Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.22 0 0 134
A cso hosszon kivul volt meg vmi mas kulonbseg kozottunk? Mert a toled kapott 5,5es csobol szerkeztek egy tokezettet. Az illesztes mar meg van, csak marni kell a csavarok helyet, es az iranyzek helyet vhogy kimarni..... Egy robbantott rajzod nincs? Amik itt vannak forumokon kicsik es nem kidolgozottak!
Előzmény: niggergriff (128)
roland7 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 133
Rendben van, köszönöm szépen. :)
Az esetleges igazítást meg tudom oldani, ha úgy adódik.
Igen, a farmer markolatot én követtem el. :)
A vezeklés csak tipp volt, nem bizonyosságból írtam.
Előzmény: niggergriff (127)
Demetero Creative Commons License 2014.11.22 0 0 132

Szép reggelt ,  nemrégiben pont ez volt a kérdésem . Az LG447 légtárhosszal van el LP-m  a sütőrésze LP . Én mint laikus azt gondolnám hogy a légtártól  lett Rellum Tornádó . Viszont ha a Gogliban rá keresek  képtalálatokat csak alsó felhúzókarost ad be mint LG-14 vagy LG -15  csak hosszú légtárral szemre legalábbis hosszabbnak tűnik mint a normál LG14-15. Nem egyszerű eligazodni.

Előzmény: niggergriff (128)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.22 0 0 130

és mivel mindenki azt hitte,hogy indaén vok..igy aztán kaptam,amit csak tudtak "nyújtani"

Senki felé sincs "törleszteni valóm"-többször volt erről vita is "az "elme gyilkosainál"-(ők nem a modik(!),hanem "azok")kértem,jelentkezzen az,aki úgy érzi becsaptam(anyagilag) vagy átvertem,vagy megnyomorítottam akárhogy...

Hangilag vót egy rahedli,gyakorlatilag meg se egy eset,se egy személy...(azt azért a becsületükre legyen mondva,nem kreáltak ál-eseteket,sőt,ha börzéztünk valakivel,az voltolyan korrekt,hogy "bevédett..pl.volt,hogy 3csövet ajánlottam-valakinek,aki itteni és jó üzleti baráti kapcsolatban álltunk oda-vissza játszott a dolog-és én óvtam a legolcsóbbtól..aztán ezt meg is írta(egyébként D.S. volt)

..

Előzmény: niggergriff (127)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.22 0 0 129

Tessék mondani ez most akkor őrület puha kis gumitalp vagy (beton)kemény?

Esetleg nem is gumi az anyaga?

hanem mondjuk -fa?vagy fagyálló beton?

Előzmény: Törölt nick (121)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.22 0 0 128

A Panthera-t én is szeretném..a Romy-t..D:D:D:

Lg 547 is volt és általában,amik a 4,5-ös calban voltak tipusok,azokat mind megcsinálták 5,5-ben is.

Pl.én láttam anno egy "lámpagyári"-t hosszú légtárral,tcs-sínnel(olyan hosszú volt,mint a LG-447-é vagy annál is hosszabb,500-as és 16mm-es csővastagsággal-szíjkengyelezve és azzal a legszebb  kis vadászfával,amiket csak a"lámpásokra" szereltek(Telly)

tehát volt LG 522,525(?)527,529-de a 547_es sorozatban is ott voltak ezek a csőhosszok alapján számkódolt db-ok

Előzmény: Törölt nick (116)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.22 0 0 127

Akkor meg is egyeztünk!

A tiéd,ma kerítek egy vasat és bepróbázom,de ha belemegy ha nem ,akkor is a tied.(Az is lehet ám,hogy az "elősűritéses"-re gyártódott..Bármilyen hihetetlen,de 20 év alatt neem volt időm,hogy belepróbáljam.Biztosan meg tudod oldani,ha passzintani kell,mert tán még a Kaliber magazinban is találkoztam a munkáiddal-V.G. két oldalt szentelt neki

"Grip-O-Logic" farmer -markolat..De lehet,hogy tévedek..

Majd a címedet küldd el a mélemre.A LOV-21-det nem veszem el,úgyis csak itt állna,nincs időm lődözni se,de majd még lehet,hogy cápáztatunk egyszer valamit(FÉG-nél ezt "halbőrözés"-nek mondtuk)

Ha volt is,akkor indafa cimbora miatt,mert az mindig próbált összeugrasztani bennünket,hogy melyikünk a "nyerőbb"- másutt.Én ennyire tudok  visszaemlékezni-de ez is vicces,csipkelődös csevegős stilusban,amit  senki nem venne a szívére.

Szó sincs a vezeklésről-ezt viszont rosszul látod,de ha igy látod,akkor lásd igy

Előzmény: roland7 (126)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 126

Már nem így néz ki. :)

 

(Bocsánat, még nem ismerem a házirendet, nem akarok OFF-olni.)

Előzmény: Törölt nick (122)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 125

Jelen állapotában nem sokra mennél vele. :)

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 124
Huh.... jo vastag egy joszag:)
Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 123

No problémo :-)

Elküldöd nekem, aztán amikor majd lesz időd, visszaküldöm...

(...a postaköltségeket én állom :-)

Előzmény: roland7 (113)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 122

Az időhiányra gondoltam, HW 35 tusa cápázásilag :-))

Előzmény: roland7 (120)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 121

Tessék:-)

Előzmény: Törölt nick (99)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 120
Világosíts fel légyszives, mert most tényleg nem vagyok képben. :)
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 119

Neeeeeem :-)))

Előzmény: roland7 (118)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 118

Mármint mit is? :)))  Csak nem felejtettem el valamit?

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 117

Tanúsítom ;-)))))))))

Előzmény: roland7 (113)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 116
Okès elore is kosz! Ha mar a zene .....tankcsapdat ruhellem, inkadd Anthrax, Pantera. Vmit tudnàl nekem mondani az LG 422 ès LG 429rol? Gondolkozok valamelyik megvasarlasan. LG sorozatban csak az 527es volt 22es kaliber?
Előzmény: niggergriff (108)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 115

Jó lenne látni, olvasni a véleményed ezekről a gondolataimról. De mivel csak holnap nézel be ide és reggel 6-ig adtál gondolkodási időt, döntenem kell.

Amennyiben ez az egyetlen módja, hogy legyen egy ilyen tusám, rendben van. Köszönettel elfogadom. :)

 

DE: ha az előző hozzászólásomból szimpatikus volt valamely viszonzási mód (LOV21, cápázás, stb.) akkor maradjunk annál a verziónál. Rendben?

Előzmény: roland7 (111)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 114

Elhiszem és tudom is. :)

De jelen esetben olyan érzésem van, hogy az ajándékozással niggergriff vezekelni akar. Nem tudok róla, hogy konkrétan keresztbe tett volna nekem, tehát velem szemben nincs törlesztenivalója. (Volt pár szájkarate-meccsünk itt a fórumon régen, de ezen kívül nem ártottunk egymásnak. Remélem, jól gondolom.) 

 

Előzmény: python 357 (112)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 113

Én is boldogan megcsinálnám, de amennyi időm van, a 3 éves tervbe nem biztos, hogy belefér. :)))

Januárban lesz két éve, hogy a késpengém markolatozásra vár.

Előzmény: Törölt nick (66)
python 357 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 112

Roland,-engem ismersz már!...:)))

Én már adtam ajándékba bau 300-at, "gyüjtői" LG14-et stb.

Jó érzés kapni,-de sokkal jobb adni!..:)))

Meg lehet érteni,- fogadd el nyugodtan,-legfeljebb, -ha neki kell majd valami, -akkor Te cselekszel hasonlóképp!!!!...😊

Előzmény: roland7 (105)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 111

Nem vagy egy egyszerű eset... :)

Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam. Korrekt megállapodást szeretnék kötni Veled. Nem csak Veled, mindenkivel, akivel tehetem. 

Tehát nem arról van szó, hogy "Tőled nem kell ajándék." Nem ilyen jellegű a hezitálásom.

 

Természetesen örömmel ruháznám fel vele az LG14-emet, mert nagyon elvarázsolt ez a tusa régebben is. Bolondulok érte, na. :)

 

Szívesen elfogadnám, ha tudnám, hogy záros időn belül meg tudom szolgálni, vissza tudom segíteni az ajándékot. Ha erre kevés az esély (mint most is, mert ugyan hogy tudnám viszonozni a nagylelkűséged?), akkor a saját lelkiismeretemmel nem tudok elszámolni. Akkor úgy érezném, hogy hiénaként kihasználtalak.

 

Ha nem akarsz forintosítani, akkor cseréljünk. Tudnék adni érte egy LOV21-et pl. Vagy ha a kezem munkája megfelelő fizetség lenne, csinálnék 2-3 légpuska tusádra cápázást. Bár ez sokáig elhúzódhat. Vagy mittudomén...

 

De valami ellenszolgáltatáshoz ragaszkodom. Miattad is és magam miatt is. Mert ilyen vagyok. Mert így korrekt. Mert így helyes.

 

Előzmény: niggergriff (109)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 110

Rendben!

Az se szép dolog,ha bármi feltételhez kötném a történetet,mivel megnyomorítanálak,rád erőszakolnám az akaratomat-az meg megint nem jó-ugyan oylan lennék,mint azok..szektás-dogmatikus,diktatórikus-ez meg ugye egy szabad topic..

Szvalahogy gondolod,ahogy érzed...

Előzmény: roland7 (105)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 109

Az ajánlat reggel 06.00-ig él-számodra.

Amik ide felkerültek nem biztos hogy még1x visszajutnak pláne ilyen feltételekkel

Ha kedvesneked a tusa,akkor gondold át,holnap benézek még,ma már nem.

Fogom látni,mire jutottál.

Előzmény: niggergriff (107)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 108

Jól van ,a motorhead is jó zenekar nemcsak a tankcsapda.Bár nálad lehet a Sepultura a nyerő-vagy újabb bandák

az volt a marha jó klipp,amikor alemmy kirobbant a sírból

"kill bay dead"

Neked meg amúhgy is hosszú kezed van,azzal kényelmesen passzol majd  a pofadék meg a billentyű

Egyet elteszek a többihez..D:D:

Előzmény: Törölt nick (106)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 107

Háát a visszautasítás elég xar dolog..

Ez a baj,hogy a dolgok sokszor igy működnek-működtek.Tudom én,hogy 1 fecske nem csinál nyarat-de én már magamnak gyűjtögetek-csak az a Tiéd,amit másoknak adsz",meg úgyis 10x-sét visszakapom!!!D:D:D:

Ha nem,tulajdonképpen meg úgy is jó

Ha össze is "vesztünk" valaha is..az már  a múlté volna,én meg amúgy sem emlékszem vissza már az ilyen "csörtékre",mivel annyiszor kaptam a fejemre "hideget vagy még hidegebbet,hogy jól lehűltem

A jelenlegi helyzetem..a dolgok néha nem azért történnek úgy,ahogy...mindennek megvan a jelentősége és az értelme.Nálam úgyis csakitt porosodik..

a jókívánság vagy a jó szó-sokkal többet ér,mint mondjuk 5-10 e ft..

Igen ez egy friss foto,úgy néz ki,ahogy látod,nem törött ,nem repedt,szóval kaffa.

Azt nem tudom,hogy jó-e lg 14-re-biztos rá tudod passzintani,ha nemlenne jó

Áll az alku?

Előzmény: roland7 (105)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.21 0 0 106
A szoban forgo gumira gondoltam! Egy olyat akarok egy LG nagy tusra rà mokolni......Bocs az idegen nyelvert de az ékezetek igy jelennek meg vmiért.
Előzmény: niggergriff (101)
roland7 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 105

Először is nem tudtam, hogy régi, archivált képről van szó, vagy jelenleg is van Neked. Ezt szerettem volna első körben kideríteni. :)

Most kiderült, hogy van. Még az a kérdés, hogy LG14-hez jó-e?

Illetve nem szeretnék a jelenlegi helyzeteddel visszaélni. A postaköltség - jókivánság a tusa fejében nemes felajánlás (ha jól értelmeztem a dolgot), de azért szeretnék a realitás talaján maradni.

Azt írtad, jók a referenciáim. Köszönöm, ha így gondolod. Pont ezt nem szeretném elrontani egy arcátlanul kikunyerált tusával.

Mindig igyekeztem korrekt üzleteket nyélbe ütni, ahol mindkét fél jól jár. Most sem tennék kivételt. Nekem tusa - Neked semmi? Ebben a formában nem tudom elfogadni, köszönöm.

 

Előzmény: niggergriff (104)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.21 0 0 104

Jó,jó-de most ez csak Te "rákívánásos" dógod!Itt most más erre nme "ácsingózhat,mert ez a Roland7!!!!

Persze,csak ha kell neked egy postaköltség meg a leírt séma szerinti jókívánság fejében..

Én szerintem megér annyit!

Én bárkinek "Áldás békességgel köszönök!

Előzmény: roland7 (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!