Keresés

Részletes keresés

Iceapo Creative Commons License 2006.01.27 0 0 2852
Nem azért mert olasz, hanem mert inkább ne, inkább egy kicsit több pénzt és jó motort, én több Gilerát azon belül pedig ezt az RC600-t vagy milyen tipust próbáltam /endurót is meg a supermotyó verziót is/, de mindnek véres volt a torka, vagy futóműve vagy motorikusan, vagy mindkettő, sőt volt amelyik lopott is volt, ezt utólag tudtam csak meg, na mindegy én inkább kétszer annyiért is kiadnék egy japán gépért minthogy Gilerát vegyek, mármint ezt a tipust, tényleg bomba erős meg minden, de ne, és berúgóst véletlen se belőle, csúnya dolgokra képes, láttam az eredményeket, lábtörés volt, szóval nekem egy szerencsétlen motor, pedig nem is az én lábam tört bele!;))
Előzmény: Törölt nick (2849)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 2849

"mér mer cigány vagyok?"

Ismered a viccet?

 

Na de miért is,mert olasz?

Sztív

Előzmény: Iceapo (2848)
Iceapo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2848
>GILERA LC600.Mi a véleményetek róla,ha valaki ösmeri.?
Ismerem, brutális, de ne!;)
Előzmény: Törölt nick (2838)
Iceapo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2847
Megnéztem az oldalt, nagyon király, ezek szerint Te ebből élsz, gondolom, hát lehet hogy fárasztó meló de szép is, és kreatív, és a csajokon én is szívesen keresném a fény motoszkálását, akár f.géppel akár nélküle!:)
>Fura, mert ahogy visszagondolok, régen mindent lefotóztam, mostanában meg csak a stúdióban szinte...
Ez valószínű azért lehet mert vagy egy kicsit kezdesz belefásulni, vagy azért mert már csak a jóra figyelsz, az meg olyan ritka pillanat hogy már észre sem veszed, mondjuk a parlamentes kép pont egy kivétel, szerencsére észrevetted, na mindegy nem vagyok pszihológus úgyhogy nem akarlak megfejteni!;)
Egyébként mostanában én is szeretnék majd venni egy jó kis gépet, de még várok egy kicsit, szerintem májusig, hátha addig beleszaladok valami akcióba. Mi a véleményed, Canon vagy Nikon vagy esetleg mást mit ajánlasz!
Előzmény: szupertehén (2825)
mr.blacki Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2846
Bocs nem tudtam! :-((
Előzmény: Peti00077 (2845)
Peti00077 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2845

Szia

 

Bocs, hogy beleszólok.

Ezek nem csak 660 ténérére jó

Ezek a 750 super ténérére is jó.

 

Üdv Peti

Africa Twin klub

 

Előzmény: mr.blacki (2843)
Peti00077 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2844

Szasz Sztív!

 

Ez nem semmi. Vannak érdekes manusok.

De az a jó mikor csak ilyen esetekhez kell vonulni.

Régebben  készenléti mentőknél szolgáltam.

Volt riasztásunk személykeresésben.

Érdekes dolog ott nem voltak mint nálatok.

 

Sajnálom én is, hogy nem tudsz jönni.

Remélem majd találkozunk máskor és velem is iszol egy jó korsó sört.

 

Üdv Peti

Africa Twin klub

Előzmény: Törölt nick (2838)
mr.blacki Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2843

660-osok figyelmébe ajálom!!!!
Idom 10.000 e /db STB!!!!:::
A tesz-vesz oldalon találtam. azon belul Motoros Kiegészítők.
Ha kell valakinek! www.teszvesz.hu




Hadvezért keresem!!!!!!!!!!
Holnap legyél itt 20-h körul!

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2842

Nyugi:)Nem én akarok Gilerát venni csak egy haver akarja megnézni!

Nekem jó az a 20 éves XT ami van.Elpöfög az alattam még egy darabig,remélem!

Különben amiket most csinálnak pld TT-ket abban is nagyon hasonló őskövületi blokk van mint az enyémben.Csak az asszem már olasz Yamaha nem japcsi.

Amúgy,gondólkodtam azon amit a fotómasináról mondtál.

Engem csak a Fuji vonz,valszeg a kihívás ami a kezelésében vár reám.

Ezért van Citroen BX-em is,mert engem izgatott az az autó és ha nem veszem meg a mai napig is piszkálna hogy milyen.

Most a második BX-em van,és hét éve kitartok mellette,ja és nem bántam meg,nagyon szeretem.

Szóval külombözőek vagyunk,és ettől szép a világ.

Jól eltértem az eredeti témától dehát mindannyian azért vagyunk itt hogy megismerjük egymást:))

Cső

Sztív

Előzmény: szupertehén (2839)
onam Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2841

Szerintem a legtöbb lóvét az autósokról, meg a motorosokról veszik le. Meg arról aki melózik rendesen ezerrel. Ha kell valami akkor az adózot fizetésedből, fizesd meg, adózd az árát ,és fizesd az adót a kellékekre.Mindegy traktor, autó ,motor, bicaj, mind egy mennyit melóztál, mind egy mekkora a család, csak fizess! Itt az áfa, köfa stb. Örüljünk ,hogy motorozhatunk. Röhej, de mert van autónk is , luxus hogy motorozunk mellette.De ha nincs autód akkor is luxus a motrozás. 

Besavanyodtam....

Előzmény: mrfrizbi (2840)
mrfrizbi Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2840

lényeg alényeg, kuvva sok pénzt elvesznek azért, hogy utána még további, szintén nem kevés pénzeket költhess rá.

 

kocsogok

 

üdv

adam

Előzmény: onam (2837)
szupertehén Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2839
...hát én tavaly vettem a Szupertehenet, de előtte néztem másokat is és volt egy elég szimpi pegaso, aztán nem volt olyan ember, aki ne azt mondta volna, hogy CSAK JAPÁN motort vegyek, azon belül is Honda v. Yamaha vagy, ha több a lojvé, akkor BMW...

Ez nem tapasztalat, ez sok más ember tapasztalata.
Nem akarok okoskodni, de az fontos még, hogy olyan moci legyen, amit kb egy évtizede már gyártanak, mert akkor az már egy kiforrott darab...
Előzmény: Törölt nick (2838)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2838

Szasz Peti!

 

Sajnos nem tudok menni 4-én mert szoliban leszek!(pedig Iceatti nagyon számolt rám a sörözéssel kapcsolatban:)))

Jó a vicc:))De tényleg a tisztelt "ügyfeleket"meg kell nyugtatni hogy megy a csapat nyugi.

Ma példáúl vóltunk egy esetnél ahol a fickó begyújtott a cserépkájhába,de kémén nem vólt a házon így a padlásra fűstőlt a kályha.Namost a parasztház minden cserepe között fűst szivárgott.Mikor kiértünk,gondóltam:na itt szopunk estig mire lebontjuk a tetőt...De csak a salakot kellett kipuccólni a kályhából!

Vannak fúrcsa manusok.

Szupertehén!Köszi a jótanácsot!Megkaptad a telcsiszámot?

Más.

GILERA LC600.Mi a véleményetek róla,ha valaki ösmeri.?

Sztív

onam Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2837
Pontosan! 500 cm-ig 15ft, e fölött 20ft. Az én bringám 43000 volt , össz vissz:-(((
Előzmény: KARESZ600 (2831)
KARESZ600 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2836
Ugye igy minjárt 38+biztositás....És ez minden motornál van.Én nem akarlak lebészélni,se rábeszélni.Ha egyben van a motor és jó az ára akkor lehet hogy érdemes vele foglalkozni.De nem szabad beleugrani,át kell gondolni,körül kell nézni....SZERINTEM!
Előzmény: Kvéker2 (2832)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2835

Úgy néz ki hogy kezd tisztulni a kép, köszönöm mindenkinek a segítséget!

 

onam Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2834

Fúú! vagány képsorozat! Teccik:-)))A motorozás is igy megy???

Én amikor vettem a gépet inkább azt választottam hogy müszakival, és tipp-topp állapotba legyen, szervizzel. Ezért az eredetiséget is én fizettem a kereskedőnek, az átirási költségeken kivül, /miután kiderült, hogy minden OK/ Sőt az előző tulaj adatait is magamévá tettem az előélet miatt ,/és hátha van még valami alkatrész elfekvőbe/.Ennyit megér a dolog. Gyanusan jól nézett ki.De kiderült csak egy idősebb /55/ mocisé volt aki terepre nem vitte, de olaszt és németet leturázta vele. De még mindig nem vagyok nyugodt ezért kértem audienciát, és teljes "nagyrutint" Kawaszati mestertől.

Előzmény: szupertehén (2825)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2833

Akkor ugyanazt találtuk! :)

Előzmény: KARESZ600 (2831)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2832

Bogarászom a netet, most találtam egy frissebb verziót:

 

Eredetvizsga: 14.000 Ft

Átiratás: 6000 (forgalmi), 6000 (törzskönyv) + 20 Ft/ccm: 12.000, összesen: 24.000

Előzmény: Kvéker2 (2830)
KARESZ600 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2831
Én úgy tudom hogy a forgalmi törzskönyv már 6-6 ezer köbcentinként15.+biztositást kell kötni+eredetvizsga14 körül.És mindjár 40körül van az átirás egy 600as motornál.
Előzmény: Kvéker2 (2830)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2830

A 60 szerintem azért kicsit sok. Egy Kpm-es vizsga 1500 Ft, egy ismételt forgalomba helyezés 350 Ft. Plusz még a szívás, hogy belekötnek hogy miért ilyen az index, utánnajárás, meg amire nem gondoltam, aminek az értéke ezek szerint 58.150 Ft.

 

Az átiratás az persze mindenképpen kell (forgalmi: 4000, törzskönyv: 4000, ccm-enként 10 Ft: 6000, összesen: 14.000 Ft)

 

Jól gondolom?

Előzmény: mrfrizbi (2827)
KARESZ600 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2829
Az 50-60 nem az átiráson felül van.Egy kpm vizsga megkenve sincs annyi.És végülis itt az az egy + költség van a minden motornál meglévő átirási költségek fölött.
KARESZ600 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2828

Igen kb.60ezer lenne a papirozási költséged.Én Bercelen tudok tuti vizsgát,de az zsámbéktól kicsit messze van.Oda nem érné meg elvinni,többe kerülne a leves mint a hús.Egyébként milyen állapotu a motor,miért tették le.Mert ha magamból indulok ki,ha nincs gond a motorommal akkor nem teszem le"pihenni"

Mennyivel adják jobb árba,mint egy rendezett papirost?Mert a müszakis motornál sem két forint az átirás.Nekem asszem 35körül volt az xt átirása.Érdemes átgondolni a dolgokat.

Én is vettem egy"olcsó"motort aztán jött a fényezés x-ft motorgenerál 180ezer fékbetétek lánc lánckerék ez-az csip-csup dolgok.Ólcsó volt?Ebböl azt akarom kihozni,hogy lehet jobban járnál egy olyan motorral amit használnak és napi szinten karban tartanak.Nem mindig az olcsó az olcsóbb.Én már beszivtam ezzel párszor.Perste ez csak tanács,nem láttam azt a gépet.

 

                                                                                                  üdv:Karesz

Előzmény: Kvéker2 (2822)
mrfrizbi Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2827

hello,

 

szuper-t szavaiban van igazság, nem biztos hogy az olcsobb télleg olcsobb...

 

Bp-i vizsgáztatásra én is tudok ismerőst, ha kő... Télleg van valaki, aki nem?? :)

 

De a legfontosabb, hogy az összes adminisztráció szerintem simán megér 60at, amit alkudj le 40re :D Az átiratás igy is még +50 vagymi...nemtom az uj árakat....

 

üdv

adam

Előzmény: Kvéker2 (2824)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2826
A minél kevesebb papírmacera átvállalását viszont valószínűleg megfogadom tanácsként, csináltassa meg, az árban megalkuszunk. :)
Előzmény: szupertehén (2823)
szupertehén Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2825
...háát én leginkább csak csajokon motoszkáló fényeket próbálok megörökíteni...
Nagyon nehéz ez. A http://studioz.hu oldalon találsz még képeket.
Ritka az olyan alkalom, hogy nálam a gépem, amikor történik valami olyan, mint aznap ott a Parlamentnél a köd és a nap játéka és még időm is és kedvem is van fotózni.
Fura, mert ahogy visszagondolok, régen mindent lefotóztam, mostanában meg csak a stúdióban szinte... Ezért jó ha az embernek van egy jó kis gépe, amire nem kell nagyon vigyázni és még részegeskedéskor is viheti magával!!
Előzmény: Iceapo (2807)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2824

A motor amúgy betegség miatt nem volt használatban (mármint a tulajdonos nem tudott ráülni), a motor rendben van.

 

Előzmény: szupertehén (2823)
szupertehén Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2823
.

Szerintem inkább hibátlan motorokra alkudozz durván és sokkal jobban jársz majd, amikor belefutsz valakibe, aki csak meg akar szabadulni az évek óta a kamrában álló, csak egy aksit igénylő újszerű motorjától...
De minnél kevesebbett vegyél magadra azokból a terhekből, amikből nem muszály, mert csak a szopi lesz vele, és megy az idő, és valami megcsúszik és ott fogsz állni júniusban motor nélkül és majd anyázol.

uff
Előzmény: Kvéker2 (2816)
Kvéker2 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2822

Ha jól vettem ki a szavaiból, vizsgával, forgalomba helyezéssel +60ezer felár lenne.

Persze elképzelhető hogy ez az ár alkuképes.

Én Zsámbéki vagyok amúgy.

Előzmény: KARESZ600 (2821)
KARESZ600 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2821

Müszaki nélkül már nem irják át.Vizsgán nézik az elektromos dolgokat,fékeket,gumikat.A bunkób fajta beleköt ha kicsit bemattult az indexbura,ha nem gyári a kinézet,ha nem gyári a kipufogó stb.

Nekem van ismerősöm csak kérdés te az ország mely részén élsz és megéri-e azért plusszba fizetni,hogy levizsgázzon.Akkor már nem biztos hogy olcsóbb a motor.Meghát mennyivel lenne drágább,ha a tulaj intézné a vizsgát?Átirásnál még plussz költség az új rendszám tavaly 3500ft volt.Mert már csak uniós rendszámot adnak ki.

Előzmény: Kvéker2 (2819)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!