Keresés

Részletes keresés

tapefan Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2681

Hello MJ92!

 

Szívesen beszélgetnék én is veled, ritkaság h koromhoz hasonló lányokkal oszthatom meg a gondolataimat erről a témáról :)

Ha van kedved , vegyél fel nyugodtan: ducttapegag@gmail.com

remélem hamarosan beszélünk :)

nincsnev1 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2680

Sziasztok!

Nincsnev néven voltam regisztrálva régen, nyitottam is egy remek topicot anno (Handgag, tapegag és minden egyéb), de valamiért törölték, illetve törölték a nickemet is.

MJ92, volna kedved beszélgetni MSN-en? Korodbeli srác vagyok... :)

Előzmény: MJ92 (2671)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2679

hogy tudok  képet le  kicsiteni?  segítsetek  légyszives windowsos a  gépem.



aranymazsola Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2677

szia  drága barátom  haragszol  rám,hogy  mostanában nem írsz emailt sajnos????

 

szia.

 

Előzmény: Tottias (2675)
justtape Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2676

Üdv itt :P Reméljük tetszeni fog a forum :) 

Mellesleg írtam e-mailt. :) 

Előzmény: MJ92 (2671)
Tottias Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2675

Szia.

Szívesen megismerkednék veled és beszélgethetnénk erről a témáról.

Tottias

Előzmény: MJ92 (2671)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2674

Szia.   Én  szivesen  beszélgetek  veled.

 

Ha gondolod. Szia.

 

Előzmény: MJ92 (2671)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2673

Szia.   Én  szivesen  beszélgetek  veled.

 

Ha gondolod. Szia.

Tapegagfan Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2672

Üdv MJ92!

 

Itt nézz körül. http://www.meninbondage.com/home.html   Igaz fizetős oldal, (mint a bondage oldalak 99%-a), de ha tetszik esetleg tudok küldeni pár képet a témában. Hasonkóak ahoz amik itt vannak:)

Előzmény: MJ92 (2671)
MJ92 Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2671

Hello!

Keresgéltem a témával kapcsoaltban és erre a fórumra találtam.
Bele-bele olvasgattam és gondoltam regisztrálok mert érdekel a téma.
19 éves lány vagyok, szívesen beszélgetnék másokkal is remélem ez a fórum alkalmas lesz erre a célra:)
Ha megengeditek rögtön lenne is egy kérédésem.Nem tudtok egy oldalt ahol férfiakról vannak love bondage videók?Eddig sajnos alig találtam férfiakról.:(
Ma még benézek párszor, hátha közben érkezik válasz és persze sziesen beszélgetnék is.

duct Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2670

Jó:)

 

Elég puha és mégis kemény.Szóval ezt nehéz eltalálni a játékosztályon.Kicsit hüléyn nézz ki ha a labdát harapdálom a tesco-ban:)

Lehet beszerzek még másfajtát is és o-ring-en is gondolkodom.Elég olcsón vettem ,igaz 2 hetet kellett várni rá.Nem is gondoltam volna ,hogy mire jó az ebay és a paypal:) Igaz a garancia nem egyszrű ha cserélni akarom ,de kevesebb mint a feléért vettem mint itthon bármelyik sexshopban kapható... 

Előzmény: Tapegagfan (2669)
Tapegagfan Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2669

És a labda milyen volt?:)

duct Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2668

Nem eset szét:)

Viszont csak jelképes jellegű a bilincs mert ha ugye szabadulni akarna le tudná venni mert kulcs nélkül is nyitható.Elég a tudat is ,hogy meg van bilincselve. Ha azt akarom ,hogy ne szabaduljon ki arra ott a kötél,ragacs,sál...

Előzmény: Snakeins (2667)
Snakeins Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2667

Bár annyibban helyesbítenék, hogy a jó bilincs nem vágja - mérsékeltebb ficánkolás esetén - viszont szerintem az a kínai izé már abban az esetben is szétesne... :)

Előzmény: Snakeins (2666)
Snakeins Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2666

A jó bilincs nem vágja - de sok helyen kapható igényes bőrbilincs is már, bár nem olcsó.

Előzmény: duct (2664)
duct Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2665

Rendben ,műküdik:)

Előzmény: duct (2664)
duct Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2664

Én is csináltam ball gag-ot ,kutyajátékból,de nem az igazi:(

Nehéz igazán jó gumit találni és kifúrni sem egyszerű.A méret pedig a partner szájától függ ,illetve ,hogy Te milyet szeretnél.Csak beférjen a szájába,teljesen beférjen,csak éppen rá tudjon harapni stb...

Hozzánk ép ma este érkezett meg a mikulás:)

2 hete vettem az ebay-on:) és ma este főpróba!

 

A gumi anyagra sokkal jobb mint amit eddig használtunk és igényesebb is,a bilincs meg egy bóvli kacat,de reméljük a célnak megfelel:) Csak light-osan nyomjuk ,nem akartam rendes bilincset venni,mert az vágná jobban a kezet..

Előzmény: Tapegagfan (2655)
azaiak Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2663

Bemész a Tescoba, vagy egy sportboltba. Veszel pár száz forintért egy marokerősítő tömör gumilabdát. Puha, kék-zöld színben van. Otthon kifúrod, áthúzol a lyukon egy kendőt, kész a ball gagg.

Előzmény: Törölt nick (2660)
vzoli30 Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2662

Szia napocska!

 

Merre laksz? Én se vagyok kötözködő típus, csak tanulni szeretnék!:)

Előzmény: napocskaa (2657)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2661

Szerintem a szilikon nem túl jó választás. Túl puha, talán még a nyálelválasztás is jobban beindul tőle. Olyan, mintha egy hatalmas pehelycukorral lenne tele a szád :P.

Amiket eddig láttam, azok mindegyike keményebb volt. Volt hogy üreges műanyag, gumiszerű anyaggal bevont fagolyó stb.

 

Előzmény: Törölt nick (2660)
Hogtie Creative Commons License 2011.12.01 0 0 2659

Sziasztok!

 

Eddig nem nagyon fórumoztam, de olvasva több, a Love Bondage őszinte szeretetén alapuló hozzászólást, így kedvet kaptam benézni. :) Beköszönőnek egy kép...


Hogtie

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 2658

Ha a kötekedőt emberi személyiségjegyként érted, akkor nem, nem vagyok az. Ellenben szeretnék végre hatékonyan kötözködni.

Nem vagyok beépített ember, vagy kamureg, vagy akármi is. :)

Csupán szeretnék hasonszőrű emberekkel beszélgetni, tanulni tőlük, esetleg személyes kapcsolatot is kiépíteni.

Előzmény: napocskaa (2657)
napocskaa Creative Commons License 2011.12.01 0 0 2657

helo de nem valamiféle kötekedő vagy ugye?én is most írtam ide először,csak mert vannak rossz tapasztalataim,persze lehet hogy csak azt gondolom,am mindegy nekem

Előzmény: Törölt nick (2656)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 2656

Sziasztok!

Nagyjából én is rászántam magam, hogy írjak a topikba. Olvasgatom néha, meg persze más MDSM-es topikokat is.
Engem párom ismertetett meg a BDSM-el.
Tehát akár szerencsésnek is vallhatom magam. Otthon nincs tabu, mindent lehet, próbálkozni me főleg.
Páromat hívjuk mondjuk "S"-nek. Szóval S sajnos nem ad támpontot az igényeit illetően. Otthon iszonyat mennyiségű filmje van, a szofttól, a kemény, valóban véres dolgokig. Engem is elsősorban a kötözős, kiszolgáltatós játékok érdekelnek. Inkább a kötél mint a tape. Próbálgattam keresgélni a neten oldalakat, ahol technikákat mutatnak, hogyan kell így meg úgy megkötni valamit, hogy azért szakszerű is legyen, tehát ne legyen egyszerű kibújni belőle, viszont mondjuk ne essen le a keze 20-30 perc után (tudom, hogy nem fog, de akkor is!).
Azokban a filmekben, amiket néha megnézünk, ott pont nem a kötözést mutatják, hanem ami utána van.

Egy csinos kis bőröndöt már megtöltöttünk a különféle kiegészítőkkel, de elég sok a házibarkács tuning eszköz. Például a gag egy kis piros gumilabda, két luk rajta, azon meg egy bőr cipőfűző átfűzve. A célra teljesen megfelel.

Nagy vágyam, hogy kint a természetben is játsszunk már. Csak ugye a probléma, hogy mindketten dolgozunk, nincs nyári szünet, szabadság meg nincs olyan sok. Az ilyen helyeket meg fel kell fedezni.

Idén tavasszal a TG születésnapi buliján találkoztam egy hihetetlen jó előadással. A játszószobában ki volt rakva, egy tisztességes méretű ketrec. Egy idősebb úr, korabeli germán katonai ruházatban matatott a tetején. Köteleket erősített a felső rácsokhoz, majd egy hatalmas fém karikát lógatott fel. Az áldozat, egy (természetesen önként jelentkező) vékony, alig ruhás hölgyemény volt. Alig pár másodperc alatt úgy fellógatta, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Videó szerintem nem készült, de pár kép van fent az oldalon. A legjobban az tetszett, hogy mennyire magabiztosan, rutinosan dolgozott. Fél kézzel tartja az "áldozatot", a másikkal elővesz egy újabb kötelet, foggal kibontja, és még egy adaggal kötöz. Hihetetlen.
Kötelek természetesen vannak otthon, de sajnos elég vegyesen.

Na hát egyelőre ennyi, szeretnék csatlakozni a társasághoz, ha nem bánjátok. Elnézést a szedett-vedett fogalmazásért, de most csak ennyi tellett.

üdv
GC

Tapegagfan Creative Commons License 2011.11.30 0 0 2655

Mostanában a ragasztószalag mellett megtetszett a ball gag is.  Csak hát azt ugye nem olyan egyszerű beszerezni mint a ragacsot, és némileg drágább is. Főleg sex boltokban láttam, az meg mégsem olyan mint a praktiker hogy leveszem a polcról és odaviszem a kasszához:))

Van valakinek tapasztalat evvel az ezközzel? Mekkorát érdemes venni, milyen anyagút nem a ba**ssza szét a fogsort :) stb...

 

Tottias Creative Commons License 2011.11.29 0 0 2654

azaiak Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2653

Switch = mindkét oldalt élvezi. A domináns és a szubmisszív oldalt is. Pl. szereti ha megkötözik, de ő is szeret kötözni. Vannak akiknél totál egyenlő, mások az egyiket azért jobban kedvelik.

Előzmény: duct (2652)
duct Creative Commons License 2011.11.25 0 0 2652

Szerinted mennyien ismerik a magyar jelentését a "switch" szónak a sex-bondage-BDSM világában való értelmezésében? :)

Előzmény: azaiak (2648)
azaiak Creative Commons License 2011.11.24 0 0 2651

Nem lenne érdekes néhány video kritika a http://hu.myvideo.de/ love-bondage filmjeiről? Nem akar valaki ilyesmit írni? kijelölni a magyar nyelvet, és erotic

azaiak Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2650

Ezzel a mellékes szállal nem szeretném megzavarni a beszélgetést, de a címzett engedélyével ide is felteszem, hátha valakinek lenne hozzáfűznivalója.

 

"Te most azt látod életed legnagyobb
problémájának, hogy nincs egy lány, aki élvezné, hogy megkötözöd. Úgy
gondolod, ha ez összejönne, akkor minden rendben lenne az életeddel.
Vagy nem így gondolod, hanem úgy, hogy van egy csomó bajod az életben,
közte ez is, de ezen a topicon erről van szó, tehát itt csak ezzel
jössz elő. Azonban, ha segíteni akarok neked, nem segíthetek úgy, ha
csak ezt a szeletét ismerem az életednek. Te azt írtad, nem vagy
beteg. Sajnos, köznapi szóhasználat szerint értve a betegséget:
mindannyian betegek vagyunk. Elhagytuk természetes életterünket, a
gyűjtögető horda húszegynéhány emberből álló nagycsoportját, sokan
zsúfolódtunk be kis helyre, szétroncsolódtak eredeti társas
viszonyaink, ami helyette épült, az az egyénnek nem biztosít olyan
szilárd kapcsolatrendszert, mint amire az évmilliók alatt felkészült
az idegrendszere. Mindezt elemeiben átlátva persze megteremthetőek a
személyes harmóniák, de ... na, ez hosszú, csak jelezni akartam, hogy
valamennyien küzdünk a mindennapokban indulatainkkal, vágyainkkal,
félelmeinkkel, és ha a küzdelem túl nagy energiákat igényel, az már
betegségként is megfogalmazható. A modern lélektan persze jóval
hátrébb húzza meg a betegség fogalmát.

Ha segíteni akarok abban, hogy kialakíts egy harmonikus kapcsolatot,
egy veled megegyező erotikus világú nővel, csak 10%-ban érdekel az
erotikus világod, szokásaid. Ami nagyon fontos lenne: gyermekkori
élményeid, felserdülésed, családi viszonyaid, munkához való viszonyod,
stb... hosszú sor. Szóval ezeket kell megbeszélnünk szép lassan,
hónapok hosszú során át."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!