Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 28130
kulccsal kell zárni- nyitni és nincs ez.
Előzmény: Trebitsch (28128)
drMinit Creative Commons License 2010.05.31 0 0 28129
Én köszi a bizalmat:-)
Előzmény: bunker (28127)
Trebitsch Creative Commons License 2010.05.28 0 0 28128
Kollégám beszopta a jó öreg kódlopós trükköt. Rákospalota, Régifóti úti Lidl parkoló, távirányító az anyjának se zárja be az autót, csak a harmadik-negyedik gombnyomásra... Egy GPS a kesztyűtartóból, egy LCD monitor a csomagtartóból, meg pár apróság bánta.
Szóval a tetvek újra aktívak, érdemes figyelni.
bunker Creative Commons License 2010.05.28 0 0 28127

drMinit

 

Ismét köszi a korrekt munkát!

fwefwe Creative Commons License 2010.05.27 0 0 28126
nekem a valtozar bennevolt a forgalmimban! ugyanugy mint a kerékméret, kipuffogo es a modositott elso lokharito is.........
Előzmény: stevie w (28125)
stevie w Creative Commons License 2010.05.27 0 0 28125

nemetorszagban nem megy at muszakin, ha a beszerelt eszkozoknek nincs TÜVje.. raadasul a forgalmiba is illik bejegyeztetni az ilyen eszkozoket..... nem olyan egyszerű áám..

 

 

Teljesen kizártnak tartom, hogy autóvédelmi eszközt be kelljen jegyezni a forgalmiba.

 

A TÜV pedig egy dolog, gondolom a legtöbb terméknek megvan amúgy. De ezeknek a cuccoknak pontosan a rejtett beépítés a lényege, egyszerűen semmi nincs, ami kilátszana belőlük. Max a motortérzár működtető doboza.

 

Ausztriában találtam több műhelyt is, amelyik az általunk ismertetett elvek alapján dolgozik. Gondolom, a szabályzás ott is hasonló.

 

 

 

Előzmény: fwefwe (28124)
fwefwe Creative Commons License 2010.05.27 0 0 28124
kis kiegeszites: nemetorszagban nem megy at muszakin, ha a beszerelt eszkozoknek nincs TÜVje.. raadasul a forgalmiba is illik bejegyeztetni az ilyen eszkozoket..... nem olyan egyszerű áám..
Előzmény: stevie w (28123)
stevie w Creative Commons License 2010.05.26 0 0 28123

http://www.clifford.com/Products/Default.aspx

 

 

Ekkora parasztvakítást!!!!

 

A cucc valószínűleg egy borzasztó primitív ugrókódos riasztó, de a PR-esüket lefejvadásznám magamnak! Ez a kukoricás kenyérről is tudna úgy beszélni, hogy a legjobb francia séfek elsírják magukat... A website is kurva jó, az a távirányítós demóprogram... le a kalappal.

 

Berlin72, mein Freund, bitte gondolkozz el azon, mégis mi a terved, ha meghallod, hogy óbégat az autódban a sziréna.

 

Ha és amennyiben van erre a szitura konkrét, megvalósítható, ne adj isten "ütőképes" akcióterved, akkor nyugodtan csapj le a remek termékre.

 

Ha inkább azt szeretnéd, hogy az autó védje meg magát, akkor mégiscsak keress másfelé.

 

A lényeg:

 

- elektromos ÉS mechanikus eszközök...

- ... amelyek rendszert alkotnak...

- kreatív, egyedi megoldások

- aprólékos gondosság a beszerelésben

Előzmény: berlin72 (28122)
berlin72 Creative Commons License 2010.05.26 0 0 28122
Köszönöm a segítséget rendesek vagytok.Igazán nem szeretnék ötlet börzét tartani,de azért kérdezném,hogy a http://www.clifford.com/Products/Default.aspx talán hatékonyabb védelmet jelenthetne? köszönöm
stevie w Creative Commons License 2010.05.26 0 0 28121

itt" felénk"No-.Berlin-ben"ezt a rendszert ajánlják nagyon,több beszerelő műhelyben is

 

 

Ha mindenhol ezt ajánlják, akkor mindenhol ezt szerelik, és akkor minden tolvaj ismeri is -- tehát nem igazán hatékony védelem.

 

Amúgy a biztonságtechnikában a hardver gyakran kisebb jelentőségű, mint a beszerelés gondossága, kreativitása. Persze egy sima riasztót hiába szerel valaki be nagyon egyedien, már a távirányító kódolásán megbukik (meg tud bukni) az egész projekt.

Előzmény: berlin72 (28114)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.26 0 0 28120
aha.....
Előzmény: stevie w (28119)
stevie w Creative Commons License 2010.05.26 0 0 28119

Ahogy direkt szerelő műhely is nagyon kevés létezik

 

Akartam neked keresni a neten, de tényleg nemigen van találat :-0

 

Ami német nyelvű találat jött, azok inkább osztrák műhelyek.

 

Az is gyanus, hogy az ADAC, ami minden autózással kapcsolatos terméket és szolgáltatást tesztel, autólopásra vagy lopásbiztonságra egy bekezdést sem szán...

 

De talán ez azért van, mert ott nem akkora gond az autólopás...

Előzmény: berlin72 (28117)
fwefwe Creative Commons License 2010.05.25 0 0 28118
en is hungariban szereltettem :-))
Előzmény: berlin72 (28117)
berlin72 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 28117
Köszi a tanácsot.Sajna csak az a bibi,hogy itt teljesen ismeretlen "szerkezet" a motortér-zár bármilyen utólagos védelmi beszerelése .Egyszerűen soha nem hallottak felőle. Ahogy direkt szerelő műhely is nagyon kevés létezik,pedig akad egy pár autó.

Azért köszönöm.
tboyka Creative Commons License 2010.05.18 0 0 28116
Végre egy férfi, aki benzines 3.5-est vesz, nem olajkályhát!
Mindazonáltal sajnálom, hogy ellopták, kíváncsi vagyok a módszerre és, hogy milyen utólagos védelem volt benne.
Gyanítom, hogy egy ilyen kategóriájú autót feldobnak egy trailerre és irány a P3...
Előzmény: drMinit (28113)
fwefwe Creative Commons License 2010.05.18 0 0 28115
mivel a kis 1-es nem a klasszikus kulcsos megoldassal birja indulasra az ket literes eloforrast az auto orraban, igy ugy gondolomom sokkal de sokkal hatekonyabb egy motorterzas+motrorterben torteno jelmegszakitas, mint az a szar magicar! ne feledd, hogy a nemetek berlinben szinte kisebbsegben vannak, igy ha el is lopjak a bajor negykerekud, azt vagy egy torok, vagy egy lengyel fogja veghez vinni, igy hiaba ajanl egy nemet szerelo vedelmet, azt sem tudja mi ellen javasolja.. es mivel berlinben napi 5-7!!! porsche cayenne tunik el, igy gondolhatod, hogy akik ezeket ellopjak nem urulekkel gurigaznak! :-) annyit tehetsz, hogy megakadalyozod, hogy labon elvigyek, ugyis van a kornyeken belole meg tiz!
Előzmény: berlin72 (28114)
berlin72 Creative Commons License 2010.05.18 0 0 28114
T.fórum társak.

Szeretnék segítséget kérni ,hogy a Magicar M110A 2 rendszert érdemes-e beépíteni az '1-es BMW118d-be?A kérdés azért tűnhet naivnak,mert itt" felénk"No-.Berlin-ben"ezt a rendszert ajánlják nagyon,több beszerelő műhelyben is,egymástól függetlenül igaz mindenki a saját lovát dicséri.Saját véleményem így nincs róla..
Tudom s remélem itt akad hozzáértő vélemény cikizés, és paranoia nélkül.
Köszönöm előre is .
drMinit Creative Commons License 2010.05.18 0 0 28113
Sajnálom a történteket. De ha kellő határozottsággal lépsz fel, lehet hogy meglesz, mert úgy látom a leírtakból, nem egy jól megszervezett bandáról van szó.

És a szokásos kérdés:
Milyen utólagos védelem volt a járműbe beépítve?
dakferi Creative Commons License 2010.05.17 0 0 28112
FIGYELEM ! Autólopásban bennfentese, illetve tolvajok ismeretségi körében jól tájékozodók: 2010 Április 19 én Óbudáról elloptak egy BMW X6 os fekete gépkocsit benzines3,5 biturbo. Sok értékes információval rendelkezem már, mivel magas nyomravezetöi jutalmat tűztem ki, de annak ellenére hogy a gépkocsi nem lett meg a konkrét értékes információt adokat pénz jutalomban részesitettem eddig is. Mellyel a célom ha már a gépkocsiról le kellett mondanom, azért az elkóvetöi kör kivonásra és további munkájuk megnehezitésre kerüljön. Várom annak a Melinda nevezetü hölgy újra jelentkezését aki az autótolvaj banda jó ismeröseként jelentkezve hiteles informáciot adott. Továbbá szintén elkövetöi kör közelébe juttatott Szigethalomra egy úr magánszámról hivott és nevet adott. Attól az autóm tovább került bontásra állitólag, de ezt kétlem mert az autom2009 es és 8000km volt benne csak. Ezeken tùl minden értékes informáciora továbbra is igényt tartok, ha az auzo meg lenne ugy 2 millió forintot is megfizetek
Előzmény: biohazard (28006)
dakferi Creative Commons License 2010.05.17 0 0 28111
FIGYELEM ! Autólopásban bennfentes körök, illetve tolvajok ismeretségi körében jól tájékozodók: 2010 Április 19 én, hajnalban ( kamerák rögzitették a tettes látszik) Óbudáról elloptak egy BMW X6 os fekete gépkocsit,benzines3,5 turbo. Sok értékes információval rendelkezem már, mivel magas nyomravezetöi jutalmat tűztem ki, de annak ellenére hogy a gépkocsi nem lett meg a konkrét értékes információt adokat pénz jutalomban részesitettem eddig is. Mellyel a célom ha már a gépkocsiról le kellett mondanom, azért az elkóvetöi kör kivonásra és további munkájuk megnehezitésre kerüljön. Várom annak a Melinda nevezetü hölgy újra jelentkezését aki az autótolvaj banda jó ismeröseként jelentkezve hiteles informáciot adott. Továbbá szintén elkövetöi kör közelébe juttatott Szigethalomra egy úr magánszámról hivott és nevet adott. Attól az autóm tovább került bontásra állitólag, de ezt kétlem mert az autom2009 es és 8000km volt benne csak. Ezeken tùl,minden értékes információra továbbra is igényt tartok, ha az autó meg lenne ugy 2 millió forintot is megfizetek!
Előzmény: UnitedParcelService (28109)
dakferi Creative Commons License 2010.05.16 0 0 28110
Teljesen mind1 a bill kics
Előzmény: UnitedParcelService (28109)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.05.16 0 0 28109
3.5 biturbó, a mindenségit!
dakferi Creative Commons License 2010.05.16 0 0 28108
FIGYELEM ! Autólopásban bennfentese, illetve tolvajok ismeretségi körében jól tájékozodók: 2010 Április 19 én Óbudáról elloptak egy BMW X6 os fekete gépkocsit benzines3,5 biturbo. Sok értékes információval rendelkezem már, mivel magas nyomravezetöi jutalmat tűztem ki, de annak ellenére hogy a gépkocsi nem lett meg a konkrét értékes információt adokat pénz jutalomban részesitettem eddig is. Mellyel a célom ha már a gépkocsiról le kellett mondanom, azért az elkóvetöi kör kivonásra és további munkájuk megnehezitésre kerüljön. Várom annak a Melinda nevezetü hölgy újra jelentkezését aki az autótolvaj banda jó ismeröseként jelentkezve hiteles informáciot adott. Továbbá szintén elkövetöi kör közelébe juttatott Szigethalomra egy úr magánszámról hivott és nevet adott. Attól az autóm tovább került bontásra állitólag, de ezt kétlem mert az autom2009 es és 8000km volt benne csak. Ezeken tùl minden értékes informáciora továbbra is igényt tartok, ha az auzo meg lenne ugy 2 millió forintot is megfizetek
Előzmény: kk831228 (27836)
drMinit Creative Commons License 2010.05.14 0 0 28107
Meg a zöld Dr Eher :-)))))))
Előzmény: UnitedParcelService (28106)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.05.14 0 0 28106
A Tecoban akciós a Tuborg.
Előzmény: Jahno (28105)
Jahno Creative Commons License 2010.05.14 0 0 28105
Speciel most pár doboz sört gondolnék :-)
Előzmény: UnitedParcelService (28104)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.05.14 0 0 28104
Mit gondolsz?
Előzmény: Jahno (28103)
Jahno Creative Commons License 2010.05.13 0 0 28103
Volt valami lényege, vagy csak visszatért, oszt marketing?
Előzmény: UnitedParcelService (28102)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.05.13 0 0 28102
Beszartok, fenyegetőzős úr van az Echo-n.
drMinit Creative Commons License 2010.05.11 0 0 28101
ok. Azért írtam le még egyszer. :-)
Előzmény: rizo (28100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!