)

Múlt héten:

The Sixth Sense (Hatodik Érzék) - Érdekes sztori, néha kicsit izgalmas, nagyon jó "csattanó" van a végén és Bruce Willis-t is jó látni néha nem akciófilmben

The Barber Of Siberia (A Szibériai Borbély) - Gyönyörű tájképek, csodálatos színészi alakítás Oleg Menschikov részéről, egyáltalán nem unalmas, csak ajánlani tudom. Az eredeti címét biztos rosszul írtam, nem tudom pontosan hol kell "y" a Siberia-ba, ráadásul igazából a címe nem is angol hanem orosz, ciril betűkkel de annak leírására nem teszek kísérletet

Sweet Hereafter (Eljövendő Szép Napok) - Ez egy kicsit unalmas volt, nálam nem értek el különösebben jó drámai hatást a filmmel, ráadásul az általam kedvelt Ian Holm itt egy unszimpatikus karaktert játszott nem túl jól (pedig milyen jó volt pl. az Alien-ben, mint Ash)

phaidros Creative Commons License 2000.01.21 0 0 29
Hahó!
Nem mostanság láttam de a Rablóhalat ajánlom.
A cirkóban fordul elő úgy 2 hetente.
Ja az eXistenZ(kb így)ha tetszett, a New Rose Hotel is fog.(ejsd:neurose)
phaidros
Cleo Creative Commons License 2000.01.21 0 0 28
BWP... Meg ne nézd, a végén megbánnád. Kb. 70 perc merő unalom, az ember alig várja, hogy vége legyen!
a rekettyés Creative Commons License 2000.01.20 0 0 27
Naná, hogy a Gyalog-galoppot!

---
A rekettyeiparban dolgozom. Rekettyés vagyok.

zozzo Creative Commons License 2000.01.20 0 0 26
Az ítéletnap címűt,mert állítólag az USA top-on
a harmadik helyen állt,de hiba volt.
ffuego Creative Commons License 2000.01.20 0 0 25
Westendben, 3d-ben vmi dinoszauruszost :)))
Ez is beszámít ?
nagya Creative Commons License 2000.01.20 0 0 24
A Macska-jaj-t. Jó film.
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.01.20 0 0 23
Az eXistenZ c filmet láttam a minap. David Cronenberg rendezte.
Melegen ajanlom mindenkinek, akinek tetszett a Matrix és a Hatodik érzék.
Nem tudom Magyarországon játszák-e vagy már játszották...ha igen még topicot is nyitnék, hogy csevegjek - szigorúan azokkal, akik látták a filmet - róla, olyannyira (gondolat)ébresztö!
hontalan Creative Commons License 2000.01.20 0 0 22
Jó estét!
Én is a Szibériai borbélyről számolnék be. Három dolog volt feltűnő:
1. A kép szerepe a filmben. Mihalkov rengeteg érzelmet tud továbbítani a képeivel.
2. A cár szerepe. Sem ellenszenv, sem idézőjel. A főhős úgy viszonyult a cárhoz, mint a fiatal Rosztov a Háború és békéből.
3. Az orosz középosztály ábrázolása. Ilyenkor elgondolkodtató, mi lett volna, ha nincs NOSZF.
Komoly, szép, nagy érzelmeket mutató film, melyből még azt is megtudhatjuk, hogy Mozart nagy zeneszerző.
Hontalan
Előzmény: Áramszedő (21)
Áramszedő Creative Commons License 2000.01.20 0 0 21
Láttam a Szibériai borbélyt. Én egy percig nem unatkoztam a 3 óra alatt. Nagyon jó rendezés, operatőri munka. Gyönyörű tájak, jól felépített cselekmény, grandiózus jelenetek, szép zene. Az orosz színészek fantasztikusan játszanak, mellettük Julia Ormond kicsit gyenge. Én belefeledkeztem a filmbe, mintha más dimenzióba kerültem volna. A film után kicsit nehéz volt visszazökkenni a való világba.
Előzmény: alexandrosz (0)
happe Creative Commons License 2000.01.20 0 0 20
tegnap lattam a blair witch projectet ;)
aaaaaaaaaaaaaallllllllllllat jo volt....
mondjuk a kozonseg nagy resze valami happy endet vart (biztos nem tudnak angolul a butaaak), es korusban mondtak hogy "hat ez meg mi volt?" :)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.20 0 0 19
gyere máskor is
Előzmény: phaidros (18)
phaidros Creative Commons License 2000.01.20 0 0 18
na most láttam a lap elejét, nem mondtam újat...
bocs
Előzmény: phaidros (17)
phaidros Creative Commons License 2000.01.20 0 0 17
Kalimera mindenkinek!
A GO! remek, kicsit tarantinós, de belefér!
phaidros
kutykurutty Creative Commons License 2000.01.19 0 0 16
6. érzék rulez !!!!!!!!!!
Bluebird Creative Commons License 2000.01.19 0 0 15
Asterixet. Kár volt
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 14
Szerintem a Hipolyt c. filmet rövid időn belül (fél év)be fogja mutatni az RTL Klub (mivel fősponzor)Azt hiszem ennyi időt tudok várni.
Gyötör Creative Commons License 2000.01.17 0 0 13
A héten még nem tévedtem moziba, de a legutóbbi két film:
1, Hypolit - ha valaki nem látta az eredetit, és magyar film kedvelő mazohista hajlammal megáldott, akkor is max. csak annyit mondhatna el róla: szódával még elmegy. Ha nem tartozol az előző kategóriába, akkor óvakodj tőle!
2, Hatodik érzék - érdekes film, lehet hogy másodszor is megnézem, de nem azért, mintha olyan jó, vagy értékes aalkotás lenne - semmi különleges technika, kép vagy színészi játék - de akik látták már, talán megértik ..... :-) azok a bizonyos apró részletek, jelenetek... :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 12
El tudom képzelni az élményt. Öszinte részvétem.
Előzmény: Som-Som (11)
Som-Som Creative Commons License 2000.01.17 0 0 11
Hát engem jól behúztak a csőbe! Nem tudtam, milyen filmet fogok megnézni, és meg is lett az eredménye. Szerencsétlenségemre a James Bond Millennium című szörnyülményt kellett végigszenvednem, ami a Roger Moore féle James Bond összes jelenetének újraforgatása, csak nincs benne humor, valamint egy látványos űrjelenettel is szegényebb lett.
farriss Creative Commons License 2000.01.17 0 0 10
Sziasztok,

A mult heten a Hatodik erzeket lattam. Nem volt rossz, de annyira egetveroen jo se. De erdemes megnezni.

lady Creative Commons License 2000.01.17 0 0 9
Az Ideglelés - The Blair Witch Project
Így lehet 100 ft-ból filmet csinálni...:-/
A filmhez kellett 3 főszereplő, és vagy 4 mellék. Kellett egy autó, egy videokamera (ami 4-5 napon keresztül nem bírt lemerülni),egy erdő,és egy romos ház az erdő közepén.
Nem túl költséges...

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 8
Meg nézem én is a Nyomás-t (ha majd adják nálunk is)Fel keltetétek az érdeklődésemet.
Előzmény: Littleton (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 7
Meg nézem én is a Nyomás-t (ha majd adják nálunk is)Fel keltetétek az érdeklődésemet.
Előzmény: Littleton (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 6
A Szabó István új filmjét én is szivesen megnézném.
Láttátok a Tágra Zárt Szemek-et. Mi a vélményetek róla.
Én szenvedtem. Több mint 2 óra hosszáig azt vártam, hogy történjen végre valami. De nem.
cinquecento Creative Commons License 2000.01.17 0 0 5
Én az Asterix és Obelixet, bár ne tettem volna... :((
Littleton Creative Commons License 2000.01.17 0 0 4
Ezt nevezem. ezek szerint egyetértünk.:-)))
Előzmény: gargoyle (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!