Keresés

Részletes keresés

Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 4629
Kedves, intelligens barátnőmet keresem, akinek titkos vágyaiban gyakran szerepel az érzéki, erotikus elfenekelés gondolata, de ezen túl hagyományos értékeken alapuló komoly kapcsolatra vágyik: charliex1162@yahoo.com
Bambuló Creative Commons License 2007.09.24 0 0 4628
lehet Téged elfelejteni?  :-)
Előzmény: Abby.Lockhart (4627)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.09.24 0 0 4627
Szia Bambulo, orulok, hogy meg emlekszel ram. :-)
Valaha gyakori latogato voltam itt, de az utobbi idoben orulok, ha annyi lehetosegem van, hogy olvassam a topikot. Kulfoldre koltoztem, es csak a helyi konyvtarbol tudok netezni. Ezt a topikot csak akkor tudom kinyitni, ha kevesen vannak, raadasul nem maszkalnak a hatam mogott. :-))

Momentan meselni se tudok, honapok ota nelkuloznom kell spankingolas teren. :-(

Szivesen olvasnam a te - es persze a tobbiek - ilyen torteneteit.

udv
Abby
Előzmény: Bambuló (4623)


Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 4626
Keresem a Gojitmal (Lies) c. koreai filmet. Cserébe tudok ajánlani egy-két hasonló spankingre épülő "nagyfilmet" (nem spanking stúdió által készített, eredeti, jogtiszta) Akit érdekel írjon: charliex1162@yahoo.com
Elvie Creative Commons License 2007.09.22 0 0 4625

Hú, megnéztem, tényleg nagyon jók! Kár, hogy lemaradtam a szavazásokról!

Előzmény: Abby.Lockhart (4622)
Elvie Creative Commons License 2007.09.22 0 0 4624
Hmm, az jó lehet!  :)
Előzmény: drnagytamas35 (4621)
Bambuló Creative Commons License 2007.09.21 0 0 4623
és Veled mi van? Ez spec engem jobban éőrdekel. De azért megnézem az oldalt :-))
Előzmény: Abby.Lockhart (4622)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.09.21 0 0 4622
Sziasztok,
Pillantsatok ra Charlie honlapjara, megint vannak izgalmas frissitesek!
Abby

www.spankingkedvencek.blogspot.com
drnagytamas35 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 4621
Sziasztok ha valakit esetleg érdekel nekem meg van a :THE HALFWAY HOUSE FILM .Ha valakinek kell írjon …. drnagytamas35@index.hu
Ez egy horror film sok spanking jelenettel ……..
Nagyon durva a pap nagyon megbünteti a hitetlen rossz lányokat ……
Mentsétek le és nagyítsátok ki a képet !!!!!!!!
drnagytamas35 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4620
dfgtrcda Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4619
Tudjátok tegnap beszéltem az egyik tanárommal „angol” barátommal ő egy három diplomával rendelkező nő .
És hát elmeséltem neki ezt az egészet …..
Ő csak mosolygót rajtam és mondta .-„Nagyon érzékeny vagy pedig lehet sok ilyen nővel fogsz még találkozni „.”-Van olyan is ,hogy 20-év kapcsolat után az egyik fél egyiknapról a másikra egyszerűen lelép .Semmi magyarázkodás még egy „szia „sem „….. De ő is személyesen is életében találkozott ilyen pasikkal ,mert hát úgy-e nem csak nőben van ilyen .Ő három diplomával sem tudta megfejteni ezek az emberek gondolkodását viselkedését .És hát ő gerinctelenek hűlőknek nevezte el őket .Aki csak saját érzéseikkel tudtak foglalkozni a gond probléma elől menekülnek .Képtelenek lezárni valamit …Majd kérdeztem tőle …De ő egy két diplomás nő volt . Mire mondta. –„Ez nem intelligencia kérdése ..Születés …. -Ugyan úgy vannak érzései ennek a hölgynek mit neked csak elvannak kisé ferdülve .” Szóval még egyszer elnézést mindenkitől .Ez tényleg nem ide tartozik tudom ….De hát itt ismertem meg!!! Én fiatal srácként most tapasztaltam ezt a dolgot elsőnek életemben .És hát olyan nehéz elfogadni .Amit kívánok magamnak és minden pasinak ,nőnek hogy ha lehet soha életébe ne találkozzon gerinctelennel hűlővel .De gondolom nem én vagyok az egyetlen aki így járt …A legrosszabb az ,hogy még mindig szeretem de remélem majd elmúlik idővel ….
És még egyszer mindenkitől elnézést ,de ezt jól eset ki mondani leírni …………
Vagy máskép fogalmazva nekem a szívemet fenekelték el ,de úgy ahogyan sosem szeretem volna ……….
dfgtrcda Creative Commons License 2007.09.18 0 0 4618
„Hát én elsőnek is szeretnék mindenkitől elnézést kérni !
Mert személyes dolgot szeretnék itt közöli egyszerűen nincs más lehetőségem a közlésre .
De hát innen indult minden ezen a fórumon itt ismertem meg a hölgyet.”
Pasiként emberként szerelmes elveszet srácként kérem az index fórum vezetőségét ne törölje ezt !!!
Talán így van az egyetlen lehetőségem ,hogy az illető hölgy elolvassa .Köszönöm szépen !!!
=====Szia hercegnőm !!!
Ne haragudj ,hogy ide írok de mindenképen szeretném ,hogy egy-két dolgot tudjál …..
Mit érzek mit gondolok .
Tudod telnek a napok és a hónapok és én valahogy nem tudlak elfelejteni .
Ahányszor megláttok egy szőke lányt rád gondolok és fáj a kicsi szívem nagyon .
Gyakran elképzelem ,hogy átölelek meg csókollak hozzád bújok veled vagyok tied vagyok . Tudod a fél életemet oda adnám azért hogy újra megcsókolhassalak .De az egészet is hisz én már akkor boldogan halnék halhatnék meg .Tudom buta vagyok …De parancsolhat-e az ész a szívnek ???Nem tudom még meddig fog tartani meddig fog így még fájni ..Én próbáltalak elfelejteni más kapcsolatokat keresni ,de valahogy nem megy …Tudom hogy ami köztünk történt az csak egy kaland volt …….De valahogy előtte olyan sokat leveleztünk és úgy megszerettelek jobban mint valaha gondoltam .Persze megértem biztos találtál egy másik pasit akitől megkapod azt amit szeretnél .És olyan dolog meg talán sosem lehetet volna közöttünk aminek én igazán örültem volna .Hisz neked már meg van az életed ÉS hát nagy a távolság köztük ……De tud én bármit feladtam volna érted a világ végére is követelek volna .Hisz tudtam volna ,hogy az én szívem csak ott lehet boldog ahol a tied van .Próbáltalak elérni telefonod ,e-mailben ,Sms-en ,de nem sikerült .Tudod ami igazán fáj ,hogy ezt tetted velem el sem búcsúztál tőlem …Ennyire ennyinek sem néztél ... De hát ott van az a másik dolog is mi van ha még is valami bajod történt veled vagy a családoddal esetleg .Olyan sokad aggódtam már érted De már el telt egy pár hónap csak írtál volna úgy-e ??Tehát az a legvalószínűbb hogy nem kellek már neked ………
Ami fontos ,még egyszer kérlek ne tégy ilyent egy pasival sem …..Emberek vagyunk akiknek érzéseik vannak .Ne enged ,hogy a másik aggódjon hogy a másiknak még jobban fájjon .
Ez embertelen és olyan megalázó ,én úgy érzem ezt nem érdemeltem meg tőled és ezt senki nem érdemli meg ……….
Tudod rossz érzés ,hogy mikor majd hetven éves pasi leszek azt kell majd mondjam volt egy nő akit az életem né is jobban szeretem .Még is ez a nő annyira sem szeretet annyira sem tisztelt ,hogy elbúcsúzzon tőlem .Csak ott hagyott szótlanul …Én minden megpróbáltam !!! Azért légy boldog remélem az vagy ezt kívánom neked szívemből …Mert bárhogy hogy is van én szeretlek és aggódók érted pedig tudom egyiket sem szabadna .Tudod te voltál az a lányt aki az álmaimban születet és az álmaimban élt .Te voltál az a lány akit a legnagyobb boldogságot adta nekem de a legnagyobb fájdalmat is …Puszi én kis szöszi hercegnőm .
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4617
Ez jó kép, illik ide!
Előzmény: angyalarcú (4609)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4616
Ez már közelebb áll a BDSM-hez, mint a spankinghez!
Előzmény: angyalarcú (4604)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4615
Ez a kép már volt egyszer!
Előzmény: angyalarcú (4607)
Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4614
önről nincs ilyen kép?
Előzmény: angyalarcú (4612)
Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4613
mindkét félnek... :-)
Előzmény: angyalarcú (4612)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4612
ez kényelmes  póz.....
Előzmény: Bambuló (4611)
Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4611

ilyen formában is szolgűált már kedves egészsége?

 

Nem vagyok igazán dom, de ezt a helyzetet el tudnám képzelni...

Előzmény: angyalarcú (4610)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4610
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4609
Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4608
még mindig szívesen megnézném az ös öröméről készült dokumentumfilmet :-)
Előzmény: angyalarcú (4606)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4607
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4606
volt...imádtam:-)
Előzmény: Bambuló (4605)
Bambuló Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4605
ilyenben már volt része, kedves hölgy?
Előzmény: angyalarcú (4604)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4604
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.15 0 0 4603
Mindenkinek minden szépet és jót kívánok !!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4602
Charlie1162…….Köszike !!!!!!!
Te ismersz engem ezt én is tudom ….Hát unatkoztam és újra benéztem ,de nemsokára megint lépek is . És törlöm az összes hozzászólásaimat mindent ahogy szoktam :D :D .Angolosan távozok !!!! Talán majd következő nyáron nyárvégén megint visszanézek ide .De itt nem változott semmi nők nincsenek sehol …………….
Egyébként láttam az oldaladat ügyes vagy nagyon jó lett tényleg .Remélem azért már sikerült olyan hölgyet találnod amilyent szeretnél .Te tényleg nagyon kitartó vagy megérdemelnéd ……… Üdv
Előzmény: Charlie1162 (4601)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4601
Sokat javult a helyesírásod tavasz óta!:) A történeteken azért van még mit csiszolni!
Előzmény: Törölt nick (4598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4599
Ti tudtátok ,hogy az adatlaphoz a bemutatkozásnál be lehet tenni képet ????
Szerencsére sikerült be tennem kettő képet is magamról ………

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!