Keresés

Részletes keresés

jefi11 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 588
Sziasztok az Igo 07-et valaki próbálta már feltenni ezekre a csodamasinákra? annak kisebb a gépigénye hátha az nem fagy.
És lenne egy másik kérdésem is. A mem.karira hogy tesztek fel igo-t vagy bármit hogy lássa a u73t, mert én csak az activsync-ben látom hogy rajta van de nem tudon a navin megjeleníteni. köszönöm.
nav-u83 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 587
Naaa... Hát azért ettől egy kicsit többet vártam! :)
Előzmény: hansy71 (586)
hansy71 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 586

sony :-(
Előzmény: nav-u83 (585)
nav-u83 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 585
SZiasztok!

Közben kipróbáltam azt az iGO8-at (az ötszáz nemtomhanyadik hozzászólásban ami van link) amit többen is felraktatok, de sajnos nekem nem működik, a szürke kezdőképernyőnél a jobb alsó sarokban mikor megjelenik a "Languages" felirat akkor megfagy és se előre se hátra. Nem tudom mi lehet vele a gond!
nav-u83 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 584
Huhh... Na most hogy így végigolvastam a nap folyamán az egész fórumot, lenne még egy két kiegészítésem az előző hozzászólásomhoz. Ha jól olvastam akkor nektek 2 térkép van a navitokhoz az A és a B, ami különböző országokat tartalmaz. Na az enyémhez több van. Valamint mivel csak 512Mb a belső memória ezért kellet egy 2gb-os kártya.

Az első a britt szigetek, ami tartalmazza észak francia országot is.

A második Franciaország

A Harmadik a benelux államok

A negyedik Centrál Európa

Az ötödik Németország és Ausztria

A hatodik Spanyolország

A hetedik Olaszország

gondolom nektek nem lehet variálni hogy mit töltötök fel, tehát vagy az A vagy a B térképcsoport van feltelepítve. Szóval a beállítások/térképbeállítás alatt nekem ki kell választani hogy mi az aktuálisan használni kívánt térkép a felsorolt 7 térképből.
De mivel én most londonban vagyok ezért ugye a használt térkép a britt szigetek. Ha meg akarom adni uti célként Nyíregyházát, akkor mielőtt megadom a célpontot a beállítások menüben térképet váltok, mert egyébként nem tudok a címmegadásnál más országot választani mint anglia, skócia, franciaország. Tehát térképet váltok, kiválasztom a centrál európát, aztán megadom a célpontot Magyarország/Nyíregyháza rákattintok a útvonaltervezésre és akkor jön a hibaüzenet. Gondolom az a baj hogy a célpont más térképben van mint ahol vagyok, de sajnos nem tudom azt kipróbálni hogy stuttgarttól tervezek Nyíregyházáig, mert ahoz 2x kéne váltanom térképet és azt meg nem lehet mert címmegadás vagy útvonal tervezés közben nem lehet térképet váltani... nem értem az egészet... hogy lehet valamit így elkúrni! Egyébként nekem nem nagyon van gondom a készülékkel, bár én londonban használom napi szinten. Egyedül a belvárosban (nagyon a belben) szokott GPS jel problémám mert a magasabb házak köz néha elveszti a jelet és akkor nem tudja hogy hol vagyok, meg ide oda tervezget de ezzel még együtt lehetne élni.
nav-u83 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 583
Sziasztok!

Volna egy kis problémám, gondoltam írok ide, hátha valaki tud nekem segíteni!
Van egy NAV-U83G típusú navim, (úgy tudom magyarországon ezt a tipust nem forgalmazzák de szerintem ugyan olyan mint a 93-as csak nincs gyárilag a csomagban TCM vevő és csak UK térkép van hozzá. 512MB belső memórián) vettem hozzá egy NVD-U12R térképet ezen full európa rajta van, valamint egy 2gb-os memoristicket. Erről a lemezről felraktam a Central europa térképet a navi belső memóriájára, valamint a Britt szigetek, Francia, Benelux, Német és Ausztria, Olasz térképeket pedig a 2gb-os kártyára. működik is az összes ország, de sajnos csak külön-külön, tehát példáúl úgy tudok utitervet csinálni, hogy pl: Londonból a franciaország északi részébe, mert ez a két pont egy térkép csoportban van mivel franciaország északi része is rajta van a britt szegetek térképen (ez a gyári térkép ami volt a navihoz). De olyat már nem tudok, hogy Londonból Debrecenbe, mert egy hibaüzenetet ír ki a navi amikor megnyomom az útvonal tervezése gombot. Az üzenet a következő:

Could not calculate rout (451). Tap on 'Route Profile' and check the settings.
Example: You can't calculate a route to an island when ferries are forbidden for route calculation.
Example: You can't calculate a route to a destination in a pedestrian zone when using the 'Standard car' speed profile.

Ellenőriztem is a beállításokat, de a kompok engedélyezve vannak, valamint a célpont sincs gyalogos zónában. egyszerűen nem értem hogy mi lehet a probléma, ráadásul a leírásban sem találtam semmit erre vonatkozólag! Remélem valaki tud nekem segíteni ebben. Mert kocsival szeretnék hazamenni Londonból, de nincs kedvem kitalálni hogy hol lépjek határt ott váltsak térképet amivel elmegyek megint a másik határig. Azt szeretném ha a navi tervezné le az utat. Már egyszer egy TOM-TOM ONE-al utaztam, de azt csak kölcsön kértem, annál semmi ilyen probléma nem volt. Magyarországon beírtam a Londoni célt és végig megtervezte a közel 2000Km-es útvonalat. Lehet hogy a Sony nem tud ilyet??? A válaszokat előre is köszönöm.
dagicom Creative Commons License 2009.01.29 0 0 582
Rossz hir ez is fagy!
dagicom Creative Commons License 2009.01.29 0 0 581
Mig el nem felejtem ha ez megy akkor felököm a 2 gigás full térképes meg mindenes amit bele lehet építeni a igoba!
dagicom Creative Commons License 2009.01.29 0 0 580
Hello !Vagy egy hirem én csináltam egy kevert igo szoftver,mert nekem van vagy 15 féle és navtec is.Nem az a lényeg ki kellene probálni mert az enyémen fut hogy nektek milyen stabil lesz!Csak fingom sincs hova tegyel fel hogy le lehessen szedni mindekinek!rz már 85 megás nem 75 ös! HA kell valakinek szoljon hova tölthetem fel!
Attis28 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 579
felvettelek
szokol76 az enyém
Előzmény: dagicom (578)
dagicom Creative Commons License 2009.01.28 0 0 578
Nem tudom e-mailben elküldeni!Skype on megprobálom!Skype nevem:dagicom23!Vegyél fel és azon elküldöm!
Előzmény: Attis28 (575)
dagicom Creative Commons License 2009.01.28 0 0 577
Hello azt a firmware elküldthetnéd nekem mert nem találom sehol!Megköszöném!Remélem a 3.0 mert ezt irják mindenhol!Köszi
Előzmény: George1975 (576)
George1975 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 576
Régóta olvasom a hozzászólásokat ezen a fórumon, hasonló problémákkal küzdök, nv-u73tc szeretnék IGO-sítani. Minden működik a leírtak alapján, szerintem a spanyoloknak néhány dolgot még nem sikerült megoldani:

 

A „telepítést” kizárólag a legújabb firmwire-vel lehet elvégezni,

Nekem a rendszer stabilnak tűnik, rendellenes viselkedést nem tapasztaltam,

A TMC vevő típusa az IGO szerint: GNS, siliconlab atlanta port 5, (nekem ilyet írt ki), ezt jó lenne tudni hogy igaz-e?(Mhz-et nem tudok léptetni, a tesztelés beindul, de nem talál semmit)

A GPS vevő illetve a TMC ugyanazon a port-on kommunikál, hiába írok a sys.txt-be bármit( gps_source= Értékek: 0 – ha a GPS- és a TMC-vevők különböző portokon kommunikálnak, 1 – ha ugyanazon a porton osztoznak.)

A GPS műholdvevője az 5 porton 57600-al kommunikál.

Sys.txt-be bármit változtatok, semmire nem reagál. Ezzel szemben a savesystem.ini-ben történő változtatásokra reagál.

Az energia gazdálkodás nem működik, a GPS kb. 20 percet bír, én nem találtam képernyő beállítási lehetőségeket, amelyre reagált volna a berendezés. Az akkut 2 hét alatt kinyírja.

 

Összességében ha a tmc nem ugrik össze a műholdvevővel akkor talán még megtartanám az IGO-val.

Ha valakinek van ötlete a port problémára azt megköszönném ha megosztaná velünk. Vagy a spanyoloknak a címét tudja valaki az is jó lenne.

 

Köszönettel:

George

Attis28 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 575

az IGo nekem is jól fut, de nem tudok mindig figyelni a menüből történő ki be kapcsolásra, és így sokszor lefagyott.

 

emiatt akarom a régit

 

letöröltem a feltett mappákat és a régo sony van fent, a szinkronizáló is fut

de a saját cd-n lévő térképeket nem feltenni rá, azaz foglalt a memória és nem tudok törölni róla semmit

és nem ismerp fel a memória kártyát sem eddig

 

a

Előzmény: dagicom (574)
dagicom Creative Commons License 2009.01.27 0 0 574
Ha nincs meg a sony mappa elküldöm neked e-mailben!Irj e-mailt a dagicom@freemail.hu cimre!
Előzmény: Attis28 (570)
dagicom Creative Commons License 2009.01.27 0 0 573
Ha az eredeti sofware akarod felrakni akkor reset gomb 5 x ujraindul?visszaüzemeli a szinkronizálo programot Kiirja hogy service törlöd amit felraktál igo és sony mappát !Amit átneveztél sony2 mappára az volt az eredeti mappád azt visszanevezed sony !aztán jöhet a dvd lemeze!ennyi
Előzmény: Attis28 (570)
dagicom Creative Commons License 2009.01.27 0 0 572
Hello nekem sony u 73 ra sikerült térképeket felrakni akár teljes europát!Ha mindet felrakom és teljes müködik akor felrakom pontosan hogy kell!amugy nekem müködik a igo 8 rajta csak ki kell lépni kikapcsolásnál nem kikapcsolni!ennyi!Eddig stabil a software!
hansy71 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 571
kössz!!
Előzmény: Attis28 (570)
Attis28 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 570
nem tudom kihez kell fordulni, de gondolom ott megmondják az illetékes nevét

A

Más,

vissza akarom rakni az eredeti szoftvert, de nem sikerül

letöröltem a Mounted Volume könyvtárból az eredeti sony mappát, azaz kimásoltam a szgép vinyójára. De visszarakásnál konvertál valamit és lehet ez a gond és nem ismeri fel a memória kártyát sem

Ötlet?

Valaki fel tudná tenni az eredeti Mounted Volume-ben lévő sony mappát valahová, ahonnal le lehetne tölteni?

üdv

A.
Előzmény: hansy71 (564)
COMBINO 1.9 CDTI Creative Commons License 2009.01.26 0 0 569
Az illetékesnek írtam emailt, de nem válaszol:(
Előzmény: dagicom (568)
dagicom Creative Commons License 2009.01.26 0 0 568
Nem tudni lesz belöle valami vagy sem?
Előzmény: COMBINO 1.9 CDTI (567)
COMBINO 1.9 CDTI Creative Commons License 2009.01.26 0 0 567
Sajna a mai napig nem kaptam meg a frissítést!!! Így most nem tudok segíteni:(
Előzmény: dagicom (566)
dagicom Creative Commons License 2009.01.26 0 0 566
Hali Combino 19cdti!

Érdekelne engem is az a térkép frissités!Mennyi lenne?E-mail:dagicom@freemail.hu

Nekem is Nv-u73t van és töled kaptam az eredeti cd másolatát!Combino 19cdti
Előzmény: COMBINO 1.9 CDTI (545)
dagicom Creative Commons License 2009.01.26 0 0 565
Hali!

Érdekelne engem is az a térkép frissités!Mennyi lenne?E-mail:dagicom@freemail.hu
hansy71 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 564

Ja, és a West End-ben van valaki spec figura akit keresni kell, vagy mind1 kihez megyek oda?
Előzmény: Attis28 (561)
hansy71 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 563
Kösz az infót.
Előzmény: Attis28 (561)
Boli_ Creative Commons License 2009.01.24 0 0 562
Sziasztok! Van egy eladó Sony NV-U93T készülékem originált csomagolásban, még egyszer sem volt bekapcsolva. Ha valakit érdekel jelentkezzen e-mailen. Ára 60 ezer forint
Attis28 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 561
igen felhívtam pár szervízt.
pl Pesten a West Endben, ha jól emlékszem van Sony bolt és aki ott vette a navit, ingyért frissítik, másnak 7000 Ft-ért teszik fel az új verziót.
Amúgy maga az új térkép 30.000 HuF.

A
Előzmény: hansy71 (560)
hansy71 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 560

Attis28, ezt hogy gondolod?

Bemész a Sony-hoz és azt mondod, itt a cucc frissítsék fel? Mert, ha így van akkor frissítetek én is....

Előzmény: Attis28 (559)
Attis28 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 559
Az u73 nekem is behülyül az IGO 8-tól, ha nem menüből kapcsolom ki. Sőt be sem tudom kapcsolni a saját gombjával, csak akkor műxik, ha tápot kap az autóban.
Szóval én is leveszem az IGO-tés megyek a sonyhoz feltetetem a szoftverfrissítést.

:)

Attila
Előzmény: Adm (536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!