Keresés

Részletes keresés

djt-123 Creative Commons License 2021.10.31 0 2 18164

Tudom fasz vagyok,de a megszólalásig hasonlít egy teszkós kempingmatracra :))))))))))))))

Előzmény: Sonom (18163)
Sonom Creative Commons License 2021.10.31 -1 0 18163

Üdv!

 

Eladó egy erotikus vízmatrac (hencser).

 

Anyaga: vinil (vinyl), ill. lakkozott textil és PVC.

A megszokott, ismertebb vízágyak túl terjedelmesek és nehezek, a keretükkel együtt több száz kilót nyomnak. A nagy mélységük miatt süppednek, nem biztosítanak kellő stabilitást, dűl-borul rajtuk az ember.

A hagyományos vízágymatracokhoz minden esetben szükséges a váz, az ágykeret, ehhez egyedülálló módon nem kell, mert önmagában is megvan a tartása.

Szélesebb, vagy két összetolt, keskenyebb ágyra, és padlózatra is rakható. Összehajtható, szállítható, kis helyen tárolható. 

Kék bársony aljjal, lekerekített sarkokkal rendelkezik. Csak 15 cm mély, és alul-felül merevítőgyűrűkkel ellátott (a képeken jól látszik). E tulajdonságai miatt tetszetős, kényelmes, de nagyon stabil és strapabíró.

 

A vízzel töltött matracon persze aludni, pihenni, feltöltődni is lehet, lebegő érzést biztosít, közben regenerálja a szervezetet.


Egyszer sem használt, a leeresztő szelep membránja sértetlen.

Üzletben nem kapható, se itthon, se külföldön, hiába keresné bárki is.

 

Gyanítom, hogy ez az egyetlen darab kis hazánkban, sőt...


(Limitált kiadású termék volt, 350 US dollár.)

 

190x140x15 cm

 

Irányár: 85 ezer Ft

 

https://img2.indafoto.hu/1/1/194567_ff7f32eb6956b8453423038370658e69/26977229_2ca42a01f2509bd893db5e704908ef68_xxl.jpg

 

https://img2.indafoto.hu/1/1/194567_ff7f32eb6956b8453423038370658e69/26977225_814af2518aa4dd18af85e5a74d236701_xxl.jpg

 

https://img2.indafoto.hu/1/1/194567_ff7f32eb6956b8453423038370658e69/26977227_83538a8ffe8029a0921a448b90bdeb26_xxl.jpg

 

https://img1.indafoto.hu/1/1/194567_ff7f32eb6956b8453423038370658e69/26977223_3e15b52b827e412ee63935dc92eae002_xxl.jpg

 

https://img1.indafoto.hu/1/1/194567_ff7f32eb6956b8453423038370658e69/26977221_3cfbca3bcca86a2706d2ca543499301a_xxl.jpg

 

solmes@totalcar.hu

Roli0622 Creative Commons License 2021.10.30 0 2 18162

hát igen, sajnos kevés embernek adatik meg egy jól felszerelt helység profi cuccokkal nem kínai bilincsekkel és egyéb használati eszközökkel. 
Azért van egy réteg aki nem vanilla ez így igaz. sokan viszont tabu-témaként kezelik. mondjuk a mai társadalomban nem is könnyű felvállalni ilyen jellegű dolgokat.

főleg az LMBTQ összemosás mióta tart. kicsiny országunk nem az elfogadás alapjaira épül.

Előzmény: Zöldhasú (18161)


Zöldhasú Creative Commons License 2021.10.29 0 2 18161

"hogy a magyar emberek a BDSM-et kizárólag vanilla formában ismerik,"

Szerintem ez nem így van. Vannak persze olyanok, akik valóban, meg semmit nem tudnak a dologról (sokszor botlom ilyenekbe, elég sokat szoktam beszélgeni átlagemberekkel ilyen témákról :)

Viszont vannak abszolút hozzáértő emberek is.

Bp-n legalább 130+n emberről tudok, aki magasabb szinten, és  teljesen járatosak a témában, vagy éppen akadnak olyanok, akiknek otthon - akad nem publikus- szobája ilyenre, meg felszerelése is.

(Kereszt, kaloda, ketrecek, nőgyógyász szék, vagy egyéb medical cucc és nem a kínai, meg a kutyaketrec)

Vagy van éppen nagyobb méretű szobarendszere, tele szórakoztató bútorokkal (csak éppen nem veri nagydobra, hanem baráti körben (vagy csak a barátnőjével/barátjával) 

sokan élnek vele, és nem a butuska könyv alapján megy  a dolog..

De vannak, akik filmeket is készítenek, vagy épp közösen mennek külföldre. Mondjuk az Avalonba, (írnám a Darkside-t is, ha nem zárt volna be pár éve, pedig az bitang jó hely volt. (Még "istállója" is volt)

Ám aki kezdő és vagy nincs nagyon cucca, az a FF en is kiélheti magát, a lehetőség adott.

 

Előzmény: Mister V. (18158)
Zöldhasú Creative Commons License 2021.10.27 0 0 18160

A szervezőket már többször megkerestem a zenei műfaj miatt, mert mi se szeretünk nekünk "zaj" értékű zene mellett lenni.
Nem támadásból: Álljatok össze és szervezzetek olyan partit, ahol más a zene.
Legalább lesz választék.
"Szóval ami itthon "nagy szám", pedig köze nincs a valós fétispartikhoz"
Ezt nem igazán értem, mivel az élőtálban való részvétel is fétis, a vákumágy is, meg az eszközhasználat is.
(meg az is, hogy valakibe kampókat szurkálnak, majd fellógataják), Pl. október 23- án is volt egy BM előadás Prágában a HellShow szervezésében.
A zenében egy darabig kísérleteztek a discoval, de aztán a végén (szerencsére) kilukadtak a Techno/Elektrohouse -nál.
Úgyhogy ha az ilyen zenét nem komálod, akkor például a Prágai Fétis hétvégére (2 nap) nem neked való.

u.i. Teltház volt, és nagyon sokan voltak igényesen felöltözve, arányokban jóval többen mint itthon.

Előzmény: Mister V. (18158)
Zöldhasú Creative Commons License 2021.10.27 0 0 18159

Hát jó:)

""Volt is bennem félsz, hogy vajon mikor fognak először felvonyítani a röhögéstől rám szegezett ujjakkal...de semmi ilyesmi nem történt."
Fétispartikon nem is szokott, hozzá vannak szokva az ilyesmihez.
"Nem tudom, kinek-mit jelent a fétish - valószínűleg mindenkinek más és mást, de ezen a party-n egyértelműen a szex volt a középpontban.
A FF a Berlini Kit Kat szellemiségét hivatott átemelni, annak meg maximálisan az alapja a szex.
A kampószurkálás, kb az összes európai fétisparty velejárója (pár évvel ezelőtt még a tűznyelők mentek nagyot, de a Kvltben nincs rá hely)
A vákumágyra regisztrálni kellett tudtommal, de (tudod kinek van kedve, 25. jelentkezőként, belefeküdni a másik izzadságába?:)
Az élőtálra is lehetett jelentkezni, volt női (nő rakja rá a kaját) és férfi (ffi rakja rá a kaját)
Fétisből többszáz fajta létezik, ha a látványosabb ruhákra  buksz, akkor van egy rossz hírem: Külföldre kell menned.
Itthon nagyon nem fogsz ilyenbe botlani (egyszerűek az okok: az emberek egy része: igénytelen és lusta, csak a sokadik helyen szerepel az, hogy valakinek "nincs pénze", mert kb 30k
hufból össze lehet rakni egy alap kezdőszettet- pl szexshopból  fényes hatású-t (amit még nagyon gondozni sem kell (kimosni, megszárítani, összehajtani, és eltenni a szekrény mélyére)
Tánctér: Mivel a Kit Katot emelik át (igaz ott a termekben eltérő zene van, de ott embermennyiségre mindig a Rave /Techno terem van dugig.
"Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy tényleg csak a techno zene illik a fétishez."
A GFBn (Spindler & Klatt) van ugyan olyan terem ahol a 70-80 as évek discoslágerei mennek, de a nagy tömeg nem abban a teremben van (én sem mennék olyan F-partyra, ahol nincs T/R)
Aztán még függ attól is, hogy az adott Dj mennyire képes olyan zenét előállítani, amit a nép szeret.
(A hazai partikon azért nem az EU-s Top Djk játszanak, így a minőség olyan amilyen (hiába szeretem a stílust, ha a minősége nem üti meg az általam elvárt szintet, ezért nem fogok táncolni, csak azért mert T/R megy:)
Berlin a Techno fővárosa azért megy "állandóan":) De azt is vedd hozzá, hogy az ottani élmény forrása nemcsak a zene, hanem pl.: különböző pirulák, amik növelik az élményt.
sima disco, vagy lakodalmas, de a classic se hozza azt, amint mondjuk a Rave, vagy egy jó kis Psytrance tud  +ha még egyéb szerek is dolgoznak + a fények játéka.

"ének nélküli tücc-tücc-re megjegyzem nem is nagyon lehet." Ó dehogynem:)
"ők is biztos szívesebben táncolnak úgy, ha tele a parkett és szinte egymást érik a testek"
A rave esetében nem feltétlenül jó, ha a kéz vagy a láb beleakad egyik- másik emberbe (én kimondottan gyűlölöm:)
A KVLT- sajnos normális zenehallgatásra teljesen alkalmatlan, mert nem költenek szigetelőrétegekre, és kaotikusan csapong a zene kőfalak között. Viszont nem drága a bérleti díja.
" Inkább dugjanak az emberek, mint táncoljanak." Igen ez a fajta a zene a dugást segíti. (A Kit Kat mentalitása)
amikor a berlini Insomnia-ban 80-as évek zenéi szóltak az orvérzésig tolt techno helyett...hát...alig lehetett bejutni a helyre"
Az Inso kicsi befogadóképességű így nem csodálom, hogy alig lehetett bejutni:)) Ráadásul szűk és nincs normális világítása - nem látod a másik ruháját, a cigisek bent dohányoznak, a
farokverő öregemberek egész közel jönnek.

"egy dallamos zenére sokkal több ember táncolna" Próbálták ezt már ott, a Papok és Prostik nevű jelmezes rendezvényük ilyen szokott lenni a kvltben, csak akkor a nézőközönség kissé
más típusú emberekből áll, és hallgathatod a skinheadok, meg hungaristák megjegyzéseit is, Sőt ha már szaladsz kifelé a kvltből, akkor a kaputól jobbra szaladj, mert ott van az őrszoba a sarkon. :)

Előzmény: Lycralove40 (18156)
Mister V. Creative Commons License 2021.10.27 0 0 18158

Már több helyen is kifejtettem, hogy a magyar emberek a BDSM-et kizárólag vanilla formában ismerik, nem úgy, mint más országokban, de hát a szürke filmekből tanulták sokan, ami a valódi BDSM megcsúfolása. De hogy már a fétis is hasonló cipőbe került... hát akkor nem bánom, hogy lemaradtam.

 

A szervezőket már többször megkerestem a zenei műfaj miatt, mert mi se szeretünk nekünk "zaj" értékű zene mellett lenni, de az volt a válasz minden esetben, hogy ez a stílus és kész.

 

A korábbi rendezvényeken az "ehető-nő" csak a kezdésnél volt ott az első 1-2 órában... de hát egyrészt nem közösködnék másokkal, másrészt épp 10 centivel arrébb nyálazta össze valaki, tehát már gusztusom se nagyon lenne hozzá.

 

Ez a természetesség (nem bámulnak meg, nem szólnak meg) 200km-el arrébb pl. Bécsben mindennapos. Ott van olyan klub, ami hétköznap is nyitva van. Abban voltam már BDSM estén subként is és pelenkás buliban DL-ként is. És ott egyik alkalommal sem volt szex, csak kulturált szórakozás.

 

Szóval ami itthon "nagy szám", pedig köze nincs a valós fétispartikhoz, az pár száz kilométerrel arrébb teljesen természetes hétköznapi program számba megy... és vagy ingyenes a belépés, vagy jelképes 2-3e Ft-nyi összeg, amiért a kihelyezett eszközök (pálca, stb.) is használhatóak a bútorokon felül. Javaslom, ha 1x teheted, ruccanj ki egy hétvégére és még nyelvtudás nélkül is lesz esélyed beszélgetni, mert ott odamennek az emberhez és örülnek neked.

Előzmény: Lycralove40 (18156)
Roli0622 Creative Commons License 2021.10.27 0 1 18157

Lycralove40 Creative Commons License 2021.10.26 0 1 18156

Szia, kár hogy a party estéjén nem nézted a fórumot. Nekem volt egy eladó jegyem, sajnos így rajtam maradt. :( Feleségemnek vettem, reménykedve hátha eljön, de nem volt szerencsém.
Én egyedül mentem pasiként olyan fél 10-10 körül. Ezen a helyen most voltam először(az ezt megelőző community party-n voltam még, az a hely tetszett). A környék fura, este nem túl megnyerő az a kapu-sikátor szerű izé, amin át kell menni. Viszont a parkolás tök jó volt az utca túloldalán lévő panelházak parkolójában.
Ha esetleg már beöltözve jössz, számíts rá, hogy 30-40 métert biztosan meg kell tenned az egyébként viszonylag kihalt utcán. Azért arra ne számíts, hogy senkivel nem fogsz összefutni.
Közvetlenül a hely mellett szerintem nem lehet parkolni, vagy kicsi rá az esély, hogy találsz helyet. De megmondom őszintén a bejárathoz érve már nem a parkoló lehetőségeket kerestem.
A kapuban volt biztonsági őr, aki ellenőrizte a védettségi igazolványom (személyi is kellett), valamint a kapu átlépve, de még mindig az udvaron csekkolták a jegyemet is. Az udvaron páran cigiztek, már beöltözve.
Volt egy vékony kis ajtó, azon kellett bemenni és egy pár lécsőfokot lemenni a folyosóra.
Ott álltak ketten, akik az újonnan érkezőket fogadták. Kedvesek, normálisak voltak. Elmondták, hogy hol lehet átöltözni(wc, folyosó, illetve öltöző). Én az öltözőt választottam, ami koedukált volt és szabadon jöttek mentek a fél(vagy teljesen) meztelen nők-férfiak. Megmondom őszintén, rám inkább pozitív hatással volt a miliő és inkább felengedtem tőle, semmint megbotránkozzak, hogy nők előtt kell átöltöznöm. Már csak azért is, mert elég durva - legalábbis a saját értékrendem szerint - öltözékem volt, a fekete fényesen csillogó harisnyámmal és a szintén fekete fényes lycra-lakk body-mal...férfiként.
Volt is bennem félsz, hogy vajon mikor fognak először felvonyítani a röhögéstől rám szegezett ujjakkal...de semmi ilyesmi nem történt. Sőt, látszólag teljes természetességgel nyugtázták a fura pasi jelenlétét, aki épp az imént mászott ki a farmeréből.
Na ez nagyon jól esett, így némi önbizalommal léptem ki a folyosóra ismét, hogy egy jobbos után megálljak a dresscode checker-ek előtt. Valójában nem számítottam rá, hogy az öltözékem miatt
bárki is összevonta volna a szemét, hogy no-no, fiatalember!Mi ez a hétköznapi viselet!? És valóban, még csak közelítettem feléjük, de már a szemükkel üzenték nekem: "rendben, elég fura vagy, mehetsz."
Úgyhogy épp csak lassítottam, köszöntem nekik és valójában a válaszukat nem is hallva léptem tovább befelé.
És innen megkezdődött az este. Egyedül, erősen introvertáltan, pia nélkül (kocsival mentem) kicsit egysíkúra sikeredett az este,de nem bántam. Az emberek teljesen normálisan viselkedtek olyan szempontból, hogy akit ismertek, vagy akikkel együtt érkeztek, azokkal jól elvoltak.
Senki nem állt a bejáratnál toporogva, várva a fura fiút, hogy beszélgetést kezdeményezhessen vele és egész estén keresztül pesztrálja. Szóval ha egyedül mész és nem vagy ismerkedős típus, ne számíts társaságra. :)
Mondjuk a látvány az sok mindenért kárpótol.
Én úgy láttam, 5,5 jól elkülönülő helyszínen zajlottak az események. Volt ugye a büfé, én csak egy kólát ittam(dobozos, 350ft), így az ital árakat nem jegyeztem meg.Hozzá tartozott egy kis beszélgetős rész asztalokkal székekkel.
Hátul a sarokban volt fényképezős "helyiség", ezt illettem 0,5-el.
A büfé mellett volt a felnőtt játszótér és a pároknak elszeparált(átlátszó függönnyel leválasztott) "szoba". A felnőtt játszótéren volt szexhinta, szülőszék, X alakú kikötözős állvány, meg nem tudom még mi minden.
Illetve itt is volt egy DJ és szólt a zene, bár az emberek láthatóan nem táncolni jöttek erre a részre. Itt valójában szex volt, a maga kendőzetlen formájában.
Egyébként ez az egész partyra jellemző volt, hogy nagyon hangsúlyos volt a szex. Nem tudom, kinek-mit jelent a fétish - valószínűleg mindenkinek más és mást, de ezen a party-n egyértelműen
a szex volt a középpontban. Például a tánctéren simán dugtak párok, vagy szoptak le pasit, vagy épp verték ki neki. De visszakanyarodva a játszótérre, szóval itt az eszközöket igénybe véve elégítették ki
egymást az emberek. Azért fontos megjegyezni, hogy leginkább párokról, vagy láthatóan összeszokott 4esekről van szó. Aki arra számít, hogy egyedül lemegy egy jót kufircolni, az valószínűleg csalódni fog.
A pároknak fenntartott részen - amit az átlátszó szeparátor miatt fullban lehetett látni, akár a büféből is - keményen ment a szex. Volt biszex pár is, ahol a srácok is jól érezték egymással magukat, miközben a csajok
ott serénykedtek körülöttük. Természetesen a "hagyományos" párokból sem volt hiány. Volt aki térdelt, volt aki feküdt, vagy éppen állt. Volt olyan pár is, aki csak ült bent és nézte a többit.
Szóval nagyon hasonlított az egész egy swinger klubbra -bár abban még nem voltam, de úgy tudnám elképzelni, ahogy itt láttam. :)
A játszótéren voltak még performance-ok is, habár csak sejtem, hogy több is lehetett, jómagam csak egyet láttam, amikor Zagyvai Gábor kampókat szúrt a barátnője? különböző pontjaiba és a bőrénél fogva fellógatta...hát...mondjuk úgy, ilyet biztosan ritkán lát az ember élőben.
Aztán volt egy másik helyiség a tánctér mellett, ahol egyrészt egy ilyen beszélgetős kis sarok volt kialakítva, másrészt itt volt felállítva a vákumágy(bárki kipróbálhatta), illetve itt volt egy asztalon az élő édességtál is.
Elvileg ez utóbbira is lehetett jelentkezni, én csak egy nőt láttam az asztalon feküdni, telepakolva gyümölcsökkel és édességgel, amit egyébként vadidegenek leettek a meztelen testéről.
Végül, amikor már senki sem evett tovább -jól laktak- odament hozzá egy maszkos lány és addig ujjazta, amíg el nem élvezett...ez utóbbit persze csak gondolom, de nagyon remegett a végén. :)
Szóval akinek mást jelent a fétish és csak a ruhákért, azok látványáért menne, az számítson rá, hogy nem lesz olyan hely, ahol ne futna bele a kendőzetlen szexbe.
Egy hely volt még, amiről idáig nem beszéltem - amiért én is mentem. A tánctér. Hát ez nagy csalódás volt sajnos nekem. :(
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy tényleg csak a techno zene illik a fétishez. Egyébként ezt figyeltem Berlinben is(Insomnia). Állandóan csak a techno megy. Nem értem.
És értetlenségemet egyébként igazolta a "táncolók" darabszáma is, merthogy azt a 10-15 embert könnyedén meg tudtam számolni, akik egyszerre a tánctéren voltak. Néha cserélődtek, de többen sosem voltak
egyszerre, ettől pedig nagyon üresnek tűnt a tánctér.
Jómagam, aki elsősorban táncikálni ment volna a durva kis rucijában, eléggé feszéjezve éreztem magam és leginkább csak a lábammal doboltam a ritmust, de valódi táncot nem folytattam. Erre az
ének nélküli tücc-tücc-re megjegyzem nem is nagyon lehet. Nyilván aki szereti ezt a stílust, annak ez maga a paradicsom, hozzáteszem, ők is biztos szívesebben táncolnak úgy, ha tele a parkett és szinte egymást érik a testek...no mindegy.
Az is megfordult a fejemben, hogy direkt szar a zene, hogy inkább dugjanak az emberek, mint táncoljanak. :) Nem tudom...mindenesetre azért sokat sejtető, hogy például amikor a berlini Insomnia-ban 80-as évek zenéi szóltak az orvérzésig tolt
techno helyett...hát...alig lehetett bejutni a helyre és a tánctéren egy gombostűt nem lehetett leejteni. Ez nem biztos, hogy mindenkivel ugyanazt sejtetni, de nekem fixa ideálom, hogy egy dallamos zenére sokkal több ember táncolna.
Ami ugye személyesen nekem jó lett volna, de hát nem volt.
Ja és a végére, rajtam ugye csak egy vékony harisnya és egy vékony, rövid ujjú body volt...nem fáztam :)

Előzmény: Mister V. (18152)
Roli0622 Creative Commons License 2021.10.22 0 0 18155

nem semmi. és ez a szettje sem. szeretem az ilyen csajokat :) 

Előzmény: Ubul86 (18153)
Med Fet Ati Creative Commons License 2021.10.22 0 0 18154

Gyönyörű ;)

Előzmény: Törölt nick (18085)
Ubul86 Creative Commons License 2021.10.20 0 1 18153

Shiny Sasha instagramról, még "csak" 20 éves :)

Előzmény: Roli0622 (18142)
Mister V. Creative Commons License 2021.10.19 0 0 18152

Hát én mentem volna, de 2 hónapja kerestem rá jegyet, de 3 átverős jelentkezőn kívül sajnos nem jutottam tovább... tanulva az esetből már most megvettem (olcsóbban) a januárira a jegyet.

 

Nekem korábbról a helyszín nem igazán jött be, egy lepukkant gyárépület, minden teremben más zene szólt, így a folyosón akár 3 műfajt is lehetett hallani egyszerre. A mosdó állapotát nem is említeném, emellett akkor még latexben is fáztam, mert nem vitték túlzásba a fűtést azzal az 1-2 helyen elhelyezett légkondival, mert máshonnan nem jött meleg.

 

A 1,5 évvel ezelőtti helyszín kulturáltabb volt a belvárosban, még talán üdítőárban is olcsóbb volt, csak ott a parkolás volt probléma.

 

Sajnos a következő is ebben a "gyárban" lesz. De én is kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy aki eljutott oda, annak mi a tapasztalata és lehetőleg ne csak jót írjon, hanem a valós véleményét!

Zöldhasú Creative Commons License 2021.10.17 0 0 18151

Aki ott volt, annak hogy tetszett a Freedom F? :)

Lycralove40 Creative Commons License 2021.10.16 0 0 18150

Sziasztok,

 

nálam is feleslegessé vált az egyik jegyem. 9500-ért vettem, 8000Ft-ért megválnék tőle.

Átadni például a buli előtt tudnám, a helyszínen.

Roli0622 Creative Commons License 2021.10.15 0 4 18149

Gina_Domina Creative Commons License 2021.10.13 0 0 18148

Ha valakit érdekel 1db Freedom Fetish Parti jegy a most szombati napra (már hónapok óta elfogyott minden jegy), privát üzenetben jelentkezzen csütörtök estig!

Ára kereken 10e Ft.

 

Amit adok fizetés (utalás/paypal) után: 1db PDF jegy, 1db név (tavaly az alapján engedték be az embereket) és 1db mailcím, amiről a jegy lett véve.

Elvileg idén már QR kódos beléptetés várható, így a PDF jegy lesz a lényeg, de a biztonság kedvéért a fenti adatokat is átadom.

Zöldhasú Creative Commons License 2021.10.13 0 0 18147

Emberfüggő.  Egy szál testre tapadó catsuitban abszolút semmi örömöt nem érzek. (volt amikor tetszett, de ez az érzés mostmár távol van) Viszont a külcsín az ami nagyon bejön. Lehetőleg minél több kiegészítővel.

Előzmény: Mister V. (18143)
FHLS Creative Commons License 2021.10.10 0 0 18146

Szia! Mondjuk www.faszinationlatex.com

Egyben nem javaslom, ha valamelyik része szakad, akkor az egész kuka,

Postázás általában 48 órán belül, a szállítás a királyi postától függ: 6-8 nap.

Célszerű megvárni vásárlásnál a kedvezményes idószakot, amikor 20-25% kedvezményt adnak. Az Oktoberfest már elmúlt, de jön a Halloween!

Előzmény: Sanyaa. (18125)
Ubul86 Creative Commons License 2021.09.28 0 3 18144

"A latex lényege nem a külcsín, hanem az érzés"

 

és vagyunk x milliárdan a földön, szerencsére különböző emberek, más-más preferenciával :) Szóval ezt úgy kellett volna mondani, hogy rád nézve igazak ezek

 

vannak akik a külcsinre adnak (és amúgy külső befogadó megy ugyanúgy érzésre is, hisz kívül tudja tapizni :D)

Előzmény: Mister V. (18143)
Mister V. Creative Commons License 2021.09.25 0 2 18143

A latex lényege nem a külcsín, hanem az érzés. Ennyi erővel egy harisnyaruhát is alá lehet venni (vastagabb harisnyából), de akkor elvész a kellemesen hűvös, csúszós érzés, a tapadás, amiért az ember szereti viselni.

Előzmény: Ubul86 (18140)
Roli0622 Creative Commons License 2021.09.24 0 10 18142

Roli0622 Creative Commons License 2021.09.23 0 9 18141

Sajnos nem az én barátnőm, mekkora flash lenne :) 

Ubul86 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 18140

viszont a full gumi kikerülésére van a datex, kívül latex, belül, rávarrva , bevonva, bárhogy is, más anyag

abba nem izzad bele az ember :) aztán ugyanúgy lehet kivülről fényesíteni ha az ember csak a külsőségekre ad ezen fétish szempontjából :D

Előzmény: VBL (18129)
Rragnar Creative Commons License 2021.09.22 0 0 18139

Üdv!

 

Eladó egy teljesen új XL-es méretű (42-44) catsuit fényesebb lycra/spandex szerű anyagból. Ár: 9.900,-Ft

 

Érdeklődni privátban: ffa.agent@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.22 0 0 18138

Sziasztok ! 

 

Budapesten , de elso sorban szegeden is  szeptemberben kezdetnek lenne egy Bőr , latex es  akar kigeszito farmer nadr  avagy farmering is  szerkò fetish talalkozo.

Kulturaltan, nyilt de nem kozvetlenul forgalmas helyen is talalkozhatunk vagy kiberelt zart helyen akar. De nyilvan az ingyenesseg a lenyeg most meg nincs ugy mond rossz ido.

 nyugodtan irjatok,  bárhol, szivessen válaszolok

Mindenki jelentkezesset varom 

Holgyek is nyugodtan johetnek hisz kulturalt lesz

 

Erdeklodes viber es szamom 30 797 83 64

 

Zöldhasú Creative Commons License 2021.09.21 0 1 18137

Szerinted latexből vagy lakkból van?:)

Előzmény: rejtövis (18136)
rejtövis Creative Commons License 2021.09.21 0 0 18136

https://www.boobsshop.com/

 

Hali,  -valakinek van  tapasztalata a fenti helyről?

Minőség, szállítás, ár-érték arány?

Elérhetőség itthon?

A válaszokat előre is köszönöm.

 

4everHandsUp Creative Commons License 2021.09.21 -6 2 18135

Aki szeretne tőlem punciillatú, puncinedves bugyit, az írjon nekem ---> tunderi1988@gmail.com

 

 

 

Zöldhasú Creative Commons License 2021.09.20 0 0 18134

Testfüggő. Én pl nem vagyok izzadós/ jól bírom. Ha mégis sok izzadságra számítok, akkor, izzadásgátló stifttel testre. Lábnál vastag nedvszívó zokni. (hagyományos zokni nem jó erre a célra)

A latex csak akkor feszül, ha olyan a ruha stílusa- vannak nem feszülős típusok is.

Előzmény: Mister V. (18128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!