Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 558

”Igen, mindazoknak, akik szeretnek engem. Én, az Úr semmiféle megosztottságot nem akarok Egyházamban! Az én kedvemért fogtok egyesülni, és az én Nevemben fogtok engem szeretni, követni és tanúságot tenni mellettem. Úgy fogjátok egymást szeretni, ahogy én szeretlek benneteket. Egyesülni fogtok, és egyetlen nyáj lesztek egyetlen pásztor vezetésével. Ahogy mindannyian tudjátok, Pétert választottam, és neki adtam a hatalmat. Ahogy mindannyian tudjátok, neki adtam a mennyország kulcsait. Azt kértem Pétertől, hogy táplálja juhaimat és bárányaimat, és őrizze őket. Én adtam ezt a hatalmat. Nem én kívántam, hogy megváltoztassátok akaratomat! Gyűljetek össze kedveseim, erősítsétek meg Egyházamat! Azt keressétek bennem, ami az én akaratom! Az én szándékaimat keressétek, ne a magatokét! Igyekezzetek megdicsőíteni engem, egyesülésetek által dicsőíts engem, teremtés! Tegyétek élővé Testemet! Szeretlek benneteket! Nyissátok ki fületeket, és halljátok meg keresztemen elhangzott kiáltásomat!”

 

144000 Creative Commons License 2007.09.04 0 0 557
Mikor hamissággal küzködik elmém, Téged hívlak ki magam ellen
Mikor álnokság szavam, ellened vétkezem
Nem tudom, utam gyilkosok útja
Ahogy jön egyik lépés a másik után, úgy jön egyik gondolat másik után
Gyilkos országodba be nem léphet

Óvakodok test gyilkosa lenni, de lelket megölöm
Lelket megölöm, gyilkos vagyok
Kit megöltem szólítom magam mellé – gyere, öljünk együtt
Ha valaki ellenáll, nem értem, dühvel lépek ellene, eltaposom
Nem értem, mikor gyengét taposom, eltaposni nem bírom, saját fejemet taposom

Gyenge nem áll ellenem, hallgat
Hallgatása olyan nekem, mint méreg
Nem értem, de én vagyok ő kezében
Ha akarja tüzet hoz fejemre
A jussa neki én vagyok
prophet1 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 556
Csak az utolsó mondatodra reagálnék: úgy igaz.
Előzmény: szelíd galamb (555)
szelíd galamb Creative Commons License 2007.09.03 0 0 555

. Különbség van "meggyőzhetetlenség" és meggyőzhetetlenség között. Az egyik a Szent Lélektől van, a másik pedig nem.

 

Kedves Prophet 1!

 

Én csak azt látom ,hogy a Te meggyőzhetetlenségedet, Te magad az Istentől származtatod.

Ellenben a másét lealacsonyítod. (lehet, hogy nem jó szót választottam)

Honnan tudod, hogy az enyém nem a Szent Lélektől ered?

Mert nem egyezik veled?

Mért kéne egyeznie a tieddel?

Ahol hit van, ott minden vallás ugyanahhoz az egy Istenhez vezet, csak más-más úton.

 

Ne felejtsd el, hogy Jézus ítélőszéke előtt mind a ketten ott fogunk állni, nem csak én.

 

 

 

 

Előzmény: prophet1 (554)
prophet1 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 554

Kedves Testvérem!

 

Nem akarlak bántani. Azonban én az Isten embereinek a sorába tartozónak tudom magam. Ebben nem szoktak az Isten emberei tétovázni. A meggyőzhetetlenségről olvasd el pál apostol írásait. Különbség van "meggyőzhetetlenség" és meggyőzhetetlenség között. Az egyik a Szent Lélektől van, a másik pedig nem.

 

Ma nem küldünk senkit inkvizició elé, mivelhogy nem olyan időket élünk. De a Jézus ítélőszéke elé igen.

Előzmény: szelíd galamb (553)
szelíd galamb Creative Commons License 2007.09.03 0 0 553

annyira előhaladtál már meggyőződéseidben, hogy meggyőzhetetlen vagy.

 

Te  nem vagy meggyőzhetetlen?

 

 Te - keresztyén szemmel nézve - eretnek vagy.

 

Azért nem küldesz az inkvizíció elé?

 

 

Előzmény: prophet1 (552)
prophet1 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 552

Kedves "szelíd galamb"!

 

Foglalkozom azzal a korral és területtel, ahol Jézus élt. És mélységesen nem tudok Veled egyetérteni. De nemcsak én, hanem még nagyon sokan a keresztyének közül. És ezért - Pál apostol tanácsa szerint - nem megyek bele Veled a vitába. Nem azért, mert nem tudnék megfelelni Neked, hanem azért, mert Te - keresztyén szemmel nézve - eretnek vagy. És annyira előhaladtál már meggyőződéseidben, hogy meggyőzhetetlen vagy. Természetesen a Szent Lélek bármikor helyes belátásra juttathat el. Ezt nem nagyképűségből mondom, hanem jézusi, határozott lelkülettel.

Mert a Te "szelídséged" nem Jézus szelídsége, hanem a "természeti" emberé. (Ha érted ezt a kifejezést).

Előzmény: szelíd galamb (551)
szelíd galamb Creative Commons License 2007.09.03 0 0 551

"Ezt mondta nekik Jézus: Nem az egészségeseknek van szükségük orvosra, hanem a betegeknek; nem azért jöttem, hogy igazakat hívjak a megtérésre, hanem a bűnösöket." Márk.2,17.

 

 

Hihetetlen félreértelmezése ez Jézus tanításának.

 

Ha foglalkoznál avval a korral és területtel ahol Jézus élt rájöhetnél a bűn és a betegség fogalma teljesen mást jelentett ott és akkor, amit  Te itt most előadsz.

 

Sajnos az egész kereszténység átértelmezte  Jézus tanítását, nem is lehet csodálkozni azon, hogy ez az új tanítás mennyi bűnt és szenvedést hozott az emberiségre, a "béke és szeretet üzenet fényében".

Nagy szavak amiből nem értett senki semmit.

Egy dolgot olvastak csak ki belőle: hogy a zsidók minden baj okozói.

 

Ha így nézzük tényleg igazuk volt.

Jézus is zsidó volt és ő a kereszténység alapja.

 

 

Előzmény: prophet1 (547)
prophet1 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 550
Ámen.
Előzmény: 144000 (549)
144000 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 549
"Irgalmasság Atyja, egyesítsd juhaidat,
tereld össze őket újra!
Engedd, hogy tudatára ébredjenek,
milyen szárazságban vannak!
Bocsáss meg nekik!
Alakítsd át őket akaratod szerint.
Emlékeztesd őket utaidra!
Dicsőség legyen Nevednek mindörökre. Amen."

144000 Creative Commons License 2007.09.02 0 0 548
„Én vagyok a Feltámadás, és csak rajtam keresztül találod meg az életet, az örök életet. Amikor azonban a pásztor visszatér, azt látja, hogy bárányai szétszóródtak, sokan közülük éheznek. A nyájat, amelyhez tartoztak szétverték, még pedig a pásztor saját barátai verték szét. Bárányaim a rossz bánásmód és az éhezés miatt holtan fekszenek. Azok a pásztorok, akikre nyájamat bíztam, nem engedelmeskedtek nekem. Hűtlenek voltak hozzám, ezért el kell őket mozdítanom, nehogy még nagyobb kárt okozzanak. Ez lesz Egyházam nagy megpróbáltatása.”
prophet1 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 547
"Ezt mondta nekik Jézus: Nem az egészségeseknek van szükségük orvosra, hanem a betegeknek; nem azért jöttem, hogy igazakat hívjak a megtérésre, hanem a bűnösöket." Márk.2,17.
Előzmény: szelíd galamb (546)
szelíd galamb Creative Commons License 2007.09.01 0 0 546

Az ő orvosa Jézus Krisztus. Mint ahogy az enyém is. No meg a Tiéd is.

 

 

Néztem a rendelőben, de nem Jézus Krisztus volt kiírva hanem Dr. Nagy József.

Előzmény: prophet1 (544)
144000 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 545
„Az igazságosság fog uralkodni. Megromlott teremtés! Még Szodoma bűne is kisebb mint a tied. Nagy volt az ő bűnük, de a tied az egekig hatol. Garabandalt nem fogják eltemetni, Garabandal kegyelmei újraélednek!”
prophet1 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 544
Az ő orvosa Jézus Krisztus. Mint ahogy az enyém is. No meg a Tiéd is.
Előzmény: szelíd galamb (537)
prophet1 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 543

PRÓFÉTÁK SZÜLETÉSE. (Ézs. 6, 1-8.)

 

 

"Így készülnek Istennek szószólói az emberek között.

Leszállnak a bűntudatnak a mélységébe. Szembe kerülnek az élő Istennel, aki szentségben uralkodik mindenek felett. Ebben a találkozásban feljajdul a lelkük. Elviselhetetlenné válik számukra az, hogy ennek az Istennek a színe előtt olyan emberi élettel kell megjelenniük, mint amilyen az övék is. Gyötrelmes teherré válik a bűn.

De azután felemelkednek az üdvösség bizonyosságának a magasságába. Megrendült önvádjukban csodálkozva tapasztalják meg, hogy a Szent Isten őket, a bűnösöket, mégsem taszítja el, hanem figyelmébe, sőt munkájába veszi. Átélnek valamit, ami előttük is titok marad: megszabadulnak a bűnnek szennyétől. Tiszták már Isten előtt.

És azután elindulnak a szolgálatnak az útján. Megértik, hogy a megtisztulás, amit elnyertek, nem öncél volt, hanem felavattatás. Azért égette ki Isten belőlük a bűnt, mert fel akarja használni valamilyen fontos szerepre az életüket. Meg is hallják az elhívó szót. Fel is ajánlják az életüket. És attól kezdve nem a magukéi, hanem az ő Uruk Istenükéi, aki rendelkezik velük."

Előzmény: prophet1 (542)
prophet1 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 542

Ézsaiás könyve 6, 1-8. versek:

 

"Uzzijjá király halála évében láttam az Urat, magasra emelt trónon ülve. Palástja betöltötte a templomot. Szeráfok álltak mellett, hat-hat szárnya volt mindegyiknek: kettővel arcát takarta el, kettővel lábát fedte be, kettővel pedig repült. Így kiáltott egyik a másiknak: Szent, szent, szent a Seregek Ura, dicsősége betölti az egész földet!

A hangos kiáltástól megremegtek a küszöbök eresztékei, és a templom megtelt füsttel. Ekkor megszólaltam: Jaj nekem! Elvesztem, mert tisztátalan ajkú vagyok, és tisztátalan ajkú nép között lakom.

Hiszen a Királyt, a Seregek urát látták szemeim!

És hozzám repült az egyik szeráf, kezében parázs volt, amelyet fogóval vett le az oltárról.

Számhoz érintette, és ezt mondta: Íme, ez megérintette ajkadat, bűnöd el van véve, vétked meg van bocsátva.

Majd az Úr szavát hallottam, aki ezt mondta: Kit küldjek el, ki megy el követségünkben? Én ezt mondtam: Itt vagyok, engem küldj!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

144000 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 541
"Hamarosan velünk lesz az Isten."
a te Kedvesed.

Thor Creative Commons License 2007.08.30 0 0 540
köszönöm
Előzmény: 144000 (539)
144000 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 539
Mindent mit adsz könnyű felismerni
Mindent mit adsz jó
Könnyű felismerni szelídséged
Könnyű felismerni türelmedet
Mit adsz, nem méred, méretlenül adod
Ha Reád figyelek, meglátom mit adsz
Adományod jöhet bármely kézből
Adományod szenteli meg a kezet, örömmel tölti el a lelket
Ha figyelek, megértem beszédedet
Beszéded hordozza örömömet, örömödet
Minden mi más elválik tőle
Mi más, figyelmeztet, nézzek arcodra, gyengeségemben kereszt megtart
Ha lépek Reád nézek, nézésem kérdésem
Ha bizonytalan vagyok kérdésem megformázom
Válaszod felismerem, engedelmesség az úton tart engem
Válaszod magadnak meg nem tartod
Ha meg nem értem, újra kérdezem
Türelmed elviseli vétkem, gyengeségem, kezedbe rakom
Megerősítesz, és én tudom ezt, tudom mit kaptam Tőled való
Örömödet megadod, örömöd jó
Mindent betölt, mindent igazol
144000 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 538
”Teremtés! Lélek! Te, aki olvasol, aki hallasz engem, dicsérj, dicsőíts engem! Napkeltétől napnyugtáig dicsérj engem, szüntelenül dicsérj és magasztalj, engesztelj azok helyett, akik sohasem dicsérnek és dicsőítenek engem! Áldj engem, imádj és vágyakozz utánam! Senki sem beszélt nektek a három ifjú énekéről? Tanuljátok meg, és hirdessétek a nemzeteknek! Az igazság Lelke van veletek, kis gyermekeim! Emlékeztetlek benneteket, hogy Isten vagyok, és ti azért jöttök hozzám, hogy találkozzatok velem és imádkozzatok. Mivel élő Isten vagyok, megérzem, ha csupán ajkatok imájával fordultok hozzám. Azt akarom, hogy vágyakozzatok utánam, vágyakozzatok utánam, vágyakozzatok utánam, szomjazzatok engem, buzgón keressetek! Ne legyen rajtam kívül más vágyatok! Vágyódjatok arra, hogy állandó kapcsolatban legyetek velem! Vágyódjatok arra, hogy örömöt szerezzetek nekem! Vágyódjatok arra, hogy érezzetek és halljatok engem! Vágyódjatok jelenlétemre! Ne hagyjátok, hogy e világból bármi is megtévesszen benneteket! Mert ha gyűlöl benneteket a világ, ne feledjétek, hogy engem előbb gyűlölt. Engem helyezzetek az első helyre! Ne sebezzétek meg Szentséges Szívemet azzal, hogy nem törődtök velem. Közelemben megérzitek szeretetemet, békémet, és ha még közelebb jöttök hozzám, ti is élvezhetitek az égi harmóniát, amelyben angyalaimmal élek. Örökkétartó szeretettel szeretlek benneteket, olyan szeretettel, amelyet ti a Földön nem tudtok felfogni. Jöjjetek, és megmutatom nektek, ha akarjátok, mit jelent az igaz élet Istenben! Bizony mondom nektek, hogy aki a szeretetben él, bennem, Istenetekben él, és én őbenne. Ébredjetek álmotokból, ébredjetek fásultságotokból, és ne csapjátok be magatokat mondván: "Hiszen én szeretem az Urat, és Ő tudja, hogy mindig is szerettem, ezért tiszta a lelkiismeretem." Ma azt mondom nektek: "Térjetek vissza hozzám!" Azt kérdezitek: "Dehát hogyan térjünk vissza?" Megmondom hogyan: "Térjetek meg!" És ha azt mondjátok: "Hiszen mi már megtértünk, hogyan kell megtérnünk?" Megmondom hogyan: Vágyakozzatok utánam, szomjazzatok, keressetek engem, a Szentet! Jöjjetek és imádjatok, hadd legyek én a ti Szent Istenetek, a ti sorsotok! Hullassátok a szeretet könnyeit jelenlétemben! Legyetek éberek, legyetek éberek! Bárcsak tudnátok, mennyire aggasztó, hogy nem ismeritek bűneitek okát, nem érzitek bűneiteket, és elveszítettétek érzéketeket a jó és a rossz megkülönböztetésére! Álljatok ellen az ördög taktikájának! Legyetek éberek az imádságban! Szüntelenül imádkozzatok! Hadd érezzem, hogy állandóan vágyakoztok utánam. Az állandó imádság, a szívből jövő ima vágyakozás Isten után! Szeretteim, ha növekedni akartok szeretetemben, vessétek le fásultságotokat, és hagyjátok abba az ajkak imáját! Állandó imádságban lenni annyi, mint utánam, Istenetek után vágyakozni! Próbáljátok meg! Értsétek meg üzenetemet! Örömmel vágyakozzatok utánam! A szívetekkel vágyakozzatok utánam, és ne az ajkatokkal! Hadd halljam, amint azt kiáltjátok, Abba! Jöjjetek újból kisgyermekként hozzám! Forduljatok vissza hozzám, és szívből kérjetek, a szívetekkel keressetek engem! Jöjjetek, és ajánljátok fel nekem szíveteket! Az odaadás széppé teszi lelketeket. Ne térjetek el az igazságtól, mert az igazság szeretet. Jöjjetek hozzám szeretettel, merítsetek Szívemből! Legyetek az igazságban, éljetek az igazságban szüntelenül utánam vágyakozva! Mindezt úgy tegyétek, hogy éljetek! 

Ezekben a végső napokban kiárasztom a kegyelem Lelkét az egész emberiségre. Nem veszitek észre, hogy még a legkisebbnek is adok? Kiárasztom nemzedéketekre a kegyelem Lelkét, Ő fog megtanítani titeket, hogy szeressetek engem. Azért jövök, hogy emlékeztesselek benneteket Szavamra, azért jövök, hogy világosságommal eloszlassam ezt a sötétséget! Azért jövök, hogy figyelmeztesselek és felébresszelek benneteket mély álmotokból. Nem haraggal jövök, hanem szeretettel, békével és irgalommal, hogy levegyem a halál szemfedőjét, amely nemzeteteket takarja. Azért jövök, hogy emlékeztesselek, Szent vagyok és szentül kellene élnetek! Azért jövök, hogy emlékeztesselek, hogyan kell imádkozni és megtanítsalak rá. Mindent megadtam nektek, hogy hozzám emeljétek lelketeket, és osztozhassatok velem királyságomon. Koldusként jövök hozzátok kérlelve benneteket. Bölcsességként jövök hozzátok, hogy újból mindent buzgón megtanítsak nektek a szentségről. Felkínálom nektek Szívemet. Nagy alázattal felkínálom magamat, hogy mindennapi Kenyeretek lehessek. Eledelt adok nektek, hogy kedvetek szerint egyetek és jóllakjatok. Jöjjetek hozzám, forduljatok vissza hozzám, és dicsérjetek engem, Isteneteket! Megáldalak benneteket. Szeretetem leheletét hagyom homlokotokon. A Szeretet szeret benneteket. Legyetek eggyé!”

szelíd galamb Creative Commons License 2007.08.28 0 0 537

 

Orvos látott már?

Előzmény: 144000 (536)
144000 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 536
„Jahve meglátogatott.
Mint szélroham
úgy emelt fel Lelke,
és megmutatta nekem
Arcát.
Gyengédséget, szeretetet
és végtelen jóságot
fedett fel előttem,
majd elárasztott áldásokkal
és mannát kínált bőséggel,
hogy megosszam testvéreimmel.
Járt velem a feledés földjén,
lentről, a holtak közül
vett fel.
Azok közül emelt fel,
akik elfelejtették őt,
és visszaadta lelkemnek az emlékezetet.
Ó Uram, Jahve, mily hálás vagyok!
Legyen rajtunk, Uram,
a Te szelídséged!
Legyen áldott Jahve
mindörökre!
Amen.”
144000 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 535
Hittel lépek előre, azt kapom amit kérek
Akaratodban lépve kérek
Hegyeket kérek, hegyeket kapok
Folyamodat kérem, megkapom
Örülsz nekem, örülsz kérésemnek, örömmel megadod
144000 Creative Commons License 2007.08.27 0 0 534
Mit tegyek?
Öt Szent Sebeddel mit tegyek?
Kezemet vegyem? vizsgáljalak?
Fogjam ujjam, tegyem sebedbe?
Ó, mit tegyek?
Borulok eléd, lángot kérek
Borulok eléd, Szíved kérem
Lángot kérek szívembe, lángot kérek kezembe
Állomásaidat nézem, emlékezem
Fogom gyertyát, és lánggal emlékezem
Fogom Testedet, Véredet, magamhoz veszem
Előtted emlékezem, Benned
Előtted engesztellek, bennem
144000 Creative Commons License 2007.08.26 0 0 533
„Maradjatok bennem még inkább, mint valaha, és ne féljetek! Olyan sokat írtam nektek szeretetemről. Aki hűséges marad hozzám, azt nem tépi ki a vihar, de aki hagyja, hogy a világ uralkodjék felette, az el fogja veszíteni Szívemet.

Ezeket az üzeneteket a Lélek kente fel. A Lélek Igazság. Ezért senki sem fogja tudni feltartóztatni az Igazságot.”

144000 Creative Commons License 2007.08.25 0 0 532
„Ezek az üzenetek a magasságokból érkeznek, és én sugallom őket. Segítséget nyújtanak a tanításhoz és a tévedések elkerüléséhez. Útmutatást adnak ahhoz, hogyan juthat egységre az Egyház, alkalmas arra, hogy az emberek életét irányítsa és megtanítsa, miként legyenek szentek.
Azért kaptátok, hogy könnyebben megértsétek a nektek adott kinyilatkoztatást. Ez az üzenet a csodálatos kegyelmek kimeríthetetlen forrása számotokra, hogy megújuljatok.

….. Azokat pedig, akik megtámadják minden Szavamat és nem akarják kinyitni szívüket, nem akarják látni azt a nagy segítséget, amit Egyházam kapott, nem akarják látni áldásaimat és szeretetemet, méltatlannak fogom találni, mert mind a mai napig lebecsülték és lebecsülik hatalmamat és irgalmamat.”

144000 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 531
„Béke legyen veled! A következő üzenet az egyik legnemesebb a rólam szóló üzenetek között. Felfedem előtted most tartalmát az Egyház dicsőségére és javára, melyet Jézus saját Vére árán váltott meg. Szükséges, hogy kinyilvánítsam e gazdagságot testvéreiteknek, hogy ők is táplálkozzanak e kimeríthetetlen kincsből, mely bőségesen kiárad az Egyház megsegítésére.
Fordítsd teljesen felém gondolataidat és figyelmedet! Engedd, hogy értelmedbe hatoljak és a megértés kifinomult világosságát adjam neked ahhoz a nemes üzenethez, melyet isteni módon fogok felfedni előtted!
Leszállok jóindulatomban, és nemcsak hozzád szólok, hanem az egész emberiséghez, hogy a csodálatos Isten saját maga tárja tudását elétek. Íme a Vőlegény lép hozzátok, hogy átadja nektek az Élet szavait, melyek királyi bíborral ékesítenek benneteket. Ha kinyitod a szíved, szent kegyelmeket kapsz tőlem, melyek megerősítik lelkedet és a tökéletességre vezetnek téged.
Akik az Élet szavait felkészületlenül és nem az igazságban fogadják, képtelenségnek fogják tartani, mert megszokták, hogy meddően éljenek és nem érinti meg őket. De azokra, akik a szív egyszerűségében keresik a Paradicsomot és nem tesznek próbára engem, kiárasztom világosságomat és sugaraimat. Megvilágosítom őket. Utat nyitok bennük és megtisztítom őket. És amikor remegve jönnek, hogy elszámoljanak tisztátalanságukkal és bűneikkel, felsóhajtanak majd, ahogy az újszülött sír fel életében először, és új életre születnek bennem. Megadják magukat a féltékeny Szeretetnek. Miután szentségben meghódítottam, éltető folyóként elárasztom őket.
Nem marad nyom nélkül bennük éltető átvonulásom. Nem leszek olyan, mint a hajó, mely keresztültöri magát a háborgó hullámokon anélkül, hogy nyomot hagyna, és nem leszek olyan, mint a madár, mely elrepül és nem hagy bizonyítékot vagy jelet arról, hogy arra járt. Eljövök hozzájuk, egybekelek velük, és Krisztusba öltöztetem őket. Édenné változtatom lelküket, mert lámpásként fogják magukban hordozni Istent.
Ez lesz a jel, melyet legyőzhetetlen szentségemben adok nekik. Bennük maradok, és vigyázok rájuk, magam ékesítem fel őket jegyesi ruhával. Megkoronázom őket istenségemmel, a ragyogó királyi koronával, a Szentháromság kezéből való szépséges diadémmal.
Senki sem méltó ilyen kegyre, de kimondhatatlan szeretetemben így szóltam: "Az éjszaka forduljon nappalra, a bűn pedig erényre!" Úgy munkálkodom lelkükben, hogy mértékletesség, okosság, igazságosság és erősség legyen a gazdagságuk.
Ó, ….. , megmunkálom nemzedékedet és megértetem vele, hogy halhatatlanságának alapja az, hogy rokoni kapcsolatban van velünk, a Háromságos Istennel.
Mi jelent nagyobb gazdagságot, mint az irgalmasságnak ez a műve, melyet én, az Isten hozok létre bennük?
Majd miután életet leheltem e lelkekbe, elküldöm a dicsőség trónjáról a Bölcsességet, hogy tegyen csodát velük. Isteni jóakaratomban akkor mindazokat újból életre keltem és felvirágoztatom, akik készek rá és akik a Föld meddősége miatt az elmúlt években hamuvá váltak. Mondom neked, nemzedék, hogy világosságom meleg sugaraitól termékennyé válva megisteniesülsz és isteni leszel a Háromságos Istenben.
….. , ma minden ember úgy lát, ahogyan látni képes, de ha majd átvonulok közöttetek, nem lesz többé korlátozott a látástok és nem úgy fogtok látni, ahogy most, hanem kimondhatatlan és isteni módon, az én világosságommal, behatolva még Isten rejtett dolgaiba is, mert az én ragyogásomban látjátok majd a dolgokat. Egész testetek ragyogó világossággal fog fényleni. Én leszek testetek lámpása, és megtöltelek országunk ragyogásával: igazsággal, szelídséggel, szeretettel, irgalommal, örömmel, békével, türelemmel, igazságossággal, jósággal és kedvességgel.
Kezdettől fogva saját természetünk hasonlóságára teremtettünk titeket. Így szóltunk: "Teremtsünk embert a mi képünkre, igen a mi hasonlatosságunkra!" Az ördög irígysége azonban halálba vitt benneteket. A Föld most felnyög fájdalmában, önmagát bünteti, sóhajtozik és sír, sajnálja, hogy megszűnt lenni, könnyezik és fuldokolva kapkod levegőért, megolvad és feloszlik belsejében. Igen, megszűntél létezni ...”

144000 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 530
„Én vagyok az Ige, az Alfa és az Omega, én vagyok az életadó Ital, a Szeretet Forrása és tőlem származik mindaz, ami létezik.  Testet öltöttem és leszálltam a Földre, hogy megváltsalak benneteket.  Leányom, Egyházamban olyan sok félreértés támadt kereszten elhangzott szavaim nyomán, amelyeket Jánosnak és Édesanyámnak mondtam! Hadd emlékeztesselek benneteket másra is, mindenekelőtt arra, hogy miként koronáztam meg én, az Úr, Édesanyámat, a Mennyország Királynőjét. 

 Én, az Isten, Anyám méhében növekedtem. Ő táplálta Isteneteket, teremtés! Belőle  táplálkoztam. Én, az Ige szeretem és tisztelem őt!

"Áldottabb vagy te minden asszonynál, és áldott a te méhednek gyümölcse. Hogyan lehet az, hogy Uram Anyja jön hozzám?" Azok a szavak, amelyeket keresztemen mondtam, olyan mélyek, hogy közületek sokan talán nem is értik. Tiszteljétek Édesanyámat, aki a ti Szent Édesanyátok is.”

144000 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 529
„Szeretet vagyok, én vagyok a szeretet igazi Forrása, ne szegüljetek tehát ellenem, jöjjetek hozzám, merüljetek el bennem, mert a gyengédség és a béke Óceánja vagyok. Merítsetek mindannyian Szentséges Szívemből, hogy megtöltsétek vele saját szíveteket. Széppé teszlek, tökéletesítelek benneteket. Jöjjetek, egyetek belőlem, és örökké fogtok élni, mert én vagyok az élő Kenyér és az élet Kenyere! Szeretteim, ne kételkedjetek Gondviselésem felszólításaiban! Én mindig közöttetek vagyok, részt veszek találkozóitokon, segítek nektek, és jelen vagyok. Érezzétek jelenlétemet! Én vagyok a Főpap, aki szívetekben beszél, és arra bátorít titeket, hogy közeledjetek hozzám. Mennyire igyekszem, hogy közel hozzalak benneteket magamhoz! Ó, mennyire vágyom arra, hogy karjaimba vegyelek és gyengéden megöleljelek benneteket! Mennyire vágyom arra, hogy közeledjetek hozzám és bensőséges kapcsolatba kerüljetek velem! Én vagyok Főpapotok és a Szent, Testvéretek, Társatok, Jegyesetek. Én vagyok a ti Teremtőtök, és ti mindannyian az én ivadékaim vagytok...

Hiszen megmondtam, hogy meg fogom öntözni gyümölcsömet és meglocsolom kertem! Úgy fogok leszállni rátok, mint a reggeli pára, rajtatok hagyom a béke és a szeretet harmatát. Ne szegüljetek tehát ellenem! Szándékomban van megújítani téged, teremtés! Áldottak mindazok, akik megnyílnak előttem, és megengedik, hogy a béke és a szeretet harmata rájuk hulljon. Áldottak mindazok, akik hűségesek hozzám és szeretnek engem, mert még közelebb vonom őket magamhoz, és betakarom őket szeretetemmel.

Képmásomra vagytok teremtve, és arra vagytok hivatva, hogy magatokra öltsétek ezt a képmást, amelyet sokan elfelejtettek. De én, a Főpap, emlékeztetni foglak benneteket istenségemre és szentségemre. Emlékeztetni foglak arra, hogy Szent vagyok.

Emlékeztetni foglak titeket arra, hogy szent vagyok, azért hogy szentül éljetek. Szeretet vagyok, és végtelen szeretetemben figyelmeztetéseket és jeleket adok nektek a földkerekség különböző helyein. Hiszen megmondtam nektek, hogy a Szószóló, a Szentlélek, akit az Atya elküld az én nevemben, megtanít benneteket mindenre, és emlékeztet mindarra, amit nektek mondtam!”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!