Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 1999.03.10 0 0 209
Ne izgulj Maminti, nem lesz semmi baj. Mikor mehetsz érte? Muszáj volt otthagyni?
Képzeljétek, az enyém a legyeket is szereti, meg a lepkéket. Fúj, a gusztusát!
Maminti Creative Commons License 1999.03.10 0 0 208
Ma reggel elvittem Koboldcicát a műtétre... Egyébként reggel a macsok összeverekedtek, és nem nagyon találtam benne játékot...

Mindenesetre rohadtul ideges vagyok... Mondhatni zabszemeffektus pozitív...

Maminti Creative Commons License 1999.03.09 0 0 207
Meg szobanövényeket...
Előzmény: BaSand (206)
BaSand Creative Commons License 1999.03.09 0 0 206
Meg valamiféle hernyókat.
Előzmény: Maminti (205)
Maminti Creative Commons License 1999.03.09 0 0 205
meg a zöldborsót, kukoricát, sajtos pogácsát, de a zsömlét is, sőt Koczkás, megtaláltam az egyik Ferrero Rochémnak a felét az előszobában... :))

Akkor várlak Nyuszi Téged vagy uradat, csak szóljatok oda előbb. Ill. este 6 után bármikor.

Előzmény: Thor (204)
Thor Creative Commons License 1999.03.09 0 0 204
meg a gyümölcsjoghurtot, a sült padlizsánt, a főtt krumplihéjat meg a vargabélest (kivéve a mazsolát belőle).
Ja: MAJONÉZ! vezeti a listát.
BaSand Creative Commons License 1999.03.09 0 0 203
és a sós mogyorót, nem beszélve a pattogatott kukoricáról.
Előzmény: kockasfulunyul (202)
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.09 0 0 202
Maminti, hát akkor majd felugrunk. Vagy elküldöm az urat, ha egyszer már egy utcában dolgozik a lakhelyeddel...
Csak nehogy egyszer azt vegyük észre, hogy hiányzik a májad...
Ja, és maradt méág egy kis kókusz.

Többiek! Ti tudtátok, hogy a macsok szeretik a kókuszt? Én sem, amíg két kis érdesnyelvű össze nem szedte mind a tenyeremből...

Maminti Creative Commons License 1999.03.09 0 0 201
Bizony, szombaton mindenki itthagyott mindent... :) A kaziért (nahát pont a Macskák vannak rajta... :) ) bármikor elugorhatsz (tok), keressük egymást!

Azért nem vagyok én pelikán, hogy a saját májammal etessem a fiaimat, izé, macskáimat... :)))))

Előzmény: kockasfulunyul (200)
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.09 0 0 200
Maminti, én meg a kazettát hagytam nálad a macskákkal... :((
A hízott májad fog tetszeni a cicáknak? Hát már értem mitől hínak olyan szépen... :))
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.09 0 0 199
A forókat rá lehet bízni a postásra, de a macsokat biztosan nem. Még a végén neki is megtetszenek!!!
Előzmény: Maminti (198)
Maminti Creative Commons License 1999.03.09 0 0 198
Kedves Vackorkám, Te akartál mindenáron harcolni Kobolddal... :P Egyébként köszike a dicsérő szavakat, hízik tőlük a májam, majd átadom a macsoknak is, ők is örülni fognak neki... :))

Csak zárójelben, a macsokat elloptad volna, bezzeg a fotókat nem itt hagytad?! :))))

Előzmény: Törölt nick (197)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.09 0 0 197
Maminti, a vércicáid súlyos sebesüléseket okoztak nekem! Csak otthon vettem észre a sebeket, de azért túlélem valahogy... ;)
Egyébként kár hogy egy pillanatra sem néztél félre, biztos hogy elloptam volna őket, olyan aranyosak! A fényképen is, az A NÉZÉS...
BaSand Creative Commons License 1999.03.08 0 0 196
Kedves Hölgyeim !

Nőnap alkalmábol nektek, meg a kandúrok nevében a többi macsnak, minden jót kíván

Egy Kand Úr. Miaúúúúúúúúú

Qszi Creative Commons License 1999.03.05 0 0 195
Köszi Cicám.......
;-))
Külön ezért jár a rózsa:
@}----,------
CICA Creative Commons License 1999.03.04 0 0 194
DOROMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!!!!!!!!!!!!!
Qszi: neked külön. miughghhhhhhrrrrr
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.04 0 0 193
Volt egy kutyánk és két macsek. Valahol még kép is van róla, hogy a macs a kutya hátán alszik. Aztán a kutya a nyáron sajnos elpusztult, de sikerült "beszerezni" helyette egy másikat. szegény cicók hetekig csak enni jártak haza, nagyon nem szívlelték. Mire úgy-ahogy összabarátkoztak, eltűnt a kutya - nyomtalanul. (Lehet hogy a macskák tehetnek róla?) Most megint egy kutya-beszerző akcióban sántikálok, de most egyel több a macs otthon, remélem nem egymást fogják tépni naphosszat!
r_bendegúz Creative Commons License 1999.03.04 0 0 192
Nono, csak sömmi személyeskedés és kéretik nem pletykálni, mer´ csak a fele igaz :o))))
mancsnyom
r_b.
Előzmény: Halászkirály (190)
Thor Creative Commons License 1999.03.04 0 0 191
Lorann, az enyém kb. 5 percig sértődött, aztán jön, rámtelepszik és zörög. Közben bevési, hogy ama céljaira csak az alomtál használható.
Az enyémet 3 hete ivartalanítottuk és semmi baja sem testileg sem lelkileg, lásd a lennebbi hozzászólásokban.
Előzmény: Lorann (185)
Halászkirály Creative Commons License 1999.03.04 0 0 190
Nekem van két dagadt macskám. A Bonifác és a Bendegúz. Imádják a nőket...
Maminti Creative Commons License 1999.03.04 0 0 189
Lorenn, ezt a kérdést a matskák egész másképp ítélik meg, mint az emberek. Ráadásul még könnyebb is nekik, hiszen ezek után már nem hajták őket a hormonjaik olyan vágyakba, amelyeket amúgy sem tudnak kielégíteni. Volt erről szó korábban, olvasgass vissza egy kicsit.
Az pedig, hogy ne legyen kövér öregúr, a táplálásától és a mozgatásától függ...
Előzmény: Lorann (187)
tomco Creative Commons License 1999.03.04 0 0 188
mijauuuuuuuuuuuuuu
Lorann Creative Commons License 1999.03.04 0 0 187
Maminti
Én is gondolkodtam az ivartalanításon csak félek, hogy a macs majd csúnya kövér lesz tőle és unalmas öregúrként fog viselkedni.
Nem okoz ez nekik komolyan "érzelmi problémákat" ???,
Maminti Creative Commons License 1999.03.04 0 0 186
Lorenn, az én macsom is pontosan ezt csinálja! Nos, én a jövőhéten ivartalanítani viszem, ez állítólag megnyugtatja a kand úrakat, és nem akarnak többet kóborolni...
Előzmény: Lorann (185)
Lorann Creative Commons License 1999.03.04 0 0 185
Thor :)
én is próbáltam már a te nevelési módszered alkalmazni igen kevés sikerrel. Csak annyit értem el, hogy macsekom önérzetét vérig sértettem és nem volt hajlandó aznap dorombolni nekem :) persze nem tartott sokáig a sértődése mert egy idő után az ágyamon való alvás vágya felülkerekedett sérülést szenvedett hiúságán. Félelmetes hogy milyen érzékeny lélekkel vannak ezek az állatkák megáldva...

Maminti !
Nem kijárós a macs, panelcica. Félek, hogy tényleg lelki problémái vannak mert új szokásai közé tartozik az is, hogy fel-alá járkál és nyávog keservesen és hiába járok mindennel a kedvében nem tudom megvígasztalni. Lehet, hogy családi házba kellene költöztetnem ??

Maminti Creative Commons License 1999.03.03 0 0 184
Lorann, a macsod kijárós vagy szobacica? Mert lehet, hogy az is a baja, hogy nem verekedhet a többi kand úrral... Vagy lehetnek lelki problémái is... Hál istennek az én Koboldom egyszer tisztelte meg a vadiúj szőnyegemet, de azt is csak azért mert a macskaalom telített lett... Viszont egyfolytában nyávog, odaül az orrom elé és néz a két gyönyörű szemével, na meg időnként keresztülgyalogol rajtam (már 4 kilónál is több!), hogy felhívja magára a figyelmemet... Persze ezt csakúgy éri el maradéktalanul, ha elkezdi karmolászni a bútor oldalait, rá se rántva a saját külön kaparófájára...
Előzmény: Lorann (181)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.03.03 0 0 183
OFF on
Thor, emil ment.
r_b. maccs- és csokibarát
OFF off
Előzmény: Thor (182)
Thor Creative Commons License 1999.03.03 0 0 182
Ó szegény Lorann! Most lett a macskád kand úr és ilyen módon hirdeti a világnak, meg főképp neked, hogy ő itt az úr a házban. Nálam bejött az, hogy elkaptam (rögtön ügyködés közben) és jót sóztam a hátsó felére, hadd lássa, hogy mégis én vagyok az úr. A többi matskás, meglásd mindjárt felhördül a nevelési módszereim miatt, de ez akkor is működik.
Lorann Creative Commons License 1999.03.03 0 0 181
Sziasztok Matskások !

Én is meg vagyok áldva a macska fajták egy gyönyörű példányával, aki sok örömet és főleg mostanában sok bosszúságot okoz nekem. Ha valaki tapasztalt macskász akkor segítsen nekem miért van az, hogy látszólag minden ok nélkül kedves cicusom (fiúka és 10 hónapos) az utóbbi időben rendszertelenül az egész lakás területén elhelyezi emésztési művelet folytán keletkezett salakanyagait. Eddig soha nem csinált ilyet és komolyan aggódom mentális visszafejlődése miatt :))) Van még reményem ?

BaSand Creative Commons License 1999.03.02 0 0 180
Drukkolok Nektek !
Előzmény: Maminti (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!