Keresés

Részletes keresés

Silhouette Creative Commons License 2000.03.06 0 0 185
Bocs. :-D

P.

Előzmény: Törölt nick (182)
beny Creative Commons License 2000.03.06 0 0 184
Most ez komoly?
Honnan tudod, hogy fehér por volt, láttad?
Előzmény: phaidros (183)
phaidros Creative Commons License 2000.03.06 0 0 183
hmmm...

Mondjuk legutoljára, épp a Nirvanát néztem, ott az első sorban valaki fehér port juttatott az orrába. Elég hangos volt a művelet.

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.06 0 0 182
Hát igen ehhez már nincs is mit hozzátenni
Hacsak nem az előtted ülő fiatal párt aki nyalja falja egymást és te nem sok mindent látsz tőlük (vagy csak irigység beszél belőlem)
Előzmény: inverz (181)
inverz Creative Commons License 2000.03.06 0 0 181
Kicsit off

Hát én azt láttam a moziban a héten, hogy rengeteg bunkó van. Cimszavakban, mitől hullik a hajam:

-mobiltelefon bekapcsolva cseng, foszer dumál,
-kvarc óra csipogása, dallamok (általában igen drámai, vagy lírai pillanatokban),
-falatozás, rágcsálás, csámcsogás, szürcsölés..., a hozzátartozó táplálék megszerzésének zajaival (zacskó gyömöszölés, csoki kicsomagolás...)
-fennhangon kommentálni a történéseket,
-lézercerkával rajzolni a vászonra,
-széken elterpeszkedve a mellete ülő "területére" benyomulni.

Na, ki tesz még hozzá:)

on

csepp Creative Commons License 2000.03.06 0 0 180
Szombaton Anna és a király - nagyon szép film volt, csak egy kicsit meseszerű, Mrs. Leonowens, aki mindent megold:)))

Vasárnap pedig az Amerikai szépség, amiben megérintett annak tragédiája, hogy az a vesztes, aki változtatni mer:(((

csakegyperc Creative Commons License 2000.03.06 0 0 179
Hááát, khmmm... khmmmm... ez nem éppen komédia volt, de lényeg, hogy jól szorakoztál:)
Előzmény: igus (178)
igus Creative Commons License 2000.03.06 0 0 178
A Szibériai borbélyt láttam a Művészben. Nagyon jól szórakoztam a helyzetkomikumokon. A történet 1885-ben meg 1905-ben játszódik, kosztümös. A történet dióhéjban arról szól, hogy egy kadét önrobló hevességgel beleszeret egy dámába, de ez a szerelem egyikőjük számára sem továbbvihető, hiszen abban a társadalomban nem döntöttek szabadon az ügyeikről sem a férfiak sem a nők. Hamar kinézett egy Szibériába való száműzetés. De nem csöpögős szerelmi történet, hanem nagyszerű komédia. Jól mulattam.
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.06 0 0 177
Tiltakoztak
Előzmény: PINGYI (176)
PINGYI Creative Commons License 2000.03.06 0 0 176
Tegnap látam a Stigmatat. Jó kis fricska volt a keresztény egyházaknak, csoda, hogy nem tiltakoztak.
én5 Creative Commons License 2000.03.06 0 0 175
Csontember...

elég jó, végig, sorozatgyilkos sztori, jó kis nyomozás-játékkal, elég csúf halálesetekkel, és remek színészekkel

angelina jolie igen szép, és igen tehetséges (fúú ez volt az understatement of the year, ez a nő egyszerűen győnyörűűű))
denzel washington is pont ugyanez (az ő arcát egyébként az arc szimmetriára hozták példaként egy az emberi szépségről szóló cikkben - de ez mellékvágány, meg ízlések és pofonok)
al bundy üdítő látvány egy ilyen epizódszerepben, szerintem egészen jó volt

az a baj ezekkel a filmekkel, hogy a végén kiderül, hogy a bejárónő unokaöccsének a kutyáját 18 évvel ezelőtt elütötte a nyomozó apjának újságot kihordó postás 7 éves kislánya, és ezért az unokaöccs egészen eszement módon most bosszút áll, szóval a vége mindig sokkal egyszerűbb és banálisabb, mint a ravaszul megkonstruált sztori és az izgalmas nyomozás...az egész olyan gonosz, és jól kivitelezett, de a folyamat végén mindig egy szerencsétlen hülye sértett ember áll, akinek csak meg kéne cirógatni a fejét :)

ezalól kivétel volt pl. a hetedik, mint a műfaj eddigi legremekebb darabja (és mongyuk a bárányok hallgatnak)

ettől még élvezhető...

phaidros Creative Commons License 2000.03.06 0 0 174
jut eszembe!
9 1/2 hét
de jót nosztalgiázott a "Rourkeizmusom"
ps: elnézést, hogy eltévelyegtem a Szent Vászontól!
rice Creative Commons License 2000.03.06 0 0 173
Hát mi is megnéztük ezt a filmet:-((((
Szerintem egy nagy kaki!
Előzmény: Törölt nick (171)
phaidros Creative Commons License 2000.03.06 0 0 172
Ave
amerikai szépség-HK:
nekem úgy tűnt, hogy ugyanaz a filozófia csak más-más köntösben, lsd talpas vagy mezítlábas, attól még cigi,
phaidros
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.06 0 0 171
Tehetséges Mr. Ripley
csak azért nem jöttem ki a filmről mert még sose hagytam ott egy filmet se.
és a vége
fogalmam se nincsen hogy akkor most mi lett a film vége
igus Creative Commons License 2000.03.03 0 0 170
Az Árvák hercegét láttam a Lurdy-ban. Nagyon tetszett. Emberi életek (idill, ám senki ember nincs, akit kicsit megvakarnánk, ki ne derülne, hogy van rejtegetnivalója).
Aki akciófilmre számít, ne ezt a filmet válassza.
Laslow Creative Commons License 2000.03.03 0 0 169
Hali!
Stigmata volt a héten soron. És tetszett, szerintem jobb volt a 6. érzéknél is. És tessék elképzelni, utána éjjel Stigmatásat álmodtam, szal még álmaimra is hatással volt:)

Laslow

Lisette Creative Commons License 2000.03.03 0 0 168
Én a Sivatagi Cápákat láttam. Nem egy tipikusan hollywoodi film, de nekem tetszett. Jó, nem mondom, hogy nem tudtam felállni utána, de mégis volt benne valami, ami érdekessé tette. A műfajt illetően lehet vitatkozni.
Lisette Creative Commons License 2000.03.03 0 0 167
Én a Sivatagi Cápákat láttam. Nem egy tipikusan hollywoodi film, de nekem tetszett. Jó, nem mondom, hogy nem tudtam felállni utána, de mégis volt benne valami, ami érdekessé tette. A műfajt illetően lehet vitatkozni.
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.03 0 0 166
A Csontember
nem tudom hogy mostanában miért nincsen a mozikban igazán jó film. Mondjuk nem volt rossz, de azé nem izgultam éppen halálra magamat. Oké Denzel Washingtont imádom, és még igy egy ujjal és egy aggyal is nagyon jó volt, de azé többet vártam a filmtől.
Tilia Creative Commons License 2000.03.02 0 0 165
Kijöttem a Zuhanás-ról... :-((((((
guidah Creative Commons License 2000.03.02 0 0 164
Egy nem mostani filmet, az Eső előttet láttam a héten több közt, és bár nem először volt hozzá szerencsém, így is nagy hatással volt rám. Ha valakinek tetszett a 3szín sorozat, vagy el akar gondolkodni olyan dolgokon, hogy meghal-e az idő vagy gömbölyű-e a kör, annak tudom ajánlani. Havonta 1x adják a Művészben.

Kérdés: mi a véleményetek (ha van...) az egyre gyorsabban közelgő Ír filmhétről?

Kataca Creative Commons License 2000.03.02 0 0 163
morbid film, vigjatek mikozben sorra meghalnak az emberek .. es ugye a vegen a nagyamerikai osszeborulas, mindenjohajoavege ...

a legvegen U2 szolt, nekem az mindig bejon :)

Előzmény: gyurci_ka (160)
Banan Creative Commons License 2000.03.02 0 0 162
Sziasztok!
A héten még semmit sem láttam, azelőtt viszont az Amerikai szépséget és a Harcosok klubját.
Az Amerikai szépség nagyon melegen ajánlott, elgondolkodtató és egyben szórakoztató.
Jól definiált karakterek, Kevin Spacey állat.
Személyesen azért is tetszett, mert már sokszor átéltem ezt a "semmit sem veszíthetek" érzést.
Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.

A Harcosok klubja (Fight Club) viszont gagyi.
AZ elején jól indul, van benne egy-két olyan jelenet, ami nekem bejött, de túl véres és vagy nem értettem a lényegét, vagy hülyeség.
Mind1.
A közepén majdnem kimentem a teremből.
Banan

LayLa Creative Commons License 2000.03.02 0 0 161
Stigmata: nagyon jó film, elgondolkoztató volt..
viszont kicsit persze horroros, de nekem tetszett.
gyurci_ka Creative Commons License 2000.03.02 0 0 160
Sziasztok!
Én megnéztem a Sivatagi Cápákat, és utána tisztára az "EZT NEM KELLETT VOLNA" érzés kerített hatalmába.
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.03.02 0 0 159
Elég sok filmet láttam a héten, de ami igazán megfogott, az tegnap este volt a "Szeress, ha tudsz".
Kíváló szereposztás (Sean Connery, Angelina Jolie, Ryan Phillippe, Medeline Stowe, Gillian Andersin, Anthony Edwards, Jon Stewart), remek történetek, megható jelenetek és magkapó képsorok, vicces párbeszédek és furcsa helyzetek. Bonyolult kapcsolatok, romantikus fuvallatok. Nagyon élveztem. Ez olyan film, amire a gyerekeket is el lehet vinni és a szülőket is.
Rég éreztem magam ennyire jól a moziban...
Irónia Creative Commons License 2000.03.01 0 0 158
Amerikai szépség: évek óta talán az első olyan sokOscarvárományos film amin nem érezni az izzadtságszagot. Kellemes csalódás volt, egyszer mindenképp érdemes megnézni. Hibája hogy amerikaiknak készült, a karaktereket kőbe vésték, és jó mélyen. Gondolatokat ébreszt, és - elkerülni való - mintákat mutat. A 10es skálán 7,7.
phaidros Creative Commons License 2000.02.29 0 0 157
Hello!
A jancsó filmről csak ennyit: "a király meztelen" .Abba kéne hagynia
phaidros Creative Commons License 2000.02.29 0 0 156
Hello!
A jancsó filmről csak ennyit: "a király meztelen" .Abba kéne hagynia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!