Keresés

Részletes keresés

NLQ Creative Commons License 2001.10.15 0 0 119
ha valakinek felesleges a gepezet szoljon, van 2haverom is aki szivesen tesztelne :))
tere Creative Commons License 2001.10.15 0 0 118
Ha lenne szegénykémhez végre RF modulátor, gondolkoznék is rajta. Nekem egy CD-s JVC rádióm van és elégedett vagyok vele, csak a lemezcserék... :)
Házibarkács módszerrel simán megoldanám, de nincs nekem arra időm...
BX_thomas Creative Commons License 2001.10.15 0 0 117
??
te áruló! most lebuktatccc... :(
Előzmény: mpdm (112)
BX_thomas Creative Commons License 2001.10.15 0 0 116
HAHA!!
:-))

Sajnos én nem nyilatkozhatom ezügyben mer, eladtam mikor még meg sem kaptam.. :-))
Majd akkor veszek eggyet ha kicsit kiforrta magát..
De nekem marhára tecc.. :))

Előzmény: NLQ (115)
NLQ Creative Commons License 2001.10.15 0 0 115
"Egyébként jómagam a BXthomas munkatársa vagyok, ha ez mond valakinek valamit......"

semmi jot :)))))

Előzmény: mpdm (112)
NLQ Creative Commons License 2001.10.15 0 0 114
az analog (hang) es a digitalis(vezerles decoder) resznek kulon foldje van a nyakon, es a ketto csak egy pontban van osszekotve igy van elkerulve a keszuleken beluli foldhurok

nlq

Előzmény: GuMiSZu (111)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.15 0 0 113
Szepjonapot!

Kellemes meglepetes ert.
Ugyebar valami megzakkant a lejatszomban. Ma elvittem az ulloi ut-i boltba, es a srac szo nelkul kicserelte! :O

Egyre jobban teccik a kutyu;)

Tucsi

mpdm Creative Commons License 2001.10.15 0 0 112
Üdv mindenkinek.
Én is rendeltem ilyen csodát....
Körülbelül az itt emlitett hibákat tapasztaltam én is. Ám nem bántam meg, hogy megvettem. Szerintem tuti jó lenne ha a tekertyűt megtekerve lejátszás üzemmódban, azonnal a hangerőt lehetne állítani, minden további gomb megnyomása nélkül. Bár erre ott van a rádió gombja is. Valaki emlitette alább, hogy MUTE szeretne. Erre ott a pause. Lejátszás módban benyomni a tekertyűt. Egyébként jómagam a BXthomas munkatársa vagyok, ha ez mond valakinek valamit......
GuMiSZu Creative Commons License 2001.10.15 0 0 111
Hali még 1 kérdés.

MI az a z ANALOG FÖLD ?? nem tom valaki írja le érthetően ha lehet :)

Előre is köszi..

Most olyan zajos nálam, mintha TURBO lenne a kocsiba ahogy nyomom a kocsinak sipol :))))))
KIRÁLY de azé jobb lenne ha nem lenne
:(

qwer1234 Creative Commons License 2001.10.15 0 0 110
  --= QWER1234 =--  
GuMiSZu : Azt Te nem tudhatod ! :-) Lejátszás közben szétszedve a lejátszó... még ilyet ?! :-)
qwer1234
Előzmény: GuMiSZu (108)
GuMiSZu Creative Commons License 2001.10.15 0 0 109
Nekem is küldenétek egy logót ide:

noska@freemail.hu

THX...

GuMiSZu Creative Commons License 2001.10.15 0 0 108
GYURMA!!

Te nem voltál véletlenűl KANDÓS?
Esetleg Fehérváron?

PROBLEM: Az egyik IC rohadt meleg lejátszás közben neketek is fennál ez a dolog, vagy csak nekem ? olyan 50 fokos a cucc.. mondjuk ok, de ha lezárom meg ilyesmi eléggé veszélyes lehet...

Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.14 0 0 107
Köszönöm szépen a logót!

Persze működött...
Utána az én képemből raktam rá w98 alatt, és akkor már ment... Akkor egy problémámmal kevesebb... :)))

Előzmény: Koltai Péter (104)
eFi Creative Commons License 2001.10.14 0 0 106
...az elobb elrontottam a linket, termeszetesen a www.softpointer.com a Tag&Rename gyartoja, a link is ott van, csak epp rossz szovegre rakva :)

eFi

Előzmény: eFi (105)
eFi Creative Commons License 2001.10.14 0 0 105
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.14 0 0 104
Valaki megtenné, hogy küld nekem mailban egy működő logót?
Hátha csak én szúrtam el valamit... :)
OBunsen Creative Commons License 2001.10.14 0 0 103
Sziasztok!

Frissiteni szerettem volna 1.03-ra, de maradt az eredeti verzio (v1.0b). Nincs valami otletetek, hogy mit csinaltam rosszul, vagy mit lehet tenni?
Ja es meg egy, a Realjukebox Plus-al tomoritett MP3-kat nem jatsza le, pedig felismeri. A hangjegy jel megvan a kijelzon. Ennek mi lehet az oka?

ICTUS Creative Commons License 2001.10.14 0 0 102
Sziasztok!

Nektek megy az index szerinti lejatszas? Ha kiválasztok egy számot, azt hozzá adja a programhoz, de nem tudom elinditani a lejátszást.

Hogyan lehet instant playt csinálni index módban? Azaz muszály mindíg programot kreálni?

Üdv
Ictus

BX16TRS Creative Commons License 2001.10.14 0 0 101
KP!

Ezt en akartam! ;))))

Tucsi

Előzmény: Koltai Péter (100)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.14 0 0 100
Az előbb csak gyakoroltam! :)))

100!!! :)))

Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.14 0 0 99
100!!! :)))

Egy apróság jutott "eszembe"...
Lehet, hogy csak én nem vettem észre a leírásban.
Van egy könyvtár, benne pl. 43 mp3 file. Elkezdem hallgatni az elejéről szépen sorban, és pl. a 20-nál szeretnék ugrani a 35-re. Elkezdem tekerni a tekerőt, de az az elejéről mutatja a listát, úgyhogy nekem kell megkeresni, hogy hol is tartok.
Autóban kicsit nehézkes lehet...
Nem lehetne megoldani, hogy mikor a konyvtárszerkezetet mutatja azon a file-on álljon amit éppen lejátszik?
Úgyis egy gombnyomással vissza lehet lépni egy szinttel feljebb.

ICTUS Creative Commons License 2001.10.14 0 0 98
Sziasztok:
További bug az utolsó szám lejáttszott szám folytatásánál:

-Ha kiveszem a keretből a fiókot, akkor elfelejti, hogy hol tartott. (Magyarul táp megszűnéskor.)

Javaslataim ezzel kapcsolatban:

- Legalább normális kikapcsoláskor írja ki a vinyóra (vagy más maradandó memóriába ha van), hogy melyik filenál tartott.

- Ne csak a filera emlékezzen, hanem a pozicióra is. Ti. mivel a számok között mindíg van szünet (nincs "gapless play"), ezért teljes lemezeket másoltam össze egyetlen fileba.

- Esetleg a firmware setupjába lehetne tenni egy kapcsolót, ahol ez a resume funkció bekapcsolható, ha más esetleg nem akarja használni. Nálam állandóan be lenne kapcsolva.:)

A Gapless Play-jel kapcsolatban:

A Winamphoz létezik olyan plugin, ami ezt meg tudja csinálni. Az output pluginok között található.
DMP3! Biztos, hogy valahogy a Densionos fiúk is meg tudnák csinálni. Nagyon cool lenne, mert a többi hw-es mp3 player nem tud ilyet. Egyedül lennétek vele a piacon!

A legjobbakat!
Köszönöm a gyors segítséget az eprom újraprogramozással kapcsolatban!

Ictus

Előzmény: NLQ (97)
NLQ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 97
IN USE hiba

beszereltuk a keretet bele a dmp3 at muxik
gyujtaskulcs le (ez vezerli az erositot es a dmp 3 in use bemenetet) erosito elhalgat delay time eltelik dmp3 lekapcsol
kulcs be elfordit erosito es dmp3 bekapcsol raall az utolso jatszott szamra, DE a dmp3 nem jatsza a szamot (a kijelzon play jel latszik (>) de nem mozdul az ido, es nem szol a cucc
tekero megnyom stopjel megnyom play jel, zene nuku....
tekerovel kikapcsol, bekapcsol, megnyom es szol a zene

nlq

NLQ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 96
"- A manager progi frissebb verziója van fennt a neten, de nem frissíti az eredeti 1.0b-t 1.01-re."

szerintem azert mert ha a szamnovekedest nezunk, akkor a gep szerint 101 kisebb mint 10b (azaz a b hatrebb van mint az 1 es)

Előzmény: Norgi_V6 (95)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 95
Common demand 1.03a

Bugok (?):

- Ha a vinyó sleep módba megy, vagyis sokáig nincs semmi mozgás, akkor amikor újraíndítom a lejátszást, el is indul a zene, de csak pufferből, amikor kifogy, akkor fordul a winyóhoz, ami ugye még nem pörgött fel, kis szünet ameddig felpörög, majd újra megy a zene.

- Zajok az autóban(?)

- Szemetes a képernyő

- disk.idx-et használva amikor eltekerem a gombot, elösször egy üres sor jelenik meg, majd arra kattintva a tényleges szerkezet.

Manager program Windows 2000 alatt:

- A manager progiból nem lehet kilépni, csak bezárni lehet.

- A manager progi frissebb verziója van fennt a neten, de nem frissíti az eredeti 1.0b-t 1.01-re.

- Nem frissíti a firmwaret. A pontos hibakódot leírom ha kell

- A dir.idx-et minden alkalommal teljesen újra generálja.

- A progiba épített böngészőben csak böngészni lehet másolni nem, illetve azonkívűl semmit sem!

Javaslatok kívánságok:

- Jó lenne, hogy amikor a fileok között kerestek a tekerőgombbal, akkor az elején ne csak lefelé lehessen menni, hanem az ellenkező irányba is. Pl az első elemen állok, jobrra tekerve 2. elemre ugrik, balra pedig az utolsóra.

- "Jo lenne ha le lehetne menteni a gepben levo firmware-t, ha nem teccik az uj akkor vissza lehesen tenni a regit" (by NLQ)

- Egyszerűbb hangerőszabályozás, mute funkció. Például ha alapban tekerem a gombot, akkor hangerő, ha megnyomom akkor browse, a pause legyen a téglalap, ebben az esetben (by qwer1234)

Kérdések:
- Mi van akkor, ha 100 nál több számot szeretnék lejátszani MyRadio módban? Ha az összes 1%-os, akkor is elfogy. Marad a könyvtárbarendezés?

Maradok tisztelettel Norgi V6

NLQ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 94
a hdd zajjal kapcsolatban:

ma raktuk be ictusnak az autos keretet es lam az en dmp3-am (ami eddig az en kocsimban nem produkalt winyozajt, igaz mc adapteren keresztul) egybol hallani lehetett a winyot ahogy felporog ahogy seek-el es minden
(ictusnal csak egy erosito es a dmp 3 van)
ha pausera tettem a lejatszas akkor is, de pl a hangero valtoztatasaval nem erosodik!

ami viszont szemet szur, hogy a 0 db hangero gyakorlatilag a kocsiban elviselheto zene hangerejen tul van. teendo tehat az erosito jelszintjet (erzekenyseget) lejjebb vettuk, es lam eltunt a winyozaj (najo ha odateszem a fulem a hangszorohoz akkor hallom egy nagyon picit)
szoval reszunkrol megoldva a dolog...

egyebkent en is arra gyanakszom amire lujoo azaz foldhurok lehet a bunos!
lehet kiserletezni pl az rca testkabelet elcsiped (erdemes erre egy 300 ftos kabelt felaldozni, nem az 5000 forintos kabeled) vagy csak annyira dugod ossze az rca-t hogy a test ne erintkezzen
esetleg az autoradio, az erosito, a dmp3 ugyanonnet kapjon testet, esetleg a keszulekeket ideiglenesen kibanyaszod a helyukrol (elszigeteled a dobozokat az auto testelesetol), hogy csak a kozos testrol kabelrol kapjanak testet, mashonnet ne

tovabbi otleteket lehet gyujteni az autohifi topic vegigolvasasaval (gyorsabb ha rakeresel a test stb szavakra)

Udv
nlq

Előzmény: lujóóó (84)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 93
Na hali!

-Forgató gomb

"Sok problémánk volt az első gyártási sorozattal, tényleg nehezen kapcsol némelyik"
Akkor most az enyém könnyeb jár, vagy nehezen? :)

-Forgatógomb iránya

Egy kis történet, amikor egy kicsit kiakadt a progi, akkor egyszer erre, egyszer pedig amarra működött :))) Halál komolyan!!!!
"Szerintem a megoldás az lesz, hogy menüpontba tesszük, és mindenki állítsa azt, ami neki tetszik"
Úgy legyen, az 1.04-be már látni szeretném. :)

-Zajok.

Pedig vannak, mint írtam szerintem is ugyanaz a probléma.

-LCD szemetelés
"Úgy látom, e fölött napirendre tértetek"
Várjuk türelmesen a javítást.

-Logo, nyelvi változat.

"A logó és a nyelvi beállítások problémáját nem értem, az enyém magyarul állít hangerőt, és az aláírásommal jelentkezik be. Tippet kérek, hogyan derítsük ki a hibát. "
Próbáltátok Win200 alatt? Küldd át mailbe a logót, kipróbálom.

Ennyi.

Norgi_V6

Előzmény: lujóóó (84)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 92
!OFF

Holnap reggel 8-kor valahol a varosban?

!ON

Tucsi

Előzmény: qwer1234 (91)
qwer1234 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 91
--= QWER1234 =--
BX16TRS :
//off
- Vasárnap nem vihetem ? Vagy most ? :-)
- Elmondom, a módját az eljárásnak ! :-)
//on

DMP3 :
Egyenlőre leírtak itt mindent, talán egyet nem :
A hangerő állítás nekem kicsit problémás eljárásnak tűnik.(O gomb, tekerő gomb megnyomás, állítás, tekerő gomb megnyomás.)
Nem lehetne egy működési mód, ahol a főmenüből a lejátszás közben egyből a hangerőt lehetne állítani ?
+1 feature :
lehetne egy mute funkció is, vagy egy 20dB-s halkítás, gyors eléréssel.

qwer1234

Előzmény: BX16TRS (89)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 90
Nekem peldaul azert lenne jo a soros leiras, mert kombinalni tudnam a mar meglevo "kompjutert" a lejaccoval. Igaz kicsit nagyobbra kene cserelni a displayt, de egesz pofas lenne;)

Tucsi

Előzmény: Kunci (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!