Keresés

Részletes keresés

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73172

Ejnye, no... angyalból sosincs elég, amint tudjuk, és szó sincs szerepekről, meg amúgyis nagyon bírom, mikor angyalkát tesztek fel:)

Na, ez így konkrét, vagy összezavartalak? :))

Puszi, jó éjt.

Előzmény: J.D.Edit (73171)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73171

Szia!

Hozzad csak nyugodtan,visszaadom a szerepedet!:D:D:D Már úgyis fogyóban volt a készlet! :)

Előzmény: csipkerozsi (73163)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73170

Igyekszem, Ágikám, köszönöm:)

Előzmény: Ágika70 (73166)
terimamy Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73169

Szia  Ágika !

Gyógyszert kap a kutyusod, vagy szurit? Egy ismerősünk kutyája már két éve cukros, ő reggel, este  különböző  adag inzulint kap. Vidám  kutyus, aki nem tudja, hogy mi a baja, észre sem veszi.

Jobbulást és vigyázz rá, a szeretet sok mindenen átsegíti.!

Előzmény: Ágika70 (73168)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73168

Leviszem a kutyusomat:)Nagyon sajnálom szegényt!!!Ez a cukor ,ez csak rosszabb lesz!!!!

Jövök majd még jó??:)

Puszi

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73167

Kislányok!Horgolgatjátok már a karácsonyi angyalokat??Persze biztosan!!!

Nagyon szép munkákat láttam ám a Face-n:)Szorgalmasak vagytok nagyon:)Én is csináltam angyalkát,harangot,hópihét!Nem vittem még be,pedig úgy volt ,hogy csütörtökön viszem ,de Frenki kórházban volt!Tegnap hoztuk haza,a kanül még a lábában van:(

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73166

Csipkerózsika!!Nagyon köszönöm a köszöntést!Remélem már jobban vagy!!!gyógyulj meg hamar:):)

Előzmény: csipkerozsi (73154)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73165

Jó reggelt kedves,aranyos kislányok:)

Voltam fent a másik fórumon!Először láttam,mit írok,aztán nem!

Még meg kell szoknom,de addig is ide hozom a kávét,mert oda nem tudom felrakni:)

borcsimama Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73164

Vidám hajnalt kedves kislányok!

Kedves meglepetés, Évikém, hoztál nekünk Te is angyalkát...... örömmel fogadunk minden angyalkát, aki őrzi az álmunkat.

Talán a két angyalkától, de az éjjel nyugodtabban aludtam, egyszer ébredtem fel, és nem kellett bevennem gyógyszert, hgoy tovább tudjak aludni, visszaaludtam.....

Emlegettünk mdannyian, azért volt az a heves csuklásod!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Tegnap nem bírtam magammal muszáj voltam bemenni a gyöngyöshöz, mert a cérna amivel fűztem a gyöngyöt szétfoszlott a vége, s nagyon nehéz volt vele dolgozni. De jó is volt, hogy mentem, mert másképpen alakítottam a tászlimat, amit tiszta feketeként kezdtem el.

Tűcske remélem, javulgatsz...... küldök Neked egy emailt...... 

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73163

Szép estét!

Nagyikám, szóval ezért csuklottam, rólam beszéltetek, örülök:))

Petikém mikor meghallotta, hogy róla neveztem el a sütit, megdöbbenve mondta, micsoda lökött elnevezése ez egy sütinek?!

Tinácska, bizony jó lenne, ám ahogy a sors akarja... reménykedem.

Editem olyan jól esik, hogy hozod az angyalkákat:))

Most én is hozom, ha sikerül.

Jó éjt, szép álmokat mindenkinek, angyalkákkal.

Előzmény: Nagyi67 (73158)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73162

borcsimama Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73161

Nem, hanem ezt az üveget:

Előzmény: Hamu-pip (73149)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73160

Mancika küldtem Nekedemilkét!!!!! 

Előzmény: Nagyi67 (73158)
Tina. Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73159

Szép reggelt!

Szia Csipkerózsika!!!  Gyógyulgass aztán jó lenne talizni veled is jövőre ismét hisz rég voltál már köztünk.

Hozom a stólám így van feltéve a facén:

Libelleart oldalán van. Ezzel dolgozgattam annyit, de haladós jó kis minta.

Ma ablakot pucolok, redőnyt szerelek, ja és holnap megszépülök megyek fodrászhoz.

Belekezdett felsömnél természetesen megint elfogyott a fonalam, sebaj, majd veszek hozzá. A csillogós fehér fonalam vár reám, abbol csinálok egy szép sálat, jó lazán kötve.

Hétfőn már munka.

Na még jövök vagy ide vagy a másik fórumra. Képet még csak itt tudok feltenni de meglesem ezt a firefoxot hogyan is kell átállítani a gépemen.

Nagyi67 Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73158

Jó reggelt!

Évikém, örülök hogy itt vagy!  Tegnap emlegettük a finom sütikéid, főleg a Peti gombád :))))))

Nagyon szép napunk volt tegnap, jó volt a lányokkal beszélgetni.

borcsimama Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73157

borcsimama Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73156

Szervusztok, aranyos Kislányok!

Hu de szupi, már itt is vannak a képek, egy lusti voltam tegnap, ugye, hgy éjjel 2-től nem aludtam, meg a fejem fájt, meg a karom, amit Erzsike úgy meggyógyított, hogy mostanáig nem fájt.... most meg belóbalzsamoztam..... mert kezdett...

Szuper volt a tegnapi nap, azt hiszem, hogy a képek híven tükrözik.

Editkém, nem a légkondi volt az oka...... és a fejfájást még-még csak elviseltem, de ez a fájdalom a karomban iszonyatos..... már nagyon-nagyon fájt!

Erzsikém nagyoné-nagyon köszönöm.... vígan utaztam hazafelé..... fájdalom nélkül a karmban.. Igaz, a fejem az továbbra is fájt, de vannak ilyen napjaim, hogy semmi nem mulasztja el.

Na lényeg a lényegben, hogy nagyon-nagyon jó volt újra együtt!!! Hogy rohant az idő.... szinte hihetetlen, ha az ember jól érzi magát, elrepül... mint a pillanat...

Most eltünük, most végzett a fgép.... jövök majd a képekkel. Tina a Tiédet is felteszem, ahova nem tudtad ........

borcsimama Creative Commons License 2013.10.25 0 0 73155

Sziasztok!

Micsoda meglepetés, így reggel...... járt itt csipkerozsikánk!!

Toivábbi gyorsabb javulást kívánok, és reméljük, hogytán egyszer megint köztünk leszel egy nyári talin is.... meg itt a fórumon is.

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73154

Szép estét lányok!

Igen Tesókám, igyekszem, csak lassan megy a dolog, sajnos.

Lányok, nagyon jó látni benneteket, egy újabb minitalin:))

Olyan csodás ajándék az égiektől, ha alkothatunk valami szépet... akkora boldogság az a léleknek. Szerencsés ember az, akinek ez magadatik.

Ágikám boldog szülinapot, egészséget, és minden elképzelhető jót!!

Előzmény: zöldtengerszem (73132)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73153

J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73152

Basszus Borcsi,most jöttem rá mitől fájt a fejed! Ott volt fölöttünk a légkondi ami hideget fújt!

Én most érzem a vállamat!

J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73151

Mi is gondoltunk rád!:)

Előzmény: Hamu-pip (73150)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73150

Szép kis hölgy koszorú. Látszik a hangulat jó volt - mint mindig :))) Heten voltatok, mint az angyalok? Remélem csuklottatok is, mert gondolatban ott voltam veletek.

Előzmény: Tina. (73148)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73149

Az uj táskádat nem is dicsértem. :)) Ha jól látom nem colát rejt az üvegen a csador. Nem véletlen, h még kalapja is van? :))))))

Előzmény: borcsimama (73144)
Tina. Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73148

A mai talis csapatunk!! Jajj nagyon jó  volt dumcsizni. Jót ettünk ittunk is. Szóval klassz volt!

terimamy Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73147

Gondoltam, hogy kirándulsz. A multkor említedted, hogy a férjeddel mentek kirándulni.

De akkor ez más volt.  Szépségeket kaptál. Az utazás meg egy élmény volt, de szerencsésen hazaértél, az  a jó . 

Holnap én nem leszek, majd  ma még estefelé benézek.Tina biztosan elmondta és itt is írtam  róla.

Előzmény: borcsimama (73143)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73146

Sziasztok!

Borcsika,

Ó, igy már teljesen igazolt a távolléted! :))))) Látszik nagyon koncentráltok. Akartam kérdezni akkor ki volt a fényképész? De aztán mégegyszer elolvastam, h a Margó férje is ott volt. Nyilván Ö volt a fotográfus. Kaland ide vagy oda, ha jól éreztétek magatokat, akkor az csak egy szösszenet.

Táska varrásra adtam a fejem. Most kez zörögni, mert a zuram dolgozik. Tegnap tvnézés közben megjegyezte: "Drágám ez azért nem olyan hangokat ad ki, mint amikor a kötötüidet csattogtatod." Nem is csattogtatom. Vettem a lapot és elcsomagoltam a gépet.

Előzmény: borcsimama (73143)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73145

Jó reggelt ,kedves,aranyos kislányok:)

Nem esik az eső,kellemes a levegő:)

Remélem Mindenki jól van és Csipkerózsika is javul:)

Hozok kávét :)

JA igen!Regisztráltama a face-s oldalra:)

Majd küldenek jelszót:)

borcsimama Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73144

Remélem, hogy sikerül ide is feltennem pár képet a tegnap talinkról Margóval:

ezeket a szépségeket kaptam Margótól

borcsimama Creative Commons License 2013.10.24 0 0 73143

Szervusztok, vidám hajnalt Mindenkinek!

Terikém, írtam a 73121-es hsz-ben, hogy holnap (azaz tegnap) nem leszek, legyen meglepi, hogy merre jártam!

Tegnap Margóéknál voltam Borsod-Abaúj Zemlén megyében, kalandos utazásom volt..... olyan vonattal utaztam, ahol csak egyszer kell átszállni, oda felé zökkenőmentes volt minden, de visszafelé.... úgy beszéltük meg a párommal, hogy hön elém Hatvanba.... beszéltünk is telon, hogy már utazom haza, de viszont leszállok a vonatról és az én párom sehol, késett az én vonatom is 10 percet, és ugye a Pécel felé induló vonatra éppen mondták, hogy azonnal indul, na mit csináljak, menet a vonat felé, embert hívom merre jár, az ő vonata is késve indult 20 perccel, és még jön elém.... no mondom, akkor most mi lényeg, nekem it a vonat, látom, még vár..... rohanok felszállok...... vonatról újabb teló, hol vagy Turán..... na mondom, én is nemsokára ott leszek...... a lényeg, leszállt Turán, és mire odaért az én vonatom, ő is ott volt..... tehát volt egy kis kavarodás, de találkoztunk.

Gyönyörű nap volt a tegnapi..... Margó megmutatta a csángó tászli fűzési technikáját..... most már csak rajtam és a kitartásomon múlik, hogy mikor készülök el vele....

Olyan gyorsan eltelt az idő, egyszer csak azt vettük észre, hogy már is indulni kell, mert indul a vonat hazafelé..... Margó is és férje is szuper aranyosak.... nagyon-nagyon jól éreztük magunkat...... kár, hogy az idő rohant.... de hát sajnos ez mindig így van, ha az ember jól érzi magát, olyan gyorsan elmúli, mint egy szempillantás.....

képeket, majd mutatok, most még szedem le a gépről..........

mindjárt jövök, hozom a kávét...... csak még nem folyt ki.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!