Keresés

Részletes keresés

Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 394
"Ha nem lenne nemzetáruló kormányunk, állítom, hogy senki sem tenne ilyesmit."

Barom.
Előzmény: Törölt nick (311)
bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 392
A fidesz közismerten flawosan konspirál, lásd vizsla szerver. Pont emiatt lett gyanús a fidesz. Az a leggyanúsabb, ami nem gyanús!
Előzmény: Törölt nick (382)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 391
Nem. Az elkövető bárki lehet.
De itt jobbosok kezdték legott "megérteni", magyarázni, mentegetni a tettet - sőt kárörvendeni és jót röhögni rajta.
Nem Kádár holttestének meggyalázása az, ami a jobboldalra jellemző, hanem ezek a reakciók a hullagyalázásra.

Bocsánat, nem a jobboldalra, csak annak egy - sajbnálatosan nagynak tűnő - részére.
Előzmény: Törölt nick (308)
légycsapó Creative Commons License 2007.05.02 0 0 390

Kérem senki ne kenje a másik oldalra ezt a hullagyalázást. Senki részéról nem etikus.
bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 389
Virág elvtárs, ilyen írói vénával írnia kellene!
Előzmény: Törölt nick (382)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 388
Gyurcsány elég világosan megtette.
Alig két hónapja.
Előzmény: Triumphator (304)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 387
elkúrcsányi nemrég határolodott el kádártól és magasztalta fel nagy imrust.csak úgy emlékeztetőül
Előzmény: zsolti05 (-)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 385
"Nem vagyok hajlandó Kádárért a szemem forgatni, de te csak tedd azt."

Tudod, a IX. század végén a római pápaság a spoletoi hercegek befolyása alatt állt. Formosus portoi püspök, addig maga is a spoletoiak embere, pápává választása után korábbi pártfogóival szembefordulva sikerrel próbálta meg lazítani ezt a függést. 896-ban bekövetkezett halála után azonban nem maradt el a spoletoiak bosszúja. Kreatúrájuk, VI. István pápa kikapartatta a sírból Formosus nyolc hónapja rothadó holttestét, pápai ornátusba öltöztette, pápai trónra ültette, majd egy templomban szabályos pert folytattatott le ellene. A per végén az új pápa parancsát végrehajtva annak rendje és módja szerint ítéletet mondtak a halott fölött, majd letépték róla a papi ruhát (ezzel mintegy jelképesen kitaszítva őt az egyházi rendből), jobb kezéről levágtak pár ujjat (amelyeket esküre emelt, merthogy a vádpontok között a hamis eskü is szerepelt), aztán egy temetőárokban, egyházi áldás nélkül temették el újra, mint közönséges bűnözőt, végül innen is kiásták és a Tiberisbe dobták.

Gondolom, aki szerint VI. István egy gyalázatos, undorító állat volt, arra te azt mondod, hogy Formosusért forgatja a szemét...
Előzmény: Törölt nick (288)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 384
Sirgyalazast semmi nem ment. En arra gondolok, hogy valami beteg fogadas lehet a hatterben. Beteges krimirajongo:) Ne jatsszunk. Ha valaki politikai csunyasagot valaszt olyan koran, amikor meg az azonosulas a diktaturaval, annak fogalma sincs, hogy 56 az lehet, hogy nem ellenforradalom volt? Ezt most kivel akarod megetetni? Te kis buta ehhee.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (366)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 383
>>Van a családban alkoholoista, öngyilkos, kábítószeres? Nem lepne meg, ha halmozottan fordulnának elő.

Az nincs, de van néhány füzetecske az öreg Khon bölcsességeivel, Weisz bácsitól örököltem.
Mindig azt mondta az öreg, hogy használd a fejed és ne a szopásra csücsörített száddal akard a tudományt megszerezni.
Azt is mondta, hogy ezt sokan utálni fogják, de nem baj, mert szórakoztató dolog.
Előzmény: geva54 (378)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 382
Ha már összeesküvéselmélet a bógel univerzum szinvonalán.

A Fidesznek éppen, hogy kellett volna tartania majálist, hisz az közismert alibi teremtési lehetőség let volna számukra.

Tehát amennyiben nem volt majális náluk, akkor nem is lehetnek ők az elkövetők.

Szerintem az MSZP volt, csak azért tartott majálist, hogy annak az apropóján elvégetzhesse csúnya-csúnya vétkét.

Tudok ám én is olyan egyszerű lenni mint Te, hogy ha összeszedem magam és akarok.
Előzmény: bogel (376)
asmo Creative Commons License 2007.05.02 0 0 381
A történelemben mindig az uralkodó arisztokrácia, osztály, vagy magukat politikusnak mondott kisebbség irányította, vezette, vitte a háborúba a halálba a szótlan többséget. Minden aljaság és ocsmányság tőlük ered(t), óbégatni, kioktatni, farizeus módon erkölcsről, tisztességről, törvényről beszélni az tudtak és tudnak. Szégyeljétek magatokat! Amilyen példát mutattok olyat követ a nép.
Mindezekkel együtt ezt nem kellett volna!
_alesi_ Creative Commons License 2007.05.02 0 0 380
Hazafiság, erkölcs egy mondaton belül Kádár nevével.
Hát ezt is megéltük...
Derek Creative Commons License 2007.05.02 0 0 379
Bizony ,mondom en
Előzmény: Törölt nick (377)
geva54 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 378
Istenem, ez már elmebaj nálad.  Szerencsére nem vagy rokonom, se ismerősöm, nekem nem kell elviselnem nap mint nap ezt  az agymenést. Őszinte részvétem minden hozzátartozódnak, de ha még mindíg ekl tudnak viselni, akkor ők is becsavarodhattak már. Van a családban alkoholoista, öngyilkos, kábítószeres? Nem lepne meg, ha halmozottan fordulnának elő.
Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 377
Mondod te.

Én pedig ismerem őket és nem azok.

Legfeljebb nem kedveli ka komcsikat, de ez koránt sem jellemhiba.

bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 376
Nem, ez nem ennyire egyszerű összeesküvés-elmélet.

Csak most akarják eltűntetni a bizonyítékokat.
Május elsején minden munkásőr, aki őrizte a Szent Sírt, besörözött, de nagyon. A fidesz, aki erre számított DIREKT nem tartott majálist, hogy az éj leple alatt el tudják végezni ördögi tervüket.
Előzmény: Törölt nick (368)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 372
Egy sem komcsi, ha erre célzol, mi az hogy.

Te is szoktál szelektíven olvasni, mind korábbi vitapartnerem?

Neked, mint parlamenti padsorkoptatónak inkább azon kellene morfondíroznod, hogy miképp lehet hirtelen felindulásból egy nyakkendőtűvel és két ásóvá alakított RedBullos doboz segítségével véghezvinni a pertraktált akciót, amennyiben elvetjük a profi végrehajtást valamelyuk nektek mostanában baráti titkosszolgálat segítségével?

KGB, vagy van azért még egy kanyar a dologban és Putyin barátotok segedelmével más végezte az ásogatás lélekromboló munkáját?
Előzmény: Szabó G. Zoltán (369)
doncike Creative Commons License 2007.05.02 0 0 371

"Én is rettegek tőle, hogy a komcsik klónozni akarják"

 

A szelleme már elég rég új testet talált magának, abból fújja a régi nótát, hogy a dolgozó népnek ingyen jár minden.

Előzmény: Törölt nick (360)
még csak az kéne Creative Commons License 2007.05.02 0 0 370
Szerintetek lehet összefüggés az között, hogy kiásták, meg hogy egy véreskezű szoci diktátor volt?
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 369
"...akivel eddig találkoztam mind jót röhögött a történésen..."
Madarat tolláról...
Előzmény: Törölt nick (254)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 368
Tehát a jobboldalnak nincs már szüksége rá(nekik megvolt),így csak a baloldal lehet az elkövető.

Jól értem a logikádat?
Előzmény: bogel (364)
www.noll.hu Creative Commons License 2007.05.02 0 0 367
Hát ez érdekes...
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 366
"Tehat te egy visszabufogos alkat voltal."

Nem. Egyéves voltam '56-ban, saját véleményem, tapasztalatom nemigen lehetett róla. Olvasni sem nagyon olvashattam mást, mint amit erről megjelentetni engedtek. Honnan a fenéből kellett volna nekem mégis tudnom, mi volt az igazság?

És az, hogy én csak harmincéves korom tájt értettem meg, mi is történt akkor, mennyiben menti Kádár sírjának meggyalázóit? (Csak, hogy a topic témájához is visszatérjünk)
Előzmény: Törölt nick (245)
bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 364
Már klónozták. Így lett Viktor :)
Előzmény: Törölt nick (360)
Skipi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 363
Nickedből itélve egy nagymagyar őstulok hivő vagy..hát gratula hozzá-de remélem soha nem fogják ilyen idioták irányitani ezt az országot-de másikat sem!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 362
Köszi az aggódást kisszolgám, de sose félts engem.;))
Előzmény: drzyx (350)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.02 0 0 361
"...pedig volt 1milliós ellenzéki rendezvény is..."
ROTFL
Előzmény: Törölt nick (229)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 360
Ez az.
Én is rettegek tőle, hogy a komcsik klónozni akarják, nélküle is van elég bajunk ezen a világon.,))
Előzmény: tüzes fal (356)
Skipi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 359

Egyébként ez az egész vita baromság-aki ezen vitázik egy barom!

Egy sirgyalázást vitatémának?ilyen beteg emberek vannak?

Ha nekem valaki megöli egy családtagom,még ebben az esetben sem megyek oda az illető sirjához és ásom ki és viszem el a fejét-vagy bármilyét is..nemhogy egy hozzátartozójának a hamvait!Brrrr..

Aki ilyen ocsmányságra képes az nem hős magyar,hanem egy elmebeteg-és még van aki ezen elkezd vitatkozni?Hol éltek ti??ennyire sötétek vagytok?

Hát sajnos ugy látom ennyire!!

Föleg miután sok magyar ember jóérzéssel emlékszik vissza kádárra..hogy ez lehet csak 1 millió ember?-Akkor egymillió ember emlékezetét gyalázták meg!És ez nagy bűn!

Száljatok magatokba vagy képtelenek vagytok rá??És hallgasstok a gyalázkodásaitokkal!Nem lehettek ennyire betegek:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!