Keresés

Részletes keresés

ses Creative Commons License 2000.06.02 0 0 394
na jó, tényleg.
;-)
Előzmény: Midaga Ritten (393)
Midaga Ritten Creative Commons License 2000.06.02 0 0 393
ne szerénykedjünk itten, brilliáns :)
Előzmény: ses (392)
ses Creative Commons License 2000.06.02 0 0 392
Nem valami brilliáns, de hogy továbbmehessünk:

Anyámat nyugtatom, hogy testvérem, Giovanni fennhéjázó fenyegetései ellenére valószínűleg nem robbantotta ki a szlovákok elleni teaháborút, mert magam láttam, ahogy a minap padlófényezővel tisztította gépfegyverét, márpedig ilyet sose tesz, ha harcba indul. Ekkor azonban hírek kezdődnek a televízióban, és az első mondat rögtön rám cáfol:
Uzin viksze, mama! TV: "olasz-tót teazűr..."

Emitt pedig az új sor, egy barbieboy nickű, valaha aktív régi-verstopikos költőtől:

fenn van a csúcson, nyomja ezerrel

Na, nyomhatjátok ezerrel.

Midaga Ritten Creative Commons License 2000.06.02 0 0 391
Hoppá, maga megsértette a választási szabályokat, önmagára szavazott! Kérem a választási bizottságot többségi szavazással foglaljon állást! VB: Mi úgy véljük a jelölt szavazott azért másra is.

Ez önvoks! Zöme mit vél? Osztott ő azér'

GroundZero Creative Commons License 2000.06.02 0 0 390
Gratu. ses, előző megoldásod pazar lett!

Az én vak szememet választotta az Úr

Kopogtatnak ajtómon, úgy vélem, hogy a csak "hang" néven emlegetett aranytorkú énekes az. Mikor elmondja, hogy látomása volt lányomról, akire egy strázsa csodálkozik rá, megmutatom neki, hogy ez valóban így van
Ez ön Vox? Íme, mit vél: Esztit tyűz őr.

Előzmény: ses (384)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.06.02 0 0 389
Párhuzamosság rulez — hogy én milyen piszkosul eredetinek véltem magam!
Előzmény: beep (387)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.06.02 0 0 388
A léceimet a magashegységekben jellemzően felszaporodó, háromatomos oxigénmolekulák károsító hatásától védő, spéci kenőcsömet a műholdas médiacsatorna adásából nyert információknak köszönhetően sierült regenerálni, miáltal...

Ózon vaxom ami TV élesztette, ezér'

Előzmény: ses (384)
beep Creative Commons License 2000.06.02 0 0 387
Erre viszont valami gyorsat.

A tetkószalonban újfajta eljárást dolgoztak ki a szárnyas halálfejet nyalogató rollingstones-os nyelv felvitelére: egy speciális viaszt, amely sokkal jobban magábazárja a felvitt képet, mint az eddigiek. A tulaj láthatóan nagyon büszke a találmányára és annak márkanevére:

Ezen vakszom ámítva lesz: "Tattoo zár".

Előzmény: ses (384)
beep Creative Commons License 2000.06.02 0 0 386
Kicsit lemaradtam, ez meg az elozore megy.

Két vietkong utazik a vonton. Örülnek, hogy végre már nem kell az imerialista amerikai férgeket irtaniuk és hazamehetnek szabdságra. Az egyikük, kinézve az ablakon egy kötelet vesz észre, majd káromkodással vegyes csodálkozással kérdi a társát:


- Au! Mi lóg, vaz? - hadar.
- Amik!!!

Előzmény: Pásztörperc (377)
dixtn Creative Commons License 2000.06.02 0 0 385
Ha valakit érdekelne a közvéleményem, akkor hangosan kijelenteném, hogy ses megoldása valami eszement módon jó. Interfrasztikus! :-)
Előzmény: ses (384)
ses Creative Commons License 2000.06.02 0 0 384
Hahó,

Először azt hittem, jobb az elején nyomulni egy-egy új sorra, de lassan rájövök, hogy a végén sem rossz, mert akkor már nehezített a feladat: még el nem lőtt szavakat találni és azzal nem túl szétszabdalt művet alkotni. Nem is mindig sikerül...

Szóval:

Az állatkerti tóban a gondozó, közös megegyezésben az azt használó állatokkal, hetente változtatja a víz kémhatását, hogy időnként mindenki a neki tetsző verziót élvezhesse. Egy hétfő reggel az álmosan vízbe csobbanó hód azonban megdöbbenve észleli, hogy a gondozó elcseszte a dolgot, és a menetrend szerint nekik járó savas környezet helyett a vidrák által kért lúgosat produkálta. Felháborodását a fajára jellemző tömörséggel fejezi ki a tó partján takarító gondozónak:

Aú! Ma lúgvíz??? Hódörömök???!!!!

----

És ötödik lévén akkor itt az új sor, GroundZero kollégánk odaát, a VERSenyben nemrég közölt verséből:

Az én vak szememet választotta az Úr

ubizz Creative Commons License 2000.06.02 0 0 383
No, még egy militartista:

A lassan csordogáló benzinkútgyújtó topic egy meghibbant ex-katona híVe radikális tettre szánta el magát:
Ó, a MOL ég! V., ez hadúri mák!
Ł8) ubizz

Kya2 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 382
Hadügyminiszter kesereg az "elpárolgott" hadipari keret miatt:

Ó, ami lég váz hadi rámák!

GroundZero Creative Commons License 2000.06.01 0 0 381
Hoppá, pont előttem lett ellőve a romák, átszabom kissé:

Ez itt a nőm, a bringám pedig megyullad, ha a volt válogatott focista benarkózott
Ő Amál, ég váz, ha Duró mák.

Előzmény: GroundZero (380)
GroundZero Creative Commons License 2000.06.01 0 0 380
Ó, a melegvíz, hű, de remek!

Ez itt a nőm, az ott meg egy lángoló kerékpáralkatrész-halom, ami biztos a cigányok műve volt
Ő Amál, ég váz-had... A romák!

Előzmény: Pásztörperc (377)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.06.01 0 0 379
Te jó ég! Micsoda meleg helyzet! A detektívtársamat felgyújtották, én még mindig nem tudtam lerázni a Viktor fedőnevű ügynököt, és akkor most még ezek az állig felfegyverzett indo-európaiak is!

Á! Emil ég! V űz! Hadi romák!

dixtn Creative Commons License 2000.06.01 0 0 378
Inkább csak alapszintű lett. Mit van mit tenni.

Zoltán lángoló szörnyetegekből összeállított szabadcsapata meglepetésemre rázúdul a városra.
Ó, ömöl égve Z hada, rémek.

Előzmény: Pásztörperc (377)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 377
A hagyománytisztelet arra kötelez, hogy vulkánok etalonsorozatának 3. és 5. fokozata közé Európa legnagyobb tűzhányóját — kedvencemet — illesszem be; már csak azért is, mert mostanság épp robbanásos kitörések formájában hajigálja a vulkáni bombákat szerteszét

Ős mérték: Etnám vált négyes kővé; lő!

Egyúttal szolgáltatom Nektek a következő sorom(pót):

Ó, a melegvíz, hű, de remek!

Pásztörperc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 375
Kedves dixtn!

A VERSenyben Neked kéne szavakat adnod! (Ott más a szabály: az 1. megfejtő nyomja a köv. feladványt.)

Előzmény: dixtn (371)
ubizz Creative Commons License 2000.06.01 0 0 374
Na, így jár, aki előbb ír, aztán olvas. Nőm vélt már használt :(

Ł8) ubizz


Előzmény: dixtn (370)
ubizz Creative Commons License 2000.06.01 0 0 373
Minthogy hiába kevert bigámia bűnébe, a harmadtucatnyi biztonsági őrrel nyugodtan kidobathattam rágalmazómat
És mert a két nőm vélt, négyes, ki vele!

Ł8) ubizz


ses Creative Commons License 2000.06.01 0 0 372
A piaciárus-lét nyűgében teljességgel elszemtelenedő feleségem immáron lakodalmi lovaknak álcázva adja el a csirkehúst a csökkentlátó helyi nyugdíjasoknak

És mér tikot nőm: "volt négy esküvőló"...

dixtn Creative Commons License 2000.06.01 0 0 371
...mééértékegységváááltó kisiparos...! :-))))))))))))))
Előzmény: Midaga Ritten (369)
dixtn Creative Commons License 2000.06.01 0 0 370
Jaj! Feleségem, aki kórházi ápolónő, úgy látta, hogy az egyik beteget meglátogatta a régen elő nem fordult mértékű kórral rendelkező páciens.
Ős-mértékűt nőm vélt négyeskével, ó!
Előzmény: Törölt nick (368)
Midaga Ritten Creative Commons License 2000.06.01 0 0 369
Bűnügyi híreink: Ma reggel a kiskorú S.Koffein több pisztolylövéssel megölte nagyanyját, S.Jolán mértékegységváltó kisiparost. Az egyik szemtanú vallomásából:

...és mert akót nem vált nagyi, S.Kávé lő.

Előzmény: Törölt nick (368)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.06.01 0 0 367
A vasi község fölött emelkedő "hegy"csúcs egész 1*űen röhejes — ifjabb lánytestvérem totál alaptalanul magabiztos, minél fogva az ég adta világon semmit sem tud kezdeni a tömörített állománnyal

Ukk ormán -DD; húgom öntelt a F.ARJ-hez

paulinamartinez Creative Commons License 2000.05.31 0 0 366
Dixtn!

köszönöm a helyreigazítást, valóban elírtam. Felírtam a noteszembe, hogy a ló semmiképp sem egyenlő a piával, és nem követek el lehetőleg legközelebb ekkora ballövést...de ha mégis, remélem te mindenképp segítesz majd kijavítani!
köszi mégegyszer,
lina
:)))

Előzmény: dixtn (346)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.05.31 0 0 365
Még mindig nem nagyon hiszem, hogy ebben a mocsokban találunk valami értékeset, de mindenesetre felszólítom barátomat, Dudás Dezsőt, hogyha befejezte a büdös zöldség zabálását, akkor most ő vált fel a keresésben. Majd ismét álmodozva gondolok, arra, mit csinálok a vagyonnal, ha mégis találunk valamit: talán építek egy otthont...

Ék kormon? DD! Hagymán túl, te fúrj! ....ház....

ubizz Creative Commons License 2000.05.31 0 0 364
Hoppá, úgy látom kicsit sok kopipaszta csúszott ki a tubusból, ráadásul a fürjön kívül a tölt szó is volt :(
Előzmény: ubizz (363)
ubizz Creative Commons License 2000.05.31 0 0 363
Kedves leánytestvérem megdicsőülése nem teszi őt kevéllyé.
A rázúdított mocskok glóriává nemesbülnek, s ő szerényen raguvá transzformálja azt:

Ékkör mind d. húgomon, tölti fürjhöz

Kedves leánytestvérem megdicsőülése nem teszi őt kevéllyé.
A rázúdított mocskok glóriává nemesbülnek, s ő szerényen raguvá transzformálja azt:

Sajna az rjh-val nekem is madár jött be :(

ubizz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!