Keresés

Részletes keresés

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.18 0 1 205935

Összejött a gyors egyenlítés, ez jó. Tovább

sajtos pokemon Creative Commons License 2023.02.17 0 1 205934

mit szóltok, olajos csapat lesz a MU is?:D

a13 Creative Commons License 2023.02.17 0 0 205933

Én is ezt húztam volna meg .

Előzmény: FreshPrince (205931)
albi08 Creative Commons License 2023.02.17 0 0 205932

205926-ban én is írtam, hogy ezt el tudnám képzelni mert valamit változtatni kell támadásban. Főleg mivel ha jól emlékszem Arteta Jesus sérülése után arra hivatkozott, hogy Martinelli is tud a 9-es pozícióban játszani.

Előzmény: FreshPrince (205931)
FreshPrince Creative Commons License 2023.02.17 0 2 205931

Csak nekem fura hogy meg sem próbáljuk Martinellit középen, Trossardot pedig a szélre tolni a brazil helyére? Miért nem? 

AZ-Fan Creative Commons License 2023.02.16 0 1 205930

Az a szerencsénk, hogy az 5. Spurs előtt 12 pont+1 meccs előnyünk van, szóval az igazi művészet lenne, ha idén se lenne meg a BL :)

a13 Creative Commons License 2023.02.16 0 0 205929

Részemről a top 3 óriási eredmény lenne ,nagy előrelépés,de tavaly is a kezünkben volt a bl indulás és most is az elmúlt 3 meccsen  kicsit okosabban játszva simán tarthatnánk a tempót . Papírforma   ha a city megelőz ,de úgy érzem Arteta elbaszta  nagyon. Téli igazolást sem értem ,hogy csatárt nem is akartunk?  Mi a terv? 2 csatárral lejátszani egy szezont abból az egyik középszer egyelőre semmi több ,jövőre  azt hisszük Balogun lesz a 3.  megváltó? Most kellett volna pénzt szórni jobb befektetés lett volna mint nyáron a ki tudja mi lesz.Én csalódott  vagyok és nem azért mert nem jönnek az eredmények ,hanem ahogy nem jönnek. Remélem sikerül újra jó útra találni valahogy ,most jön csak a neheze. 

matuj Creative Commons License 2023.02.16 0 1 205928

Egyszerű a képlet:Nyerni minden hazai meccset ami maradt +idegenbe nyerni 4szer legalább + verni a city-t.City verés nélkül nincs bajnoki cím és kell minimum 90pont.A realitás 84-85pont max.De úgyis minden a pályán dől el.

AZ-Fan Creative Commons License 2023.02.16 0 0 205927

Lehet pesszimista vagyok, de valahogy nem látom, hogy ezek után még meg tudnánk nyerni a bajnokságot. A Mancity pont a legjobbkor lendült formába, szerintem a hátralévő meccseik nagy részét már behúzzák, míg nekünk még hátravannak olyan idegenbeli meccsek, mint Liverpool, Newcastle és persze a Mancity is. Ráadásul ezekben a hetekben kellett volna minél nagyobb előnyt szerezni, mert ha jön az EL, akkor még könnyebb lesz pontokat veszteni. Persze a City-nek is jön a BL, de nekik bővebb a keretük. Holnapután rögtön idegenben játszunk a Villa ellen, ebben a formában simán kikaphatunk ott is. Persze remélem rosszul gondolom és a szezon végéig már nem kapunk ki, de valahogy most nem látom ezt és inkább a top4-ben gondolkodom.

albi08 Creative Commons License 2023.02.16 0 1 205926

Nem volt ezzel gond, az első félidőben Pep benézte a 3-4-2-1-es felállást, ott kellett volna őket megfogni. Még Tomi hibája ellenére is 3-1-re kellett volna menni a félidőben, de nem használtuk ki a lehetőségeinket, pont ugyanúgy mint februárban kb. az összes meccsen. Sajnos Trossard az egyetlen alternatívánk előre. Nem lebecsülve a belgát, de nem mindegy hogy őt tudod becserélni vagy Fodent.

 

Eddie kétszer teljesen tisztán fejelhetett és nem talált kaput egyik sem. Valamit muszáj lesz változtatni, amíg nincsen Jesus (pl. Trossard szélre, Martinelli be középre).

Szerencsére Jesus felépülése jól halad a hírek szerint. A maradék két meccset februárban valahogy be kell húzni és márciusban talán már számíthatunk rá is.

 

A sorsunk még mindig a saját kezünkben van, de szombaton el kell kezdeni nyerni a meccseket. 

Előzmény: a13 (205925)
a13 Creative Commons License 2023.02.16 0 0 205925

Arteta elrontotta kétszer is. Nem tudom miert akarjuk ledominálni a cityt. Semmit nem tanult a kupa meccsből .Miért kellet mindenáron nyerni? Katasztrofa mennyire nem tudunk szerkezetet váltani. Csak ne jöjjön a lejtmenet.  Nagyon nagy csalódás ami megy meccsek óta.

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.15 0 0 205924

Kiharcolt egy tizit a kicsi 😅

Előzmény: a13 (205923)
a13 Creative Commons License 2023.02.15 0 0 205923

Elmegyünk a picsába. Valami sosem változik. Mindig sikerül megverni magunkat . Nincs csatár..

Mr Reacher Creative Commons License 2023.02.13 0 0 205922
Előzmény: 97ótaArsenalfan (205921)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.02.12 0 1 205921

Ja, azóta meg kiderült, hogy az is les volt. Tehát "csak" két szarvashibát csinált az a malyom krisszfoj.

Előzmény: albi08 (205919)
a13 Creative Commons License 2023.02.12 0 2 205920

Egyet értek,hullamvölgy mindig van,nekünk most jött el ,nincs csatárunk sajnos,így nehéz. Nem szabad kikapni city ellen és akkor jók vagyunk továbbra is.

Előzmény: AZ-Fan (205917)
albi08 Creative Commons License 2023.02.12 0 2 205919

Én a magyarázaton akadtam ki, miszerint elfelejtették a vonalakat behúzni.

Előzmény: 97ótaArsenalfan (205918)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.02.12 0 1 205918

Függetlenül attól, hogy milyen volt a meccs képe, ki mit érdemelt, a kapott gól szabálytalan volt. A lesen álló játékos feltartotta a védőt. Pont. Ezen nincs mit magyarázni, ez szabálytalan. Durva, a meccset döntően befolyásoló bírói hiba történt. Hihetetlen, hogy rájli szelleme még mindig ott lebeg felettünk.

A lefejelt labdánál is gyanús, hogy les volt, de az már mindegy.

AZ-Fan Creative Commons License 2023.02.11 0 1 205917

Minden évben vagy egy rossz széria. Szerintem mi most abban vagyunk. Nem megy a játék túl jól. De így is összehoztunk egy x-et a hónapok óta veretlen Brentford ellen. Lehet sopánkodni, hogy nem nyertünk, de simán ki is kaphattunk volna, de nem tettük. Még mindig minden oké. Most jön a Mancity meccs. Ne kapjunk ki légyszi és akkor oké lesz minden

adamskij Creative Commons License 2023.02.11 0 1 205916

egyetértek, az eredmény Toney első félidei kapufája, meg vagy még 3 helyzet után igazságos és jogos.

nagyon kemény ellenfél ez a Brentford, csak az utolsó 20 percre fáradtak el és akkor azért voltak egész ronda belépőik is.

 

talán a mostani meccseken látszik, hogy ez az Arsenal ugyanúgy egy iparos csapat, mint a néhai Moyes-féle Everton volt Artetával középen. ami helyzet és betanult formula bejött korábban, az most épp nem. viszont tényleg próbálkoznak a fiúk, egész végig hajtás van, a pálya jó pontjain veszélyeztetnek, nagy a labdatartás és igyekeznek ebből minél több helyzetet, lövést kialakítani. azaz nincs tragédia, csak még jobban, gyorsabban még többet kell kialakítani.

 

Zincsenkót és Xhakát éreztem ma haloványabbnak, persze az akarásukkal nem volt gond. azzal viszont igen, hogy Zini háromszor, Partey kétszer lőtte fel a harmadik karéjig feleslegesen a lasztit. bőven lett volna lehetőség azokat a helyzeteket is kapura tartó lövéssel befejezni.
White, Gabriel, Nketiah és Partey játéka kifejezetten tetszett most.

 

szerintem nem érdemes görcsölni most hétről-hétre, úgyis elég ramaty az egész mezőny. a City is, a United is tud és fog is még botlani. ahogy mi is. igazából két vereség után egy döntetlen és ezzel egy szerzett pont egyáltalán nem a világ vége. nem emlékszem pontosan az angol afro újságíró nevére, Darren Lewis (?) a sky preview-ban pénteken említette, hogy Sir Alex óta ő sem akar tippelni bajnokra húsvét előtt. azt hiszem ebben neki is, Sir Alexnek is abszolút igaza van. menni kell tovább és lehetőleg minél több pontot szerezni, aztán meglátjuk, ez mire lesz elegendő. top 4-re nagyon valószínű, hogy elegendő lesz.

Előzmény: albi08 (205915)
albi08 Creative Commons License 2023.02.11 0 2 205915

Trossard nem tudom mit kell hogy csináljon, hogy végre kezdjen és a fáradó védelemre engedjük rá Martinellit csereként.

 

A kapott gól eléggé lesgyanús és nem az a szituáció, amit a VAR vizsgált, de ha úgy vesszük az első félidőben meg hatalmas szerencse hogy nem kaptunk gólt. Az x mindenképpen megérdemelt a Brentfordnak. A végén ráadásul kitört mindenkiből a frusztráció, már csak a balhé ment.

 

Rendesen dolgozunk rajta hogy a negyedik helyre kerüljünk. Szerdán akár le is szorulhatunk az első helyről, na nem mintha a City olyan kitűnő formában lenne mostanában. Össze kell kapni magunkat gyorsan.

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.11 0 0 205914

Igazából nem volt meggyőző a játék , egyáltalán nem. Nagy levegőt kell venni. Frissíteni. 
Tovább

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.11 0 0 205913

Ez nem tartott sokáig.… 1:1

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.11 0 0 205912

Ott is van a gólja, picit váratott csak ! 😅

Előzmény: FreshPrince (205890)
FreshPrince Creative Commons License 2023.02.11 0 0 205911

Amondó vagyok , hogy Odegaard kevesebbet próbáljon a társak fejére ível, egyszerűen tűzze kapura. 
Martinelli már hetek óta eredménytelen. Keveset is vállal. Át kellene rugdosni ezen a holtponton. 

adamskij Creative Commons License 2023.02.11 0 1 205910

pontosan; ha nem is sorsdöntő, de nagyon fontos meccs.

a Brentford október óta nem kapott ki ha jól hallottam az arseblog arsecast-ről, szóval számíthatunk a reszelővel rejszolásra.

tippem egy győztes Ødegaard találat a 85.percben és 2-1

kiváló a Brentford, DaSilva is, Jensen, Mbeumo és Ben Mee vezette védelem is. Thomas Frank is nagyszerű edző, nem szokták elégszer dicsérni. az efféle csapatokért is szuper a PL; se a LaLigában, se a SerieA-ban nincsenek ennyire tudatos, kis-középcsapatok. igaz pénzük sincs már rá, ezért erőlködik Perez ezzel a szájbakúrt ESLel. mi viszont tudjuk hogy a PL a szuperlíg, amigo.

Előzmény: AZ-Fan (205909)
AZ-Fan Creative Commons License 2023.02.11 0 1 205909

Meccsnap. Tippek? Kijavítjuk az Everton elleni kisiklást vagy összeomlunk és megyünk a levesbe? Ez a meccs nagyon sokat számít szerintem.

FreshPrince Creative Commons License 2023.02.09 0 1 205908

Én nem érzem annyira jónak ezek szerint, mint te.

 

 

Nem érzem, hogy olyan jól meg tudná tartani a labdát, teszem hozzá, nem is ez a dolga. De azt sem érzem, hogy technikailag olyan képzett volna, sem cselező készség, sem pedig rúgótechnika terén.

Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy ,,csak félénk" még a srác, vagy ,,ilyen a karaktere".

Nem rossz és azt sem bánom, hogy még egy kicsit biztosan láthatjuk, mert örülnék ha megmutatná ki is ő valójában, és örülnék ha fejlődne. Egyáltalán nem volna gond, ha Jesusnak tényleg versenytársa volna a srác. Játsszon, fejlődjön és lássuk mit tud kihozni magából és a társakból. 

 

Zárójelben jegyzem meg, hogy Balogun egyelőre nagyon jó szezont fut. Bár meccsét nem láttam, csak összefoglalókat néztem, de az alapján ígéretesnek tűnt ő is. 

Előzmény: 97ótaArsenalfan (205881)
albi08 Creative Commons License 2023.02.06 0 0 205907

Pénzbüntetés + ejnye-bejnye.

Előzmény: 97ótaArsenalfan (205906)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.02.06 0 0 205906

https://www.bbc.com/sport/football/64536785

Meglepő. Vagy mégsem.

Az nem lep meg, hogy megtörtént, csak az, hogy ebből balhé lehet. Ezek szerint a fekete arany nem eléggé mindenható?

Szerintetek mi lesz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!