Keresés

Részletes keresés

Geeh Creative Commons License 2003.11.15 0 0 470
Hi everybody!

Volna egy főbenjáró kérdésem: jól sejtem, hogy egy tízmilliós ország túl kicsi ahhoz, hogy külön, direkt a pisi témában létezzen egy chatvonal (-program, -szoba, stb.), amilyenből pedig némely nyugati államban (angolul, németül) több is fellelhető, és nem is csupán fizetős site-okon? Ha mégis tévednék, mert van (és nem homoszexuális vonatkozásban!), legyetek oly kedvesek, és tudassátok e hasábokon a jó hírt! :)
Köszi

fvs Creative Commons License 2003.11.06 0 0 469
Ugye direkt idegesítesz?
Nem is tudod, hogy mennyire kivagyok egyébként ezektől a torzított nikkektől. Latin helyében szájonvágnálak.
F
Előzmény: Latrinaszerelő (467)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 468
emmau@primposta.hu

Elméletileg erre irányítja át az adott címről, de úgy látszik, hogy mégse...

Előzmény: lányt keresek (466)


Latrinaszerelő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 467
off

Az az F az mit jelent? Feri?

Előzmény: fvs (464)
lányt keresek Creative Commons License 2003.11.05 0 0 466
Királynő drága!
valami még mindig nem ok ezzel az emillel:(( van másik is?
Előzmény: Mab királynő (465)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 465
Ha lenne megfelelő partner, én aztán nem blokkolnék le, az biztos.:) Csupáncsak nem volt eddig... Akinek elmondtam ilyen irányú vágyaimat, mind megütközve nézett, kérdőjelekkel a szemében. De nagyon jó, hogy legalább addig eljutottam - nem utolsósorban ennek a topicnak köszönhetően - hogy nem tekintem magam "betegesnek" vagy ilyesminek. (Kamaszkoromban elég sok lelki gyötrődést okozott nekem, el sem tudtam képzelni, hogy mást is érdekelhet. Aztán amikor először lett netünk, és megláttam ilyen képeket/sztorikat, hihetetlenül megkönnyebbültem.)
Előzmény: fvs (463)
fvs Creative Commons License 2003.11.05 0 0 464
Hehe, ahogy bootolok föl, írok egyre többet! :)))
F
Előzmény: fvs (463)
fvs Creative Commons License 2003.11.05 0 0 463
Mivel nekem mindkettőt volt szerencsém kipróbálni, tudok véleményt alkotni. :)
A pisivel szvsz semmi baj nincs, olyan szinten, hogy bármikor tudnám csinálni, annyira jóóó! :))
Másrészt ehhez egyáltalán nem nehéz partnert találni, legalábbis úgy veszem észre, feltűnően sok mindenkit érdekel a szex ezen "kiegészítője". :)
A kakis dolgok pedig szintén meg tudják mozgatni a fantáziámat, de amellett, hogy a pertneremnek, nekem is maximálisan rá kell hangolódnom, nem tudom bármikor csinálni, úgy, ahogy a pisit igen.
Dark Side írta jól, ebben is van valami gusztustalan, valami intim... :))
Gyakorlatilag ugyanaz a mozgatórugója, mint a pisinek.

Mab királynő: megkérdezhetem, mi az oka annak, hogy nem tudtad még kipróbálni? A megfelelő partner hiányzott? Vagy netán az is adott, de az utolsó pillanatban leblokk? :)
Bevallom, miután megbeszéltem a partneremmel, hogy OK, mehet, nem sokat hagytam gondolkozni, minél hamarabb ki akartam próbálni, és ezért mindent meg is tettem! :))
F

Előzmény: Mab királynő (459)
fvs Creative Commons License 2003.11.05 0 1 462
Valami ilyesfajta "gyermekkori dilire" gyanaxom én is magamat illetően, egy élményt fel is tudok idézni. :)
A szomszéd lánnyal (nagyjából egyidősek vagyunk) sokat játszottunk együtt mindenfélét. Akkor olyan 5-7 évesek lehettünk. Kinn voltunk a kertünkben, nyár volt, emléxem. Egyszer csak teljesen spontán felvetette, hogy szeretné látni, hogy pisilnek a fiúk! :) Egyáltalán nem éreztem semmi szégyellnivalót benne, tehát igent mondtam. Utána persze én is megkértem Őt ugyanerre. Megtette! :)
Nos, igazából nem valami izgalmas, de ez az, amihez (talán) kötni tudom ezt a vonzódásomat. :)
F
Előzmény: Mab királynő (451)
fvs Creative Commons License 2003.11.05 0 0 461
De jó lenne, ha nem írogatnál ide többet... :(
F
Előzmény: Latrinaszerelő (452)
Dark Side of the Moon Creative Commons License 2003.11.05 0 0 460
Mivel tudtam az illetőről, hogy szívesen kipróbál szinte bármit a szex terén, megkérdeztem, hogy megtenné-e, hogy az ölembe pisil. Erre ő kibökte, hogy inkább én pisiljek a szájába.
Erre eredetileg nem is gondoltam, mert én inkább csak deréktól lefelé szeretem a dolgot.

Először nagyon furcsa érzés volt megtenni, de nagyon jólesett, hogy végre valaki ennyire elfogadja a testem, hogy megissza a pisimet, és valóban kellemes élmény volt. (Az a poén, hogy ez a valaki egy picurkát sem szeretett engem egyébként.) Azután persze közölte, hogy most én jövök. Nem izgatott fel, de nem éreztem undort sem, mikor a számba pisilt. Semmi különös, olyan, mint a meleg víz.

Előzmény: Mab királynő (459)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 459
Én meglehetősen gusztustalannak találom, de hát ugyebár ízlések és pofonok...
Viszont szerencsés vagy, hogy volt már élő tapasztalatod. Hogy sikerült? Leültél beszélgetni az illetővel, és elmondtad neki, hogy mit szeretnél? Vagy véletlenül kiderült, hogy ez neki is bejön?
Előzmény: Dark Side of the Moon (458)
Dark Side of the Moon Creative Commons License 2003.11.05 0 0 458
Engem viszont valóban izgat az is. Végülis ugyanolyan érzelmeket kelt, mint a pisilés.
Valami, ami nagyon intim, gusztustalan, szégyellnivaló doldog... meg ilyesmik.

Ezt a témát viszont nem próbáltam még élesben. Lehetséges, hogy nem is fogom.

Előzmény: Latrinaszerelő (455)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 457
Ennek abszolúte semmi köze nincsen a topictémához. Próbálkozzál inkább egy erre szakosodott topicban, hátha...:))
Előzmény: Latrinaszerelő (455)
Dark Side of the Moon Creative Commons License 2003.11.05 0 0 456

Engem is nagyon izgat a téma gyerekkorom óta.
Számomra nem a pisi mint anyag izgató, hanem bizonyos érzelmek, melyek a pisiléshez (elsősorban a bepisiléshez) társulnak. Olyan fétisizmus, szado-mazo jellegű perverzió ez nálam.

Egyik partneremmel ki is próbáltunk bizonyos dolgokat. Az a különös, hogy élőben sem volt jobb, mint mikor csak fantáziáltam vagy beszéltem róla. Persze lehet, hogy azért, mert nem tudtam igazán leküzdeni a gátlásaimat. (Meg talán a partner sem volt igazán megfelelő ehhez.)

Latrinaszerelő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 455
Engem izgat a kaki, és fantáziát is látok benne. Igaz, én szippantani szoktam, pénzért. :-)
Előzmény: Rigor mortis (443)
A Hely Szelleme Creative Commons License 2003.11.05 0 0 454
De, nagyon. Szerintem legalábbis. :-)
Előzmény: Mab királynő (453)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.05 0 0 453
Ez abszolúte offtopic hozzászólás volt, és nem is nagyon vicces.
Előzmény: Latrinaszerelő (452)
Latrinaszerelő Creative Commons License 2003.11.04 0 0 452
Le van sz.va. :-)
Előzmény: Mab királynő (451)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.04 0 0 451
Azt, hogy "mi izgat benne", ugyanúgy nem tudom megmagyarázni, mint ahogy te nem tudod megmagyarázni, mi izgat abban, ha egy szép csaj ügyködik a farkadon szájjal.:) (Bocs...) Egyszerűen gyermekkorom óta érdekelnek ezek a dolgok, amióta az eszemet tudom, izgatónak tartom, de hogy miért... Talán valami kora gyermekkori difi.:)
Fantáziákat meg nem fogok mondani senkinek.
Előzmény: Törölt nick (450)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.04 0 0 450

Engem az érdekelt, hogy téged mi izgat ebben a témában, nem pedig, hogy az ismeretlen néger fatlady hogyan hugyozza le filigrán barátnőjét az agyonvizeljükegymást.com-on. :)
Előzmény: Mab királynő (446)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.04 0 0 449
Bakker, tényleg. Én meg csodálkoztam, hogy bizonyos levlistákról miért nem jön levél már napok óta.:) Értettem, kitakarítottam.
Előzmény: lányt keresek (448)
lányt keresek Creative Commons License 2003.11.04 0 0 448
Királynő!!
Megtelt a postafiókod, minden levél visszajön:((
Előzmény: Mab királynő (446)
jomunkasember Creative Commons License 2003.11.03 0 0 447
Kikérem magamnak.

a takony folyamatos nyeldeklése igenis egészséges!
Tiszta szénhidrát, és fehérje!

Előzmény: Törölt nick (440)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.03 0 0 446
Persze, él a mélcímem.

Assisi: Erre ilyen nyilvánosan nem válaszolnék, de ha érdekel, mi mindent lehet csinálni, javaslom, keressél rá a neten, 100féle igénytelen és igényes honlap található ebben a témában.:)

Előzmény: lányt keresek (445)
lányt keresek Creative Commons License 2003.11.03 0 0 445
Kedves Mab királynő!
Megkereshetlek privát?
kis15738426 Creative Commons License 2003.11.03 0 0 444
Köszönöm a segítséget kedves RM!
Nagyonjók a fotók!

Szerintem nem vagyunk egyformák . Van aki az azonos nemre bukik . Én még a gondolattól is irtózom ,de aki nem ..............
Így aki ne m érzi a pisiszexben lévő örömforrást az szerintem kimarad , ő viszont útálkozik...
Üdv kis

Rigor mortis Creative Commons License 2003.11.03 0 0 443
fvs!

A "csapból folyó" pisi - normális esetben - steril! Természetesen, mivel rengeteg vegyület van benne, ezek közül akadnak mérgezők is, pl. ilyen az egyik fő alkotórész, a sós-kesernyés ízért felelős karbamid. Nyilvánvaló, hogy a pisiivás hosszú távon káros, hiszen visszajuttatod az egyszer már kiválasztott salakanyagot. De azt hiszem pisiszexnél ezt senki sem gyakorolja, az a néhány csepp meg, ami lecsúszik nem árt meg senkinek... :)

Assisi Lent...!

A kakiszexet ne keverjük ide, én csak azt említettem, hogy a gyerekek nem undorodnak a kakitól sem...
Azt se mondtam, h nem kell leszoktatni erről, de magától is leszokik.
Pisiivásról sem volt szó, mint Mab királynő is megjegyezte.

Hidd el, hiába mossa meg valaki a fenekét, a punciját vagy a farkát, sokkal több baci marad rajtuk, mint amennyi egy egészséges ember vizeletében található!

Persze nem akarlak rábeszélni a pisiszexre, ezt tényleg csak annak érdemes kipróbálni, akit izgat a dolog és lát benne fantáziát.

Csak azt szögezném le, teljesen ártalmatlan a dolog, bárki nyugodtan kipróbálhatja, akit érdekel, semmivel nem "perverzebb", mint a "megszokott" szexuális játékok (a bevett popószexnél meg biztos kevésbé ártalmas és perverz...).

Előzmény: fvs (439)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.03 0 0 442
Erre kérdeztem rá korábban, hogy pontosan milyen szituációk is izgatnak, amikben folyik a pisi ? :)

Előzmény: Mab királynő (441)
Mab királynő Creative Commons License 2003.11.03 0 0 441
Itt senki nem beszél "folyamatos nyeldeklésről". Sőt, eseti nyeldeklésről sem volt szó, legalábbis én nem csinálnék ilyet. Sokféle alternatív forma létezik még ezeken kívül is, de ha te nem érdeklődsz, akkor hiába mondom neked.
Előzmény: Törölt nick (440)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!