Keresés

Részletes keresés

Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.07 0 0 89

Szia Alanis!

Most épp a gép előtt ülök és válaszolok Neked. ;-) Egyébként pedig zenélek továbbra is, csak nem a nyílt színen; saját házistúdiómban csinálok reklám- és filmzenéket. Ja, és gitározom. Tegnap voltam pl. egy castingon, Mester Tamás keres zenekart, gondoltam, megpróbálom, jó lenne ismét szinpadon lenni. Természetesen a zenélés miatt, a faszkodás továbbra sem érdekel...

Adler-ék meglepően jók voltak, annak ellenére, hogy este 9-kor még nem volt meg a zenekar és (szinte) semmi felszerelést nem hoztak. Kellemeset alkoholizáltam a hozzám hasonló öreg dzsungákkal. Te ott voltál? Találkoztunk? Ismerlek egyátalán?

Egyébként a koncerten meglepődtem, mivel játszották a Civil Wart (annak idején mi is), és azt hittem, hogy azt már Matt dobolta, de meghallgatva a lemezt rájöttem, hogy az még Adler volt és ezt a borító is megerősítette.

Az új MM-hoz nincs kommentem, ők tudják, mit csinálnak, de eddig szinte csak negatív vélemény hallottam/olvastam róluk. Mindenesetre e helyről is sok sikert kívánok nekik! A klippet még nem csíptem el eddig.

Előzmény: Alanis32 (88)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 88
Szia Bence!!!!! Hogy vagy????? Mit csinálsz???? HOgy tetszett az Adler's Appetite? És mit szólsz az új MM-hoz??????
Előzmény: Locsmándi Bence (87)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.06 0 0 87

Sziasztok!

 

Jó látni, hogy még vannak, akik emlékszenek ránk/rám!

Ha valakinek valami kérdése adódna, szívesen segítek, ha tudok!

Üdv

 

Locsmándi Bence

yolee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 86
ellenben elcsíptem az új klippet...hát szerintem ultrasz@r, először azt hittem hogy hooligans...
yolee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 85

sajnos a csigafröccs az tutira nincs már meg :(

bootlegger Creative Commons License 2005.03.03 0 0 84

:-))))

hello

egyáltalán nem mérges boot...csak várja hogy legyen valami...

e_dora Creative Commons License 2005.03.03 0 0 83

üdv!

Előzmény: yolee (82)
yolee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 82
és érsekdórának sem teljesítettem még eddig semmit :)
yolee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 81
asszem bootlegblog nagyon mérges lehet már rám...
stevebi Creative Commons License 2005.03.03 0 0 80

Igen, abszolút TV-rock. Nem csak külsőségekben van hasonlóság a Hooligans-el, hanem a zenében is a biztos sláger témára mentek. Néhol még szinti is van, ha jól emlékszem. (félálomban láttam egyik este:)) Először azt hittem, Andy ül a doboknál....azért kíváncsi vagyok, milyen lesz a többi dal.

Nekem is régi kazettákon, foszlányokon van tőlük cucc, majd hétvégén szétdöntöm a régi gyűjteményemet, hátha megtalálom.:)

Nekem elsőre a '94-es Sing Sing tour ugrik be, melynek előzenekaraként Pécsett és Zalaegerszegen is láttam őket 4 napon belül. Ezek nagyon jó bulik voltak, de részletek nem maradtak meg bennem.

Előzmény: e_dora (79)
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 79

üdv!

én csak 94ig érdeklődtem, amíg nem váltottak magyarra.. (és a régiekről csinálok site-ot). hallottam a csak Machine-ról.., el tudnám képzelni, hogy a dal saját koppintásuk volt..

 

Aki látta a klipet: milyen a zene? Úgy hallottam, most a Rasmus a menő.

Ilyen tévé-rock?

Előzmény: villanyíró gép (77)
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 78
Na, ki lesz a 10.? :)
villanyíró gép Creative Commons License 2005.03.02 0 0 77

sziasztok!

'93-'94 tájékán én még pici voltam és fejletlen, MM koncerten egyáltalán nem jártam. össz-vissz talán négy számukat ismerem, de halvány lila segédfogalmam nincs, hogy melyik kazettám melyik végére is vettem fel azokat anno. valakinek nincs meg bedigizve legalább a Joey McKenzie? nagyon szerettem, hálás lennék érte! 

másik kérdésem: pár éve asszem simán Machine néven kijöttek valami anyaggal az urak, akkoriban valamely rádióban egy interjú erejéig hallhatóak is voltak, majd lenyomták a "Menedék" című opuszt tőlük, ami a Neurotic Outsiders "Better Way"-jének koppintása volt. mondanám, hogy feldolgozás, de nem mondom, egyedül a magyar szöveg volt a különbség. :) ez - mármint a feldolgozás jelleg - a lemezborítóból kiderült, vagy azt tényleg el akarták adni, mint saját számukat?

és egy kis más: júni 22. Velvet Revolver a Pecsában. aki nem látta Wiesenben, az most ki ne hagyja!

e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 76

gimis voltam, amikor indultak...

Előzmény: as_roma (75)
as_roma Creative Commons License 2005.03.02 0 0 75

szerintem nagyon szépen szólt a DP, legalábbis az én izlésemet kielégítí 100% 

 

Má bocs, hogy ezt kérdezem, de hány éves vagy???

Csak azért, mert ha olyan kritikusan szemléled az eseményeket, mint én, akkor minimum 30 :)))) ami nem gond, nem minősit stb... csak én vagyok rá kiváncsi, aki úgy gondolja magáról, hogy tizen pár éve életének szerves része volt a banda :))) 

Előzmény: e_dora (74)
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 74

DP: valószínű, hogy nála van, én csak cdről hallottam, de elég gagyin szólt.. már eredetileg is. nekem inkább az első szalagra fájna a fogam, de az senkinek nincs már meg 91 óta.. :(

Előzmény: as_roma (73)
as_roma Creative Commons License 2005.03.02 0 0 73

Na baromi kiváncsi vagyok a klippre, nézem is ezt a ratyi vivát egyfolytában :)))

 

Egyébként távolról ismerve a Ficzkó család viseletes dolgait, tényleg csak a zene gagyiságán múlott, hogy nem sikerült nagyobb sikert elérniük a srácoknak.

 

Egyébként Pockyval, összefutottam pár éve, és próbáltam kicsikarni tőle egy cd-t, de aszonta, hogy a De(e)pPresses mesterszalag Bencénél van, szívesen segítene, de nem tud... Nem t'om, hogy mi az igazság...

 

Alanis:

Gratulálok a V.V.-hez, mi is ki akartunk menni, de nem jött össze sajnos :(((

Azért ugyanott az R.H.C.P, Metallica kettős kárpótolt :)))

Előzmény: Alanis32 (68)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 72
Én se tartom lehetetlennek:o)))) VR: Én nem is fogtam fel GNR-utódnak, és szerintem nagyon rendben van!!!!! Láttam is őket élőben Wiesenben tavaly nyáron, 5. sor Slash előtt....hahh! Hát szép este volt!:o)
Előzmény: e_dora (71)
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 71

hát nem hiszem, hogy távol áll Ragától ill. tőlük ez a téma

el tudom képzelni..

Velvet R.t ismerem, de nem jött be, még GnR utánzásnak se.

Előzmény: Alanis32 (70)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 70
Na szóval: a dal címe Játékos (vagy A játékos, ezt most nem tom pontosan), végülis az egész arról szól, hogy van egy ilyen megszállott szerencsejátékos pali, a helyszín pedig maga a "bűnbarlang" ahol eljátssza a pénzét, és közben MM-ék a kis színpadon (pincehelyiség, sötét, málló falak, ilyesmi) zenélnek. Ezt így egy nézés után. Van vmi rángatózó maca is, meg az egyik félkarúnál ül Ganxta Úr. Mit meséljek még?:o)))))) (Ja, a Velvet Revolvert ismered amúgy?)
Előzmény: e_dora (69)
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 69

please, en ezeket nem ismerem, vmi pontosabbat!!

 

 

szoveg tema? ulj a motoromra/egyebemre bebi?

helyszin? pince, pusztasag, szelgeppel lobogo hajak?

Előzmény: Alanis32 (68)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 68
Ja hogy saját gúnynév, aha! Akkor mégse vagyok annyira tudatlan...:o)) A klipről: Szóval a Hooligans-párhuzam egyértelmű, még Andris-Csipa, és Raga-Endy hasonlóságról is lehet beszélni. Fricit most már tudom ki, de nem ő gitározik a TNT koncertjein? (Ezt komolyan kérdezem!) Ganxta Zoli is szerepel a klipben. Az alap helyszín az egy az egyben olyan mint a Velvet Revolver: Slither-jében, nem véletlen:o))) És a szám szerintem holt gagyi.....Hooligans-es az is.....:o((((((
Előzmény: e_dora (62)
bootlegger Creative Commons License 2005.03.02 0 0 67
az machine mouse-féle joey mckenzie klip és a gnr garden of eden klipje között ha jól emlékszem nem sok különbség volt...na ennyit a svarz+manager-effektusról...én még nem láttam ugyan ezt az új klipet, de az egész szerintem pock és bence nélkül halott...
e_dora Creative Commons License 2005.03.02 0 0 66

uristN, mar megy tvbe? ki veszi fel nekem? :)

vagy legalabb meseljetek el, mi van benne

hyp-r Creative Commons License 2005.03.02 0 0 65
Viván nyomják, elsőre Hooligans-nak fogod nézni míg ki nem írják, hogy Machine Mouse ...
Almássy téri koncert ideje? 93-94 körül lehetett, sajnos pontosan nem emléxem.
Előzmény: Alanis32 (57)
e_dora Creative Commons License 2005.03.01 0 0 64
láttad a klippet vagy a banda-felmelegítés miatt írod?
Előzmény: bubblepop101 (63)
bubblepop101 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 63

Én is jártam a koncertjeikre, és bírtam, amit csináltak, de az új klipről nekem a "Hooligansnak is bejött, gyorsan mi is csináljuk meg" jött le... Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi lesz a véleményetek.

 

e_dora Creative Commons License 2005.03.01 0 0 62
(hát inkább gúnynév... a testfelépítésre és terminátor-g'n'r koppintásra utalok vele, nem hallottam még megszólításként használni)
Előzmény: Alanis32 (61)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 61

Na ezt a Schwarzie becenevet nem tudtam:o))))

 

Hát, nagyon köszi!Megint tanultam:o))))

Előzmény: e_dora (60)
e_dora Creative Commons License 2005.03.01 0 0 60
Erdélyi Frici (Frigyes) - a Waterlooból, lesz a gitáros, és Ficzkó schwarzie András énekel.. :)
Előzmény: Alanis32 (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!