Keresés

Részletes keresés

jenli Creative Commons License 2004.12.29 0 0 10

na felhozom egy kicsit a topicot.

 kép egy Derbiről ... méghozzá egy Derbi X-Race SM

50ccm

                                                  8,5Le

                                                  6 sebesség

                                                  2ütemű

                                                  vízhűttés

                                                  elöl hátul tárcsafék

                                                  paioli első telo , 17 es felnik stb

                               

jenli Creative Commons License 2004.12.29 0 0 9

Helló!

Hát tuning nem lesz rajt mostanság mer nincs rá keretem. most egy gerincvédőre gyüjtök . Meg folytást is kivették és nagyonn megy . eddig 80kmh volt a maxom a többit nemtudom mer eddig van az óra számozva . szoval nem egy gyorsasági  inkább gokartpályán ökörködésre. egykerék , faralás , kaparás .   a kerekek ellenére  könnyű terepen is jól megy. 8,5 Le-s a moci ami nagyonn tetszik benne . sok robogót  le tud gyorsulni . egyedül a váltóra van panaszom , a 6ost sokszor kidobja , de majd következő nagyszervizenn a doki talán meggyógyítja.

Nálunk van 2 derbis  , majd szólok nekik hogy van topic.

fiktív Creative Commons License 2004.12.28 0 0 8

Ja, a robogóról vagyok! Sajna nehezen indul a topikod, de a kevés Derbis miatt van.. Nembaj, ha majd több lesz, tavasszal pl, akkor majd már találnak ilyen topikot az emberek!

 

Na, és mennyit megy órája szerint a kis masina? Őrültködni szoktál vele, kivették már a fojtást? (ha volt)

Van ereje?

Nem gáz a tuning! Pl, ha veszel rá, egy jobb, nagyobb hengert, attól a moci nem annyira veszt tartósságából! Az eredeti alkatrészek is megmaradnak. Nagyobb móka, de akkor már egy karbi is kell rá, meg egy nyitottabb kipufogó! Ezek csak alkatészek, könnyen cserélhetőek ennél a mocinál! Ha nem nagyon durva hengert veszel hozzá, akkor nem kell főtengelyt, meg ilyeneket cserélni! 150 ből megvan szépen!

 

Előzmény: jenli (7)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 7
az az hétfőn és kedden nem leszek
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 6
holnaptol 2 napig nem leszekotthonn. ezért nem irok
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 5

ha jól emléxem te a robogó topicról jöttél.

Ha ismersz Derbiseket küld ide !

Előzmény: fiktív (3)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 4

Helló!!

Na , beindult a topic ! hurrá. már csak márkatársak kellenek , de van még idő csak ma indult.

A tuningonn én is gondolkodok , de nemvalószínű.  Rövidebb az élettartalma és kevesebbér tudom eladni ha el kell. meg nemtudom hogy a főtengely elbírja e.

de kb mennyi lehet egy ilyen tuning ?

Előzmény: fiktív (3)
fiktív Creative Commons License 2004.12.26 0 0 3

Csáó Jenli!

 

Na, örülök, hogy kircsi a mocid, hátha találsz márkatársakat is! Tuningolni nem fogod egy kicsit? Nagyobb karbi, sportpufi, nagyobb henger? Állat lehetne nagyon!

Előzmény: jenli (2)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 2
itt egy Derbi X-Race SM      
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 1

Köszöntelek ma megnyílt topicomonn az az a   Derbisek topicján!

Te Derbis vagy?

 

Előzmény: Tombolda (0)
Tombolda Creative Commons License 2004.12.26 0 0 0
De csak a Derbisek írjanak ide, mert különben 0.
Előzmény: jenli (-)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 topiknyitó

Ide irjatok Derbisek. Itt tudunk dumálni , találkozókat szervezni , szerelési tanácsokat adni egymásnak. Nekem egy Derbi X-Race Supermotom van és nagyonn jó.

Írjatok motorosok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!