Keresés

Részletes keresés

kicsizs Creative Commons License 2011.03.17 0 0 2090

:)))

a magyar nyelv szépségei... :))

Előzmény: Péter az állat (2088)
Eperke1976 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 2089

:))) Érdekes észjárásod van neked te Péter te állat...:)))

Előzmény: Péter az állat (2088)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.16 0 0 2088

Ha most mondjuk egy lakótelepen van, akkor lehet, hogy egy 10 emeletesben ül a gép előtt, és gondolkodik. :-)

Előzmény: Elar (2084)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.16 0 0 2087

Egy próbát minden esetre megér a dolog. Szerintem működni fog. Ha másra ne, hát arra, hogy a kinti világot kint hagyjad. Ha vezetsz, csak azzal foglalkozz, és ne mással. Ne szerkessz bevásárló listát, se napirendet, csak vezess! Egyébként azt szoktam mondani, hogy vezetni úgy kell, ahogy megeszel egy elefántot. Először átgondolod, hogy is fogod az egészet csinálni, aztán apró harapásokkal megeszed, azaz lépésről lépésre végrehajtod a tervet, és nem egyszerre, mert az megfeküdhetné a gyomrodat.

És előtte persze a megfelelő üléspozíció, amit megnézhetsz itt,

http://automenedzser.hu/tanacsok/20101017_hogyan_uljunk_autoban.aspx

és itt is,

http://www.origo.hu/auto/20070906-fontos-vezetestechnikai-alapok.html

Ne feszélyezzen, ha elállítod a párod beállításait majd morogva visszaállítja. (Remélem ezt most nem olvasta! Nekem sem jó, ha nondjuk a CBA-ban lenyom valaki egy sallert, és még azt sem tudom, hogy azért kaptam, mert itt uszítom az asszonyt a családi béke ellen. :-)) Lényeg az, hogy mikor te vezetsz, neked legyen jó az ülés. És mivel két ugyanakkora ember nincs, ezért óhatatlan, hogy be kell az ülést, és a tükröket magunkhoz állítani. Bár az azért nem baj, ha kiszállás előtt azért hátratolod az ülést. Részint könnyebb így neked is kiszállni, részint meg egy tökön rúgással felérő élmény tud ám lenni hajnalban álmosan nagy svunggal behuppanni az asszony helyére, és az ember a térdét a nyakában, a kormányt meg a fogai között találja, és ráadásul ebből a kalodából még mozdulni sem tud.

Sok sikert! :-)

Ui: Még valami. Azon kívül, hogy előre nézünk, ami jó dolog, időnként módszeresen körbehordozzuk a tekintetünket oldalra(mi van mellettünk, nincs-e a holtterünkben valaki), a tükrökre (pl, hogy nem érkezett-e mögénk valaki, aki előzne, hogy ne akkor kapjunk frászt tőle, amikor már mellettünk nyomul a lyukas kipufogóval, vagy hogy villognak, hogy füstöl a kerék ), műszerekre (azokra is amit ne látunk, mert ha egy olajnyomás lámpát néz be az ember, akkor a motor kuka, vagy MÉH telep), a többi járműre, hogy mi az ami furcsa, az út menti növényzetre( pl hogy merről fúj a szél), és így tovább.

Előzmény: Adri néni (2086)
Adri néni Creative Commons License 2011.03.16 0 0 2086

Elképzelem magunkat, amint ott ülünk a kocsiban, két gyerek bekötve, motor jár, és én fejben vezetek.

- Anya, mit csinálsz?

- Csitt, vezetek!

- De nemiiiiis!

- De igen!Au, most miattad kilapítottam egy macskát! Vigyázz, következő kanyarnál kiesel, ha megint kimászol az ülésből!

- Mi vaaaaaan? :)))))

 

De azért majd kipróbáljuk :))

Ari vagy, hogy ezt mind leírtad nekem, köszi :)

Előzmény: Péter az állat (2082)
kicsizs Creative Commons License 2011.03.15 0 0 2085

Gyere és nézz körül gyorsan! Most még látszik, merre van nagy belvíz, mert ott bizony erősen szivattyúzzák is...

Röviden: az alacsonyan fekvő részeken mindenhol van...

De inkább a pincés házaknál gond. Ha nincs pince, nem áll sehol a víz. Nem olyan rossz a helyzet, mint sok más helyen!

Előzmény: mustek (2083)
Elar Creative Commons License 2011.03.15 0 0 2084

Mekkora házban gondolkodsz?

Előzmény: mustek (2083)
mustek Creative Commons License 2011.03.15 0 0 2083

Sziasztok!

 

Én is házakat nézegetek Dunavarsányban. Vásárlási szándék is van a nézelődés mögött. Azt hallottam a hírekben, hogy Dunavarsány egyes részei belvízesek csak, nem az egész város. Ti melyik részekről tudtok, hogy belvizes (vagy volt).  Egyéb hasznos tanácsaitokat is szívesen veszem, amely segít elkerülni a problémás (nemcsak a belvíz miatt) területeket.

 

Köszi

A

Péter az állat Creative Commons License 2011.03.13 0 0 2082

Viccet félretéve. Első lecke az ülés beállítása. (Erre nem vesztegetnék szót, elméletben biztos tudod. Ha nem fönt van a neten, ha nincs elmondjuk.) Aztán beszélj a férjeddel, hogy segítsen gyakorolni, mert ez a görcs nemcsak nem jó, de lehetséges balesetveszélyt is hordoz. Gondold csak el, hogy hogyan tudsz így reagálni bármi hirtelen adódó helyzetre, ha még csak nem is ülsz stabilan.

Amúgy meg próbálj meg indulás előtt lazítani.

Mikor repültem, az volt a követelmény, hogy az a növendék aki várhatóan sorra került, már nem csinálhatott mást, csak leült a padra, és fejben felkészült, ami abból állt, hogy fejben felépítette, hogy a repülés alatt mikor mit fog csinálni, mi az ami nem megy, mikor mire kell odafigyelni. Működött.

Ez az autónál is beválik. Ülj be, indítsd be a motort, had melegedjen, állítsd be az ülést, a tükröket, kapcsold fel a villanyt (nehogy elfelejtsd) majd hagyj kívül mindent, és gondold át elejétől a végéig, hogy ha majd elindulsz, hol, mikor mit fogsz tenni, hol mire kell majd figyelned. Tedd úgy mintha már vezetnél. Tehát valahogy úgy, hogy elindulok, fölkapcsolok másodikig, de vigyáznom kell a hatodik szomszédnál a két hülyegyerekre, akik mindig kiszaladnak az útra, majd az utca bégén elfordulok jobbra, de elsőbbséget kell adnom ennek, ezért addig visszakapcsolok, de fordulás előtt benézek a másik irányba is (biztos ami zicher), majd a főút előtt inkább megállok, mert ott mindig jönnek, mint az állat... Így egészen a célig. Aztán az elejét a főútig kanyarodásig ismét átgondolod, és utána elindulsz. Visszafelé ugyanez. Hidd el, működni fog. (Legalábbis szokott.) Később mindez persze majd rutinná válik, de addig trenírozni kell rá az agyat. Persze a szomorú az, hogy az „alapozást” az oktatónak kellett volna megtenni, de azt manapság nem nagyon szokták, úgyhogy magad uram...

Izé, őőő, hölgyem, ha szolgád nincs. :-)

Előzmény: Adri néni (2079)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.13 0 0 2081

„valahogy nem vagyok nyugodt a kocsiban, és nem merek normálisan hátradőlni, hanem idiótán, elfehéredő ujjakkal szorítom két kézzel a kormányt és valahogy közel húzodom, „

 

Hmmm. Érdekes. A feleségem pont így van vele, csak azzal a különbséggel, hogy akkor teszi ezt mikor én vezetek, és nem a kormányt, hanem az egyéb alkatrészeket fogja elfehéredett ujjakkal.

 

Hja kérem! Ahány ház, annyi szokás. :-)

Előzmény: Adri néni (2079)
Eperke1976 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 2080

Ma beszéltem is velük, tényleg nem terhes a polgárőr úr (se):)

Előzmény: Péter az állat (2078)
Adri néni Creative Commons License 2011.03.13 0 0 2079

Igen, ezt is meg tudom magyarázni!!!! :)))

Az van, hogy mivel még nemrég óta vezetek, valahogy nem vagyok nyugodt a kocsiban, és nem merek normálisan hátradőlni, hanem idiótán, elfehéredő ujjakkal szorítom két kézzel a kormányt és valahogy közel húzodom, de olyan furán van kialakítva a kormány is, hogy ilyenkor pont attól nem látszik a műszerfal egy része.

Persze, hogyha hátra mernék dőlni, akkor látnám, de így csak akkor látom, ha nem csak a szememmel pillantok le rá, hanem lejjebb húzodom.

Nem az egész van kitakarva, mert pl a sebességet meg ilyeneket látom, de az a legalsó csík már nem látszik és ez is ott van.

Nnna.

Kimagyaráztam magam???? :))))

Előzmény: kicsizs (2077)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2078

Gyesre nem megy, csak haza költözteti a számtech boltot.

Előzmény: Eperke1976 (2076)
kicsizs Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2077

Azé azt még mindíg nem nagyon tudom, hogy miért nem tünt fel az a piros pilács a műszerfalon?! Egyszer velem is előfordult egy kisteheren, de ott nem is használtuk a kézit, mert folyton beragadt...

Persze volt egy uriember, aki ezt nem tudta és miután visszavitte... hhhát... behúzta...

Előzmény: Adri néni (2073)
Eperke1976 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2076

Érdekes, most február óta már több érdeklődő volt a házra mint tavaly egész évben, a nyarat is beleértve. Jönnek szombaton is, vasárnap is. Reménykedem... Egyébként köszi a tippeket, ha mégse nem úgy lesz, azért fontolóra veszem a biztonsági intézkedéseket. Polgárő úrral exem napi kapcsolatban van, újfent fel van hívva szíves figyelme kiemelten kezelni szerény ingatlanunkat:)

De miért lesz otthon többet?? Ő lesz gyesen a nej helyett vagy mi??:)) Valamiről lemaradtam.

Előzmény: Péter az állat (2071)
Adri néni Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2075

Hát, remélem is, hogy nem drága, elvégre ismerős a szerelő...

De tényleg nem jókor jött... Valahogy az ilyesmi viszont nem nagyon tud jókor jönni soha, nem?

 

Na mindegy.

 

Egyébként azt néztem, hogy a Gömöri utcában lévő házikó, amit lefotóztam nemrég, még mindig ugyanúgy el van lepve.

Vagy legalábbis a pincéje.

Mintha egy centit se apadt volna.

Magától nem hiszem, hogy eltűnik onnan a víz, ha ottmarad, akkor meg lassan össze fog dőlni az egész, nem?

Hogy lehetne szólni valahogy a tulajnak?

Ezt nem szabadna hagyni, annyira jó kis pecó...! :(

 

Előzmény: brazil_8 (2074)
brazil_8 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 2074

Na de kérem a BMW-nél is meglehet találni az elfogadható árú beszerzést, csak nem a Wallisnál kell keresni ;)

 

Egyébként a 2 tárcsa + egyéb dolgokért nem annyira sok a 40e, persze ígya téli fütés szezonban biztos nem jön jókor :(

Előzmény: Péter az állat (2072)
Adri néni Creative Commons License 2011.03.10 0 0 2073

Hát, a lötyögés nálam azt jelenti, hogy maga a kar iszonyat laza, és tényleg, tökig fel van húzva, akkor se tartja meg a kocsit egy kisebb emelkedős részen.

Egyelőre a szerelő csak annyit csinált, hogy leszedte a kereket és megnézte, hogy mi a baj, és megállapította, hogy mindkét oldalon fékbetétet és tárcsát kell cserélni, mert teljesen tönkrement.

Állítólag emaitt drága, a tárcsa miatt, mert ha csak fékbetétet kéne cserélni, akkor meg lehetne úszni kb. 15e-ből...

De így, munkadíjjal együtt tuti lesz kb. 40e, előzetes becslések szerint...

Egyébként ezt a szót, hogy "tanulópénz" gyakorlatilag mindenki elsüti, akinek meséltem a sztorit :)

És tényleg, így igaz.

Csak azt bánom, hogy miért vagyok olyan idióta, hogy mindig csak azután figyelek fokozottan egy hibalehetőségre, hogy már egyszer pórul jártam vele????

:((((

Hát ez van...

Előzmény: Péter az állat (2072)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.09 0 0 2072

Én hányszor mentem behúzott kézifékkel boldogult ifjúkoromban! Meg sem tudom számolni.

Úgyhogy lett némi gyakorlatom a lelevegősödött fékrendszerekben, meg a kopott fékpofákban. . Reménykedtem, hogy nálad nem jelentkezik ez a hiba, de gondolom nem volt mai csibe a kocsi, úgyhogy lehetett ez neki az utolsó előtti csepp a pohárban. Bár többet lehetne mondani, ha tudnánk, hogy mit is csinált pontosan a szerelő, bár gondolom fék betéteket cserélt, meg ha már ott volt, lehet hogy kötelet, meg miegymást is.

Egyébként mit értesz az alatt, hogy lötyög a kézifék? Behúzod tökig, és nem fog?

A műanyag szag. Egyébként nem műanyag, hanem ún ferodol (a fékpofák, és a kuplung borító anyaga) szag. Ha ilyet érzel, jót nem jelent.

Az, hogy az üzemi fék (lábfék) rendesen fog, az nem jelent semmit, mert fékezéskor előrebillen a kocsi, és ezáltal jobban terheli az amúgy hatékonyabb tárcsafékkel szerelt első kerekeket. A hátsó fék üzem közben általában alig dolgozik, így hiánya sem feltűnő, mert ha nem lassul annyira, önkéntelenül is jobban nyomja az ember a féket. Erős fékezéskor lehet gáz a dolog, mert akkor már hiányozhat az a fékhatás, és talán elindulhat a segge valamerre.

Ezen egyébként már fölösleges keseregni. A tanulópénzt mindenki megfizeti. Legközelebb majd jobban figyelj a piros lámpákra a műszerfalon (meg a szagokra a kocsiban) mert lehetett volna rosszabb is, ha mondjuk egy olajnyomás lámpát nem veszel észre. Most meg fogd fel úgy a dolgot, hogy szerencsés vagy, hogy „csak” ennyi volt a mutatvány ára, mert ha az említett olajnyomást nem veszed észre, vagy ugyanezt a mutatványt egy bmw olvtárs autójával ejtetted volna meg az a sokszorosába került volna. Aki meg emberből van, és csinál valamit, annál biz' benne van a pakliban, hogy időnként hibázik is. :-)

Előzmény: Adri néni (2069)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.09 0 0 2071

Nagyon nem akarlak elkeseríteni, de valahogy nem nagyon mennek errefelé most a házak. Aki venni akar, az szemrebbenés nélkül milliókat alkudva tud tök jó tóparti házakat venni. Ráadásul itt is elkezdtek épülni a nyugatihoz hasonló „tömegszállások.”

Azt mondják az okosok, hogy ez még vagy két évig így is lesz. Mármint, hogy állni fog az ingatlan.

 

Az, hogy a szomszédok nem hallottak semmit, lehetett azért mert nappal, amikor nem annyira feltűnő, vagy lehetett hajnali 3-4 között, mikor az emberek feje mellett akár ágyút is sütögethetnek. Azért is járnak előszeretettel a besurranók is olyankor.

 

Tudom, hogy nem szívesen ruháznál be, de egy üvegtörés, ami több ablakot is figyel, jó befektetés lehet, illetve a hőérzékelő. És ha jól tévedek lehet kapni hozzá ilyen gsm bizbaszt, ami telefonál egy megadott számra, ha riasztás van, és akkor fel tudsz hívni valakit, hogy nézzen má' rá.

A szomszédod különbenis most lett újra főpolgárőr ismét három évre, úgyhogy tegyen valamit! :-)

Ráadásul mostanában többet lesz otthon, ami neked jó hír lehet, neki viszont már nem annyira.

Előzmény: Eperke1976 (2068)
kicsizs Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2070

Hááát, nagy eséllyel kicsit megégetted a betéteket és az is lehet, hogy a kézifék szerkezet sem élte túl a kalandot... Ezt akkor lehetett volna megkukkolni, mikor szétszedték. Akkor jobban lehet "kárfelmérést" csinálni.

A 40e nem túl extra egy ilyen autónál :) E mán nem szuzi :P

Előzmény: Adri néni (2069)
Adri néni Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2069

Hát, neked lett igazad...

De egyébként nem értem, mert semmi baj nem volt a fékkel (leszámítva a műanyagszagot, ami az eset után hamar elmúlt).

De rendesen fogott a kézifék is, a lábfék is, nem értem, hogy hogy lehet, de most, hétvégén voltunk anyáméknál Pesten a kocsival és azt vettem észre, hogy szabályosan lötyög a kézifék...

Amikor pedig meredek helyen próbáltunk megállni, alig bírta megtartani az autót...

Mi a fene történt??? :(

A férjem ma elvitte szervízbe a kocsit, a szerelő 40e-ért tudja megcsinálni, mert teljesen elszállt a kézifék...

De ez hogy lehet, hogy eddíg semmi baja nem volt (több héttel ezelőtt csináltam a behúzott kézifékes idiótaságomat), pedig sűrűn használtuk, és rendesen fogott a kézifék, egyáltalán nem lötyögött....

A férjem vitte el a kocsit, az ő ismerőse a szerelő, úgyhogy csak ő beszél vele.

Természetesen meg van róla győződve, hogy a dolog miattam van, úgyhogy nem is kérdezett rá a fickónál, hogy miért ennyivel később jelentkezik a probléma?

Elismerem, hogy 99.9%-ra tehetően tényleg arra az esetre vezethető vissza, de mi van, ha nem?

És tényleg jó lenne tudni, hogy miért most?????

 

Bocsánat az offért...

:(

Előzmény: Péter az állat (2055)
Eperke1976 Creative Commons License 2011.03.05 0 0 2068

Köszi! A számot hétfőn felhívjuk.

 

Van benne riasztó! Távfelügyelet nincs, mert azt nem bírtam fizetni a sok egyéb mellett... Nem mentek be. A 2 rétegű üveg külső része van betörve vagy keresztbe végigrepedve az ablaktábla, a riasztó meg ugye mozgásérzékelős, erre nem szólalt meg. De érdekes, hogy a szomszédok semmit nem hallottak, ez azért nem lehet nagyon csendes, nem lehet egy odacsapással betörni.

Egyébként meg se pénzem se hajlandóságom további bármit belefektetni. Eladnám. Most már nagyon. Még amíg van mit...

 

Annak a hétnek az elején, pár nappal előbb járt a házban a férjem, semmi baja nem volt. Hétvégére meg minden bekrepált, összetörték... Ellenőrizzük néha persze, szoktunk lemenni, de hát 1 éjszaka elég bármire...

 

Hol jelezne nekem ha észlelné - termosztátos egyébként persze - hogy hideg van?? Telefonon?

Előzmény: Péter az állat (2067)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.05 0 0 2067

Te mondd! Nem kéne abba a házba egy elektronika? Mondjuk valami üvegtörés érzékelő, meg pár mozgás érzékelő, meg hő érzékelő, hogy ha itt vannak a hidegek nehogy elfagyjon a rendszer, meg miegymás. A lakóparkban állítólag komplett házakat rabolnak szét. Visznek ajtót ablakot, kádat, meg mindent ami mozdítható. Tudom, hogy nem két fillér egy riasztó, de csak kéne valami, mert egy szétpusztított házat elég nehéz eladni! Ha más nem, a vaterán nézni valami infra sorompót, ami ha jön valaki, beindít bent egy régi magnót amiről valami öblös kutyaörjöngést hallani, majd egy időrellét ami felkapcsol egy villanyt, és egy másik magnót, amin egy jó mély hang kiabál, hogy „Hozd a puskát asszony! Járkál kint valaki!” Esetleg kapcsolóórákkal villanyt, rádiót kapcsolni.

Vagy valami hasonló. Időnként érdemes kimenni elhúzogatni a függönyöket, meg miegymás.

Most csak környékbeli hülye gyerekek lehettek, és ez is bosszantó, de ha csibézek jönnek, az még rosszabb, mert azok elvisznek mindent. Amit meg nem, azt összetörik.

Persze a legjobb egy távfelügyelet lenne, de legalább egy külső sziréna.

 

A gáz, az tényleg katasztrófa. Főleg ezek a digó szutykok, amiket ránk sóznak. Bár most már kezdem értékelni, amit a szerelő mondott, hogy a mi digó szutykunk nem is annyira pocsék szutyok, mint a többi. Nekünk ő csinálta meg a múltkor, és bár kinézetre fura volt (legalábbis a szakálla) mindenben nagyon korrekt volt. Pontosan jött, gyorsan végzett, nem kért sokat. Csak ajánlani tudom.

MGAS Egyéni Cég

Dunaharaszti

Gyöngyvirág u.5.

06 30 201 8185

 

Előzmény: Eperke1976 (2066)
Eperke1976 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2066

Az hagyján, hogy az ház egész elvihető - ahogy elnézem, Délegyen elég sok ház elvihető..., de 3 hete arra mentem le - jött valaki a hirdetésre, megnézni -,  hogy az összes hátsó, nem utcafronti ablakot, teraszajtó becsapkodták. Hogy elromlotta  cirkó és 4 fok van a házban. És újfent viccből leszedték a plombát a villanyóráról. Majdnem szívinfarktust kaptam... Háznézők szerencsére nem szemlélték közelről a hátsó ablakokat (függöny behúz...), villanyóra különösen amúgy se érdekelte őket, hidegnek meg hideg volt "mert nem lakunk ott".

 

Üvegkár: biztosító, üveges, kárfelmérő, számla, már átutalták. OK.

Elmüvel ez úgy megy, hogy ilyenkor odaül az ember a megbeszélt időpontban természetesen munkaidőben vagy 8-délig vagy déltől 4ig és várakozik. Majd fizet 5000 ft-ot. Ezt már augusztusban egyszer végigélveztem.

 

Ellenben azóta üldözünk egy beretta smart szerelőt, végre kaptunk hozzá panelt potom 46ezerért - 62-ről lealkudva - mert az égett el benne. Meg a környező vezetékek, de panelt kapni majdnem lehetetlen volt. Beretta 0-24-es szervíz egész hétvégén nem veszi fel a mobilját: ) majd elérjük, hurrá, na ő nem tud segíteni, majd hívjuk ad egy számot. Soha többet nem vette fel.

Interneten böngészés, két új szám, akik mindketten a B.Béla számát adták meg, aki eredetileg is beüzemelte mikor épült a ház. Viszont az 1 éves felülvizsgálat környékén hetekig nem vette fel. Most de és megvan Béla! Este visszahívja férjemet, hogy mikor tudná megnézni. Eltelik 1 nap, 2, felhívja Bélát: jaaa, emlékszem, persze tudom ja még nem tudom mikor tudok menni!

Komolyan, fertőző lehet a cirkónk vagy miért undorodik mindenki tőle?? 3 hete nincs fűtésünk. Még szerencse, hogy nem lakunk benne. Illetve ígyy se úgy se laknánk így benne.

 

Egyébiránt száradjon le a keze aki beverte az üvegeket. Csak reménykedem, hogy azóta - már vagy 1,5hete csinálták - nincs baj szegény házikóval. Ezek szt kiszúrták, hogy nem lakják. De a fene megy be egy falusi gidres-gödrös zsákutcába, hátha...??

Előzmény: Péter az állat (2059)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.02 0 0 2065

Nekünk csak egy hónapig ment egyszer a gáz, lett is 30e a számla. Mi már attól is kapkodtuk a levegőt. Nincs is azóta télen bekapcsolva a gáz. Még a meleg vizet is a kazánnal/kandallóval csináljuk. Tüzelő meg csak akad(t) innen-onnan. Jó, kényelemben nem olyan a pudvás „viddinnen” fa mint a gáz, de hát valamit valamiért.

Előzmény: kicsizs (2063)
kicsizs Creative Commons License 2011.03.02 0 0 2064

Köszi :P

:DD

Előzmény: Péter az állat (2059)
kicsizs Creative Commons License 2011.03.02 0 0 2063

Húúú, bazzz... a százezer nem gyenge...

Amikor nekünk 70 volt, akkor is kapkodtam a levegőt, de azóta van egy vegyes is. Azóta nincs 30 felett...

Persze került rá hungarocell is, meg pár újabb ablak... :)

Előzmény: Elar (2061)
Péter az állat Creative Commons License 2011.03.02 0 0 2062

Mivel? Ha 100e fölött van a gáz számlád, akkor dryvittal. Jó vastaggal. :-)

Előzmény: Elar (2061)
Elar Creative Commons License 2011.03.01 0 0 2061

:)

Lassan vége a télnek, kifizetem a 100e fölötti gázszámlám és ismét indulhat a felújjitás :)

 

Pl szeretnék rájönni, h mivel javítsam ki a külső vakolatot? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!