|
|
|
|
Törölt nick
2019.04.28
|
|
-5 1
8
|
felháborító,hogy ezek a kamupártok 2 milliárd forinttal leléptek,miért nem volt vizsgálat ellenük
Szerintem volt vizsgálat. |
Előzmény: Jaka46 (5)
|
a jó a rossz és én
2019.04.28
|
|
0 1
topiknyitó
|
Ugyebár ez a "kamupárt" hisztory nem egy 2 napos maszületett?!
Súlyos milliárdok úsznak el a nagy büdös semmibe.
NEM HIÁNYZIK SENKINEK?
Érdekes mód, nem nagyon hallani, hogy bárki is sikonyálna ezek miatt a gck miatt.
Arról nem beszélve, hogy pár %-ot általában elsíbolnak az ellenzék elől.
Mennyivel is nyert tavaly ilyenkor a fityesz? |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|