Keresés

Részletes keresés

kelso82 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 59

Az "ősszel" egyáltalán nem hangzott el:)

De mint ahogy korábban én is írtam, biztos vagyok benne ,h kb akkor indul, tehát még idén.

 

Előzmény: PapLan (57)
mrc01 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 58

Ne légy már ilyen sértődékeny :)

 

A VV7 keydetéig egyéb úgysem lehetne ez, mint "megengedős topik".

Előzmény: Törölt nick (50)
PapLan Creative Commons License 2014.05.16 0 0 57

A Való világ 6 fináléja alatt jelentette be az RTL II, hogy elindítják ősszel a valóságshow hetedik részét is. Herman Péter, a csatorna kreatív igazgatója szerint már több mint 5000 ember jelentkezett, kitöltve az adatlapot. Nem mellékes, hogy az ötezer jelentkezés 24 óra alatt folyt be.

 

 

lesz itt újra alapanyag... :)

Cambiasso87 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 56

Szépen elhalt ez a topic, de amíg nem is tudunk semmit a 7-ről, mit is lehetne írni :)

zsombolya Creative Commons License 2014.05.14 0 0 55

ez fenyegetés?:) (ne izélj már, azért ennél sokkal nyugisabbnak ismerlek, és egyébként arra gondoltam, hogy nem mindenki szereti a fűnyírást pl. és ha éppen olyan olvtárs nyitotta, aki majd ránkpirit???:) (én nem a sötét oldalon állok, én is szerettem elkalandoni, benne voltam vastagon)

Előzmény: Törölt nick (52)
babyke by Creative Commons License 2014.05.14 0 0 54
Ne menj mar el legyszi. Szerintem Zsombolya csak hulyeskedett. Egyszer olvastam tole, hogy ha megerkezik valaki a topikba, akkor az legyen utos. Ne csak ugy szerenyen kopogtasson be. Biztos, hogy csak viccelt. Hat ezert jottem at, hogy maris elkoltozzetek?
Előzmény: Törölt nick (52)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.05.14 0 0 53

Ugye csak poénkodtok?

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 52

Kívánok jó szórakozást, nekem ez nem "buli", nem fogok írni ide (sem) többé, elhiheted!

Előzmény: zsombolya (51)
zsombolya Creative Commons License 2014.05.14 0 0 51

nem akartalak, de komolyan. Érzékeny lettél... (már alakul a topikhangulat, csak mondom:)

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 50

Amíg a topiknyitó nem jelentkezik és nem tisztázza a dolgot: elmentem "telelni"! (Most jól megsértettél ám!....de komolyan).

Előzmény: zsombolya (49)
zsombolya Creative Commons License 2014.05.14 0 0 49

Irhilla!! Figyelj már!! Nem a topiknyitó feladata,szíve joga meghatározni milyen topikot akar?????? (csak nehogy azt hidd, hogy majd nyaralgatsz itt:)))

Előzmény: Törölt nick (39)
babyke by Creative Commons License 2014.05.14 0 0 48
Engem ma sikerult atcsabitanod, de szerintem sokan nem is tudjak, hogy elindult ez a topik. En is csak toled tudtam meg.
Előzmény: Törölt nick (39)
Szunya Creative Commons License 2014.05.14 0 0 47

Nekem annyira nem megy a második... valaki megírná, hogy min tudtak marakodni?

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 46
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 45

Lehet, hogy a "törökségtudatukat" nem csak ezzel a külsőséggel, formasággal táplálják, mint sokszor belénk a "magyarságtudatunkat".

A török zászló is "nemzeti" zászló, mint a miénk, de tuti a "bazársoron" nincs kiírva lépten-nyomon: "nemzeti bőrárú", "nemzeti aranyárú", "nemzeti nyvalyatudjami".

Nem lehet az emberek fejébe tölcsérrel beleönteni a hazafiságukat. ...de ne menjünk bele ebbe jobban, mert ez már nagyon más topikba való...

Előzmény: babyke by (44)
babyke by Creative Commons License 2014.05.14 0 0 44
Szia! Nem tudtam, hogy el ez a topik. Az en szivemet is az melengetne, ha nagyon sok ilyen igaz magyar lenne ebbe az orszagba. Ezert drukkolok. Kepzeld, az egyik tanitvanyom par honapja ment vissza Torokorszagba /torok az edesapja/. Elmondta, hogy ott mindennap reggel azzal kezdodik a napjuk a suliban, hogy felvonjak a torok zaszlot.
Előzmény: Törölt nick (41)
mammamia28 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 43

Nem tudom megmagyarázni az okát, de nekem a BB valami miatt nem jött be, nem is néztem, csak az Éviset hellyel-közzel.

Előzmény: kukutyini_szakadár (37)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 42

Kritikus 78. tegnap "bedobta a köztudatba": Viki szóvivő lett, de részleteket nem írt. Remélem, igaz és jó helyre került.

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 41

Babyke!

 

Hidd el, hogy a magyar emberek is összetartanak, csak sajnos "jó dolgukban" feledkeznek meg az egymás iránti tiszteletről, szolidaritásról, ne adj Istn szeretetről.

Emlékezzél vissza a vörösiszap katasztrófára, vagy egy-egy árvízre. Olyankor mindig megmozdul az emberek zömében a másik iránti aggódás és szolidaritás érzése.

Vannak itt is jó emberek, csak sajnos egyre több az irígy, rosszindulatú ember. Lásd. egy-egy neten cikk kommentjei, szóljon az a cikk bármiről. A jólérzésű emberek meg inkább hallgatnak, nem mernek szót emelni, mert "kuss" a vége!

Az én szívemet még mindig megdobogtatja, ha pl. egy sportversenyen, vagy dalfesztiválon, vagy angol tehetségkutatón szurkolni kell a "mieinkért"!

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 40

Én csak abban az esetben fogom nézni, ha nem Liptai Claudia és Tilla lesz a műsorvezető. Majkát el tudnám képzelni műsorvezetőnek, még Dundikával felváltva is, mert neki is elég jó "beszélőkéje van" és az ilyen műsorokhoz főleg az kell, nem "vágópistás" lexikális tudás.

Előzmény: kukutyini_szakadár (37)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 39

Sziasztok!

 

Én elhatároztam, hogy ebbe a topikba fogok mostmár írni, mert a másikban már elértük a 70000-et, nem is érdemel több "szót"!

 

Én ezt -amíg nem indul a VV7- egy un. "megengedős topiknak" fogom használni, írok mindenről, amit szeretnék megosztani Veletek, mert 4 hónap alatt sokan a "szívemhez nőttetek"!

Akit érdekel, elolvassa és ha érdemesnek talál rá, válaszol.

 

Szóval: Aurélió egy szájhős, minden második mondata azért igaz lehet. Azért mondhatta, hogy a papánál csak "vendég" volt jó pár évig, mert állandóan jött-ment, bulizott, nem töltött vele sok időt. Ezt képletesen mondta. Abban hazudott, hogy az anyjával nem tartotta a kapcsolatot, mert a mama sem most bukkant fel a ködből, a kocsiját rendszeresen odaadta neki, ha kisírta. A mama is tartja velük a kapcsolatot, utalt is rá, hogy lemegy Bajára. A papának szép nyugdíja lehet, gondolom Aurélió "kisded játékai" sokba kerültek, de neki még több és több kellett (a drog sem olcsó), végül nem volt elég, adósságot halmozott fel.

A lakás elképzelhető, hogy garzon, erre futotta. Kocsit olcsóbbat is vehettek volna és akkor utazás is lehetett volna a nyeremények között.

 

Az RTL remélem, átértékeli és visszaállítja a szavazás rendjét sms-re, mert ez a mostani másra nem volt jó, mint az "okostelefonok" reklámozására és a max. 40 év alattiaknak tették lehetővé a vélemény-nyilvánítást. Az idősebb korosztály teljesen el volt zárva a szavazás lehetősége elől, vagy okostelefon hiányában, vagy használatának mellőzése miatt. (Nekem is van, de én inkább a hagyományos módon netezek, fényképezni, videózni nem szeretek vele, ajándékba kaptam, de utálom, mert csak telefonálni és sms-ezni szoktam vele, arra meg más is megtenné).

 

Remélem, sikerül "átcsábítani" Benneteket ebbe a topikba, mert én sem szeretek "ingázni". 

mammamia28 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 38

Haveri kör...:))

kukutyini_szakadár Creative Commons License 2014.05.14 0 0 37

Hát amennyiben nem fogyatékosok gyülekezete lesz, mint a VV6, lesz online, ahol lehet őket nézni, és mindennek tetejébe még izgalmas is lesz kinti programokkal és különböző versenyekkel (mint mondjuk a VV-ben az aréna), akkor lazán lepipálja a VV-t, amit eszembe sem lesz nézni, ha a BB beváltja a hozzá fűzött reményeket. De hát már a BB1-be is idiótákat válogattak be, mi garantálja, hogy most nem így lesz?

Előzmény: PapLan (35)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.14 0 0 36

Bocsi, hogy ide írok, de tulajdonképpen sehiva sem férne bele:

 

VV Attila hamarosan elkészül a "nagy művel" és piacra dobja. Remélem, kap annyit a könyvéért, hogy egy darabig "megpihen az alkotó" és nem hallunk felőle! :D

PapLan Creative Commons License 2014.05.14 0 0 35

Ősszel jön a Big Brother 3

Tetszenek még emlékezni Pongóra, a bugyiárusra, aki elsőként cigányozta le Orbán Viktort a tévében? Vagy Évire, aki történelmet írt akkor, amikor élő adásban rántotta magára Renátót, az olaszmagyar csődört? Esetleg Zsanettre, akiről a tévében derült ki, hogy szereti[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: kelso82 (34)
kelso82 Creative Commons License 2014.05.13 0 0 34

sztem hiheted, h ősszel indul, én erre tennék legalábbis.

Ha csak jövőre indulna, nem lenne már most casting felhívás.

 

Az is kérdés, hogy a retek II-n menne a hetes is, vagy átraknák a simára.

 

Előzmény: Törölt nick (32)
kelso82 Creative Commons License 2014.05.13 0 0 33

Szobahőmérsékleten kötnének egész nap:)

 

Egyébként engem meglepett a bejelntés a finálé közben, miszerint indul a hetes, jelentkezz!

Nagyon olyan érzésem volt, h ez lesz az utolsó, vagy jön megint egy határozatlan idejű, nagyobb szünet.

 

Vki nyisson egy fészbuk csoportot, amiben tömegesen lehetne felszólítani a csatornát, h ne b...intsák el ennyire a válogatást, és az átlagéletkor  ne 20 év legyen.

 

 

Előzmény: PapLan (30)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.13 0 0 32

Sziasztok!

 

Azt olvastam: a VV7 ősszel indul, az RTL-en. Ez gondolom nem így lesz, vagy a "celeb vagyok" lesz az RTL-II-n? Igazán tájékoztathatnának bennünket.

Furnace.Creek Creative Commons License 2014.05.13 0 0 31

Igen! Elég ijesztő, hogy a VV6-ra azt mondja a kreatív produccer, hogy az eddigi legjobb társaságot szedték össze. Holott a VV4, VV5 is normálisabb arcokat hozott. Persze lehet, hogy kimondottan akkor jó egy társaság ha nem normális. Akkor viszont lehet, hogy nem is lesz olyan jó a VV7 ha még ezeknél is idiótábbakat küldenek be. Ilyen Aurélio, Simon, Ádám, Alexa, Józsi, Krisztián, Iza típusú emberekre én kimondottan nem vagyok kiváncsi.

Előzmény: Törölt nick (28)
PapLan Creative Commons License 2014.05.13 0 0 30

de én kifejezetten kiváncsi lennék egy nyugdíjas show-ra... csináltak már ilyet a világban? :D

 

a fürdőszobát is be kellene bekamerázni, van az a célcsoport aki erre kiváncsi :)

Előzmény: kelso82 (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!