Keresés

Részletes keresés

Nyina_ Creative Commons License 2001.03.03 0 0 33
Sziasztok!

Van itt valaki, aki a kézilabdát is szereti?
Most végre nyert a Vác Orosházán. Nagyon örülnek a lányok.

Puszi Nyina

Wác Creative Commons License 2000.12.11 0 0 32
2003-ban újra NBI-esek leszünk!!!!!!
Wác Creative Commons License 2000.12.11 0 0 31
Talán meg lesz az NBII!

Hajrá Vác!

Wác Creative Commons License 2000.11.13 0 0 30
Vác-Pénzügyőr 5-0
Megaláztuk a Pénzügyőrt!
Végre nyertünk!
Hamarosan, ha így folytatjuk NBII-esek leszünk!
Viszont a Gödöllő másodszor is kikapott!
Alexx Creative Commons License 2000.11.06 0 0 28
NBIII. :o(((

A maradék néhány épkézlább játékos is lelépett... A Fótot erősíti Nagy T. és Burzi A. is. Semmi értelme így tovább csinálni.

Hogy kik is ezért a felelősek? Van néhány tippem, de nem igazán van kedvem erről beszélni. ŐK úgyis megússzák, lelépnek és még a kudarcokból is hasznot húznak/húztak.

Youme Creative Commons License 2000.10.24 0 0 26
Én sajnálom a Vác-ot mint foci csapatot, hogy ide jutott. Lehet már tudni, hogy ki(k) a felelős(ek) a csapat pénzügyi összeroppanásáért, ami a jelenlegi helyzetet előidézte? Vagy elsimították az ügyeket, mint szokták általában?
Wác Creative Commons License 2000.10.24 0 0 25
Sajnos. Gödöllő is NBIII-as lett, hiába nyertünk!
A Vác is nyert: Vác-Tata 3-1
Wác Creative Commons License 2000.10.24 0 0 24
NBIII-as lett a csapat!
ADAM17 Creative Commons License 2000.10.05 0 0 23
Nem lattam a Vac-PENZUGYOR meccset, de biztos vagyok benne, hogy azon a meccsen a PENZUGY nem az igazi arcat mutatta. Ha jo formaban lettunk volna, akkor bizony a vaci palyan is nyertunk volna. (korabban a Pasareti uton 2-szer is vezettunk, megis 2-2 lett a vege, ez alapjan is mondom / akkor is jobbak voltunk)

Igy viszont gratulalok!

Tiger Adoration_d Creative Commons License 2000.10.05 0 0 22
Bocs, mi is most az allas? Tenyleg csak negyedikek vagyunk? 1. ESMTK 2. Pilisv. 3.Tata 4.Vac?

Szajmon

alexandrosz Creative Commons License 2000.10.03 0 0 20
Hétvégén győzelem. Vác - Pénzügyőr 2-0. Sima meccs, nem is értem a döntetleneket (sok volt!!!):o((( Minden meccset nyerni kellen, persze az ESMTK azért kemény dió. A hétvégén oda megy a csapat, ha kikapunk... NBIII szagot érzek:o(((
Alexx Creative Commons License 2000.09.21 0 0 19
Hello Szajmon!

A Dunakanyar ultrái kevesen vannak ugyan, de nagyon lekesek. A mérkőzésekre egyébként jó esetben 2-300 ember jár ki... Már magamat is kissé mazochistának érzem, amiért még mindig ott ülök a lelátón:o(((

Tibi talán tud még futni, de mostanában nem játszik, mivel Ő a tréner. Ettől azért még betehetné magát a kezdő 11-be:o)))

A feljutáshoz az 1., ill. a 2. helyen kellene végezni. Utolsó info szerint stabil 3. a csapat...

Részleteket majd mail-ben!

Előzmény: Tiger Adoration_d (18)
Tiger Adoration_d Creative Commons License 2000.09.21 0 0 18
Haho mindenkinek Tajvanbol!

Alex, kosz szepen a leveledet, most mar vegre a regi nickemmel is sikerult belepnem. Mi van a Dunakanyar Ultraival? Hogy van iden a feljutas? Tibike tud-e meg futni?

Kosz barmilyen valaszt,

Szajmon

Alexx Creative Commons License 2000.09.20 0 0 17
Mielőtt valaki csodálkozna, alexandrosz néven törzsasztaloztam, de itt a foci fórumban Alex-ként ismertek. Kicsit mellényúltam:o)))
Előzmény: alexandrosz (16)
alexandrosz Creative Commons License 2000.09.20 0 0 16
Megvolt hétvégén az első zakó is. Az áhított 2. hely egyre messzebb kerül...
Előzmény: Törölt nick (15)
Wác Creative Commons License 2000.09.18 0 0 14
Igen Verebes a "mágus" az edzője a Gödöllőnek. Látom, hogy a Szajol egész jól halad abban a csoportban, a Gödöllő is jól halad, viszont a Vác NBIII-as lesz, ha így folytatja!!!!
Wác Creative Commons License 2000.09.07 0 0 12
Fejéregyházi a GLC-be igazolt még a nyáron. (GLC- Gödöllői Labdarugó Klub)
Alexx Creative Commons License 2000.09.06 0 0 10
Ez kb. ugyanaz a csapat, mint amelyik végigvergődte a tavaszt. Azért néhányan hiányoznak. Az ex-fradista Páling Zsolt volt az egyetlen komolyabb igazolás. Nagy T. és Burzi Attila nevezhető még erősségnek...
Előzmény: Törölt nick (9)
Alexx Creative Commons License 2000.09.06 0 0 8
Nagy Tibor a vác edzője! 3 győzelem és 3 döntetlen után Haász Sándor menni kényszerült... Pénz továbbra sincs. Csak a balhé...
Alexx Creative Commons License 2000.08.17 0 0 7
Remélem sikerül talpra állnotok. Nálunk sem rózsás a helyzet. A meccseket ugyan nyertük eddig, de szeptembertől Nagy Tibi megint külföldre igazol, még mindig vannak tartozások és a játékoskeret is lehetne erősebb... Node amíg élünk, remélünk:o)))
Előzmény: TOMBOY (6)
TOMBOY Creative Commons License 2000.08.16 0 0 6
Alexx

Remény az van, ugyanis állítólag két hónapon belül egyesülünk a Borsod Volánnal.
Játszhatnánk akár egymás ellen is ha egy csoportban lennénk.
Egyébként az első meccseen 1-0-ra kaptunk a Szirmától tehát nem megy valami jól.

Üdv
Hajrá DVTK&VÁC

alexandrosz Creative Commons License 2000.08.16 0 0 5
Naja, ez a bukta:o))) Foci fórumon Alexx-ként szoktam nyomulni....
Előzmény: alexandrosz (4)
alexandrosz Creative Commons License 2000.08.16 0 0 4
Boci Barna!

Kösz a hozzászólást, híven tükrözte a nicked jelentését:o(((

Előzmény: Boci Barna (1)
Alexx Creative Commons License 2000.08.16 0 0 3
TOMBOY!

Bizony, nektek is kijutott a jóból. Egyébként mi a helyzet nálatok? Van valami remény a jobbulásra?

Előzmény: TOMBOY (2)
TOMBOY Creative Commons License 2000.08.15 0 0 2
Meg tudom érteni az esetet.Én a Diósgyőrért szorítok és hat osztálynyira vagyunk az élvonaltól.
Nem értem miéert kell szétb@szni az iyen klubokat.
Boci Barna Creative Commons License 2000.08.15 0 0 1
Hehe nevetséges

Alexx Creative Commons License 2000.08.14 0 0 0
No, akkor vágjunk bele!

Elkezdődött a bajnokság, az igaz. Ugyan nem NBI/B-ben indulunk, de hát ez van...:o((( Az első fordulóban 4-0 a Taksony ellen, tegnap pedig 4-2 a Pilisvörösvárral szemben. Két forduló - 2 győzelem. A baj csak az, hogy már 2 osztálynyira vagyunk a legfelső osztálytól...

Érdekel ez valakit egyáltalán???

Előzmény: Wác (-)
Wác Creative Commons License 2000.07.20 0 0 topiknyitó
Hamarosan elkezdődik az NB/B.
Sorsoltak a Magyar Kupában.
10.csoport:
Lipót (megye I), Bodajk (NB II), Vác (NB I/B), Haladás (NB I)
Csoportmeccsek: 2000 július 26. 17 óra
Augusztus 2. 16.30
Szeptember 6. 15.30

A Vác szerepelt az Innstadt kupán.
Eredményei:
Debrecen-Vác 3-0 (1-0)
Monor, 1200 néző
Vác: Horváth D.,- Almási, Nagy T., Szilágyi, Hajba, Rusvai, (Sováb), Burzi, Fejéregyházi, (Koszora), Romanek, Szűcs, Gasparik, Gulyás
Kiállítva: Szatmári ill. Burzi
Gólszerző: Kerekes, Sándor Cs., Ulvczki

A 3 helyért:
Olimpiai Válogatott-Vác: 0-1 (0-1)
Monor, 400 néző
Vác: Horváth D., Ráki, Sováb, Koszora, Majzik, (Almási), Fejéregyházi, (Gulyás), Nagy T., Szilágyi, Hajba, Hirth, Gasparik
Gólszerző: Hirth

Egyébként Haász Sándor lett az edző.
Távoztak a csapatból: Havrán (Videoton), Koller (viszza a Haladáshoz), Andrássy ( vissza Romániába)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!