Keresés

Részletes keresés

asx Creative Commons License 2011.02.07 0 0 122

1. Szerintem hagyd  úgy ahogy van...

2. A HX800-asnak nincs digitális tunerje csak a HX805-nek. Ez az egyetlen különbség a két TV között.

Előzmény: sokywwww (121)
sokywwww Creative Commons License 2011.02.07 0 0 121

üdv két kérdésem lenne

Tegnap vettem egy Sony KDL-46HX800 TV-t.

Kérdés1. Van egy nagyon komoly harman/ karbon erősitőm és edig ugy volt ősszekőtve egy 127 lg plazmával- hogy a harman-ba ment be hdmi - n keresztül ps3,  upc set box. pc, és egy blueray, és kompoziton keresztúl wii. És egyetlen hdmi-vel volt a tv és az erőlkődő ősszekőtve. de ebbe a sonyba van 4 hdmi bemenet szerintetek a tv-be  dugjam  ezeket hdmin / ps 3. pc, setbox. pc bluray ami sony/ és egy kábelel kősem őssze a tv-t az erőlkődővel, vagy mindkét elv ugyanazt a minőséget, kényelmet adja.

Másik kérdés vettem egy crypto modult abba beledugtam a az upc digitális kártyát az bele a tvbe, de semi digitálisat  nem talált csak analog csatornákat, megoldhato e hogy ne keljen a upc set box és  atv-n keresztül menen csak a digitális adás.

Előre is kőszi és hajrá green bay

Doky586 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 120

Nálam tegnap óta van. Majd megnézem helyetted is... :)

(Azért van mert nem Sonyt vettem)

Előzmény: Adjust (119)
Adjust Creative Commons License 2010.12.20 0 0 119

lehet tudni mikor lesz Avatar 3d-ben blu-ray-ben?

Róka69 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 118

ugyan ez van nálam is, és nem értem, a képeimet lejátsza, a filmeket nem:-(((( - na majd lehet nálunk okosabbak jönnek (remélem) és megmondják.

Jó lenne használni ezt a funkcíót, élvezném:-))

Előzmény: Adjust (117)
Adjust Creative Commons License 2010.12.19 0 0 117

Sikerült megcsinálni, hogy a laptop cuccait lássam a TV-n. De azt nem értem, hogy

van egy film a gépen és néha azt írja lejátszáskor, hogy a kiszolgáló nem található vagy próbáljam meg később meg ilyenek. Pedig tegnap még lejtszótta. Persze ez más filmnél is így van, néha legjátssza nha nem...páff..de miért?

Róka69 Creative Commons License 2010.12.04 0 0 116

Édes vagy:-)))

 

A box nem egy ideális megoldás, de, ha nincs kábel mégicsak jó.

Nos ha box van, akkor nem tud a tv tárolni adásokat, mert nem az antenna csatlakozón keresztül veszi a jeleket, neked mivel van összekötve???? - HDMI..vel? - scarttal? - vagy....??

 

Az az igazság a boxról nem lehet kimenteni a felvett dolgokat csak nézni lehet, és van egy védelem, ha esetleg a DVD felvevőddel fel akarod venni azt a filmet akkor a tv nem engedi át a jelet, és nem tudom mértnem, a boltokban azt mondják ez egy "másolás" védelem.

 

Még azt megprobálhatod, de lehet már probáltad, álicsd a DVD..it line 1..re..vagy ahol bevan dugva a scart és a tv....option részében engedd a scart felvételt, nekem sajnos úgy sem vesz, de probáld meg....nem kerül semmibe:-)

Előzmény: Vaszon Vaszonovna (115)
Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2010.12.04 0 0 115

Próbáltam már direkt rec-et is, de semmi... Váltogatni tudom a dvd-t, a szatelitet és a upc-boxot, de ha a boxra van állítva, akkor sem talál csatornákat. Szóval nem értem. Eleve a tévén kéne csatornákat elmenteni...

 

Ja, és ez a nyüves box csak tárolásra jó, de nem lehet róla kimenteni/másolni.

Előzmény: Róka69 (114)
Róka69 Creative Commons License 2010.12.04 0 0 114

Még olyan lehetőséget képzelek el, ...a távirányítón nyomsz egy direkt rec...et, probáltad már? - persze akkor is csak azt tudod felvenni amit nézel.

Előzmény: Vaszon Vaszonovna (112)
Róka69 Creative Commons License 2010.12.04 0 0 113

Nos, ami a boxba bemegy kábel annak a végére kell egy alosztó, az egyik szál megy a boxba a másik a DVD..be, így mind a tv...mind a DVD felvevőd, megkapja a jelet, és betudod hangolni a DVD..t....de csak analógon, így elméletileg mennie kéne a dolognak.

 

Vagy a boxot összekötör egy Scart kábellel, de akkor csak azt tudod felvenni, amit nézel éppen....

 

Próbáltam a digitális és az analóg tuningot, manuálisan, automatikusan, egyetlen csatornár sem talál, nemhogy tárolna. MIt lehet tenni?

 

Ezt hiába is probálod, mert nem kábeltv..d van hanem satelit.....(hú, akkor lehet a leírt dolog sem müxik) ..szóval nem találhat csatornát, mert azt a box veszi....nehéz dolog ez:-((

Előzmény: Vaszon Vaszonovna (112)
Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2010.12.04 0 0 112

Sziasztok, láttam, hogy mások is jöttek ide hasonló kérdésekkel, de nekem nem sikerült megoldanom, hátha van mégis megoldás... Szóval: Sony Bravia tévénkhez UPC-box, szatelit antenna és egy dvd-felvevő van csatlakoztatva, de nem tudok az istennek sem felvenni a tévéből, mert aszongya: nincs csatorna tárolva. Próbáltam a digitális és az analóg tuningot, manuálisan, automatikusan, egyetlen csatornár sem talál, nemhogy tárolna. MIt lehet tenni? Válaszokat nem kínaiul, hanem magyarul, parasztos egyszerűséggel kérem :-))) Egy naiva háziasszony szerepben... :-)

asx Creative Commons License 2010.12.02 0 0 111

Tudom. Meg van nekem is Blu-rayen...

De a 3D még nem jelent meg.

Előzmény: Róka69 (110)
Róka69 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 110

:-))

Nekem megvan DVD..n..és HD..ben vincsin....eszméletlen a különbség a HD javára...fantasztikus:-))

Előzmény: asx (108)
Róka69 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 109

Nincs és az enyém még nem 3D..és, de amit írtál kiprobálom, kösz.

Eddig mindig a PC..hez léptem, azon belül keresgettem, megtalálta a mappákat, de csak a fotókat lehetett nézegetni, a fílmeket nem..na majd megnézem holnap...

Előzmény: Adjust (107)
asx Creative Commons License 2010.12.02 0 0 108

"Van neked avatar filmed 3d-ben?"

 

Érdekes lenne ha lenne...

Ugyan is még nem adták ki 3D-ben!

Előzmény: Adjust (107)
Adjust Creative Commons License 2010.12.02 0 0 107

Ma voltam a Sonynál az Auchannál és ott azt mondták -és meg is mutatta a srác-, hogy nyomni kell neki egy HOME gombot és ott tudsz vízszintesen és függőlegesen is lépegetni. ha vízszintesen lépegetsz, akkor kell lennie egy videó, meg zene meg ilyesmi mappáknak és azon bell tudsz le föl lépni. És ott már látni kéne mindent.

 

Én amikor elmondtam neki, hogy én hogyan próbálkoztam, akkor azt mondta nem a PC ikonhoz kell menni, ami ugye a leg végén van, hanem oda ahol Ő mutatta.

 

Lényegében nem sokkal tévedtem, de mindeközben a közelében sem jártam.:):S

 

Hát igen...hdmi kábel lesz előbb utóbb:)

Van neked avatar filmed 3d-ben?

 

Üdv:
Isti 

Előzmény: Róka69 (106)
Róka69 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 106

Én sem tudom sajnos, nem ismeri fel a laptopot, illetve felismeri, de már megnyitni nem nyitja meg a könyvtárakat:-((

ha viszont rákötöm a laptopot a megadott módon, semmi gond vele.

Előzmény: Adjust (105)
Adjust Creative Commons License 2010.12.02 0 0 105

Sziasztok!

 

2-3 hete van egy Braviank 3d-s, de nem tudom Wifin keresztül a laptop

filmjeit, képeit, zenéit böngészni.

 

Youtube minden megy rajta.

Köszi

adjust28

KRIPO.67. Creative Commons License 2010.11.11 0 0 104

Sikerült, köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (102)
zodes Creative Commons License 2010.11.11 0 0 103

Sziasztok!

Vettem egy lepkét, hogy ne csak a Tréhóm kábelét tudjam nézni (conax kártyával,digit előfizetéssel), hanem néha hadd vakuljak a Duna, vagy az M1 HD adásán is! :-)) Egy gondom van, ill. 2. Mindig cserélgetni kell a koaxot. Illetve azt nem értem, hogy miért kell mindig a digitális tunert újra programoznom???? Miért nem jegyzi meg.... mondjuk a DVBT 400-tól 500-ig, a DVBC pedig 1-400-ig. Megjegyzendő, hogy automatikusan a DVBT-t 400-tól teszi be, a DVBC-t pedig 1-99-ig. Manuális digitális hangolásra sajna nincs lehetőség :-((((

Valaki érti, hogy miért van ez? Vajon csak egy tuner van, de több illesztő??

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 102

HOME (ez a kék félhold)...balra SZERELŐ LÁDA (beállítások...le DIGITÁLIS BEÁLLÍTÁSOK...DIGITÁLIS HANGOLÁS

 

Vagy balra, fent;  i-manual és azt olvasva OK a hangolás fejezetnél.

Előzmény: KRIPO.67. (101)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.11.10 0 0 101

Sziasztok!

KDL 46EX402 készülékkel bajlódom.

Nem tudok csatornákat keresni.

Első bekapcsoláskor (emlékeim szerint) felajánlotta az autómatuikus csatornakeresést, de fogalmam sincs, hogy nézzem ezeket.

UPC dobozról tévézek, így eddig nem zavart, hogy a tv funkciót nem látom.

Ma viszont rákötöttem egy digit antennát és szeretném megkeresni a fogható csatornákat.

Hát fogalmam sincs hogy kell.

A távirányító minden gomjával eljátszadoztam, de semmi.

HELP!

köszi

Róka69 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 100

Szia.

Biztos nem vagyok benne, de lehet frissitést keresett, milyen színnel villogott? - nézd meg a használatiban, ha frissitést keresett, meg van ..levan írva miért és milyen színnel villog.

Előzmény: ntibcsike (99)
ntibcsike Creative Commons License 2010.10.27 0 0 99

Hello! Van egy Sony Bravia KDL-32EX500 lcd-m!

Ma nem kapcsolt be! Es 5 villogot a keszenleti jelzofeny! Aztan kihuztam es ujra be, most mukodik. Mit jelent ez az 5 villogas?

Róka69 Creative Commons License 2010.10.27 0 0 98
Én sem cserélném el az biztos.
Előzmény: asx (97)
asx Creative Commons License 2010.10.26 0 0 97

Hát igen, a szakemberek olyat vesznek amiről tudni vélik, hogy az a jó, mi meg azt vesszük meg amelyik tetszik.

Egy biztos: nem cserélném el egy plazmáért!  Még akkor sem, ha az a plazma Panasonic...   :))

Előzmény: Róka69 (96)
Róka69 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 96
legalább most van valaki, aki érzi, látja nem csak az üzletben szép a képe, és rendkivül kitatt idén a sony magáért, sosem volt rosz márka, de elhanyagolták a tv, gyártást, most észbe kapva, csináltak egy jó LCD,,t bebizonyitva...lehet ez is jó..sőt:-))
Előzmény: asx (95)
asx Creative Commons License 2010.10.26 0 0 95

Igen 3D, de még nem nagyon van film hozzá. Egy rajzfilmet adtak, az fantasztikus 3D-ben, de maga a film nem egy nagy szám.

Végignéztem rengeteg tesztet, benéztem a plazma vagy LCD TV topicba is (jót szórakoztam ott) és végül is ez maradt meg egy 55"-os a végére. Azért az segített a döntésben, amit írtál, hogy két TV közül a Sony maradt nálad, mert szebb képe volt! :)

Tegnap bementem a MediaMarktba és pont ez volt akcióban. Még nem volt szándékomban megvenni, de ezt nem lehetett kihagyni! A TV mellé adtak 2 szemüveget, az infra jeladót (amit amúgy külön kellene megvenni) plusz egy PS3-at, összesen 1.999,- €uroért.

Igaz a PS3-al szívtam egy kicsit amíg összejött a 3D filmlejátszás, de most már működik. Lejátsza a Blu-rayt is, úgy hogy minden megvan, most már csak filmek kellenek hozzá. Persze a Blu-ray 2D-ben is nagyon szép.

Előzmény: Róka69 (94)
Róka69 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 94
Az enyém is nagyon szép, de ezt odaát hiába mondom, de nem is érdekel. tudod, nekem mindegy kinek mi jön be, akinek ez...ez, ha plazma akkor az, én olyan vagyok mint te, ami tetszik azt veszem meg....sok sok boldogságot hozzá, és nem kétlem szép a képe....pláne a tiédnek, az már 3D..s, ugye?
Előzmény: asx (93)
asx Creative Commons License 2010.10.26 0 0 93

Köszi,

a képe nagyon szép, talán még egy plazmától is jobb! 

Bár ez itt nem is kérdés...  :)))

Előzmény: Róka69 (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!