Keresés

Részletes keresés

nmaresz Creative Commons License 2018.06.19 0 0 597

Sziasztok!Júliustól, Nyíregyházán kistestű kutyus felügyeletét,sétáltatását vállalom. Egy csivava keverék,ivartalanított fiú kutyusom van,aki bármilyen kutyával jól kijön. Ha a gazdi nagyon elfoglalt, nem szeretné egész nap magára hagyni kedvencét,vagy nyaralni készül,akár több  napra is szívesen látjuk. Árban megegyezünk. Elérhető vagyok az nmaresz@gmail.com címen.

vajai_dina Creative Commons License 2018.06.18 0 0 596


Kutyasétáltatót keresek! 

6 éves foxi ivartalanított szuka és egy 11 éves yorkie ivartalanított papi kutyusomnak keresek sétáltatót Budapesten 10.kerületben a Népligetbe. (Taraliget Lakopark)

A sétáltatás rendszeres lenne.
Hétfő, kedd, szerda, csütörtök 12-1 óra között. 

Nincsenek nagy elvárásaim.
Legyen kis séta, mozgás, játék.. kis tanulás..

Megbízható embert keresek, aki már valamennyit foglalkozott kutyákkal, sétáltatott!!!

Ha felkeltettem érdeklődésed kérnék egy ajánlatot. 

vdinaaa@gmail.com címre. 

Várom jelentkezésed.

Üdvözlettel: Vajai Dina

aadri86 Creative Commons License 2018.06.07 0 0 595

Sziasztok! Gazdagrét, Nagyszeben tér, Sasad környékén heti 2-3 délután sétáltatást tudok vállalni, esetenként hétvégén nagyobb túrákat is (mivel nagy kirándulósok vagyunk). :-)
Sajnos nem áll módomban lakhelyemen kutyát tartani, de a kutyatársaságról nem szívesen mondanék le.
Fizetséget nem kérek érte. Üdvözlettel: Adrienn

bjulianna Creative Commons License 2018.06.01 0 0 594

Sziasztok! 2 éves, kis-közepes méretű terrier keverék kutyusomnak, Bellának keresek olyan megbízható sétáltatót, aki hétköznapokon 11 és 14 óra között szívesen elvinné egy órára mozogni, játszani, fáradni - Budapesten a 13. kerületben, június közepétől hosszú távra. Kérem, aki úgy érzi, hogy szívesen vállalkozna a feladatra, az küldjön egy fényképes bemutatkozó levelet óradíj megjelöléssel a julcsi@naver.com e-mail címre. Köszönöm :)

Eszényi Boglárka Creative Commons License 2018.05.30 0 0 593

Kedves Gazdi!
Az igazság az,hogy imádom a kutyákat, de sajnos nekem még nem lehet,szüleimnél élek és ők nagyon tartózkodnak ettől.Testvéreimnek már van háziállatuk,imádok velük játszani, kirándulni,sétálni. Ebből kifolyólag gondoltam arra,hogy kutyasétáltatás/kutyaőrzés( amíg a család nyaral)lesz a nyári munkám.Nekem öröm, önnek biztonság.Budapest területen!
Hívjon bizalommal akármikor,mindig elérhető vagyok.telefonszam:06307897224.  E-mail:eszbogi20000212@icloud.com

Rekka89 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 592

Szép napot/estét!

Réka vagyok, 28 éves. 9 éve foglalkozom kutyákkal. 

Szeretek a természetben nagy sétákra menni, testileg-szellemileg lefárasztani kis kedvenceinket.

Ha szimpatikus voltam, hívj bátran.

Idöpontegyeztetés: 70/773-89-07 illetve a galvacs89@gmail.com

DasAttila89 Creative Commons License 2018.05.16 0 0 591

Sziasztok!

 

Közel 11 éves Beagle kan kutyusomnak keresek sétáltatót Budapest 15. kerület Kőrakás Parkba. A sétáltatás rendszeres lenne, előre megbeszélt, összeegyeztetett időpontokban (sos kivételek persze előfordulhatnak). Ez havi viszonylag többszöri sétát jelent. Kb 35-45 alkalom között. 90%-ban hétköznapok és vagy reggel+nap közben vagy nap közben + este. Cserébe hosszútávon megbízható, fix mellékkeresetet ajánlok. Megbeszélünk egy mennyiséget, ahhoz egy árat, amit fixen megkapsz, akkor is ha kevesebbszer kell jönni. Ha pedig többször, akkor kiegészítjük azt az összeget.

 

Nincsenek nagy elvárásaim. Legyen egy kis séta, mozgás, tudja elvégezni a dolgát. Megbízható embert keresek, aki már valamennyit foglalkozott kutyákkal, sétáltatott, tudja azokat a normákat, ami hozzá tartozik (kutyakaki zacsiba stb.) Elengedni nem kell és sajnos terület sincs rá nagyon a közelben. Pórázas sétáltatás tökéletes.

 

Ha felkeltettem érdeklődésed kérnék egy ajánlatot az attiladernesch@gmail.com címre. Várom jelentkezésed.

 

Üdvözlettel: Attila

Ryl Creative Commons License 2018.03.29 0 0 590

 

Séta, lemozgatás, kiképzés... Játék!

https://www.youtube.com/watch?v=wMGxEaNDDnE 

A felvétel sajnos gagyi, de a kutyám élvezi :D 

 

Ha gondod akad a szabadidőddel és a kutyád képzésével, sétáltatásával... - hmm, szerinted a tiéd is örülne egy ilyen játékos foglalkozásnak? :) 

 

gutter.wit@gmail.com :)

sziszycat Creative Commons License 2018.03.24 0 0 589

Kedves kutyatulajdonosok!

Kutya sétáltatást vállalok diosd, budaörs területén. Jelenleg állatorvosi asszisztensként dolgozom, ez mellé keresek kiegészítésként egy kis plusz ,,melót,,. Jól kijövök az állatokkal, hisz szeretem őket és ezt érzik is! Ha jobb idő van szívesen megyek velük futni is igény szerint, főleg ha van a kutyuson egy pár kiló felesleg. :)

Többet szívesen írok magamról emailben, és a részleteket is meg tudjuk beszélni.

Szép napot! Szilvia

B5passat Creative Commons License 2018.03.17 0 0 588

Rövid utazásom miatt keresnék zuglóban kistestű kutyus napi háromszori esetleg kétszeri sétáltatásához fiut, lányt, nénit, bácsit.

2018. 04.05.-08 között.

Telefon: +36 30 5724396

email : merik63@t-online.hu

domcs Creative Commons License 2018.03.12 0 0 587

Sziasztok!

KUTYASÉTÁLTATÁST, lemozgatást vállalunk Újbudán, illetve Etele út, Fehérvári út környékén!


Hétköznap, minden délután 4 és negyed 9 között, kivéve hétfőn, amikor 4 és 6 óra között szívesen mozgatnánk le kutyákat, sétálnánk és játszanánk velük, a gazdik igényeihez igazodva. Menhelyen önkéntesek vagyunk, kutyusokat sétáltatunk hétvégente, és mindkettőnknek van otthon is kutyája, akikkel rendszeresen sétálunk.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
- dominika0320@gmail.com vagy 06/20-32-32-307 // kadasdorka3434@gmail.com vagy 06/30-48-92-589

kutyaseta000 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 586

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, futtatást és felügyeletet vállalok Budapesten, főleg a belvárosban, de megoldható külsöbb kerületekben is. 

Érdeklődés: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint

Krisztina 

princeofwales Creative Commons License 2018.03.02 0 0 585

SÉTÁLTATÁS, PANZIÓ, NAPKÖZI

 

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

20 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban /14 ker./
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállalom felügyeletét, mindennapi sétáltatását. Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon a gazdi. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit és panziót is tudok biztosítani foglaltság függvényében, mivel nálam a kutyusok nem kenelben, hanem velem, a lakásban laknak. Így sokkal könnyebben viselik a változást főleg a lakásban tartott kutyák. A lakásban, gazda mellett lakó kutyák gyakran nehezen viselik a keneles tartást, még ha csak pár napról is legyen szó.

 

Egyéb kisállat panziós elhelyezését is tudom vállalni /tengerimalac, törpesün..../ hiszen az ő biztonságos elhelyezésük ugyanolyan fontos mint nagyobb testű háziállatainké.

Érdeklődni: 

 

+36 30 526 5271

steinergabi@gmail.com

Rekka89 Creative Commons License 2018.02.21 0 0 584

Kedves Gazdik!

Réka vagyok, 28 éves. 9 éve foglalkozom kutyákkal. 

Szeretek a természetben nagy sétákra menni, testileg-szellemileg lefárasztani kis kedvenceinket.

Ha szimpatikus voltam, hívj bátran.

Idöpontegyeztetés: 70/773-89-07 illetve a galvacs89@gmail.com

Renata0928 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 583

Sziasztok!

Kutyasétáltatást vállalok a XIII. XIV. valamint a XV. kerületben!
Kedves Gazdik!
Több éves tapasztalattal rendelkező, megbízható kutyatréner vagyok. Hétköznap 10-17 óra között egyedi megbeszélés alapján vállalom kutyák sétáltatását, szocializációját, igény esetén alap vezényszavak tanítását is.
Hétvégén és egyedi esetekben hétköznap is vállalok panzióztatást lakásban, nem kennelben.

Érdeklődni:renatavoros89@gmail.com 

ajsamk Creative Commons License 2018.02.05 0 0 582

A weblap címe lemaradt:

 

www.petsclub.hu

ajsamk Creative Commons License 2018.02.05 0 0 581

Sziasztok. Most induló weboldalra keresek kutya szittereket, sétáltatókat. Regisztráció, majd a jelenleg ingyenes alap csomag "megvásárlása" után lehet adatlapot feltölteni, amivel hirdetni tudod, mit vállalsz. Az első 30 szitternek/sétáltatónak az alapcsomag az 1. hónapban ingyenes. Gazdik is szétnézhetnek (sőt, ők is tudnak adatlapot feltölteni arról, hogy kit/mit keresnek).

Manokutyus Creative Commons License 2018.02.03 0 0 580

Sziasztok!

9 éves magyar agár kan kutyusunkhoz, Manóhoz keresünk hosszú távra kutyasétáltatót. (Manó nagyon jámbor, jófej kutya.:-)) Minden hétköznap délután szükségünk lenne segítségre, alkalmanként fél - egy óra hosszú sétára. A 3. kerület elején, a Szépvölgyi út középső szakaszán lakunk. A részleteket a dorka.rohwer@gmail.com címen tudjuk egyeztetni.

Köszi: Dorka

Rekka89 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 579

Szép napot/estét!

Réka vagyok, 28 éves. 9 éve foglalkozom kutyákkal. 

Szeretek a természetben nagy sétákra menni, testileg-szellemileg lefárasztani kis kedvenceinket.

Ha szimpatikus voltam, hívj bátran.

Idöpontegyeztetés: 70/773-89-07 illetve a galvacs89@gmail.com

Hanna Jakabházy Creative Commons License 2018.01.31 0 0 578

Sziasztok!

Kutyasétáltatást vállalok a 11. éa a 12.kerületben. Főként Sasadon, Gazdagréten és Madárhegyen. 14éves lány vagyok, jelenleg 2 kutyust sétáltatok ( ezen a fórumon keresztül kaptam a megkeresést). Napi 1x tudnék jönni délután.  Egy séta kb 1 órás lenne de ez igény szerint változhat. Ha felkeltettem érdeklődésed akkor hívj bátran:).    06703849891 Hanna 

Bianka Bánkuti Creative Commons License 2018.01.31 0 0 577

Kedves kutyatulajdonosok.

Ha nincs időtök, mert sok elfoglaltságotok van, de a kis kedvenceteknek még is jól esne egy kiadós séta, akkor várom jelentkezéseteket.

Magamról: 23 éves egyetemista lány vagyok, nekem is van egy aranyos yorkie-m, akit mindennél jobban szeretek. Állatbarát vagyok szeretek velük foglalkozni.  VII. kerületi lakos vagyok, így főként a környékbeli gazdiknak tudnék segíteni, de ha sürgő rugalmas is vagyok. Elérhetőségem: bankuti.bianka@gmail.com

Kertesz Karoly Creative Commons License 2018.01.30 0 0 576

SZIASZTOK!

A BELGA JUHÁSZ KUTYÁMNAK KERESEK VALAKIT HETI

3-4 ALKALOMRA( LEGALÁBB)KUTYASÉTÁLTATÁSRA.

1 ÉVES A KUTYUS.

CSOBÁNKÁN LAKOM (PEST MEGYE).

LEHETÖLEG OLYASVALAKI HELENTKEZEN AKI ÉRT IS VALAMENNYIRE A KUTYÁKHOZ.

KÖSZÖNETTEL.

KERTÉSZ KÁROLY

kertesz.karoly@yahoo.com

Kutyák aktív lefárasztása Creative Commons License 2018.01.29 0 0 575


Kedves Kutyatartók, Megoldáskeresők!
Több, mint 25 éves kutyás tapasztalattal vállalom Kedvenced intenzív lemozgatását. (Akár minden nap, akár alkalomszerűen, vagy heti rendszerességgel) 
Kirándulásainkon távol a város zajától, házaktól, autóktól és zavaró ingerektől, más kutyákkal hancúrozhat, rohangálhat, kifáradhat, mindezt hozzáértő felügyelettel. 
Az aktív programra háztól-házig autóval hozom-viszem Kedvencedet, akárcsak a sajátjaimat. 20 éves balesetmentes vezetési rutinnal rendelkezem. Egyelőre Budapest északabbi kerületeiből tudok kutyákat vállalni, illetve Dunakeszi, Fót Göd térségből.  Üdvözlettel: Anikó
Bővebb infók és egyeztetés: Telefonon: +36 70 379 00 83 vagy emailben:  kirandulaskedvencednek@gmail.com

Randalph77 Creative Commons License 2018.01.29 0 0 574

Kutyasétáltatást vállalok!

 

Juhász Krisztiánnak hívnak, 39 éves, sok szabad idővel (munka nélküli) rendelkező 3 gyermekes család apuka vagyok, Bp.-en élek a VII. kerületben.

2  cicám van, ezért megőrzést sajna nem tudok vállalni. Kutyusom is volt, és szeretnék is majd a jövőben, de egyenlőre mivel ez sajnos nem jöhet össze, így inkább másokét sétáltatnám, babusgatnám, szeretgetném. :)

Nagyobb kutya sem akadály, én magam sem vagyok egy kis termet. :)

Szívesen vállalnék kutyasétáltatást  Bp.-en belül, a nem túlságosan kieső kerületekben. (I.II.IV.V.VI.VII.VII.IX.X.XI.XIII.XIV.XV.XVI)

Facebookon elérhető vagyok, telefonszámot adok, lehet hívni bármikor.

Díjazásban megegyezünk.

Hívjon bátran, velem garantáltan jó kezekben van kis kedvence. :) Akár referenciát is tudok adni.

 

Juhász Krisztián

fenyhozo77@gmail.com

0670-562-0119

 

wimmertimi Creative Commons License 2018.01.27 0 0 573

Üdvözlet, sziasztok!

 

3 kistestű kutyus számára keresnék kutya szittert 2018.02.21. estétől 25-e délutánig, Budapesten vagy környékén.

2 tacsilány, akik nyolc hónaposak lesznek és egy 8 éves yorki fiúcska lenne az ideiglenes vendég. 

 

Kertesházba benti tartással, vagy lakásban sok-sok sétával. Olyan személy lenne az ideális aki sok időt tölt otthon.

 

Aki tudna vigyázni rájuk ebben az időpontban, kérem, hogy a wimmer.timea@gmail.com címen rövid bemutatkozó levéllel jelenkezzen, mely tartalmazza a 3 kutyus vonatkozásában az ott tartozkódás idejére kikalkulált árat.

 

Köszönöm!

Tímea

 

 

kovacspatrikmilan Creative Commons License 2018.01.17 0 0 572

Sziasztok!

Sétáltatót keresek 5 éves kan Magyar Vizslához a  IX. Ker. Ráday utcában.
Hétköznapokon a déli órákban a közeli futtatóba kellene átvinni.
Fényképes bemutatkozásod fizetési igény (fél óra, óra) megjelöléséve kérlek küldd a kovacspatrikmilan@gmail.com címre.

 

Patrik

Szilvi33a Creative Commons License 2018.01.11 0 0 571

Sziasztok! 

 

Másfél éves labradorunk mellé keresünk hosszú távra valakit, aki rendszeresen, naponta elvinné sétálni, futni 1-2 órára. Előny, ha van tapasztalatod a kutyákkal. 

3. Kerületben lakunk a város szélén, Budakalász közelében. 

E-mail cím, ahol várjuk a jelentkezést: szilvim.m@gmail.com

 

ajsamk Creative Commons License 2018.01.06 0 0 570

Most induló weboldalon regisztrálhattok szitterként vagy gazdiként. Adatlap feltöltés az első 30 jelentkezőnek ingyenes.

 

http://petsclub.hu/

 

 

B5passat Creative Commons License 2018.01.02 0 0 569

Utazásom miatt ( január 14-18. ) keresek édesapám kistermetű kutyusának napi háromszori sétáltatásához türelmes állatbarát személyt. A blöki zuglóben lakik.

+36 30 5724396 vagy irj a merik63@t-online.hu címre. 

Rekka89 Creative Commons License 2017.12.31 0 0 568

Szép napot/estét!

Réka vagyok, 28 éves. 9 éve foglalkozom kutyákkal. Jelenleg 2 közepes termetű kutyám van, így van tapasztalatom egyszerre több kutya sétáltatásához is. 

Szeretek a természetben nagy sétákra menni, testileg-szellemileg lefárasztani kis kedvenceinket.

Ha szimpatikus voltam, hívj bátran.

Idöpontegyeztetés: 70/773-89-07 illetve a galvacs89@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!