Keresés

Részletes keresés

Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 15

Futni hagyták őket.

Előzmény: Törölt nick (13)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 14

Nulla válasz,ha valamit állítok akkor azt tényekkel igazolom.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -4 1 13

Valószínűleg minden jogosulatlan pártnak vissza kell fizetnie.

Előzmény: Jaka46 (12)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 12

Mert?

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 11

Nem tudom, keresd meg.

Előzmény: Jaka46 (10)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 10

És mi lett az eredménye,link?

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 9

Érdekes,egyedül az Együtt-nek kellett visszafizetni a lóvét

 

 

 

Ez így biztos nem igaz.

Előzmény: Jaka46 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 8

felháborító,hogy ezek a kamupártok 2 milliárd forinttal leléptek,miért nem volt vizsgálat ellenük

 

 

 

Szerintem volt vizsgálat.

Előzmény: Jaka46 (5)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 7

Érdekes,egyedül az Együtt-nek kellett visszafizetni a lóvét a többieket futni hagyták,nem nehéz kitalálni,hogy miért.

Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 6

Megbukna,ennyi.

Előzmény: phajdu (2)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 5

Mert felháborító,hogy ezek a kamupártok 2 milliárd forinttal leléptek,miért nem volt vizsgálat ellenük,erre válaszolj!

Előzmény: Törölt nick (1)
Never Man Creative Commons License 2019.04.28 0 1 4

Minden párt egy kamu.

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 3

A rendőrség,ügyészség nem vizsgálódik,vajon miért nem?(költői)

phajdu Creative Commons License 2019.04.28 -1 1 2

Tulajdonképen a KDNP is alapjában véve egy kamu párt.

Soha nem mérette meg magát választáson. :) 

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -4 1 1

És mi adta az aktualitását, hogy pont egy olyan kampány kezdetén háborodj fel ezen, mikor nem lesz értelme kamupártozni?

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
halottcash Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 0

0

a jó a rossz és én Creative Commons License 2019.04.28 0 1 topiknyitó

Ugyebár ez a "kamupárt" hisztory nem egy 2 napos maszületett?!

Súlyos milliárdok úsznak el a nagy büdös semmibe.

NEM HIÁNYZIK SENKINEK?

 

Érdekes mód, nem nagyon hallani, hogy bárki is sikonyálna ezek miatt a gck miatt.

Arról nem beszélve, hogy pár %-ot általában elsíbolnak az ellenzék elől.

Mennyivel is nyert tavaly ilyenkor a fityesz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!