Keresés

Részletes keresés

Soknevűke Creative Commons License 2021.04.30 0 0 2939

Mielőtt nagyon elszállna Önnel a paci, csak úgy olvasgatásra, miket is követett el :

 

https://forum.index.hu/moderaciosAlapelvek

Előzmény: tibtiborkaba_new (2932)
Jolida Creative Commons License 2021.04.30 0 0 2938

Úgy két és félezer éve ezen gondolkodik, de még nem jutott el a megoldásig. :-p

Mondjuk nincs is neki egy "diplomája" se. :-)

Előzmény: tibtiborkaba_new (2937)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.30 -1 0 2937

Figyeljmár, ez a Buddha gyerek tudja az alapáramkörök sarkallatosságait?

 

:D

Előzmény: LézerPulyka (2936)
LézerPulyka Creative Commons License 2021.04.30 0 3 2936

Imádkozok, hogy a Dicsőséges Buddha szent fénye bölcsességet árasszon a szellemedbe, és jóságot a szívedbe! Buddha veled (is) van! 

 

Előzmény: Soknevűke (2929)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.30 -1 0 2935

Közgazdász is, aki euróban tartja a pénzét a párnacihában, hiszen vak is láthatja, hogy egyre több forintba kerül egy euró...

 

:DDDDD

 

Ja, és virológus is, mint minden magyar... von Natur aus...

Előzmény: 65dB (2934)
65dB Creative Commons License 2021.04.30 0 0 2934

Nocsak,  már jogász is vagy?

 

 Voltál már  helikopterpilóta, rendőr, mikrohullámú mérnök, műszerész,  ószeres, és most jogász.

Kihagytam valamit a sorból?

 

Előzmény: Soknevűke (2906)
65dB Creative Commons License 2021.04.30 0 0 2933

A legfontosabb mégiscsak  az új kifejezés:

 

 

Az    oszcillátor sarkallatosság

 

Nekem ezek után senki ne mondja,  hogy  nem lehet  tőle tanulni!

Előzmény: btamas70 (2926)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2932

Hülyegyerek, fogjad már fel az agyad helyével, hogy a Buddhaképen NEM horogkereszt van! Nézzed már meg a szemeddel te félnótás! Vagy neked minden amin pálcikák vnnak keresztbe, horogkereszt? Ennyire nem lehetsz agyatlan. Ja, de, bocs, lehetsz...

 

(Ugye mondtam, hogy a végtelenségig fullba tolja a kretént....)

Előzmény: Soknevűke (2929)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2931

Igen, a napkereszt mindkét változata szinte mindenhol előfordul. Nem is ez a röhej, bárki benézheti, elég lett volna csak annyi, hogy ja, bocsi benéztem. De nem Lötyinél, ő fullba tolja a kretént, a legképtelenebb baromságait is képes a végtelenségig tolni. Nehogymár ő, a nagy 5 diplomás főbohóc tévedjen bármiben is....

Na ezen lehet szakadni a röhögéstől... 

Előzmény: somytomy (2927)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2930
Előzmény: somytomy (2927)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2929

"Te se láttál még életedben horogkeresztet, igaz? Ez tulajdonképpen nagyon is rendjén van..."

 

Ön tényleg ennyire hülye ?

 

Tudom mit jelent a történelem által dotálva.

Ön tudja mit jelent a jog által dotálva ?

 

Halovány fogalma sincs erről, csak osztaná az észt, hogy Ön az okos tóni.......

 

Tetszik tudni a hülyékkel van tele az ország, ennek nagy része, börtönben ül. Nem véletlen.

 

Nem azért, mert én itt reflektálok, hanem azért mert annyira segg hülye mindenhez és se szülei, se gyerekkora, se tanulási lehetősége, se ezek alapján tudása sem lehet arról mi jó - elfogadható és elvárás.

 

Javaslom küldje el, saját nevében a TEK-nek, hogy Ön szerint a horogkereszt tulajdonképpen nagyon is rendjén van......:)

 

Gyanítom 1-2 napon belül elbeszélgetésre kerül sor, ahol Ön lesz a megvilágított - vallatott, a másik fél pedig a kérdező, de Ők nem lesznek ennyire finomak marhaságaira.....

Megvilágításra sem kérik, csak beteszik a kocsiba és beviszik.....

 

Itt tényleg ennyi hülye van ??????? Lassan menekülök...ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐdd

Előzmény: tibtiborkaba_new (2921)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2928

Matt ez a javából, még egy sima google keresés is elég illusztrálni, hogy az 5 diplomás hülye 5 diplomával is csak hülye marad, és azt sem tudja, miről beszél...

Előzmény: Soknevűke (2925)
somytomy Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2927

Amúgy is mindegy, mert a "jobbforgású" változat is vallási szimbólum volt párezer évig (szerencsehozó jelképként Európában is gyakori volt), mielőtt a nácik kisajátították, szóval egy Buddha-szoborba ezért belekötni elég erőltetett.

Előzmény: tibtiborkaba_new (2921)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2926

Mivel állítjuk, hát a frekiállító bizgentyűvel.

Az oszci sarkallatosságával pedig tessék vigyázni, nehogy felsértse a kacsóját!:o))

Előzmény: Soknevűke (2925)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2925

Jajj kis-csillag annyira nem tetszik tudni kijönni ebből a sakk - matt helyzetből, de hagyom is Önre .....

 

Mondtam én....., hogy a GOOGLE- az Ön barátja, de úgy tűnik hülye is volt és hülye is maradt, vagy olvasni nem tud, vagy a netet nem tudja használni...Nem tudhatom....

 

Mit is kérdeztem ? Visszaidézem Önnek (?), mert úgy tűnik majd valami felolvasóval kell értekeznie, mert olvasni nem tud..... :

 

- Mik is a sarkallatosságai ?

- Hol is használjuk és miért ?

- Hogy is állítjuk az oszcillátort - annak frekijét ?

- Mivel (!) is állítjuk és miért (!) azzal ?

 

Ebből bármelyikre is válaszolt volna ? Dehogy tette....-> benyomott egy PDF.-et csak egyről.

 

Mit is említettem agyatlanka ? -> IDÉZEM : " Elárulom, csak egy részét találja meg a GOOGLE-val, a többi sajna -> saját kútfőből kell, hogy menjen !!! De gyanítom nem fog......"

 

Így legyen 5-ösöm a lottón :)))))))))))))))))) De szerencsére ott is minden héten nyerek, mert nem költöm a pénzem szerencse játékra.

 

Na tsokolom, képes válaszolni a feltett kérdésekre (?), avagy a kötözködésével menjen a francba.....!!!!!!

Előzmény: tibtiborkaba_new (2920)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2924

A tudomány nem való mindenkinek. Látod, Lötyi 5 diplomájára is mennyit költött a népköztársaság, egy vagyonba került a dolgozó népnek, aztán mit értünk vele...

Előzmény: btamas70 (2923)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2923

Vegülis tudatlankák közt nem meglepő, hogy töriórára sem jártak.

Előzmény: tibtiborkaba_new (2921)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2922

 

ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

 

Előzmény: btamas70 (2917)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2921

Na itt a másik nagytudományú művészettörténész professzor...

 

Te se láttál még életedben horogkeresztet, igaz? Ez tulajdonképpen nagyon is rendjén van...

Előzmény: XNC (2916)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2920

"Önzáró ???-> Mi ? Az Ön lüke agya lenne az, maximum....."

 

6_0917_015_101115.pdf (nive.hu) 18. oldal. Szóval leszögezhetjük, hogy még a magyar nevét sem tudod. Valahol olvastad, aztán azt gondoltad, itt felvághatsz vele. De még a nevét sem tudod....

Előzmény: Soknevűke (2918)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2919

Ezt tán a törvény alkotójával kell - kellene +értekezni :) :) :)  Nem az én dolgom, én mosom katsómat az ügyben .....

Előzmény: XNC (2916)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2918

Mondtam én, hogy a GOOGLE- az Ön barátja, de úgy tűnik hülye is volt és hülye is marad.....

 

Nem véletlen volt a figyelmeztetés ! Mihaszna....

 

Agyatlankám, a tranyó kollektor körében van egy indiktivitás !!! 

Önzáró ???-> Mi ? Az Ön lüke agya lenne az, maximum.....

 

Egy alapáramkör, melyet illene tudni, de még ehhez is buta, úgy tűnik....

Előzmény: tibtiborkaba_new (2915)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2917

Nekem innen már csak a traubi elvtárs-olvtárs szagvéleménye hiányzik..o))

Előzmény: tibtiborkaba_new (2915)
XNC Creative Commons License 2021.04.29 -2 0 2916

Az 1 szobor.

Művészeti alkotásban szerepelhet a horogkereszt.

tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2915

Először is, tanuld meg helyesen leírni, hogy "önzáró oszcillátor". Ez az első lecke. Figyelj oda, hogy melyik magánhangzó hosszú, és melyik rövid. Aztán majd ha a műszaki nyelvet elsajátítottad, akkor majd tehetsz fel kérdéseket.

Előzmény: Soknevűke (2913)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2914

Te vagy a hülye, ez minden vitán felül áll!

 

Agyoniskoläzott okoska, ha megnézed a Buddha jképet, azon milyen irányba is mutatnak a kereszt ágai? Igen, balra. Ha megnézel egy horogkeresztet, azon meg milyen irányba? Igen, a másik balra te kétbalkezes ügyefogyi. Azóval akkor egyformák? Neeeeeeem, nem egyformák. Következésképpen nem kitiltás jár érte, hanem kiröhögés, mégpedig az okoskodó, agyoniskolázott, balfácán főlötyinek jár a giganagy kiröhögés. Ismét.

 

Bruhahahahahahahahaaa! 

Előzmény: Soknevűke (2912)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2913

Na kiscsillag akkor - egy alapáramkör, hamár így toppon van (!) :-> pl.: Blocking oszcillátor !

 

- Mik is a sarkallatosságai ?

- Hol is használjuk és miért ?

- Hogy is állítjuk az oszcillátort - annak frekijét ?

- Mivel (!) is állítjuk és miért (!) azzal ?

 

Mint toppon lévő fórumozó és állítólagos tudornak, ez tudnia kell - kellene !! Elárulom, csak egy részét találja meg a GOOGLE-val, a többi sajna -> saját kútfőből kell, hogy menjen !!! De gyanítom nem fog......

 

Nem is tudom, valahol ezt szopatásnak hívták annó, van ahol pedig a tanulásra való ösztönzésnek ĐĐ, Embere válogatja ezt is ĐĐĐĐ

Előzmény: tibtiborkaba_new (2910)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2912

Tudatlan fórumozó !!

 

Tisztában vagyok azzal, hogy a jelkép mit jelent ! De azzal is tisztában vagyok, hogy tíltott is, tudatlankám !

 

Tehát akkor ki is a hülye ?

 

Amúgy nem volt kirohanásom sem -> nem tudom honnan vette, csak jeleztem, hogy gázos a kép és ezért kitíltás jár.....

Ha ez viszont Önnek nem tetszik, tehet egy szívességet -> nem részletezem, csak ha hagyom....

Előzmény: tibtiborkaba_new (2909)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.29 0 0 2911

bumeráng77 - mint topic nyitó, csak kérdezem, itt tényleg ennyi hülye leledzik és még festik is magukat ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

 

Jó kis kompániát sikerült összehoznia ĐĐĐĐ

 

Lassan élvezem a határtalan butaságot és primitív megnyilvánulást.  Jó kis csapat öntömjénezett egóval és melldöngetéssel karöltve, csak a gáz az, hogy alapok nélküli puffogtatás, érdemi dolgok - szakértelem - gyakorlat hiányában.

 

De azért tutik, felesleges időtöltésre......

tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.29 -1 0 2910

Alapáramkörök for president!

 

:D

 

Az alapáramkörök Lötyike Gyurcsánya...

 

:DDD

Előzmény: Soknevűke (2907)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!