Keresés

Részletes keresés

matisse Creative Commons License 2003.09.11 0 0 375
Miért? Veled mi van?
Előzmény: fvs (374)
fvs Creative Commons License 2003.09.11 0 0 374
Jajj, de irigyellek Benneteket! :(
Persze örülök, hogy legalább Ti csináljátok!
F
Előzmény: matisse (372)
Bubblor Creative Commons License 2003.09.10 0 0 373
Vagyok :)


matisse Creative Commons License 2003.09.10 0 0 372
Bubblor megvan.:) Él és virul, mert időnként locsolgatom:)
Előzmény: fvs (371)
fvs Creative Commons License 2003.09.10 0 0 371
Extrafun, Bubblor, hol vagytok?
F
Kanis Creative Commons License 2003.08.21 0 0 370
Bocs, eggyel mellényúltam, "Bozsókának" szántam! Mea maxima culpa.
Előzmény: fvs (369)
fvs Creative Commons License 2003.08.21 0 0 369
Ezt biztos nekem szántad? :))
Szerintem nem.
F
Előzmény: Kanis (368)
Kanis Creative Commons License 2003.08.20 0 0 368
Mesélj, becsúszott? A kapcsolatodnak tényleg nem a pisiszex az alapbaja, hanem a kapcsolat az alapbaj. A fél-hármas az esetetekben tényleg nem az igazi. Arról sem írsz, hogy pl. a dolog kölcsönös-e, vagy csak Téged pisiltek le? Utóbbi esetben ez inkább valami S/M ügy lenne inkább, ahol Te vagy az alárendelt fél. Az se baj, de más.
Előzmény: fvs (360)
Kanis Creative Commons License 2003.08.20 0 0 367
Kérlek, olvasd el a topik nyitót. Ha ezt a témát csak "ürítésnek" tartod, nem a Te lapod ez.
Kérlek, ne vedd ezt a kijelentést sértésnek, ez azok lapja, akik számára a pisilés és a szex összekapcsolódik.
Előzmény: Bozsóka (364)
Rigor mortis Creative Commons License 2003.08.20 0 0 366
A vizeletben rengeteg nemi hormon van (bár önmagában a pisilés is izgató - tudom nem mindenkinek...)! Nem véletlen, h az állatvilágban természetes velejárója a szexnek. (Ezért is mondják egyes szexuálpszichológusok, h a pisiszex "szexuális visszamaradottságot" jelez, amiben lehet némi igazság, hiszen a kisgyerekek is tulajdonképpen ezzel kezdik a szexet. Emiatt azonban butaság lenne kizárni a szexből - ha mindkét félnek jólesik -, hiszen nemrég még a szopást meg a nyalást is perverziónak tartották...)

Ürítés - ürítés az ondókilövellése is, azt elfogadod, pláne a szádba (már ha lány vagy...)?

Előzmény: Bozsóka (364)
fvs Creative Commons License 2003.08.20 0 0 365
hmm...
Én pl. nem ürítésnek fogom fel a dolgot. Persze nem akarlak meggyőzni, vagy rábeszélni akármire is.
Nekem nagyon tetszik, szeretem! :)
F
Előzmény: Bozsóka (364)
Bozsóka Creative Commons License 2003.08.20 0 0 364
Hát én nemtom hogy lehet az ürítést, a szexbe... vagy lehet hogy konzervatív vagyok? :)
fvs Creative Commons License 2003.08.20 0 0 363
Ha nem vagyok túl indiszkrét, (és olvasod még a topikot) hogy álltok azóta?
F
Előzmény: szabadlábon (361)
Sacré Coure Creative Commons License 2003.08.05 0 0 362
Kedves Szabadlábon!

Természetesen a te életed és azt teszel vele ami csak akarsz de ha már bevállaltad ezt a hármas kapcsolatot és játszod a titkolt harmadikat,legalább harcolj ki magadnak egyenlő jogokat mind testileg mint lelkileg.
Egymás tükörképei vagyunk de a tükör néha torzít ha nincs megfelelően lecsiszolva.
Remélem rábukkansz valakire aki veszi magának a fáradságot és rád is figyel nem csak a saját örömét keresi unos-untalan.

Előzmény: szabadlábon (361)
szabadlábon Creative Commons License 2003.08.04 0 0 361
Köszönöm mindkettőtöknek!
Azóta sikerült pár szót váltanom a "barátommal", és ha többet nem is tudtunk tisztázni, azt azért már látom, hogy minden görcs csak azért van bennem, mert reggel, ébredés után nem tudtam ezt vele megbeszélni. Azt, hogy harmadik vagyok ebben a kapcsolatban, már elfogadtam, a srác nagyon gyenge, és szerintem soha nem adná fel a tutifix kapcsolatát (amit ők is inkább testvérinek neveznek) a szerelemért. (Persze-mivel a lánnyal eléggé bepunnyadt már a szexuális életük-, azért suttyomban némi szexre jó vagyok neki:() Azt viszont soha nem fogom elfogadni, hogy ne bánjon velem emberként. A kapcsolatunk tényleg nem kettőnkről szól, inkább hármunkról, de leginkább a srácról. Itt már mindhárman szánalmasak vagyunk, de azt tudom, hogy már nem függök tőle. Amíg egyedül vagyok, és ő rámér, akkor persze, hogy vele vagyok. Ebben benne van az is, hogy nagyon szerettem, de jóideje inkább arról van szó, hogy nagyon egymásra vagyunk kattanva szexuálisan. Egészen a legutóbbi együttlétünkig kölcsönösnek éreztem a vágyainkat. Valószínűleg ez szombaton is így volt, hisz benne voltam mindenben, nem voltam öntudatlan, és az undorom is csak a csúnya elválásunk után következett be. Ez értékelte át bennem a történteket. A pisiszex önmagában is kényes téma, hát még akkor, ha utána nem tudunk róla nyugodtan beszélni. A szex vadságával is csak az a bajom, hogy nincs meghitt, gyöngéd pillanat is néha.
Aludni azóta se nagyon bírtam, de futottam pár kört és ez kicsit megnyugtatott. Jó lenne kilépni már ebből a mókuskerékből. Holnap én is kinézek Szigetre (remélem nem futok össze megint velük), végre kitombolhatom magam, és talán még egy jobb parti is becsúszik:)
Előzmény: Sacré Coure (359)
fvs Creative Commons License 2003.08.04 0 0 360
Szia!
mail ment. Bár körülbelül ugyanazt írtam le, mint az előttem szóló kolléga. :(
F
Előzmény: szabadlábon (358)
Sacré Coure Creative Commons License 2003.08.04 0 0 359
Kedves Szabadlábon!

Szomorúan olvastam a történetedet és így végiggondolva azt hiszem, hogy nem elsősorban magával az pisiszexxel van problémád hanem magával az egész kapcsolattal alapjaiban.A soraid között süt, hogy magányos vagy és lelkileg teljesen kiszolgáltatott ennek a férfinak.Nem kioktatásként mondom hiszen én is voltam hasonló helyzetben lelkileg.Próbálkoznod kellene az életedet a saját kezedben venni.Ha felnőtt független és öntudatos emberke vagy semmi az égvilágon semmi miatt nem kell szégyenkezned ami örömet szerezett neked de ha nem akkor pedig egy pasi sem ér meg annyit, hogy napokig gyomorgörcsöd legyen miatta.
Ha pedig annyira korlátolt, hogy még a telefinját sem képes felvenni, csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
Mindenképpen bíráld felül ezt a kapcsolatot mert te mész tökre ebben a menetben.
Arról nem beszélve, hogy nem kell senkitől elviselni ezt a megaláztatást ha nem esik jól.
Félre ne értsd nem vagyok prűd de elgondolkoztál már azon, hogy ez a kapcsolat nem csak a srácról szól?
Azt hiszem erre a legjobb szó az, hogy érzelmi függőség.Tényleg kell neked ez a kapcsolat vagy csak álltatod magad?
Ne hívogasd a pasit hanem tedd rendbe a saját érzelmeidet mert itt régen nem arról van szó amit leírtál.

Előzmény: szabadlábon (358)
szabadlábon Creative Commons License 2003.08.04 0 0 358
Sziasztok!
Nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre írom le a problémámat, csak abban, hogy mindenképp le kell írnom.
Bevezetésnek annyit, hogy volt egy nagy szerelmem, de kiderült, hogy több éve van barátnője. Sajnos gyenge voltam/vagyok elhagyni így az utóbbi időben akkor tudok vele lenni, ha a csajjal szakítanak (persze ezek csak pár napos szakítások, állítólag nem szerelmesek, de nagyon össze vannak nőve). A helyzet önmagában is megalázó. Ha együtt tudunk lenni, akkor nagyon szélsőséges a viszonyunk. Óriási balhék, nagy szeretkezések. A szexben nagyon egy húron pendülünk, de az utóbbi időben kezdtel eldurvulni/bevadulni az együttléteink. Nem is volt ezzel semmi bajom egészen mostanáig. Pár napja újra összejöttünk, de sajnos be voltunk mindketten rúgva, így azt hiszem olyan dolgot is hagytam, amit máskor nem tettem volna meg. Természetesen a lepisilésről van szó. Beszéltünk róla korábban, de én nem hiszem, hogy már fel lettem volna készülve erre. A dolog ráadásul egy ismerősön sátrában történt, aki nem volt ott, de „dolgunk végeztével” a mellettünk lévő sátorból várt vki, aki közölte velünk, hogy ez nagy bunkóság volt( ő persze csak azt hallhatta, hogy szex megy bent, de most már hívogat telefonon a tulajdonos is, és egyenlőre félek a lecseszéstől). Igaza van, de így méginkább nyomaszt a dolog. A pisilés maga kérdezés nélkül jött. Elöbb a testemre, majd a számba. Nem mondom, hogy rossz lett volna sem az érzés sem az íz. De nem dobott föl egyáltalán. Este, már otthon végigszeretkeztük a házat. Illetve ezt már nem nevezném szeretkezésnek. Tépte a hajam, rángatott. Mindez, amit leírok erősen alkoholos befolyáltság alatt történt, így a szorongásaim csak tegnaptól jöttek elő. Alárendeltnek, mocskosnak érzem magam. Szükségem lenne rá, hogy megdumáljam a fiúval, de gondolom megint el vagyunk tiltva, mert a telefonját előbb nem vette fel, majd kikapcsolta. Elémegyek a munkahelyére, de tudom, hogy a csaj szabin van, így nyílván kísérgetni fogja. Tele vagyok görccsel és bűntudattal. Tudom, hogy valószínűleg ezt növeli az érzés, hogy kihasználva érzem magam. Nem tudom mit tegyek. A dolog után nem tudtam egy percre sem lecsukni a szemem. Az álmatlanságtól (majd most a kialvatlanságtól) még gyengébb vagyok, fogalmam sincs, hogy fogom ezt feldolgozni. Ha tudtok, segítsetek, vagy nyugtassatok meg. De már azért is hálás vagyok, hogy leírhattam. Erről kétlem, hogy tudnék beszélni valakivel…
Extrafun Creative Commons License 2003.06.19 0 0 357
Teljesen leült a topic. Semmi további vélemény, történet?
Extrafun Creative Commons License 2003.06.16 0 0 356
Miből gondolod, hogy nem érdekel? Minden nagyon érdekel!
Olyan meleg volt, hogy nem sok kedvünk volt hozzá!
Illetve mégis történt valami: A kert végében pisiltünk egymás előtt! A nap két pillanat alatt eltüntette a nyomokat!
Előzmény: fvs (355)
fvs Creative Commons License 2003.06.15 0 0 355
A forradalmi tervek Benneteket, ha minden igaz, nem hoznak lázba, ezért nem is nagyon szeretnék erről nyilatkozni... :)

Viszont itt a jó idő! Csináltatok valami izgalmasat a szabadban? Mert mi már többször is, és nagyon izgalmas! Nyilvános helyen ilyesmit játszani, annál csodálatosabb alig van! :) (Ez persze kis túlzás)
F

Előzmény: Extrafun (354)
Extrafun Creative Commons License 2003.05.26 0 0 354
A hétvégén nem voltam otthon, így most nem volt semmire sem alkalmam.
Hallhatnék valamit a "forradalmi tervekről"?
Előzmény: fvs (353)
fvs Creative Commons License 2003.05.24 0 0 353
Tegnap ismét nagyon kellemes dologban volt részem, részünk. :)
Habár azt kell észrevegyem, hogy a Párom lassan jobban rajta van, mint én. Alig akarom elhinni. Ismét csak én ajándékoztam meg Őt, és további forradalmi tervei vannak... :)
Veletek mi újság, történt valami izgalmas?
F
Extrafun Creative Commons License 2003.05.20 0 0 352
Olvastam , hogy milyen alak járt a topikban, amíg távol voltam. Maximálisan egyetértünk, akit nem is érdekel igazán a dolog, az elképzelni sem tudja, hogy mik történhetnek meg! És, hogy milyen élvezetek forrása! A fantázia nélküli embereknek valóban tényleg fölösleges erről beszélni!
Előzmény: Bubblor (347)
Bugyibubus Creative Commons License 2003.05.20 0 0 351
Sziasztok !

Ezennel üzenem minden kétkedőnek, hogy kitartó munkával igenis rá lehet venni a legtöbb nőt az ilyen játékokra ! A feleségem eleinte hallani se akart a dologról, aztán lassan elértem nála, hogy a kedvemért a bugyijába pisijen, ma már pedig ott tartunk, hogy ha jó napja van, a hátamra ül, "lovacskázunk", és a végén megjutalmaz. Találjátok ki, hogyan ;-)

Rigor mortis Creative Commons License 2003.05.20 0 0 350
Azt mondta kellemesen izgató a meleg folyadék (pláne az eredete ismeretében :), de valszeg számomra volt az izgalmasabb!
Előzmény: matisse (349)
matisse Creative Commons License 2003.05.19 0 0 349
És mit mondott a párod? Milyen érzés volt neki?
Előzmény: Rigor mortis (346)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.17 0 0 348
vagyis nem sejtem, csak van egy tippem...
Előzmény: Bubblor (347)
Bubblor Creative Commons License 2003.05.17 0 0 347
Már kezdtem is csodálkozni, hogy Extrafunnal váltott sok hozzászólásunk alatt/után egy önkéntes erkölcscsősz, provokátor nem szólt be erre tessék...
De Rigor-nak (sejtem ki lehetsz :)) ) igaza van, mindig felbukkannak ilyenek, a legegyszerűbb elsiklani felettük, akkormegunják és máshova mennek.
Rigor mortis Creative Commons License 2003.05.17 0 1 346
Ja, ha már "pennát" ragadtam, hadd szaporítsam én is a "hazug történetek" sorát :)

Egyszer sikerült szeretkezés közben a párom hüvelyébe pisilnem (nagyon nehéz, mert pisilni merev farokkal szinte lehetetlen, lottyadt szerszámmal meg a dugás ütközik akadályokba...). Az élmény viszont megéri a próbálkozást! Nekem úgy jött össze, hogy már kefélés előtt baromira kellett pisilnem, de sikerült visszatartani és bevezetni a farkam, majd "szünetet" tartottunk, azaz nem mozogtunk túl vehemensen, és ekkor elernyedt annyira a szerszám, hogy már tudtam pisilni, de még benn maradt a helyén! (Az eljárás egyébként fogamzásgátlónak se rossz :) A pisi természetesen a nyomás miatt kifolyik a hüvelyből, de mind a nőnek, mind a férfinak nagyon izgató érzést okoz, és utána már nyugodtan el lehet sütni a puskát!

Előzmény: Rigor mortis (345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!