Keresés

Részletes keresés

bcontact Creative Commons License 2010.12.13 0 0 828

Interneten végezhető munkát keresek.

Birca Creative Commons License 2010.09.29 0 0 826
Csak akkor vállalom, ha azonnal kineveztek a Balkán, Kisázsia és Turkesztán regionális aranyfarkú főigazgatójává.
Előzmény: Törölt nick (825)
rali Creative Commons License 2010.05.14 0 0 822
Köszi
Előzmény: Otto Normalverbraucher (821)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.14 0 0 821

Nemtom, de ez a német nevű ürge másban is biznicel... Bővebben a "nagy" MLM topikban.

 

 

Előzmény: rali (820)
rali Creative Commons License 2010.05.14 0 0 820
Nem románok ezek véletlenül?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (819)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.14 0 0 819

W.zz, ezek atomerőműépítéstől magzatelhajtásig mindennel foglalkoznak..? :-DDDD

 

Termékei: Aloe Vera, Kolosztrum, Kozmetikumok és Illata Blue Természet, Designer ékszerek a Pierre Lang, Táplálék-kiegészítők a Re-Vita, kiegészítők Pierre Lang Couture, Jean gyűjteménye tex4Net, víz APA Egészségügyi valamint finom kávé a kávé Club és tovább ..

 

 

 

Még egy weblap normális lefordítására sincs párezer forintjuk? Ez aztán a kirobbanó siker!

 

Szááááánalmas..... :-DDD

Előzmény: LChris (818)
LChris Creative Commons License 2010.05.14 0 0 818
Üdv!
Van valakinek tapasztalata az e hónapban indult NWA(Networ World Alliance) céggel kapcsolatba?
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 817
ok
Előzmény: rali (816)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 816
Nem.
Előzmény: Törölt nick (815)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 815
Megmagyaráznád a 807, 809-es postodat?
Előzmény: rali (814)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 814
Igen.
Előzmény: Törölt nick (813)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 813
Mellesleg én nem kijelentettem valakiről valamit, hanem kérdeztem.
Előzmény: rali (812)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 812
Nem.
Előzmény: Törölt nick (810)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 811
"Ja és nem kell százezreket belepumpálni, termékekbe, prezentációkra, stb..."

Ez nem klubdélután, hanem vállalkozás, mint bármelyik másik. Mondjuk megnézem hogyan indít el valaki hagyományos vállalkozást 1M alatt..

"Ha van ilyen, akkor engem komolyan érdekel."

Ez a kettő hogy jön össze?
Előzmény: elias.1 (804)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 810
Úgy érted, szó nélkül el kell tűrni, bárki bármit mond?
Előzmény: rali (809)
rali Creative Commons License 2010.05.05 0 0 809
Állítólag itt az MLM-ről van szó - nem pedig O.N. olvtárs személyiségéről alkotott klf. vélekedések hangoztatásáról.
Előzmény: Törölt nick (808)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.04 0 0 808
Mármint, mivel?
Előzmény: rali (807)
rali Creative Commons License 2010.05.04 0 0 807
Máámég ekkorát csúsztatni!
Előzmény: Törölt nick (806)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.04 0 0 806
"Semmiféle agyatlan baromságban nem voltam, nem vagyok és nem leszek benne.
Képzeld, a prostitúcióról is van véleményem, holott egyik oldalon sem vagyok résztvevője. :-DDD"

Hogyan érint téged, ha valakinek megvan a saját véleménye rólad és úton-útfélen mindenkinek szajkózza azt?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (805)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.04 0 0 805

Ki kell, hogy ábrándítsalak.

Semmiféle agyatlan baromságban nem voltam, nem vagyok és nem leszek benne.

 

Képzeld, a prostitúcióról is van véleményem, holott egyik oldalon sem vagyok résztvevője. :-DDD

Előzmény: elias.1 (803)
elias.1 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 804
Szia rci.

Köszönöm a észrevételed, így is lehet hozzászólni valaki véleményéhez nem csak sértő módon.

Elismerem van igazság abban amit írtál de mondj nekem csak egy olyan rendszert amelyben kevesebb a lehet....ami tuti hosszú távon életképes és egyszerű mindenki számára.
Sőt a termék árai is elfogadhatóak, versenyképesek más üzletben kapható termékekkel.

Ja és nem kell százezreket belepumpálni, termékekbe, prezentációkra, stb...

Ha van ilyen, akkor engem komolyan érdekel.

üdv.
Előzmény: rci (802)
elias.1 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 803
Kedves Otto .....!

Én nem sértegettelek téged és nem is tenném, mivel nem ismerlek.
Nyílván neked komoly tapasztalataid vannak a hálózatépítés terén..várj kitalálom: talán az "amway" ?

Előzmény: Otto Normalverbraucher (801)
rci Creative Commons License 2010.05.04 0 0 802
Hát az használható,sőt nélkülözhetetlen termék.Ami nekem is gondnak tűnik vele az az ár. Bár csak nagyon felületesen néztem bele,de úgy tűnik nem a magyar fizetésekre van kitalálva.És ezért a fogyasztók nagy része néhány hónap múlva inaktív lesz,azaz
visszatér a hagyományos budipapírra.A termék vagy szolgáltatás ára,minősége döntő mlm-ben is.5 % hálózatépítő nem tud hosszú távon csodát tenni. A budipapír nem rossz ötlet,de életképtelen lesz ilyen árak mellett a piacon.Valamikor én is azt hittem
hogy a termék nem fontos,de tévedtem.Rengeteg ember volt alattam,de senki sem vásárolt szinte.Ezért fontos a jó termék/ár arány.
Előzmény: elias.1 (800)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.04 0 0 801

Te gyerek, idáig fénylik az arcod! :-))))

 

Látszik, hogy kezdő lehetsz, jól bevakítottak, átmosták az agyadat.

 

Ha annyira takarékos az MLM-terjesztés (no marketing, no közbenső raktározás, stb.stb.) akkor miért is kerül szinte minden MLM-termék 3-5x annyiba, mint egy normál, hagyományos kereskedelemben terjesztett hasonló termék????

 

ROTFL

 

Gyere át az MLM tapasztalatok topikba, ha mersz... :-)

Előzmény: elias.1 (800)
elias.1 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 800
Üdv mindenkinek!

Felmerült egy két dolog az írásommal kapcsolatban.

Amit legelőször le kell pontosítani "klotyópapír" egy termék ami nem átb....ás, nem csodaszer vagy csodamosószer...törlöd vele a se......d és kész, tuti működik.

A másik,hogy nem a termék a lényeg azoknak akik az MLM-et csinálják. Ha valaki azt mondja neked, hogy a termék miatt csinálja az MLM-et az hazudik.
Elárulom...a pénzért csinálja.


Nos kezdjük a gyengébbek kedvéért.

Itt van a "klotyópapír" mint termék. ezüstözött!!! ez éppen még jó is lehet.

Van a cég aki gyártja.

kérdés:
Hogy tud a cég a legtöbbet értékesíteni a termékből úgy, hogy a legkevesebbet keljen marketingre, illetve a mindent uraló multicégek zsebébe tennie?

Ezt is elárulom: a titok MLM

Csupán internetes marketing-el a cég pár hónap alatt elérte, hogy havonta közel 16000-en vásároljanak az ezüstözött "klotyópapírból" a legegyszerűbb MLM rendszerrel. mi lesz egy év múlva? 50 000? 100 000?

Én azt láttam meg ebben a rendszerben, hogy van használható termék van átlátható rendszer, és jól működő háttér. "semmi hókuszpóók ..."
.psp Creative Commons License 2010.05.01 0 0 799
Szépen mutatnak a háttérben tapétaként a leguruló budipapir tekercsek......
Előzmény: Otto Normalverbraucher (797)
rali Creative Commons License 2010.05.01 0 0 798
Ide írkál ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy sörvirslizne május elsején...
Előzmény: Otto Normalverbraucher (797)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.01 0 0 797

Hurrá, éljen, megérkezett ide is az ezüstözött klotyópapír-MLM!

 

:-DDD

Előzmény: elias.1 (796)
elias.1 Creative Commons License 2010.05.01 0 0 796
Sziasztok!

Én egy hete léptem be egy forradalmian új MLM rendszerbe ami nagyon ígéretes , komoly, precíz és pontos háttérrel rendelkezik.

Meggyőződésem, hogy létezik jól működő MLM rendszer, ezért évek óta minden kínálkozó lehetőséget meghallgatok, prezentációkon, webkonferenciákon veszek részt. Mérlegeltem a lehetőségeket és arra a következtetésre jutottam, hogy ha egy MLM cégnél minden hónapban termékeket kell eladni, hogy pontokat kapj amit majd beválthatsz "vagy nem" készpénzre, akkor az a rendszer nem biztos, hogy a mai gazdasági körülmények között működni fog.

Azért választottam ezt a rendszert, mert 3*11-es mátrix, szóval mindenki csak 3 embert tud maga alá regisztrálni ( ennyi ismerőse, barátja mindenkinek van ) és a 11.szint után ismétli önmagát, szóval ha teljesíed a 11.szintet akkor újra regisztrálnod kell.

Itt is van termék, mivel máshogy nem lehetne és nem is lenne életképes a rendszer.
A termékről csak annyit, hogy hasznos és mindenkinek szüksége van rá.

Természetesen az én baráti körömben is vannak MLM építők, és az ő véleményüket is kikértem a rendszerrel kapcsolatban.
Megdöbbenésemre, teljesen nyitottan álltak a dologhoz, és meglepődve állapították meg, hogy mennyire egyszerű és gyors rendszert mutattam nekik.

És ami még fontos volt számomra, hogy magánemberként építheted a "kis" hálózatodat akár munka, nyugdíj, munkanélküli mellett is.
Ha valakit érdekel nem árulok zsákbamacskát, a cég a minali.cz a prezentáció megtekintéséhez használhatod a 15709 -es ID számom.

Zárásként összefoglalva: meggyőződésem, hogy létezik jól működő MLM rendszer
csak a számodra megfelelőt kell megtalálnod.

üdv. mindenkinek
attilabencsik74@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.20 0 0 795
Ne aggódj, akadnak hozzáértők is. :)

Belenézve ebbe a topicba is, jól látszik, hogy sokan vannak, akik nem fogják fel, hogy ha csak egyetlen rágógumival, mozijeggyel, telefonnal, mp3 lejátszóval, akkármivel többet adtak el az ő egyik ismerősüknek az akaratlan, személyes közbenjárásukkal, máris mlm-esek. Csak nem kaptak érte pénzt.
Előzmény: galvagin (794)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!