Keresés

Részletes keresés

Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.15 -2 1 388

Instán azt mondták, hogy azért nem juttattak valakit tovább, mert az nem lett volna igazságos a többiekkel szemben.

Előzmény: Amaribp (384)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.15 0 1 387

Stohl érdekes volt, mert Viktornak azt mondta reggel, hogy a háromba be akar jutni, ezért a lövöldözést komolyan fogja venni, a kettőbe viszont már nem, mert ahhoz nem érez elég erőt magában.

 

Ehhez képest simán bejuthatott volna a háromba (már csak egy ötvenest kellett volna lőnie, és erre volt több lehetősége is), de nyilvánvalóan szándékosan elkezdett össze-vissza lövöldözni, hogy ne jusson be.

 

Ismét csak azt nem értem, ha mégis így döntött, hogy ki akar esni, miért nem adta fel, és mi szükség volt részéről a komolytalan "kamulövöldözésre"? (A valódi versenyre kíváncsi nézők hülyének nézésére.) 

Ilhilla Creative Commons License 2021.09.15 -4 0 386

Konkrétan azokra a "találatokra" és "mellélövésekre" gondoltam, amelyek helyett a tájat mutatták és csak Nórika hangját hallhattuk.

András valószínűleg nem amiatt vett részt a játékban, mert a győzelem közelébe akart kerülni, pláne nem nyerni akart.

Előzmény: szuszetti (385)
szuszetti Creative Commons License 2021.09.15 0 1 385

de nem mutatták, így vagy elhisszük, vagy sem!
van egy sejtésem: sokkal több találata volt, csak nem mutatták.

 

Nem volt mit "nem mutatni", mert látszott, hogy mellé lő és el is mondta, hogy nem akart betalálni.

A többiek meg addig lődözgettek, míg meglett az 500 pont.

Csengéről pedig korábban is tudtuk, hogy nem a legjobb íjász, ő mókusra ment :)

Előzmény: Ilhilla (383)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.15 -1 0 384

De.....valamilyen oknál fogva, nem kedvelték meg annyira Leót, se egymást, hogy valakit kiemeljenek maguk közül.

Előzmény: Ilhilla (383)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.15 0 0 383

Gazsi és Magdi60: köszönöm, így már képben vagyok. Szerintem a másik csapatból -függetlenül a személyiségéből adódó negatívumoktól- Leó is megérdemelné a top 3-ba szavazást, mert (még én is láttam!) sok esetben ő vitte a hátán a csapatot!

 

Buci rendes volt, ezt vártam tőle, pláne, hogy csak utólag került a csapatba. Nem lett volna fair, ha megelőzi Nórit és Bálintot van egy sejtésem: sokkal több találata volt, csak nem mutatták, erre utal a direkt mellé célzás is).

Magdi60 Creative Commons License 2021.09.15 0 4 382

Viktort ebben a játékban kedveltem meg, a viselkedése, a mondatai alapján, teljesen más képet mutat mint amit láttunk eddig tőle 2009-től. Az öngyilkossági gondolatai, az Édes élet, a levitációi, a Mona Lisa... Az ember változik, és tényleg ő most és itt teljesen rendben van. Sőt, bár nem vagyok ilyen ezoterikus, de mikor drukkolt Bálintnak és becsukta a szemét, koncentrált, még én is elhittem, hogy hozzásegítette a nyílvesszőt :-) 

Előzmény: Ilhilla (380)
ga_zsi Creative Commons License 2021.09.15 0 0 381

először Bálint jutott be, aztán Dóri. Csenge azt hiszem 100-t lőtt, de ő is tudta, hogy nem neki való a top3. Bandi pedig maradt a százas körnél, de látványosan mellé lőtt, hogy Dóri jusson be. Már a lány is súgta neki, hogy lődd be, a válasz : NEM.

Az utána levő beszélgetésen Buci mondta, hogy ő mindig győzni akar tűzön-vízen át, hiába tudja, hogy ez nem egy szép tulajdonság. most viszont belátta, hogy az ő állóképessége ehhez kevés, nem akarta hátráltatni a csapatot egy esetleges erőnléti feladatnál. Plusz... látta a másik csapatnál, előtte volt a példa, hogy ő ugyanilyen, amikor mindenáron nyerni akar és  - ezt nem mondta ki nyíltan, csak sugallta - nem szimpatikus.

Itt mondták azt is, hogy szerintük Viktor megérdemli a győzelmet, viszont nem a legjobb íjász és ezért és mert nagyon szereti mindenki a falkából szavazták meg neki a top3-at.

 

ma jön a másik banda. Ott nem emeltek ki senkit, bár Eszter szerint nem volt egyetértés, de győzött a többség. Gondolom a két lány akarta Leókát bejuttatni, de ez csak egy megérzés. majd ma kiderül.

Előzmény: Ilhilla (380)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.15 -4 2 380

Viktor az első perctől kezdve a legalkalmasabb ennek a játéknak a megnyerésére!

 

Végül hogyan zárult az íjászat?

 

Nem tudtam kivárni, hosszú volt a csata, ráadásul Nórika több esetben elmondta, ki íjazott és hogyan, de nem mutatták, így vagy elhisszük, vagy sem!

Előzmény: Magdi60 (379)
Magdi60 Creative Commons License 2021.09.15 0 1 379

A második felétől izgalmasabb volt, a farkasok kijelölték Viktort továbbjutónak, a szarvasok senkit... fura.

Peti817172M Creative Commons License 2021.09.14 -1 1 378

Még van egy kristály, úgyhogy kincskeresésben is el tudják dönteni, ki a TOP2.

Előzmény: Elhaym1 (377)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.14 -1 2 377

Ma kiesik valaki. Utána a bent maradt versenyzőknek meg kell küzdenie egymással, ahol kiderül ki csapaton belül a két legjobb. Biztos lesz nyílazás, lehet futás is. Az utolsó helyszínen, amit a Sághegyen vettek fel, valószínű már csak a 4 döntős fog részt venni. 

Előzmény: sajtos pokemon (369)
Magdi60 Creative Commons License 2021.09.14 -3 2 376

De akkor még nem olvasták a levelet, hogy 12 kell, vagyis a 11-es információval mit ért volna?

És a tőkés réce? Hátazmár...

Előzmény: gombóc63 (375)
gombóc63 Creative Commons License 2021.09.14 -1 4 375

Nos jelenleg tényleg igaza volt, nem is egyszer kérdezte hány kő van, mindenki letojta. Ha nem kellett volna visszafordulniuk, ők nyertek volna. Ettől függetlenül a stílusa nem semmi:-(

Előzmény: Magdi60 (373)
Peti817172M Creative Commons License 2021.09.14 -1 1 374

Pláne, hogy még hátravan egy ciklus. Egy kristályt még meg kell keresniük.

Előzmény: sajtos pokemon (371)
Magdi60 Creative Commons License 2021.09.14 -3 2 373

Zsolt/Leo nem lesz szimpatikusabb az idő múlásával :-) Amiket nyilatkozik a játék közben, után, ő sohasem hibás, ő mindig mindent tud, tudott, kérdezte, hogy mennyi kő van, de nem válaszoltak - na és? Akkor álltak meg úgyis a levélnél és számolták össze, mi van, ha előbb tudja, hogy 11? Hisz nem tudták hogy 12-nek kellene lenni.

Ilhilla Creative Commons License 2021.09.14 -5 2 372

Lehet, hogy Péter "elszólása" a végső négyesről mégsem elszólás volt és ő a csapatokon belüli "leosztották már, kik legyenek a végső négyesben"-re gondolt?

 

Ebben az esetben -ha még kiesik 1-1 lány- akkor nem 4-4 marad? ...és ők kijelölik maguk közül a fináléban szereplő társaikat?

Előzmény: sajtos pokemon (371)
sajtos pokemon Creative Commons License 2021.09.14 0 3 371

en se vagom, hogy csinalnak ebbol gyoztest. holnapi resz tuti elmegy azzal hogy befejezik a versenyt, nemi unneples, sirankozas, berakja a gyoztes csapat a kincset a falba, a vesztes taktikazik kicsit, megkeresik az arany nyilvesszot, majd nyilaznak egyet a parbajert. ha a szarvasmarhak bukjak a versenyt akkor meg egy adag veszekedes is varhato.:D

 

es ebbol varhato 1 kieso.

 

es penteken meg mar finale?

 

valami trukk lesz itt, mert a farkasok fonoke mar magyarazta Balintnak hogy o meg Viktor varhato a top2-be, nem tudom hogyan mert messze Stohl a legjobb lovo amikor parbajra kerul sor

Stohl siman kilovi az 50 es 100 pontosokat ha akarja

aligha kell mkinek parbajoznia, legalabbis nem az ijakkal, mert abban Stohl barkit lever.

 

amugy illuziorombolo hogy minden nagy verseny szinte ugyanazt a semat koveti, labirintus, keterecben bohockodas majd huzd fel a ladat es kozben 1 ember fussa ki a belet. lehetett volna valtozatosabb a dolog.

na meg az a sulykigyo is pff.

 

kivancsi leszek milyen modon faragjak le lesz pentekig a letszamot 2 farkas, 2 szarvasra a mostani 5-5-bol.

 

remelem Bogi tud talalni meg egy vedettseget megneznem nagyon kire szavazna egymas kozul a "top4" szarvas.:)

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (370)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.13 0 1 370

Valami olyasmit magyarázott Ördög Nóra, hogy a mai "pályaverseny" az utolsó lesz.

 

Valóban nem érthető az egész, mert eddig a 14+1 versenyzőből összesen 5 esett ki, így vannak még tízen, viszont azt már többször elmondták, hogy a végső összecsapásnál csak négyen lesznek.

 

Így ha a héten befejeződik, a következő négy nap alatt ki kell szórni 6 versenyzőt, plusz még a végső négyes összecsapását is le kell bonyolítani.

 

Kicsit aránytalannak tűnik az eddig történtekhez képest.

Előzmény: sajtos pokemon (369)
sajtos pokemon Creative Commons License 2021.09.13 0 1 369

ugy latom eltuntetik a musorrol a Totemet jovohettol mar vmi fozocske musor lesz 20.40-tol a tv2-n

se hamarabb, se kesobb nem lesz, tehat akkor ezen a heten gyoztest hirdetnek?

 

fura lenne mert eleg sokan vannak meg, normal esetben 1 jatekos esne ki pentekig max 2.

 

 

Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.13 -2 0 368

A legújabb részben is elhangzott hol forgatták.

https://tv2play.hu/totem/totem_a_szinfalak_mogott_6_resz

Előzmény: Amaribp (367)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.13 -1 0 367

Én meg erre voltam kíváncsi, hol forgatták?https://tv2play.hu/totem/totem_a_szinfalak_mogott_1_resz

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.12 0 0 366

Igen, de ők a forgatás után jöttek össze, a játékban még nem párként vettek részt.

Előzmény: Peti817172M (364)
Peti817172M Creative Commons License 2021.09.12 -1 0 365

És nem ikerlányok. Eszter egy évvel idősebb.

Előzmény: Zmmplen (363)
Peti817172M Creative Commons License 2021.09.12 -1 0 364

Oczella Eszter meg Baronits Gáborral él párkapcsolatban.

Előzmény: Tulipántoss (361)
Zmmplen Creative Commons License 2021.09.12 -6 3 363

Jött Julisnéni és hozta a bulvárt!

„Vajtó, Fésűs, Ungár, erdélyi-török”! Mi van?

Ezek a fiatalok saját jogon vetélkednek, hogy jön ide szüleik, ismerőseik magánélete, származása? Teljesítményük után lehet véleményezni őket. Jó neked, hogy kijöttél a zárdából és azóta is egy ember van az életedben!

Egyébként, ha, erdélyi lennék, nagyon büszke lennék rá!

 

Szőke Zoli egyből látta, kutyák vannak körülötte. 2 kutya 1 csárdában..., az egyik ment is! A másik még mindig acsarog, annyira, hogy a közös ceremónián is szájzárat kapott Bogitól! VVzsolt 17 éve a médiában nem teljesítmény, hanem CELEBség!

Milyen érdekes, 2 arany nyílvesszőt Bogi talált meg! VVzsolt töketlenül elrohant mellette! Az első nyilat Bogi Zsoltnak adta, megmentette, aki elfogadta, máskülönben Szőke hazanyilazza. Azóta sem tudja feldolgozni, hogy Bogi mentette meg, tudja, csak Bogi tudja legyőzni csapatszinten! Ezért ki kell ugatni!

A 2. aranynyilat megtartotta Bogi, NANÁ! Én is megtartottam volna! Csapatjáték, de kell az egészséges egyéni taktika, vetélkedés.

 

Kr. Kr. esküszöm, az ikerlányok kapcsán nekem is az a szó jutott eszembe először, SUNYI mind2 és nekem sem tetszett, hogy napszemüveg mögé rejtőzködik az a fickó!

 

Felháborodásomat levezetve, nagyon nem tetszene, ha őseim révén lennék megítélve és nem azután, amilyen én vagyok, vagy amit leteszek az asztalra! Ha valaki ennyire vájkálna szüleim életében, még be is mosnék neki egyet!

 

nlion Creative Commons License 2021.09.11 -3 1 362

Nem utálják csak zavarja őket h mindenbe bele akar szólni úgy hogy fizikálisan mindig ő volt az utolsó Peti után. a védettséges balhé óta utálják max amikor mindent megtett h ne essen ki közbe meg azt hajtogatja hogy ő vállalta volna a párbajt. ja persze ez gyenge duma

Előzmény: Magdi60 (356)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.09.10 -7 4 361

A mai napról az a véleményem, hogy Csősz Boglárka azt hajtogatja egyfolytában,vagyis az a baja, hogy  "mindenki a maga igazát fújja, és őt nem hallgatják meg?!"

Kérdezem én, hogy Ő nem ugyanazt fújja?!  Csak ő mondhatja azt, hogy neki van igaza, mint Mátyás királynak?! Ahogy szerepelt a Luxus feleségek c. műsorban, ahhoz képest ez a miliő nem áll jól neki. Nekem Bogi nem természetes benne! (legalább annyira nem oda illő, mint Nóra ruházata sem a tájba!)

 

Csősz Boglárka pont olyan, mint a Survivorban Zsófi. Sajnálom azt is, hogy "más" helyét elfoglalta és nem egy "tájban illő" játékos van a csapatban helyette. Nekem nem jön be ez az erdélyi-török keverék mentalitása sem!

Baronits Gábor pedig  Bogival való "rokonsága" miatt teljesen belezavarodott abba, hogy hol is van a helye a csapatban?! Az biztos, hogy Gábor nem egy erős jellem. Semmi férfiasság nincs benne.

 

( Egyébként meg ugye köztudott az alábbi "felépítés":  Fésűs Nelly lánya Csenge, akinek most  Vajtó Lajos a nevelőapja.

De Vajtó Lajos anno nevelőapja volt  Baronits Gábornak is, mivel anyjának Ungár Anikónak volt a társa sokáig.

De Vajtó Lajos társa volt  Csősz Bogi is. Aki még az esküvőjére is meghívta Törökországba és azóta is tartják a kapcsolatot Vajtóval.  Bizony, bizony lánc-, lánc-, eszterlánc, azaz ez, egy láncolat! :))

 

Leo/Nagy Zsolttal kapcsolatban pedig csak annyit, hogy  tizenhét éve van a médiában. Pályafutása soron ami a képernyő előtt zajlott le, lehet, hogy megosztó ember, lehet, hogy rossz a természete, de egy dolog a javára írható, hogy mindig egyenes, nyílt ember volt és maradt is. Bármilyen feladattal  bízták meg, mindig buldózerként rohant, sosem töketlenkedett.

De mindig nyílt és egyenes ember maradt. Szerintem.

Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.10 -4 0 360

A szereplők annyit írtak, hogy a tévébe csak a vita végét tették be, azt, hogy onnan indult nem. Így rossznak lettek beállítva, pedig ők mind jószívűek és őszinték.

Előzmény: Mazsola0070 (344)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.09.10 -4 1 359

Gyengének tartják és emiatt zavarja őket, hogy ő akarja megmondani mi legyen. 

Előzmény: Magdi60 (356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!