Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 682
Kertedben virág nyílik, illata mint tömjénfüst
Bővizű folyó hűsét adja, madarak éneküket
S mondod, kertem tied
Kertedbe egyszerű belépni, megmondod ruhámat, mit felvegyek, megmondod sarumat, mit levegyek
Úgy fogsz kézen, mint gyermek, kezedet fogva gyermek leszek
Úgy játszunk, mint gyermek, és úgy örülünk, mint gyermek
Együtt járunk kéz a kézben
144000 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 681
Az első törvény a szeretet, nincs nagyobb törvény nála
Előzmény: Törölt nick (680)
144000 Creative Commons License 2007.12.26 0 0 678
Emmanuel, jöjj,
jöjj Kedvesem,
jöjj, és keltsd újból életre lelkemet!
Jöjj, adj életet lelkemnek!

Ó, Atyának szeretett Fia,
kinyitottam szívem ajtaját,
sokáig kell várnom,
hogy szobámba lépj?
Ha csupán áthaladsz szívemen,
illatod
különleges áradata marad
nyomodban.
Szereteted meggyógyítja
szegény lelkemet.
Szeretet Lelke!
Csupán részemet add nekem szeretetedből!
Emmanuel, jöjj,
jöjj, Te Tökéletes,
jöjj, és ragadd magaddal lelkemet,
hogy ne lásson szükséget
nyomorúságos Szívem!

Ó Atyának szeretett Fia,
mily szépséges vagy!
Magasságbelinek Fia,
ki olyan, mint Te?
Jöjj, és vezess lábad nyomában!
Együtt fogjuk megtenni az utat.
Követni fogjuk a jeleket,
melyeket Atyád keze hagyott,
hogy gyönyörűsége kertjébe vezessen.
Egy szívvel és egy lélekkel
fogjuk követni, Kedvesem,
azt az édes illatnyomot,
amelyet Atyád hagyott számomra.
Bátorításomra
zafírokat terített utamra.
Megnyugtatásomra olajjal írta rá
egész valómra Szent Nevét.

Ó Atyának szeretett Fia,
Te, akinek kezéből
feltámadásod óta
tiszta mirha csordul,
jöjj és vidítsd fel lelkemet!
Egyetlen pillantásod
elég lesz ahhoz,
hogy lelkemet
megnyugtassa és lecsendesítse,
elég lesz ahhoz,
hogy szememet felvidítsa
szent színed előtt.

Kertem Lehelete,
lelkem Forrása,
magasztos szeretet Forrása,
imádandó és Szent,
Te, akiből a termékenység ered,
áraszd ki Lelkedet az egész emberiségre!
Mutasd meg nagy szeretetedet
a mennyben és a Földön!

Ó Atyának szeretett Fia!
Mily tökéletes a Te szépséged!
Kihez hasonlítsalak Téged,
ki életem lettél?
Tömjénófüst oszlophoz,
szikrázó fénysugárhoz?
A tiszta mirha illatáradatához?
Fenségben állsz előttem, Uram,
és mintha királynő lennék,
magadhoz emelsz,
hogy átöleld lelkemet,
és gyengéd szeretettel fülembe susogd:

"Galambom, beteg vagyok
az irántad érzett szeretettől.
A magasságos égből jövök,
hogy meglátogassalak.
Letettem koronámat,
leszálltam trónomról,
nem késlekedem.
Most már csak kis idő,
nagyon kis idő,
és az átok fel lesz oldva.
Megújítalak benneteket,
és visszaadom
istenségeteket.
Kedvesem, az élet forrásából
ingyen adok vizet neked,
aki szeretetemre szomjazol.
Királyod nem pihen addig,
Lelkem kedvese,
míg meg nem engeded,
hogy szája csókjával tegye,
isteni pecsétjét szívedre.
Nem láttad,
miként sötétül el a Nap,
valahányszor kételkedsz szeretetemben?
Közeledj hozzám, drága lélek,
és én Szentséges Szívemből
rád öntöm azt a
mérhetetlen kincset,
amit egyedül neked tettem félre,
hogy széppé tegye lelkedet,
mint tavasz idején,
és elefántcsonttoronnyá,
mennyországgá tegye egyedül az én számomra.
Nem vetted észre,
hogyan oltottalak magamba?
Hadd halljam újból hangodat!..."

Mily ragyogó vagy,
Felkent,
Istennek áldozati Báránya,
angyalaid és a szentek körében!
Atyának tükörképe,
Te Ellenállhatatlan,
háromszorosan szent Világosság,
Egy a Háromban,
Három az Egyetlen Világosságban,
ki ezer Napnál is fényesebb,
miképpen találtál méltónak arra,
hogy lássam a Fiút,
és a Fiúban az Atyát?

"Nem hallottad, galambom,
hogy az alázatosak örvendezni fognak bennem,
a szegények pedig
ujjongani fognak színem előtt?
Nem tudod,
hogy a nyomorúságosok az én gyengéim,
és mily gyönyörűség nekem
a szegényt tanítani?"

Istenem, Istenem!
Ki az, ki hajnalként kel föl
és úgy tündököl a homályban,
mint a hajnalcsillag?
Ki az, ki szebb a Holdnál,
ékessége a Nap,
és nyitva áll Szívének ajtaja?

„A mennyország Királynője Ő,
az én Édesanyám és a te Édesanyád,
legkedvesebb az asszonyok között.
Szép, mint a menny,
ragyogó, mint dicsőségem,
egyedüli tökéletességében
ő az én Lelkem gyönyörűsége.
Ő az Asszony,
akinek fejét
tizenkét csillag koronázza,
dicsőségem edénye ő,
örök világosságom tükörképe.
Ő az, ki jelenlétének fényével
elhomályosít minden csillagot udvaromban.
Ő az igazi Világosságnak,
a testté vált és közöttünk lakozott
Igének
hordozó edénye.
Kegyelem ő a kegyelemben,
és a zsoltárosok
édes éneke.
Ő az én örömöm oka,
becsületem és büszkeségem.
Ő a mennyország kapuja,
ő mutatja meg gyermekeinek
országomba az utat.
Ő az én remekművem,
a ti Vigasztalótok
vigasztalója,
Megváltótok mellett a Társmegváltó,
és Szentlelkem menyasszonya.

Leányom,
mindaddig nem pihenek,
míg Édesanyám házába
nem viszlek,
az ő szobájába, ahol engem fogant,
hogy előttetek is felfedjem
szépségét.
Akkor előtted is egyszerre
világossá lesz minden misztérium,
mely azelőtt
a rejtelmek kútjának látszott,
én kedvesem.
Meg fogod érteni,
hogy e sötét pillanatban miért száll le
hozzátok udvaromból
a Napba öltözött Asszony.

Nézz előre galambom,
tekinteted járjon
egyenesen előtted!
Azon az úton fogok visszatérni,
szerelmem, amelyre ráléptem.
El fogok jönni,
és magam fogom szőlőmet gondozni.
Emmanuel veletek lesz."

144000 Creative Commons License 2007.12.25 0 0 677
Fogsz egy magot, talajt előtte megműveled, hozzá engeded a napot
Nem úgy vigyázol rá mint egy kertész, úgy vigyázol rá mint egy apa, úgy gondozod, mint egy anya
Szerető testvérként bánsz vele, barátként adod köszöntésedet
Törzsét mikor neveled, lombját igazítod
Koronáját szépre metszed, jóra tanítod
S mag mit tesz, úgy simul Hozzád, mint gyermek, úgy figyel, mint gyermek, úgy tesz mint gyermek
Engedelmességben örömét leli, örömödet leled benne
Oly bőkezűen öntözöd, könnyét el nem rejtheti, s mit kaptál tőle, mindennél több Neked
144000 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 676
Nevedet emelem, jó kimondani
Szívembe vettem, jó érezni
Melléd álltam, jó szeretetedben égni
Mert szelíd vagy és alázatos, jó követni

Együtt járunk, kéz a kézben, jöhet bát tátongó vihar
Rádcsodálkozom, és élek, szeretem szigorúságodat
Lépés tűnhet lassúnak, hova siessek?
Lépés ütemét Te adod

Csodálkozásból csodálkozásba lépek
Forrásod bő vizébe beléphetek
Ki nem kutathatlak, inkább kérek
Mutatsz közel és távol, közel is és távol is szelíden teszed

Azon az úton vezetsz, melyen haladnom kell
Jó észrevenni virágaidat
Jó megérezni illatodat
Jó közel lépni Hozzád, jó mikor magadhoz emelsz
144000 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 675
Mikor feltűnik a jel az égen, mikor hegy többé árnyékát nem veti, völgy látóját el nem rejti
Menyasszony fénybe öltözik
Ha akarom, ha nem, látom, értelmembe gondolat költözik
Megérintsem? érintése el nem lök, szava szelíd marad, szavába bele nem köthetek
Megértem első szavát, szava neki is; engedd meg!
Magamra nézek, kit látok? – meg nem értem, míg fel nem fogom, mi tehetségem van, nem magamtól kapom
Lehetek erős, erőm magját ki ültette el?
Lehetek szépbeszédű, nyelvemet, ugyan ki élezte?
Szépségem és alakom, ugyan magamtól kapom?
Értelmem? honnét jöttél hozzám el?
144000 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 674
„Ez a kívánságom. Minden lelket széppé akarok tenni a Földön. Az a kívánságom, hogy mindenkivel megízleltessem Kenyeremet, szeretlek titeket. Az a kívánságom, hogy észretérítsem az istenteleneket.”
144000 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 673
„Azért teremtettem az embert, hogy visszatükrözze dicsőségemet, mivel az én hasonlatosságomra alkottam. Arra teremtettem az embert, hogy a bölcsesség és a tudás szavait mondja. Arra teremtettem, hogy megkapja Szentlelkem adományait. Nem olvastátok?

"Mindez értetek történik. Minél bővebben árad ugyanis a kegyelem, annál bővebben áradjon túl a hálaadás Isten dicsőségére"!

Ó teremtés, felfoghatatlanul szeretlek!

Bár közel álltok a halálhoz, én itt vagyok, hogy nap mint nap megújítsalak benneteket! Gyökerezzetek meg bennem most és csorduljon túl hálaadástok! Vágyakozzatok a mennyei dolgok után! Vágyakozzatok oda, ahol én vagyok és ahová ti tartoztok. Gyökerezzetek meg a szeretetben, a hitben és a reményben! Tartsátok be törvényeimet és azt az igaz tanítást, amelyet nektek adtam! Ti farkasok között éltek, bárányaim, de veletek van Szentlelkem, hogy gondoskodjon rólatok. Ne féljetek, én is veletek vagyok. Álljatok szilárdan és ne féljetek! Az Atya tekintete rajtatok nyugszik… És háromságos Szentségünkben mindvégig gondoskodunk rólatok… Legyetek egyek!”

144000 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 672
Hal-Kapujában állok, kiáltok a szélnek, vidd dalomat el a messzeségnek, a világ négy sarkának, hegy csúcsának, vidd el völgybe, szakadék rejtekébe, vidd el a rétre, minden fűszálnak, virág illatának
Szól az Úr, énekben szól „Nekem”
Szeretet himnuszát költötte szívemnek, szeretet énekét énekli szemeimnek
Jöjj, láss, hallj, figyelj
Emeld kezeidet az Ég felé
Emeld fel szívedet az Ég elé
Ha bűnöm százszor kiáltja, meg ne vallj engem
Szeretet éneke mondja, ezerszeres a kegyelem
Forduljon minden szem felé, arcát keresse minden élő lélek
Szívét nyújtja Irgalom tenyerén, mi sem adhatunk kevesebbet
144000 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 671
Hol vagy kedvesem?
Ablakod alatt vártam rád, de zárva tartottad
Ajtódon kopogtam, és be nem engedtél
El nem hagytalak, és te mégis elfeledtél

Nézd, nem iszom és nem eszem, könnyeimet megtalálod ablakod alatt, könnyeim megtalálod jártadban jöttödben
Ó, ne mond, hogy nem hallod énekemet!
Hajnal ott talál ablakod előtt, madár még alszik, én már neked énekelek
Éjszaka látom, mikor lámpádat eloltod, dalom ott száll szobád előtt

Mutasd magadat, ne engedj elepednem
Mutasd arcodat, ó, mért takarod el?
Kendőt fejedre mért raksz? szépségedet jó látnom nekem
Karodat ruhád rejtői takarják, ó, engedd megérintenem

Nézz karomra, had vegyelek fel, fel a magasba
Emellek, mutatlak világ felé
Ha emellek rejtő ruhádat leveted
Arcodat napfénynek engeded, ó, nevess ki világra, ne rejtsd el arcod gödrét
Ne rejt el hangod édességét!

Hangod olyan nekem, élek halok érte
Nevetésedért mindent megteszek
Ó, nevess rám, nevess!
Mosolyodat add oda nekem!
Add oda magadat nekem!
144000 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 670
„Bárcsak tudnátok mindnyájan, hogy mit kínál fel nektek az úr a ti időtökben! De az Úr Lelke csak az egyszerűhöz és a tisztaszívűhöz jön el és tölti el adományaival. Az Ő dicsősége mind a mai napig az alázatos felett ragyog, és továbbra is üres kézzel fogja elküldeni a gazdagot...

Ezen az üzeneten keresztül békés életre hív benneteket. Isten mindenkit hív közületek, mert ő Atya. Azért hív benneteket, hogy javítsátok meg életeteket, és éljetek szentül. Én, a ti Édesanyátok, megáldom mindazokat, akik visszafordulnak Istenhez, és dicsérem Őt, akinek irgalma kitart nemzedékről nemzedékre. Azokért viszont, akik továbbra is makacsul saját filozófiájukra támaszkodva erkölcstelen életet élnek, imádkozzatok és böjtöljetek! Szívemet, az Anya Szívét szétszaggatja visszautasításuk és vakságuk...

Szívünket számtalan seb borítja. Ha az úr nyája megosztott és szétszóródott, ha a föld sivataggá vált, ha az Isten szent szabályai ellen való lázadás elérte csúcspontját, ha ma bíborosok támadnak bíborosok ellen, püspökök püspökök ellen és papok támadnak papok ellen, az azért van, mert nemzedéketek nem akar hallgatni Szavamra. Engem a Magasságbeli küldött, hogy figyelmeztesselek és szelíden térítselek jó útra benneteket de nemzedéketek mind a mai napig nem adott helyet nekünk szívében, és nem veszi komolyan szavainkat. Azt fogjátok enni, amit learattatok.

Anyai Szívem szomorú, hogy ezt kell mondanom, és szemem véres könnyeket hullat annak láttán, ami elém fog tárulni, amikor az Atya keze lesújt rátok, és mennydörögve ezt kiáltja: "Elég volt! Most már elég!", és tűzviharban fog ítéletet tartani... A mi két átszúrt Szívünk még mindig ünnepélyesen figyelmeztet benneteket, hogy változtassátok meg szíveteket és fordítsátok Isten felé. Egyedül Istenben élhet az ember, mert Ő a ti mindennapi Kenyeretek, Italotok és Lélegzetetek. Tudja meg a mi két Szívünk minden lakója, hogy most már hamarosan diadalt arat a mi két Szívünk, amelyek eggyé váltak, és beteljesül sok minden, amit megjövendöltünk. Jézus Szentséges Szíve és az én Szeplőtelen Szívem megáld benneteket. Legyetek egyek!”
144000 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 669
Mint hömpölygő folyam árja, úgy kel fel csendes szó
Jön és lép tisztásra koldus képében, szelídség a botja, béke saruja
Lép tisztás fáihoz; figyeljetek, nézzétek sok ágatok, formája nincsen, engedjétek levágnom néhány ágatokat, engedjétek
Ha levágom, hajtás indul, új élet
Gyökered lesz erősebb, vihar már nem árthat, szárazság meg nem fojthat

Hét tenger madara száll vizek fölébe, csőrében élet cseppjei
Ó tenger, ostromlod sziklákat, hangodat engeded neki a szélnek, engedd cseppjeimet, engedd odaadjam neked
Cseppjeim megadják csendet, meglásd sötétséget elengeded, kijön mi mélységbe fényt nem engedi

Madarak szállnak bokorra, szállnak fel a szélbe, járnak együtt, énekelnek együtt
Énekük új, nincs fűszál, mi ne figyelné őket
Rét mondja; szárnyam lenne én is énekelnék, a magasba repülnék
Játszanék a széllel, játszanék napsütéssel, reggelt dalommal köszönteném
Bizony mondom, nem hallgatnék
144000 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 668
„Az a megtiszteltetés ért téged, hogy meg lettél jelölve, rád írtam, hogy hozzám tartozol, hogy az én birtokom vagy... Ezek a jelek nemesek és felbecsülhetetlen az értékük. Azok előtt fedem fel, akik előtt akarom. Testi szemmel nem láthatók, de a kegyelem által, a lélek szemével igen.

Azért jöttem a világba, hagy szolgáljak, és nem azért, hogy nekem szolgáljanak. Isten létemre kiüresítettem magam, hogy magamra vegyem a rabszolga állapotát.

Ahogy Atyám engem, akaratommal megegyezően, ajándékul adott nektek a ti megváltásotokért, én a ti időtökben az én céljaim megvalósítására hívom, és üdvözítő tervemhez emelem, a magam másává alakítom választottaimat.

Jóval teremtésük előtt kiválasztottam őket, hogy az én igaz képmásaim és tervemnek, a szeretet tervének munkatársai legyenek. Abban a megtiszteltetésben részesülnek, hogy megjelölöm őket ugyanazokkal a jelekkel, amelyekkel én lettem megjelölve, hogy egészen az enyémek legyenek, és ezáltal megmutassam a világnak, hogy ők valóban az enyémek, az én ivadékaim...

Ezért, ha ők üldözést szenvednek, ha leköpik és megfenyegetik, ha félreértik, megrágalmazzák és támadják őket, tudd, hogy az enyémek. Csontok ők az én csontjaimból, testek az én Testemből. Meg vannak jelölve mindazokkal a nemes jelekkel, amelyeket én kaptam a ti megváltásotok érdekében. Ezekre az értékes lelkekre is folytonosan rátaposnak a ti érdeketekben, istentelen nemzedék. Nap, mint nap irtják és ítélet alá vonják őket, még Egyházam képviselői is!

Miként a juhokat, őket is minden idők szentjeinek és prófétálnak vágóhídjára viszi azoknak a hamis vádja, akik azon a napon szerepet vállalnak... és azok mily ügyesen játsszák ki szavaimat annak érdekében, hogy megmagyarázzák hitetlenségüket!

Nem tetszik nekem magatartásuk. Az egész emberi nem ellenségeivé válnak, mivel megakadályozzák választottaimat abban, hogy akaratomat népem tudtára adják és újjáépítsék házamat. Így azok az elnyomók mindenkor elérhetik gonosz céljaikat.”

144000 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 667
„Ó gyermekem... légy mindig türelmes, és én a te türelmed által továbbra is kiáradok a száraz földekre, isteni szeretetembe merítem őket, és mennyei harmattal adok növekedést ott, ahol most csak szárazság van. Csillapítsd szíved aggodalmát! Bízz bennem, a te Teremtődben, mert én nagy dolgokra vagyok képes. Végtelenül gazdag vagyok kegyelemben és erényben, ezért meghívlak, menyasszonyom, hogy oszd meg Vőlegényeddel eljegyzésünk dicsőséges ajándékát, vagyis fenséges keresztemet...

Jöjj készségesen, mint minden időben, amikor ölelésembe hívlak!... Engem megölelni annyit jelent, mint keresztemet átölelni... És most hadd leheljem beléd isteni Szavaimat: Mondottam neked, hogy amikor engem átölelsz, akkor keresztemet öleled át, és ebben az ölelésben világosságomba merítkezel. Az út, és újból elmondom, az egyetlen út, ami elvezet téged ahhoz, hogy velem az isteni szeretetben egyesülj, az, amikor önként és szeretettel átöleled keresztemet, ami jól tudod, hordozza annak szenvedéseit, de örömeit is, és elvezet téged a Kálváriára, ahol lelked fel lesz magasztalva. Az én édes ölelésemben örömet lelsz, de legnagyobb örömed mind között az lesz, amikor ráébredsz, hogy te az én kínszenvedésem mása, a legfőbb Áldozat része, az én részem lettél: a szeretet újabb áldozata, újabb élő feszület, újabb rabszolga, akit váltságdíjul adnak a világért. És az én ölelésemben lelked erőt és olyan erényeket merít belőlem, melyek hozzám hasonlóvá tesznek téged. Lelkem szerelmeseként szíved dicsérő himnuszokat fog zengeni, melyek eljutnak a magasságokig és az Amen füléig, és így dicsőítést kap a te Háromságos Istened...
Ki fogja fel teljesen napjaitokban keresztem dicsőségét? Igen kevesen!

Ezért jövök el általad, hogy a szenvedésen keresztül tanítsam a világot. A lelkek után való szomjúságomban és nagy fájdalmamban, mert látom, amint a lelkek az örök tűzbe hullanak, mindenkit felszólítok ebben a világban a megtérésre, és felszólítok arra,hogy készüljön fel országom dicsőséges földi uralmára, amelyben az én isteni akaratom lesz mindennapi életetek lényege és a homlokotokon lévő jel. Belekiáltok lelketek éjszakájába. Időnként betekintek szívetek ablakán, reménykedve, hogy e szavakat hallom tőletek:

"Jöjj, szeretett Megváltóm, jöjj és nyisd fel alvó szememet, fordítsd szívemet a Te jóságod felé, és szakíts el a bűntől! Jöjj, és nyisd meg az erények kapuját számomra, hogy beléphessek, és tisztelettel leborulhassak Háromságos dicsőséged előtt! Lelkem Kedvese, dicsőséges Szavaddal adj újból életet lelkemnek!"

És én így válaszolok nektek:
"Nevem dicsőségére sohasem foglak elhagyni benneteket én, aki fenségben a Föld és a menny fölé magasodom, és életet fogok adni nektek."

144000 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 666
Ez az a nap, amelyet az Úr rendelt, örvendjünk és vigadjunk, dicsérjük Szent nevét
Kivezette pusztába népét, mondta kövess, és úgy lett
Sziklából vizet fakasztott, forrásból ki iszik életre kél, benyúlhat kígyók közé, tenyerébe skorpiót vehet
Mert jó az Úr, tettei dicsérik Őt, és neve fennmarad öröktől örökké
Szőlőről fürtöket maga szüretelte, szemeket egyenként leszemezte, présbe rakta és megtaposta, maga taposta, levét felfogta, dézsába engedte, édes a leve, ki megissza kér még belőle
144000 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 665
Rádnézek, s ha lépsz lépek, ha türelemre intesz megállok, előtted állok
Nézem röptödet, hallgatom szárny csattogásodat, hívó kiáltásodat
Gyűjtesz keletről és gyűjtesz nyugatról
Hívásod hívja északi népeket, déli népek felfigyelnek
Hívsz, hogy építs szépséget, taníts jóságot, barátságot
Odamegyünk Hozzád és adsz, megadod, mi nem vagyunk
Szemet kapunk és csodálkozunk, ugyanarra ha nézünk mégis mást látunk, ugyanazt halljuk, mégis többet értünk, már értünk és remélünk
Ó, kézfogás lett társunk, simogatás a barátunk, velük járunk
144000 Creative Commons License 2007.12.12 0 0 664
„Figyelj Szívemre, és értsd meg, miért ontok könnyeket. Fogsz-e imádni engem ma éjjel is? Jöjj, gyermekem, Jézus itt van a szobádban... Azért sírok, mert Szent Istenedet súlyosan megbántják... Koldusként állok minden ajtó előtt szeretetet koldulva, de nem kapok választ, ó... olyan kevesen figyelnek... jöjj, és imádj, jöjj, és gyógyítsd be Sebeimet szereteteddel!... Érezd jelenlétemet!... Jesuah melletted áll, és te vagy az, gyermekem, akire rábíztam érdekeimet. Ne félj! Mindig szelíd vagyok. Állítsd helyre házamat, ó szeretetem gyermeke, maradékom, ivadékom...”
144000 Creative Commons License 2007.12.11 0 0 663
Amekkora a bizalmam, úgy adod kegyelmeidet
Sziklára lépek, onnét le nem lépek
Kérésem az mi rajta tart
Amim van tenyeremre veszem, úgy adom ahogy van
Úgy fogadlak ahogy jössz, mosolyom fogad mikor felismerlek
Hagyom akkor emelj fel amikor akarod, ha kell sivatagban szomjúhozva megyek
Nem hagysz el egyetlen napot sem, hogy rám lehelnél
Fogom Szavad és megköszönöm
Együtt járunk, ha kell járok előtted, ha kell járok mögötted
Nincs szó, mit ne mutatnék Neked
Tudod milyen vagyok, annak szeretsz, amilyen vagyok
Nélküled erős nem lehetek
Ha kezemet sem bírom felemelni, Veled erős vagyok
Úgy vagyok Benned, mint Te bennem
Benned, egyek vagyunk
144000 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 662
„Ma is úgy van, ahogy tegnap volt. Leányom, az idők nem változtak, ma is úgy van; ahogy tegnap volt. Amikor testben voltam a Földön, némelyek azt hitték, hogy új próféta vagyok csak kevesen hittek bennem, mint Messiásban. A farizeusok, miután meghallgattak, rámrontottak, hogy istenkáromlásért megkövezzenek, akkor most miért lepődsz meg azon, amit az emberek hisznek? Te tőlem származol, és ma követemként küldelek a "Béke és szeretet" üzenetével. Azért jövök, hogy egyesítsem Egyházamat, de ma is úgy van; ahogy tegnap volt. Hadd mondjam meg; a vezetők zavarba fognak jönni, és sokan vonakodnak majd elhinni, hogy egyenesen tőlem való ez az üzenet. Egyesek kigúnyolnak, tüzetesen megvizsgálnak, mások meg egyetlen percet sem szentelnek arra, hogy meghallgassanak. Egyesek félreértik majd üzenetemet, mivel ez ismét meghaladja bölcsességüket.  Íme eljövök, kezemben tartom Szívemet, hogy felajánljam nektek teljes irgalmamat. Téged használlak fel arra, aki gyenge és esendő vagy, hogy eszközöm légy. Rajtad keresztül nyilvánulok meg; hogy a Földre jöjjek, és egyesítselek benneteket. De bizony mondom neked, ha legalább belenéznének az én szeretett Jánosom sugallataiba amelyek mind tőlem valók -, megértenék, hogy közel van az óra.”
144000 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 661
„Bárcsak tudnátok mindnyájan, hogy mit kínál fel nektek az úr a ti időtökben! De az Úr Lelke csak az egyszerűhöz és a tisztaszívűhöz jön el és tölti el adományaival. Az Ő dicsősége mind a mai napig az alázatos felett ragyog, és továbbra is üres kézzel fogja elküldeni a gazdagot...

Ezen az üzeneten keresztül békés életre hív benneteket. Isten mindenkit hív közületek, mert ő Atya. Azért hív benneteket, hogy javítsátok meg életeteket, és éljetek szentül. Én, a ti Édesanyátok, megáldom mindazokat, akik visszafordulnak Istenhez, és dicsérem Őt, akinek irgalma kitart nemzedékről nemzedékre. Azokért viszont, akik továbbra is makacsul saját filozófiájukra támaszkodva erkölcstelen életet élnek, imádkozzatok és böjtöljetek! Szívemet, az Anya Szívét szétszaggatja visszautasításuk és vakságuk...

Isten az ő misztériumát csak a tisztaszívűek előtt fedi fel, és a mi két Szívünk azért követi fáradhatatlanul a bűnösöket, mert nagyon szeretünk benneteket. Ó, de úgy látszik, hogy sokan nem értik és nem törődnek vele, és gúnyt űznek felszólításainkból. Amikor az irgalomnak ez az ideje lejár, a halottak nem kelnek többé életre. A mi két Szívünk tele van sebekkel, és fájdalommal kiált hozzátok, hogy javuljatok meg, imádkozzatok, böjtöljetek, és igazán szeressétek Fiamat az Oltáriszentségben! Meghívlak, hogy térjetek be Szívembe, és én elrejtelek, megőrizlek és megvédelek benneteket minden körülöttetek lévő gonosztól és a kísértésektől. Megoltalmazlak és felemellek gyermekem, a bűn viharos vizéből, és elrejtelek anyai Szívembe. Olyan nagy az én vonzalmam irántad, hogy még az angyalok is szívesen lennének helyedben. Jézus Szentséges Szívének és az én Szívemnek nincsenek kedvencei. Isten igazságos és jó.

Szívünket számtalan seb borítja. Ha az úr nyája megosztott és szétszóródott, ha a föld sivataggá vált, ha az Isten szent szabályai ellen való lázadás elérte csúcspontját, ha ma bíborosok támadnak bíborosok ellen, püspökök püspökök ellen és papok támadnak papok ellen, az azért van, mert nemzedéketek nem akar hallgatni Szavamra. Engem a Magasságbeli küldött, hogy figyelmeztesselek és szelíden térítselek jó útra benneteket, de nemzedéketek mind a mai napig nem adott helyet nekünk szívében, és nem veszi komolyan szavainkat. Azt fogjátok enni, amit learattatok.

Anyai Szívem szomorú, hogy ezt kell mondanom, és szemem véres könnyeket hullat annak láttán, ami elém fog tárulni, amikor az Atya keze lesújt rátok, és mennydörögve ezt kiáltja: "Elég volt! Most már elég!", és tűzviharban fog ítéletet tartani... A mi két átszúrt Szívünk még mindig ünnepélyesen figyelmeztet benneteket, hogy változtassátok meg szíveteket és fordítsátok Isten felé. Egyedül Istenben élhet az ember, mert Ő a ti mindennapi Kenyeretek, Italotok és Lélegzetetek. Tudja meg a mi két Szívünk minden lakója, hogy most már hamarosan diadalt arat a mi két Szívünk, amelyek eggyé váltak, és beteljesül  sok minden, amit megjövendöltünk. Jézus Szentséges Szíve és az én Szeplőtelen Szívem megáld benneteket. Legyetek egyek!”

144000 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 660
„Mindössze szeretetet kérek tőletek! Korlátlanul szeressetek! Én vagyok a magasztos szeretet Forrása. Jöjjetek hozzám, merítsetek belőlem, és töltsétek meg szíveteket, hogy másoknak is tovább tudjátok adni ezt a szeretetet! Bárhol vagytok, ott én is jelen vagyok, ezért soha ne feledjétek, hogy ahol ti vagytok, ott vagyok én is. Én, az Úr, megáldalak benneteket.  Viseljétek gondját testvéreiteknek és vezessétek őket hozzám, hadd lássák ők is Szent Arcomat.

Kis gyermekeim, szeretetből teremtettelek benneteket arra, hogy szeressetek, vigasztaljatok és dicsérjetek engem! Dicsőíteni akartok? Akkor szeressetek és imádjatok! A hozzám szóló ima a mennyország kapuja. Szívetekből fakadó imát akarok. Ezért mondom, imádkozzatok, imádkozzatok, imádkozzatok! Gondoljatok arra, hogy Édesanyátok Szíve és az én Szívem szeretetben egyesült. Ezért jöjjetek ti, akiket Szívem szeret, jöjjetek hozzánk! Pihenőhelyet ajánlok nektek Szentséges Szívemben és oltalomhelyet Édesanyátok Szívében. Én vagyok a Feltámadás, és másokat is fel fogok támasztani, ahogy téged feltámasztottalak. Irgalom vagyok, és határtalan irgalmamban hagyom, hogy megindítsátok Szívemet. A Szeretet és az Irgalom van most ajtótokban!”

144000 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 659
„Ó romlott nemzedék! Mennyire eltávolodtál tőlem! Odáig jutottál, hogy elhitted, nélkülem is tudsz járni. Odáig jutottál, hogy tiszteletreméltónak érzed magad. Megengedted a Sátánnak, hogy hiúságával tápláljon. Szavakkal nem lehet kifejezni romlottságodat, bűnös vagy és vak. Ne pihenj, légy éber, ne aludj, mert közel az idő, növekedj Lelkemben, bizalommal közeledj hozzám, és nyisd ki szívedet, hogy befogadhass engem! Sokan imádkoztok, de imátok nem jut el hozzám. Tanuljatok úgy imádkozni, hogy érezzelek benneteket. Sok ima vész kárba a Földön; sohasem ér hozzám.

Igen, az ajkak imájára gondolok. Felkínáltam nektek Szavamat, hogy tanuljatok, és most felkínálom üzenetemet, hogy emlékeztesselek benneteket útjaimra. Jöjjetek és tanuljatok, gonoszságotok helyébe szeretetet adok. Fogadjátok el útjaimat, az erények útját! Hitetlen nemzedék, miért feledkeztetek meg isteni útjaimról? Térjetek vissza hozzám, Szabadítótokhoz! Én nem feledkeztem meg rólatok, és minden bűnötök ellenére is szeretlek benneteket. Szívem határtalanul szeret, és mindent megbocsát!”
144000 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 658

Előtted állunk, segítségedet kérjük, tanításodat kérjük, hogy megértsük
144000 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 657

„Nemzedék! Elküldtem hozzátok angyalaimat, és még most is sorra küldöm őket, hogy gyűjtsék össze választottaimat a világ négy széléről, az ég minden sarkából, hogy készen álljanak, mivel a Vőlegény hamarosan eljön a mennyből és veletek lesz. Mai világotok gyorsan elhasználódik. Elküldöm angyalaimat, hogy összegyűjtsék választottaimat, népemet és megújítsák Egyházamat. Nem vettétek észre? Nem értettétek meg? Még nem láttátok jeleimet?

Szentlelkem ma kettő közül egyet magához ragad, lángoló tüzébe burkolja, és kiküldi, hogy a Magasságbeli tanúja legyen. Szentlelkem felemeli az egyiket, és a porban hagyja a másikat. Az egyiket felveszi, a másikat otthagyja. Szentlelkem, akár a szél, ott fú, ahol Neki tetszik. Halljátok hangját, de nem tudjátok, honnan jön, és merre tart. Szentlelkem mint Vőlegény megjelenik napjaitokban, hogy udvaroljon nektek, magához édesgessen titeket és egybekeljen veletek. Szentlelkemet mint értékes sarokkövet helyeztem szívetekbe, hogy hitetek, reményetek, szeretetetek és irántam, Istenetek iránti buzgóságotok alapköve legyen. Szentlelkem napjaitokban sokféle módon lehel rátok. Lehelete olyan, mint a szerteágazó folyam. Amerre folyik, gyümölcsfák rügyeznek, és soha nem hervadó, gyógyító erejű levelet hoznak. Mindenki meggyógyul, aki gyümölcséből eszik.

Igen, az én Szentlelkem életadó Forrás, országom belső ereje, aki bölcs tanítványokat támaszt. Szentlelkem épít, megújít és széppé tesz, a megtévesztő viszont lerombol és halálra visz mindent, ami szent. Hogyan lehetséges, hogy nem látjátok Szentlelkem világosságát? Szentlelkem úgy világít ma az égen, mint hét nappalnak együttes fénye. Nem elég talán számotokra az Emberfiának ez az égen megjelenő jele? Szentlelkem pásztorként gyűjti össze és menti meg szétszéledt nyáját. Elrejtett és ismeretlen dolgokat fedek fel előtted, nemzedék! Alkalmas időben fedem fel előtted e dolgokat.

Akár jobbra, akár balra fordultok, mindenütt Szentlelkem ragyogó fényét fogjátok látni, és fületek azt fogja hallani, hogy

"ÉN VAGYOK !"

ÉN VAGYOK teljes szívvel veletek van. ÉN VAGYOK itt van, hogy építse reményeteket, erőtöket, hiteteket és szereteteteket. Gyermekem, "koumi!" Kelj fel most, aki régen elenyésztél! Kelj fel most, gyermekem, és foglald el helyedet! Fogd a pásztorbotot! én fogom vezetni lelkedet, hogy tanítást kapjon: most menj és keresd meg szétszéledt juhaim maradékát! Ne fáradj el az úton, gyermekem, de ha mégis elfáradsz, vállamra veszlek. Ma én magam fogom összeszedni juhaimat...

Ó nemzedék, hogyan kérhetsz még több jelet, az Emberfiának jelénél is többet, amit ma adok neked? Ki az, aki ma nem veszi észre szándékomat? Az igazságot mondom, csakhogy ti nem hiszitek, hogy én vagyok az, aki beszélek. Miképpen lehetséges, hogy nem tudjátok felfogni hangomat? Megkérdeztétekóe valaha magatoktól, hogyan vált egyenessé azoknak útja, akik a porban élnek? Megkérdeztétekóe magatoktól, hogy ki volt az, aki kinyitotta a némák száját, és bölcs beszédet adott a tudatlannak? és ki volt az, aki tanította a lélekben szegényeket, vagyis a nyomorúságosokat, ahogyan ti nevezitek őket?

Nem hallottátok, hogy Szentlelkem valóban az életadó? Nem értettétek meg, hogy Szentlelkem kerüli a büszke szívűeket, de meghitten felfedi magát az alázatos előtt? Szentlelkem ma a nagy égi jel , eljövetelem tükörképe. Ameddig gondolataitok földiek maradnak, képtelenek lesztek felfogni a mennyei dolgokat. Nem olvastátok?

"Az Úr, megjelenik fölöttük,
a nyilai repülnek, mint a villám."

"Mert lám, tűzben érkezik az Úr...
Szabadjára engedi izzó haragját,
fenyegetését a lobogó lángokban."

Atyám művei befejezéshez közelednek.

Figyeljetek és értsétek meg: Mondottam, hogy el fogok jönni, hogy összegyűjtsem a különféle nyelvű nemzeteket. Sokan kérdezik közületek: "Mikor fog ez megtörténni és mi lesz eljöveteled jele?" Előre figyelmeztettelek benneteket, hogy ez akkor következik be, - amikor látjátok, hogy a vészthozó undokságot, amelyről Dániel próféta beszélt, felállítják a szent helyen, vagyis, - amikor látjátok, hogy az ellenség ott foglal helyet, ahol nem kellene, azaz szentélyemben, az én lakóhelyemen {a lélekben},- amikor látjátok, hogy ez a lázadó azt állítja, hogy ő sokkal nagyobb annál, amit az emberek "istennek" neveznek, sokkal nagyobb bárkinél, akit imádnak, és szentélyemben emeli trónra magát, és azt állítja, hogy ő az Isten,- tudjátok meg, hogy ez az a jel, amely előre megadatott nektek, mielőtt az Emberfiának jele megjelenik az égen, hogy megmentsen benneteket.

Emeljétek fel fejeteket, és keressétek az én mennyei Mannámat az égen! álljatok egyenesen! Emeljétek magasra fejeteket, mert eljött a ti szabadulástok! Hogyan lehetséges, hogy közületek sokan nem tudják észrevenni Szentlelkemet? Jövetelem megrendíti a föld mélységeit, ne mondjátok tehát, hogy nincs igazságszolgáltatás, és hogy a szövetség ládája messze van. A szövetség ládája itt van felettetek az égben, hogy tanúsíthassátok dicsőségemet. Új életre keltek, ha Mannámból esztek. Újjászülettek. Ezért ne keressetek más jelet! Nem hallottátok, hogy a Lélek adja az életet? Azért nem hisznek egyesek közületek, mert még nem ettek ebből a Mannából. Igen, Szentlelkem az, aki képes megadni nektek misztériumaim világos megértését. Ez a mennyei táplálék a szegények eledele, amit nem lehet pénzen megvásárolni.

Szentelődjetek meg és tisztuljatok meg, hogy beléphessetek a kertbe, az én országomba! Ma Szentlelkem jelét adom nektek az égen, betölti az egész világot, mindent megújít, az egész világon mindenütt kinyilvánítja erejét. Közületek mégis sokan kihívják irgalmamat és azt merészelik kérdezni: "Hol vannak Isten jelei? Az Emberfiának jele még nem jelent meg az égen, hogy bebizonyítsa, ajtónk előtt áll az Uralkodó." Le akartok csapni azokra, akiket Szentlelkem kent fel. Bosszankodtok miattuk, mert gondolkodásmódjuk nem egyezik a tieitekkel! Még látásuk is kellemetlen lelketeknek. Ó... és gyökereiben enyészik el bennetek a megértés...

Mondom nektek: Bár előttetek törékenynek tűnnek azok, akiket Szentlelkem kent fel, ők jól belém gyökereztek. Alig keltek még ki, de belém vannak oltva. és mint tiszta tükröt mozgatom őket, hogy mindenütt felragyogtassák Szavaimat, és bárhová mennek, én velük vagyok. Továbbra is fel fogják ragyogtatni Szavaimat előttetek, hogy országomba vezessenek benneteket. Továbbra is felfedik hatalmamat, bár durván bántok velük. Alázattal el fogják viselni a sértést és rágalmat, hogy megmentsenek titeket. Nem fogják kinyitni szájukat, hogy ellentmondjanak nektek a népek szeme láttára, hanem olyanok lesznek, mint az angyalok, akik jó hírt hoznak. Továbbra is fel fogják ragyogtatni Szavamat mint tiszta tükröt, hirdetni fogják a szabadulást, békéről és szeretetről szólnak. És bár sokan meg fogják vetni és vissza fogják utasítani őket, méltósággal fogják viselni szenvedésüket.

Emeljétek szemeteket az égre, és ismerjétek fel jeleimet! Azért jövök, hogy helyreállítsam házamat. Azért jövök, hogy megújítsalak, nemzedék. Azért fedem fel előttetek Szent Arcomat, hogy megmentselek. Ó jöjjetek, akik még mindig ingadoztok! Mondom nektek: Kezdettől fogva, és mialatt mindez megtörtént, mindig világosan szóltam hozzátok.

Mindenkor jelen voltam!"

 

144000 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 656
Félelem istene úgy terjeszti félelmét, mint ki nem adja
Istennek adja magát, pedig nem isten
Bátorság leplébe takarja magát, és leránt
Almával telt kosarat tart, harapása mérgezett
Mit oszt, kígyó és skorpió

Jézusom, Szent Neved félelmet kelt benne, Szent Neved elüldözi
Szereteted pajzs, szeretetben élek
Szereteted sisak fejemen, éltet
Szeretet, kard kezemben, magasra tartom, ki látja kardot életre kél tőle
Ki meghalja hangját, megelevenedik
Élő vizet iszik, élő kenyeret eszik
Élethez élet vize való
Élethez élet kenyere való
Felöltöztet és betakar, megvéd minden veszélyben

Benned tudom, mi az mi Tőled való
Irtózom mindentől, mi nem Tőled való
Melléd állok, és te megadod minden szükségemet
Tejben fürdöm, hajamat olajjal kenem

Hangom kedves neked
Hangomért életet adsz, és ő megköszöni
Ha halottat látok mellé állok
Fényt adsz kezébe, megnézi és meggondolja, ha kéri életre kél, ha kérem megmenekül
144000 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 655
Az Úr mondja: Szívem megszentel titeket, még a névtelen embereket, az erkölcsteleneket, az érdemteleneket is meghívom. Átalakítom a kőszívűeket, és kiemelem őket a semmiből. Váratlanul jövök a halottak közé, és mindannyiukat fel tudom támasztani.

Szép vagy Istenem, léphetek szépségedben, jó vagy Istenem, és léphetek jóságodban
Több vagy mindennél, Te ott vagy mindenben, Minden vagy mindenben
Eléd lépek és a sok sártól nem látom magamat, könnyed nekem adod, és a sár lehullik rólam
Szétnézek, és máshogy látok, hisz látlak mindenben, hisz ott vagy mindenben
Véred egy cseppjét szívemre rakod, és felujjong szívem
Már nem előtted vagyok, Benned vagyok, benned élek
Lépésünk egy, jársz előttem és jársz mögöttem
Együtt könyörgünk az Atyához, szolgálatot együtt tesszük
És ez jó, a szolgálatod édes, szolgálatod megszentel minden életet
144000 Creative Commons License 2007.12.02 0 0 654
„Jelenlétünk e felszólítás által: megbocsátás.
Jelenlétünk közöttetek: jóság és gyengédség.
De hangom hamarosan mennydörgésként fog hallatszani közöttetek. Hangom az igazságosság hangja lesz. El fogok jönni, hogy megtisztítsam ezt a Földet.
Tisztításom kis ítélethez lesz hasonló és igazságos lesz.


Bár én magam vezettem vissza hívásommal sokakat a hitre, a Föld továbbra is pusztulófélben van a lázadás miatt. El fog hervadni szárazsága miatt. Szemem ezekben a napokban szüntelenül véres könnyeket ont, mert közületek oly sokan éreznek kísértést, hogy visszanézzenek arra, amiről megfogadtam, hogy elpusztítom. Pedig látták dicsőségemet, irgalmamat és erőteljes közbelépésemet ezekben az években. Hol vagytok ti, akik számláltátok a perceket, hogy velem lehessetek? Hová lett egykori lelkesedésetek, hogy megvédjétek Nevemet és szentnek tartsátok? Ti, akik messze vagytok Szívemtől, eljöttetek hozzám és így szóltatok: "Beteg vagyok." és ti, akiket meggyógyítottam, újból fásulttá váltatok.

Szomorúan hívlak benneteket, de közületek sokan megvetik minden figyelmeztetésemet. "Adjátok át üzenetemet minden városnak, hogy változtassák meg életüket!", mondom, de mihelyt szólok, hangomat elnyeli a városaimban lakó tátongó sötétség... Ilyen keveset érek szemetekben? én, aki élő lelket leheltem belétek, nem érekóe többet számotokra? Oly sokan olvassátok és egyre csak olvassátok üzeneteimet, de nem éltek aszerint, mert úgy olvassátok, hogy nem értitek. Egyik pillanatban fellángol szívetek és dicséreteket mond nekem, de a következő pillanatban már ki is alszik bennetek a láng.
Olyan gyengéden bántam veletek, ahogyan az apa bánik gyermekeivel.

Felfedtem szívetek előtt ezt a kimeríthetetlen kincset, amely rejtve volt nemzedékeken át, és a ti időtöknek, ezeknek az időknek volt fenntartva, amikor a világ hidegsége miatt megvetik a tudást és a hitet. Kincsemet a végső idők számára tartottam fenn, amelyben most éltek, amikor az emberek jobban szeretik saját kedvtelésüket, mint Istent. Szívesebben adják át magukat minden rossznak, mint a jónak.

Szentséges Szívemből úgy öntöm rátok kimeríthetetlen kincsemet mint völgyekbe zúduló vízesést, hogy megerősítselek benneteket szeretetetekben és előkészítselek országomra. Olyan vagyok, mint a völgyekben csobogó forrás, végigsietek a hegyek között, és odahívom a szomjazót. Az elmúlt években mindent felkínáltam nektek, amit az ég felkínálhat, mondjátok hát, mit tehettem volna még, amit nem tettem meg megmentéstekre?
Gyermekeim, kezdetben törvényt adtam nektek, hogy életben tartsalak titeket. Törvényemet mind a mai napig nem tartjátok meg, mert nem éltek Isten szeretetében.

Amíg nem szeretitek mennyei Atyátokat, addig felebarátotokat sem tudjátok szeretni, és nem mondhatjátok, hogy engedelmeskedtek a parancsolatoknak. Amíg nem élő bennetek mindaz, amit kezdetben tanítottam nektek, addig még nem gyökereztetek meg bennem. Hogyan mondhatjátok: "Jézusban és Atyámban élek." Nem hallottátok, hogy a két legnagyobb parancsolaton nyugszik az egész törvény?
Ünnepélyesen kérdezlek titeket: "Mit számít az embernek, ha megnyeri az egész világot, de elveszíti a szeretet adományát?" Elveszíteni a szeretet adományát annyi, mint elveszíteni Isten ismeretét, mert ha valaki nem szereti az Atyát, megszegi az összes parancsolatot.

Mondom nektek, ha szeretetetek el nem mélyül és nem növekszik, sohasem juttok be országomba. Tanuljátok meg dicsőíteni az Atyát és szeressétek Őt, hogy az Atya és én veletek lakozhassunk!
Tanuljatok meg vágyakozni az Atya után és óhajtsátok Őt, hogy életetek szüntelen imádság legyen! Ha azt mondjátok, hogy Istentől valók vagytok, akkor úgy szeressétek egymást, ahogy én szeretlek titeket, hogy igaz életet éljetek Istenben.

Nem ismertétek fel dicsőségemet ezekben az években, mialatt tanítottalak benneteket?
Hamarosan visszatérek hozzátok, ezért ne merészeljétek mondani: "Még van időm a javulásra!" Most jöjjetek és most bánjátok meg bűneiteket! A bűnbánat gyümölcse a szeretet. Most jöjjetek és most tanuljatok meg nemes lelkűnek lenni szeretetekben mennyei Atyátok iránt! Tanuljátok meg, hogy ne csak a hozzátok közelállókat szeressétek, hanem azokat is, akiket ellenségeiteknek tartotok! Ha irgalmasok lesztek irántuk, akkor mennyei Atyátok is irgalmas lesz irántatok. Az én házamban csak szeretet van.
Neveteken szólítottalak, hogy reményt adjak nektek. Megnyitottam Szentséges Szívemet és felkínáltam nektek egész gazdagságomat és kincseimet, amit századokon át elrejtettem. Leszálltam trónomról, hogy közöttetek legyek kezemben a Szívemmel, és felkínáljam mindazt a kincset, ami benne van. Amikor szólásra nyitottam szájamat, elmerültetek tökéletes szépségem csodálásában.

Rátok leheltem édes illatomat, hogy felszítsam szereteteteket és felemeljelek titeket. Megtéréstek fiatalságában önként nyitottátok ki nekem szíveteket, és megkértetek, hogy vezesselek a pásztorbottal, és én úgy tettem. Abból a nyájból, amelyet legeltettem, csak igen kevesen maradtak a nyájban.
Ellenállástok nem volt tartós a gonoszsággal szemben. Lábatok lassanként eltávolodott Szívemtől, és ti a harag és a hazugság felé gyorsítottátok meg lépteiteket.

Elkedvetlenedtetek, tüskebokor és tövis tépázta meg a növekvő kis szeretetet, amely gyönyörűségem volt, és engem tisztelt. Hogyan mondhatjátok, hogy szemetek számon tartja törvényemet, ha fáradhatatlanul próbára teszitek felebarátotokat? Atyám és én azért jöttünk le a mennyből, hogy emlékeztessünk benneteket, nyissátok ki szíveteket, és fogadjatok be bennünket, még mielőtt láthatóan keresztülhaladok ezen a Földön!
Imádkozzatok, nehogy készületlenül, olyan állapotban érjen benneteket az az óra, amikor még kőszívetek van! Imádkozzatok, nehogy üresen találja lelketeket az az óra! Nyitott szívvel jöjjetek királyotokhoz, és akkor ti is részesültök királyi asztala gazdagságában, ami: szeretet.”

144000 Creative Commons License 2007.12.01 0 0 653
Szólsz és meglesz, akaratodnak mi állhatna ellen, ki léphetne ellened mikor lépsz, ó Seregek Ura, Szelídség Istene, Megbocsátás Istene, hangod kedvesen szól; ismerj fel, jöjj Hozzám, és beszélgess Velem, oly egyszerű engem megszólítani, oly egyszerű elém lépni, ha elfordulsz én eléd lépek, elesel én megbocsátok neked, jöjj, és beszélgess Velem

Fogom Szent Testedet, magamhoz veszem
Fogom Szent Véredet, magamhoz veszem
És az angyalok, szent irigységgel figyelnek
Ahogy figyelek Reád, úgy örülsz nekem
Ahogy küzdök érted, úgy adod kegyelmeidet
Figyelek, értelmedet úgy adod, figyeljem többieket
Oda állsz pásztoraid mögé, úgy szólsz, és ők örülnek Neked
144000 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 652
Keresem a kötelem, mi az enyém
Sok kötél között egy az, ami az enyém
Megkeresem és kezemben tartom
Míg saját kötelem tartom, kötelek egy irányban húznak
Kötelem tartom, figyelem mikor lépjek, mikor álljak meg vele
Körbejársz lépés előtt, megkérdezed türelmemet
Ha tűrtem, együtt feszülünk neki kötélnek
Bízom benned, bizalmam segíti a többieket
Amivel segíthetek többieknek, az a saját kötelem
Míg arcodat keresem, állva maradok
Ha megkapom arcodat, a válaszodat is megkapom
Válaszodat avval adod akivel akarod, úgy adod, ahogy akarod
Hírhozó alakja szemeimet Rólad el nem veszi
144000 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 651
”Én nem hiába fáradoztam benned. Lelkem szabaddá tett téged, hogy jó helyet találjak benned, és benned lakhassak. Jöjjenek hozzám fiaim és leányaim, és megszabadítom őket, hogy ők is csatlakozzanak gyülekezetemhez.IC”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!