Keresés

Részletes keresés

niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 198

Merem remélni Gyuri,hogy én tán egy kicsit "hasznosabb "vagyok...

kötözködni -okoskodni egy adott téma nem tudása terén-kapcsán pedig tényleg nem szép dolog..

-magáért a puszta bosszantásért.

Viccelni meg poénkodni más meítélés alá esik -esne sztem-de nekem van tán humorérzékem..

Előzmény: python 357 (195)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 197

Üdv,Roli!

A sas kiszállt a fészkéből..vagyis várhatod a postást(2-3 napot ígértek,de leht,ott lesz holbnapra..és nagyon merem remélni,hogy az,amit én csomagoltam be,bár a kóbor apácák,meg a nem tom kik,nagyon furmányosak-de bízzunk,bízzunk..az én lelkemen nem szikkad..

bele tettem a pengét is,ha nem gond,mindenképp valami jó fadarobot kéne rávarázsolni

a savazásról csak anynit,hogymikor teljesen kész a (mert van ám rajta meló jócskán..(nekem még a köszörűimet is lenyúlták),akkor sósavba(háztartásiba) kell belógatni...a PENGÉT!!!(D:D:D:)

aztán vizes öblítés,olajozás és a markolat-építés akkor kezdődhet.

A savazásnak csak az iylen "dömöckölt" pengéknél van értelme..

 

Aztán,ha megkaptad a FÁT,akkor ird már be még lécci,hogy "jócsávó a Markó,nagyon jó,jó csávó.."-mert eccer'ha megkérdezik,hogy ki mondta ezt:"A Márkó"-az nem kicsit disszonáns

(Ha valaki(k) jót írt(ak) rólam,akkor mindig az volt,hogy már megent' másik nicken ,meg jó' elbeszélget magával..

Hátha egyszer tényleg elhihetővé válik az elme gyilkosai számára az,hogy "jó csávó a Márkó"-bár az is lehet,hogy megest ál-nicket gyártottam,Te vagy én,én vagyok Te és  "ez már dupla pszeudo,emmán' tripla csavar!!!???))"

Előzmény: roland7 (172)
python 357 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 195

Köszi az infót,-igen,-ügyesen próbálkozik a lépre csalással,-ha nem szólnak észre sem veszem,-de ki lesz húzva a méregfoga!!!....:))))

Előzmény: niggergriff (194)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 194

python 357 30 perce
1168

T.Modik!

Nézzetek már legyetek szívessek a légpuskás topicban Le pare nickre, mert személyeskedik, provokálni próbál,páran szóltak most privátban nekem,-hogy valszeg indafa van a nick mögött!!!

Köszönöm!!!

Gyuri!

Ebben biztosak lehetünk..

de odáig eljutottunk már,hogy nem vagyunk összemosva (inda és én)

niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 193

Az adásvétlibe nem léphetek be,viszont belépés nélkül láttam a múltkor ott egy UMa-850-et..kel,nem kell-e-nem tudom,csak anyni,hogy nagyon-nagyon jó légfegyver.Nem kell vele sokat vacakolni

egy hátránya,hogy a 2800 ft-os co-palival(88gr megyen..( már a hajnalcsillag lefelé)

Emberek megveszik a légpuskát,aztán kéne rá tár is,mert mégis jobb,ha ismétel..

aztán kéne rá,hogy levegős legyen vagy legalább ne az a drága patron..

Itt ez a jó kis Umarex (kanapé..rápisilhetek?Pisilj ,kisfiam a szomszéd bácsié ugyis)

ami télleg faxa,lothar-csöves,meg 60cm-es,kinyirhatatlan német cucc(mégha kinai is,de ezt valahogy jól csinálják)

kevesen tudják,hogy egy "filléres" közdarabbal,amit beletekersz csak a szelepbe,azonnal applikálható az occó (150gr-os ,700ft-os  cserebetétes-díjas-nagy" zűdpatron"

űaztán ha kiürül,ugyanazon elemmel fel is töltheted a zűdpatront pl 200bar nitroval.

a szelepet meg nem kell cserélni-20 ezrekért walther domiéra meg 80 ezeré hozzávenni légtarit,mert azt eleve úgy csinálták meg,hogy azonos menyniséget adagol,közel azonos nyomással

Tehát maradhat Co2-is a zűdpalival.

Semmi hátránya,azon kivül,hohymindig ki kell nullázni a tcs-t vagy beállítani az irányzékolást

A"kispatron" is elég drága,de az eladó korrkt -azt az adaptert adja

Akinek kell vigye,mert nem viccből irtam.Van nekem is-és tcs-vel én persze,nem adnám oda ennyiért...

Sajna.

niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 192

A petróleum nagyon ddrága-(nem kapni a mi utcánkba,ÓÓÓÓ!a gyertyánk meg tövig ég!!!

Jobb a sötétben,pláne ha randa a "cél"...és még  majd nem alakul olyanná a libidó..

Előzmény: Törölt nick (190)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 191

..a légfegyver ápolást is kéne folytassuk,mert mi van,ha valaki csak arra vár-elakadt,és nem mer belépni hozzánk,a mi klubunkba vagy hezitál csak az elmegyilkosok vagy mi?-dilemmában,

Ha nincs rajtad már a kényszerzubbony és szabad (elmével)kézzel rendelkezel..vagy kijöttél a gumiszobából de nem kerültél még oda

akkor :

1,lépés a töltetlenség ellenőrzése

Ha ez rendben,folytathatof a fát leszedtük már a múltkor(olvass vissza,ha nem voltál itt)Húha

Két tipust irok le gyorsan párhuzamban(azért gyorsan ,mert sietnek kell a postára,hogy feladjam Rolinak is a versenytusát,aztán meg meni kell a törpilláért a bölcsibe,onnan meg a 3 éves státuszra,szval nemrég volt 3éves,és egyedül a születéséhez is Horb1 gratulált-ezt nem is felejtettem el neki-hordtem a tusokat az lg-jére,mignem 4x-re választott egy nyerset,ami jó lett)

Adott,ugye a végelzáró,ami menetes vaggy stiftes (Glavak,LG) vagy bajonettes (Izs-22-38) stb

a sifttel ovatosan,mert orrbagyűrhet,a menetes végelemet ki lehet csavarni-előtte ugyan elkelltávolítani , a slavkából minden akadályt,ami a kakas,ravasz ezek stiftjei,rugók,utána tekerheted.Saját rögzítő csavarját nem javaslom,mert beletörhet a menetbe,jobb satuban megfogni a légtárat,rongy vagy falapok között-e tipusnál nem kell leszerelni a csövet,mert "leeseik a fesz kar-egy rugó tartja benn a helyén,amit az agyazás belső nútolásába fektetnek-figyelj rá,ne hagyd el,fontos szerepe van,ha nincs,nem tudod felhúznia légpusekodat.

A végelemet vastagabb bőrszijjal fogd meg egy csőfogón keresztül és óvatosan-végről ellentartva-csavard ki.Máris ki tudod szednia  rugót,dugattyút-cserélhetsz tömítés,kenheted szilikonzsírral az újat vagy zsírozhatod LZS-2 vel a rugót..

Az LG az más sztori.ott bontogatás előtt kezd a fesz.kar eltávolitásával -a tőkében egy M5-ös(LP-nél M4-es) edzett hengeres hernyósított fejnélküli csavar kitekerése nél .vedd le a feszkart,akaszd ki -és mehetsz a légtár végelem stiftjéhez-ezzel óvatosan!Kellő mérteú dorni,csavar stb,kemény felületre lenyomva(ami lehet egy fatuskó is) a légtárat..ha félig kinn van-na,oda mehet egy 60-as szög aztán,amivel már biztonságosan kikocogtathatod a végelem rögzítő stiftet,a légtárat lenyomva a 60-as szeg is könnyen kijön -óvatosan engedd fel..ha nem vágott orrba semmi és nem bicskázott be semmi,akkor felszusszanhatsz:jól dolgoztál(eddig')kihúzod a rugót.. a dugattyú kiszerelése előtt ildomos egy kellő méretű kis csavarhúzóval kiakasztani az akasztó elemet-ezt megteheted a  a "sűlőház" e célből kialakított technikai furatán keresztúl valü benyúlással-lefeszítéssel,az elemrugó ellenében történő lenyomásával.ezután húzd kia dugattyút-csinálj vele amit akarsz-akár semmit,ha nem sérült a bőr-de ha már kinn van,mártsd bele olvasztott faggyúba-attól jól megdagad..én is úgy szoktam...(Nem kell főzni!!csak folyós,szinte kézmeleg legyen az néhai birka vagy marha alkotóelem,mert a nagyhőfoktól-"kimenenk a vitaminok2 és a bőr elveszti "tápértékét" :összemegy,megpuhul vagy bekeményedik -és már csak a apaprikás krumpliba lesz alkalmas,mint izfokozó-persze,előtte meg is kell füstölnöd,jobb az aromája!)

A szerelésnékl arra kell figyelni,hogy az akasztó legyen kiakasztva,a dugattyút pedig óvatosan,igazgatva a bőr résznél told vissza-mindaddig,mig eléred a fesz.kar kiréselést-ott egy apróbb igazitás-és egyidejű tolás,hogy bekapjon-beletaláljon a tényleges helyére,ahol dolgozni fog a légkamrába.A dugattyú palástot nemárt mindezek előtt bezsírozni(késóbb már nem tudod) és arugót pedig jó vastagon"dugig az LZS-2 be

A felelsleget úgyuis kimnyomja az első felhúzáskor-ezt végezd el még az agyfába való visszaszerelés előtt..Ha ügyesen dolgoztál,nem fogsz ráismerni a klégpuskádra-a rugó zajtalanabb üzemű lesz,a kompressziója is "bejavul(t9 még egy 10-20 évig..

Jó ápolást mindenkimnek

niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 189

.psp 12 órája
78979

"Az igazi lövész nem nézi hanem érzi a célt" :-))

Előzmény: snigella (78978)

 

Bizony!Ez egy  nagy igazság

(ezért van az,hogy áramszünet esetén is fogantatnak gyermekek... vagy:eltaláljuk a leveseskanállal a szánkat sötétben is-néhányunk)

niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 188

Akkor edzve van,de még nincs barnítva-ez a kettő műhely vagy "FÉG szak-topic" egy fedél alatt,egy épületben-légtérben volt szinte-amikor leedzettek valamit,áttolták a barnítóba..-ott nem volt lehetőség "elcsórni"mert egy ajtó volt a kettő között.

Talán úgy maradt igy,hogy leállt az edző,a barnítóbó lmeg eladták a kádakat.Nagyon sok félkész anyag maradt,ami ment különböző vastelepekre,mint ócskavas-annak ellenére,hogy I.osztályú alkatrész volt..

Cs.T.örgy komondoros beavatkozó rendőr ismerős mesélte,hogy "állampolgári bejelentésre" kiszállva,majdnem összeszedett néhány kompl géppisztolyt(csak a cső hiányzott) a lomok közül,fáradságos munkával...

Még a mai napig tudok helyeket  a barnítóban,hol ott rohadnak a légtárak(meg sok más érdekesség)persze,ha nem bontották le azt is(vagy lopták el,mert "alaményium"

Hátha valaki arra jár:a volt barnító műhelyben az elszivó rendszer csőkigyója.. ez tuti-oda érdemes bekukkantani,de akár a tetőkön vagy a gazban is szét lehetne nézni,ha erre lenne mód.Nemrégiben jártam arra,azért van még ott valami!De elszoruló szívvel láttam az egykori virágzó bölcsodét-ovit,ahová a gyári dolgozók vihették "megőrzésre a gyermekeiket-lepukkanva,betört ablaküveggel..

(Aztán kérem ám a jutalmamamat...)

Amikor a gépeket "zúztuk" le,volt olyan ,hogy kompl.Marla -Astra légpisztolyra leltünk a sajtolóban ,az olajtartályban..

Előzmény: Törölt nick (186)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 187

Igen,én is igy lennék a helyedben..fával "rühellek" melózni(mert sosem sikerült)

Az acél az a favorit,ott lehet korrigálni,hegeszteni hozzá,hideg-meleg alakítínai,hajlítani-tán az a motiváció,hogy ezzel kezdtem(fémipari alapokkal)

..,ha rövid és nem kell eldobni  a munkámat,mert a fához is lehet ragasztani,de az már azért sosem lesz olyan.

Jó van,hát választhatsz akár kettőt is vagy "hármit"(ez a "három" meg a "bármi" szavak összetétele-longi nyelvújító mozgalom)

Kedves topictársunk is szabadkozott:"majd megcsinálja,ez+az nem kell"

Erre mondtam neki,hogy:inkább aludj,szórakozz vagy csinálj mást,minek szuttyogni olyasmivel,ami van készen..?

Előzmény: Demetero (185)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 186
Kemenyseget a karon csak reszelovel tudtam meghatarozni! Csikorgott es nem fogott.......pedig ruszka!
Előzmény: niggergriff (183)
Demetero Creative Commons License 2014.11.24 0 0 185

Köszönöm előre is a méretezést , egy valamit választhatok  és nem egyszerű a választás  a bőség zavara  egy sport tusáról volt szó ha lehet ezt választanám természetesen ha tudom valahogy meg hálálom.

Előzmény: niggergriff (182)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 184

Lg -be felelsleges a hosszabb dugattyú,mert leveszi a sűritőteret,jó az,ami a rajzon van-a módosítással meg(hosszabb kiréselés) jó a hosszúba is.

Az akasztó áttöretet szintén( prés)sajtológéppel nyomták ki-bélyegben(patrica matrica)

Az nemlenne rossz,mondjuk egy dugattyú-palástra 4 ilyen bemunkálás-egyrészt könnyités,másrészt,ha elkopik az akasztó él,csak fordítasz egyet a dugattyún

Sok vita elhangzott már a "dugattyúsúly" értelmén/értelmetlenségén..

Csak anynit tudok,hogy Az LG 44-et gyárilag súlyozott dugattyúfejjel készítették és mivel hosszú volt a légtár a rugóvezető rudat is beépítették-a dugattyúba!

Viszont az lg44 dugattyú csak az lg 44-hez jó-a 447 be kb 30mm-re röviditené a felhúzást-a 87-100 helyett

ami jelentene,mondjuk 8cm3-t a 47 helyett..

Ezek azért olyan kis műhelytitkok,amikre kevesen jöttek rá

pl.az elmegyilkosok klubjának  egyik tagjánál évek óta reménytelenül rohad egy ilyen(vagy kettő)447-es

-és siránkozik dugattyú után..

Akkor lettemvolna egy rohadt nepper,ha eladok neki egy iylen dugattyút(mondjuk 8-10 e ft-ért9-és megse jó!!!

Hiába mondogattam,hogy s mit kéne-pökhendien ez volt a válasza,hogy "az a te megoldásod!Az enyém majd más lesz.."

 

 

"Vannak olyan ,akiknek a fejét hiába húznánk az asztallap fölé,erőnek erejével alá akarják dugni!"

In Memoriam:Édesapám.

 

Én:..és persze,ez nem is rossz dolog,feltéve ha hosszú szőke hajú ,vonzó és nőnemű az illető(mivel hetero vok,mindig is az voltam)

-de kinek-kinek az ízlése szerint..

Előzmény: Törölt nick (169)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 183

A tusa készitésről-ahogy én láttam és ahogy volt.

A pallókat(lehetett bükk,dió,cser,éger,hárs-szerettek kísérletezni az anyagokkal-gőzőlték ,forró levegővel szárították ki.

aztán hagyományos szalagfűrésszel alakra vágták.Marón belemarták a másoló- illesztő tüskéinek gép furatait,aztán egyesével feltették egy olyan másolóra,aminek egyszerre 10 vagy 12 db volt a kapacitása

ugyan anyni körkés volt amiknek a rudazata egyesített volt egy másoló golyóval,ami csatlakozott egy acélból kiöntött (báb)darabhoz,ahogy forgott a báb,a golyó úgy emelkedett,azt a mozgást vitteát a többi késre is,mint amirre Ő lett kényszeritve a báb kialakítása miatt...és kb 1 óra alatt elkészült 12db=vagy10) nyers tusa alak.Ezeket leszedték és ment tovább a "karaván"vizszintes,függőleges marók alá szerelt különböző készülékekben különböző folyamatokat végeztek el rajtuk:kifúrták-sűllyesztették azoldalcsavarokat,kibontották a légtár,elsütőszerkezet helyét stb.

Ha ez is megvolt(ezt nők végezték általában)ment a férfi szakaszra-ott csiszolták,többféle érdességű papiron-esetleg bepácolták,majd a méhviaszos kencével lekent polirkorongos gépen"felhúzták+felszerelték a tusa talp végelemet,ha az a típus másolódott.Volt egy kettes kis másoló,azon készültek a gpm-markolatok vagy AK-alsó-felső fák és markolatok

a kart ,amit adtam,azt mondtad,hogy marha kemény..(én azt mondtam,hogy edzeni kell!Viszont,ha kemény,akkor már be lett edzve.

A golyó alá ment egy kis rugó és egyszerüen csak ráütöttek(megynomták)egy olyan szerszámmal,ami eggyel nagyobb mérető golyót tartalmazott

Igy került be a GPM/CLG-be is a rugóztatott golyó a tokba,ami a felhúzókart biztosította

Jó bespájzolni ilyenekből,de alap esetben meg gondos karbantartás mellett ez az elem se igen szokott elkopni

Előzmény: Törölt nick (181)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.24 0 0 182

Ebben biztos vagyok!Ha van erre kapacitásod,akkor meg tudod oldani az LG-447 hoszú feszkart is,ha leméretezem(most csak sacc/kb-ra tudnám:annyi a különbség,jogy 15-20mm-rel hosszabb,mint a hagyományos LG-é meg egy picit íveltebb,de nem vagyunk "kűmüvesek"-sajna-se asztalasok-mi századokban mérünk,igy fogok pontosítani,ha érdekel

A csőtőkét  is le tudom mérni pontosan,ha valaki meg tudja csinálni-én nem.

Arra is gondoltam,hogy két "hagyományos LG-tőkét elvágok és AWI-val összetolni aztán meg dörzsölni és slussz.Lesz rajta L_G-irányzék

..de úgy látom neked semmi nem kell...

Előzmény: Demetero (180)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.23 0 0 181
A tus keszitesrol is tudnal vmit, MESTER? :) A kart, amit adtal, azt edzeni kell meg? Apropo abbol is kell meg 1-2db tartaleknak! Az iranyzekallitoba golyot hogy tudok potolni?
Demetero Creative Commons License 2014.11.23 0 0 180

1 darabból van nincs hegesztve  szerintem örök élet+1 nap:) a csapágy gyűrű nagyon jó anyag . nagy bozótvágókat  kardokat csináltam belőllük  főleg ,6-8mm  vastagságuak  voltak

Előzmény: niggergriff (179)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 179

Ja,és a FÉG LP-LG dugattyúk gyártástech-je

Anyaga úgy érkezett,mint dugattyú cső,akár a légtáré-6m-es szálakban.(húzott "golyózott")

azt a Daraboló műhelyben feldarabolták,majd csőműhelyben kimarták, a sajtolóba került(ezek nem egy  műhelyben voltak)ahol felmelegítették és melegen belesajtoltak készülékben egy kúpot,hogy "felbővítsék" egyik végét az akasztás miatt(a légtárcső belvilága is 26mm)26mm-re,belesajtolták szintén készülékben a dugattytúfejet

lekalibrálták a 26mm-es dugattyúvéget,majd beedzették.akkoriban a makói FéG-nek volt a legkorszerűbb edző kemencéje bárium védőgázas,retortás akármis,abban mindent lehetet,szénporban cementálni-betétedzeni stb...

Előzmény: niggergriff (173)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 178

Az nem lehetett semmi-kifaragni,visszaedzeni..

Látod,ha hamarébb "találkozunk"akkor járhatott volna 1-2 db(de még járhat most is...)

Annyi rozsdamarta alkaros lg fesz.kart mentesítettem ki a ledőlt kéményem alól,(ami 10éve ott porladt)hogy elég 10 lg feszkar toldására..vagy 20-éra..vagy 30-éra.Egyébként jók,mert csak le kell szedni a felültei rozsdát,anyaga nem gyöngült el.(Ezt Hedke tanúsíthatja vagy Empfeg is

Igy kettőből lehet 1-et(1 lg csőtörős+1 lg alkaros

"betoldani" egy db-ot 1 karba  nem annyira okés,mert 2 helyen kell hegeszteni és 3 db-ból lesz,igy meg csak 1hegesztés és a maradékot is fel tudod használni a következőhöz.

Lp-(nagymarla)dugót nem fotoztam,de ott meg az akasztó-áttöretet kell lejjebb köszörülni-lényeg,hogy egyenes és sarkos legyen a kimunkálás.

Előzmény: Demetero (175)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 177

Húú,rengeteg anyagból csináltam:1952-es "Öregon" lánfűrész láncvezető-lapból,machétát,bőrkarikásmarkolattal,mint a pilóta tőré..

jó volt..

Előzmény: Demetero (175)
bando53 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 176

Mail ment!

Előzmény: niggergriff (174)
Demetero Creative Commons License 2014.11.23 0 0 175

 Üdv  van közös bennünk  ugy látom többünkben  én is készítettem késeket  kissebbet nagyobbat csapágy gyürüből is   nagy csap ülékből , rozsdamentes kés anyagból   ,a félkész csapágy gyürüből ami le lett sikköszörülve abból készitettem egyik LP hez felhuzó kart   amiről írtam is .

Előzmény: niggergriff (174)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 174

Jó lenne,ha írnál,mert a címedet nem tom'pontosan és "kűdeném" a cuccot...

Előzmény: bando53 (171)
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 173

Hali.

Na,a dugó rajzot felteszem ide,sokakat érdekelhet,meg a különbséget is,mi az LG 447 és az lg között fényképpel dokuzom

igyekeztem pontosan mérni.Az LG dugó a jobb oldali-za LG-447 meg 

annyiban tér el csak,hogy tovább kell felfelé marni,kb 6mm-rel.Ez is egy megoldás (lehet)A másik a régi LP-22-é-az adja a paramétereket,csak le kell szedni az akasztókörmöt(meg sajna,vastagabb szélesebb,mint az lg nútolása a feszkarnak-11,5mm 8,3 helyett-igy hajlamos kifordulni és nem akad be

Viszont :Ne vegyetek Lidert!Ezt mondtam egy ismerősömnek is,mikor próbáltam rásózni egy új 5,5-ös LG527-et (60 eft-ért)van olcsóbb-mondta büszkén és vett egy 5,5-ös csájnízt.Aztán rájött,hogy az irányzékkal nem tudja "összelőni"(beállítani)végül megkörnyékezett,hogy mit tehetne(közben már vett rá tcs-t is-hátha azzal "bejavulna"

Egy beállítás mégnem javítás-üsse kő-mondtam,hozza ma megnézem!

Hááát.mit mondjak-jó párosítás a Lider aés a superpoint (nyirigyusza)10m-en nme szórt nagyot csakkb 1m-t balra.Addig igazgattam a szerelvényeket,mig összehoztamkb 15cm-balra,de ez már nem ment alább!Miért?

Mert balra el van görbülve a cső,kb 1,5cm-t "nyakban".Mia megoldás?leszerelnie le kell-célgömb "lekúsz,csövet stauban megfog és egy félcollos vizvezetékcsővel jobbra elhúz.Aztán jó lesz!

Mit nevettek?A többi 150 e ft-os nagynevűben is ez a cső van,csak azt már korábban kiegyengettéka satuban

persze,ha valki jobbat tud-várom,várom,továbbítom!

Az igazság,hogy nekem sosem sikerült jó lidert kifogni..D:D:D:

Előzmény: Törölt nick (169)
roland7 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 172

Szia!

Egy képet tennél fel a pengéről?

A savazáshoz sajnos nem értek, sosem csináltam ilyesmit. Ezt jó lenne hozzáértő személyre bízni. 

A markolatozást igyekszem megoldani, csak írd le az elképzelésedet.

Előzmény: niggergriff (165)
bando53 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 171

Szia! Küldj már egy sms-t a 06 20 594 2124 számomra és visszahívlak, mert nincs időm pöcsölni  az irkálással.

Üdv: Bandóbá

Előzmény: niggergriff (165)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.23 0 0 170
Ja ès a multkori rajzokat is kuld majd el mailbe!
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.23 0 0 169
Anyag........az ami nincs! Bekoszontott hozzank is a szegenyseg! En hosszabb dugattyubol gondoltam csinalni! Azert kellenènek a meretek. Mutass kepet arrol a karrol!
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.23 0 0 168
Mi anno a Konverteres exhaustor lapatjabol csinaltunk keseket....probaltunk! Cianos edzes stb. mechanikan....aztan polirozas, nyelezes. Mire minden meg volt, igen f...a kes lett! Csak hat arrol nem volt szo hogy hajlamos rohadni......nagy pofon volt! Csapagy mint kes ...haaaat?!Meg mindig az ujjamba viselem egyik csapagy szereles emleket. SOK VOLT A CELSZERSZAM ...
niggergriff Creative Commons License 2014.11.23 0 0 167

Felhúzókart LG-hez ne gyártsál!!(Van még abból a jó lleedzett múltkoriból(bár hiába győzködtelek ledőlt kéményt elhordani(azért járhat még belőle!--oda-mi felhúzókar maradt ott alatta a romoknak??(Semmi!mert mindent kinyertem,mint "aranyrudat"

Inkább gyártsál hosszú vsuklőtőkét az LG-447-hez meg fesz.kart. meg dugattyútsztem sokakakt érdekelne!

A dugattyút természetesen lemérem,fontos a  réselések hossza

meg az anyag is,amit aztán jól be kell ám cementálni..

Előzmény: Törölt nick (166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!