Keresés

Részletes keresés

Rigor mortis Creative Commons License 2003.05.17 0 0 345
Ne húzd fel magad, nem érdemes! Mindenütt vannak ilyen pitiáner provokátorok! :(

(Magamról: én rendszeres olvasója vagyok a topiknak - korábban írtam is, igaz más nikken... - és élvezettel olvastam utóbbi fölpezsdülését és szórakoztató történeteit.)

Előzmény: fvs (344)
fvs Creative Commons License 2003.05.17 0 0 344
Meg akartalak kérni, hogy vond vissza ezt a sértő, pofátlan hozzászólásod, de nem teszem. Tudod mit? Igen, csak fantáziálunk. És innentől kezdve, ha ilyen okos vagy, felejts el, és ne kérj tanácsot tőlünk, hazug emberektől!
"Bocsi! de ez az igasság." <- mert Te mondod??? :))) Nevetséges vagy!
F
Előzmény: herélő (343)
herélő Creative Commons License 2003.05.17 0 0 343
Nem szeretnék senkit megbántani, de úgy tapasztalom, hogy ti csak fantáziáltok a szexről. 1. A tőlcsér könnyen felsértheti a végbél nyálkahártyáját. 2. Elég nehéz úgy elhelyezkedni, mint egy demizson és ráadásul a nő a tőlcsér fölé kel, hogy gugoljon. 3. Ha ez sikerülne is az ember teste nem egy üres palack, hogy csak úgy belefolyon a pisi. 4. A beöntéskor is az átlagos nyomásnál nagyobbra van szükség, hogy a folyadék a testbe jusson. 5. Ráadásul az az illúzió, érzés a fontos, hogy az általam imádott nő forró nedvét fogadhatom magamba. 6. végezetül megjegyzem, hogy elöszőr gyakorlatban is éljetek át szexuális élményeket és csak aztán adjatok tanácsokat másoknak, mert biztos vagyok benne, hogy a nagy többség csak fantáziál a szexről.
Bocsi! de ez az igasság.
Előzmény: fvs (341)


Bubblor Creative Commons License 2003.05.16 0 0 342
Én is ezt akartam javasolni, de megelőztél..:))
Előzmény: fvs (341)
fvs Creative Commons License 2003.05.16 0 0 341
Mi csináltunk hasonlót. Egyszer sima kólás palackkal juttattuk be a megfelelő anyagot a megfelelő helyre, de gondolom Neked fontos maga az érzés is, hogy Ő pisiljen közvetlenül. Nos, erre talán jobb megoldás (és sztem a legegyszerűbb), egy tölcsér: a lánynak nem kell semmit bevezetni, és a pisi eljut oda, ahova kell! :) Soksikert!
F
Előzmény: herélő (340)
herélő Creative Commons License 2003.05.15 0 0 340
A pisiszexxel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Régóta álmodozom arról, hogy egy lány forró pisijét belespriccolja az ánuszomba. Remélem valaki tud egy olyan segédezközt ajánlani amivel ez sikerül. Ugyan egyszer próbáltuk, de csak a vákumpumpa puha csövét dugtuk a fenekembe, viszont a lány hugycsővében kényelmetlen volt így nem jutottunk el odáig, hogy miközben a hátam mögött térdel és simogatja a péniszem, közben röbidebb és hosszabb sugarakat löveljen belém. Gondolom a legmegfelelőbb egy katéter lenne, de milyet vegyek? egy olyan lány is írhatna akinek van ilyenhez kedve, eszköze! ilyen élmény is jól jönne.
fvs Creative Commons License 2003.05.14 0 0 339
Csabika: ez nagyon nem így megy sajnos! :(
Miből gondolod, hogy a barátnőd nem lenne benne? Tett már erre utalást? Miből gondolod, hogy egy idegen lány olyan szívesen játszik Veled ilyet? Nem gondolod, hogy a pároddal szemben ez nem szép dolog?
F
Előzmény: Csabika22 (337)
Csabika22 Creative Commons License 2003.05.14 0 0 337
De az én barátnőm biztos nem lenne benne!Ezért kérdezem hogy ha valaki benne lenne én szivewsen kipróbálnám vele!
Extrafun Creative Commons License 2003.05.14 0 0 336
Pontosan ezt akartam mondani Csabikának! De úgy tűnik, hogy ő csak a fizikai látványra kíváncsi. De ha csak arról van szó, akkor egyszerű WC-használat az egész és úgy nem érdekel!
Előzmény: Bubblor (334)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.14 0 0 335
Pontosan ezt akartam mondani Csabikának! De úgy tűnik, hogy ő csak a fizikai látványra kíváncsi. De ha csak arról van szó, akkor egyszerű WC-használat az egész és úgy nem érdekel!
Előzmény: Bubblor (334)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.14 0 0 334
Pénzért nem kéne, de még ingyen sem, ha tudom, hogy érzelmek nélkül csinálja...
Előzmény: Extrafun (333)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.14 0 0 333
Hát én ismerek, de ő előtted nem fog.
Ha olvastad a korrábbiakat, akkor tudhatnád, hogy ilyesmire csak hosszú "munka" után lehet esélyed, mondjuk a barátnődnél.
Persze biztos vannak olyanok, akik pénzért hajlandóak és nem kell várnod. De az nem az igazi, hidd el!
Előzmény: Csabika22 (332)
Csabika22 Creative Commons License 2003.05.14 0 0 332
Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni? Én is ki szeretném próbálni milyen az ha egy lány előttem pisil!
Tudtok nekem ilyen lányt?
Nagyon érdekelne! Csabi vagyok: 178/64 22 éves sportos srác!
Kérlek írjatok ha lenne jelentkező vagy tudtok valakit!

Köszike előre is!

Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 331
Ebben egyetértünk. Gondolom neki is óriási gátlásai voltak, de erőt vett magán, mert kíváncsi volt. És a végén úgy tűnik, nem bánta meg. Biztos én is elgondolkodnék rajta, ha becsöppennék egy összeszokott párhoz, hogy most csináljam-e?
Szerintem ez az a klasszikus helyzet, amikor előbb kell "áldozatot" hozni, és az eredmény (az élvezet) kérdéses.
Előzmény: matisse (330)
matisse Creative Commons License 2003.05.13 0 0 330
Elítélni senkit sem szabad.
Előzmény: Extrafun (329)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 329
A határ ott van, ahol a résztvevők meghúzzák. Az említett hölgynek még belefért az, hogy egy idegen (én) és a barátnője előtt bepisil. Én nem ítélem érte el, és azt sem mondanám, hogy nem tetszett nekünk. Sőt utána már ő is azt mondta, hogy örül, hogy kipróbálta.
Előzmény: matisse (328)
matisse Creative Commons License 2003.05.13 0 0 328
Azért haragudtam meg a barátnőmre, mert egy olyan megjegyzést tett, amit nem vártam tőle. A történethez még hozzá tartozik, hogy nem vagyok egy sértődékeny típus.

A fiú barátnő meg olyan mint egy barátnő, csak éppen fiú.:)

Egyik tipped sem talált. Azért nem csinálnám, mert nem rá tartozik. Ez két ember intimitása, és senkinek semmi köze hozzá. Ha már többen vannak nincs semmi varázsa.És egyébként már egy nem is elég? És hol a határ? Vagy nincs határ.....?

Előzmény: Extrafun (327)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 327
Miért haragudtál meg rá? És milyen egy fiú barátnő?
Szégyellnéd előtte, hogy ilyet kérsz? Vagy attól tartanál, hogy mit gondolna rólad?
Előzmény: matisse (326)
matisse Creative Commons License 2003.05.13 0 0 326
Most pillanatnyilag nincs barátnőm, mert aki volt, arra nagyon megharagudtam. Így most csak egy fiú barátnőm van. De még ha lenne sem kérném meg rá...
Előzmény: Extrafun (324)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.13 0 0 325
Igen, de mégiscsak 4 éve ismerem...
De úgy is mindjárt ir erre is valamit...
Előzmény: Extrafun (324)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 324
Miért vagy biztos benne? Egy hete még én sem gondoltam volna...
Előzmény: Bubblor (323)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.13 0 0 323
Sajna nincs, de még ha lenne akkor sem lenne...
Előzmény: Extrafun (321)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 322
Nem akartalak szembe dícsérni, mégis sikerült?
Előzmény: matisse (318)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 321
Nem akartalak szembe dícsérni, mégis sikerült?
Azért értékelem nagyra amit teszel, mert tudom, milyen gátlásokat kellett legyőznöd. De Te bátor voltál és megtetted.
Bubblor, talán a harmadik miatt irigykedsz? matissenak nincs egy csinos barátnője?
Előzmény: matisse (318)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.13 0 0 320
Igazad van, de látod még fvs is irigyel, pedig ők amit kipeóbáltak együtt...
Előzmény: Extrafun (317)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.13 0 0 319
De akkor is :)

Off:
Spinnie, sztem arra gondol,hogy ő azt irta, hogy csak egyszer kell elviselni a gyantát és utána csipesz ami neki nem fáj már...
On:

Előzmény: matisse (318)
matisse Creative Commons License 2003.05.13 0 0 318
:P Látod? Nem kell írigykedned.:)
Off
Spinnie!
Miből gondolod hogy szögletesssen gondolkodom a gyantázásról?Szerintem semmi szögletes nincs abban ha az ember nem mazohista alkat, és utálja a fájdalmat.
On
Előzmény: Bubblor (316)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 317
Nem kell irigykedned, szerintem a Te párod is nagyon klassz nő!
Sokan cserélnének veled!
No meg rengeteg "munkát" kell befektetni!
Előzmény: Bubblor (316)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.13 0 0 316
Énmeg csak olvasok, és irigyellek..:))
Előzmény: Extrafun (315)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.13 0 0 315
A párom előtte napokig győzködte. Nagyon izgató volt nézni. Talán nem is azt, hogy tényleg pisil és folyik, hanem az az arckifejezés, ami közben látható volt rajta. Próbált természetesnek látszani, és sokáig nem tudta elengedni magát. Emiatt viszont egyre jobban zavarba jött, hisz csak guggolt és semmi. Gondolom hiába is akart pisilni, ösztönösen visszatartotta. Végül megtört a jég és utána láthatóan megkönnyebbült.
Előzmény: fvs (314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!